SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Zimowy Konkurs marki K2 i SnowSport.pl - Blog SnowSport.pl
Tematem prac konkursowych jest "Ekstremalna lub zabawna fotka ze stoku"
677
post-template-default,single,single-post,postid-677,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Zimowy Konkurs marki K2 i SnowSport.pl

Zimowy Konkurs marki K2 i SnowSport.pl

Mamy dla was pierwszy z czterech konkursów zimowych w którym można wygrać nagrody od naszego sponsora i partnera, marki K2 (K2 Snowboarding i K2 Ski). 

Konkurs kierowany jest do wszystkich, którzy kochają sporty zimowe tak jak my i marka K2. Powstał z myślą o zbliżającym się pierwszym turnusie Ferii Zimowych w Polsce, który obejmuje województwa lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie i śląskie i trwa w dniach 16-29 stycznia 2017r. Konkurs ten jest też pierwszym z całego cyklu konkursów, zwanego “Ferie z SnowSport.pl”

Temat prac konkursowych

Ekstremalna lub zabawna fotka ze stoku

Tematem pracy konkursowej jest Ekstremalna lub zabawna fotka ze stoku. Prześlijcie maksymalnie 3 autorskie zdjęcia ze stoku. W konkursie będziemy akceptować zdjęcia tradycyjne, kolaże i memy.

Wystarczy, że do dnia 29 stycznia 2017 roku prześlecie na adres konkursy@snowsport.pl autorskie zdjęcie ze stoku przedstawiającą Was w zabawnej lub ekstremalnej sytuacji.

Nagrody

W konkursie przewidujemy nagrody za pierwsze 3 najlepiej ocenione przez nas zespół prace. Możecie wysyłać maksymalnie 3 autorskie zdjęcia jednak to, które przejdzie do ostatniego etapu wyboru będzie mogło być tylko jedno (zweryfikuje to nasza komisja).

 

  • Bluza K2 SKI LOGO HOODIE SERIOUS FUN MEN – 7510400.1.1. rozmiar L
  • Czapka CASCADE BEANIE ONE SIZE BLACK – ITEM CODE S1501006020 2051110.1.2/1
  • T-shirt K2 SKI LOGO T-SHIRT RWB MEN 7A10026.1.1. rozmiar M

  • Bluza K2 SKI LOGO HOODIE SERIOUS FUN MEN – 7510400.1.1. rozmiar L
  • Czapka CASCADE BEANIE ONE SIZE MAROON – ITEM CODE S1501006010 2051110.1.1/1

  • Bluza K2 SKI LOGO HOODIE “RWB” men M
  • T-shirt K2 SKI LOGO T-SHIRT K2 FLAG WOMEN 7A10029.1.1.S

 

Wymagania dotyczące nadsyłania prac konkursowych

Prace konkursowe muszą zawierać informację (wklejoną w treści maila), dotyczącą przekazania na rzecz P.P.H.U. Fit Paweł Michalski praw do wykorzystywania prac konkursowych na naszej naszej stronie internetowej i naszych profilach społecznościowych.

Wzór:

  1. Ja (imię, nazwisko i adres email) ……………………………………………………………, wyrażam zgodę na wykorzystywanie nadesłanych grafik/zdjęć mojego autorstwa, przez  firmę P.P.H.U. FIT Paweł Michalski będącą właścicielem sklepu SnowSport.pl na stronie http://snowsport.pl, https://blog.snowsport.pl i profilach społecznościowych sklepu (facebook, twitter, pinterest, instagram).
  2. Autor oświadcza, że według przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83 z późn. zm.) jest twórcą załączonego w niniejszej wiadomości e-mail dzieła, zwanego dalej utworem.
  3. Autor oświadcza, że utwór został przez niego wykonany osobiście, nie stanowi opracowania cudzego dzieła i przysługują mu pełne prawa majątkowe do niego, a także, że może rozporządzać prawami autorskimi do utworu w zakresie niezbędnym do zawarcia i wykonywania niniejszej umowy.

Regulamin konkursu

Regulamin tego konkursu jest dostępny pod tym adresem.

 

Brak komentarzy

Skomentuj