SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Wiązania snowboardowe Union 2020 – nowość! - Blog SnowSport.pl
7674
post-template-default,single,single-post,postid-7674,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Wiązania snowboardowe Union 2020 – nowość!

wiązania snowboardowe union 2020

Wiązania snowboardowe Union 2020 – nowość!

Amerykańska firma Union Bindings specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wiązań snowboardowych. Wysoka jakość tworzonego asortymentu sprawia, że wiązania Union już od dłuższego czasu goszczą w naszej ofercie. Co więcej, niedawno w SnowSport pojawiły się najnowsze wiązania snowboardowe Union 2020. Co kryją w sobie nowe modele od amerykańskiego producenta i jakie są ich zalety? Zapraszamy na przegląd wybranych wiązań snowboardowych Union!

Wiązania snowboardowe Union 2020 Cadet XS Blue

Potrzeby młodych snowboardzistów są zupełnie inne niż w przypadku dorosłych fanów dyscypliny. Na szczęście projektanci firmy Union doskonale rozumieją tę zależność. W związku z tym stworzyli oni specjalne juniorskie wiązania snowboardowe Union 2020 Cadet XS Blue. Ich twardość została utrzymana na poziomie 4 stopnia w 10-stopniowej skali. Dzięki temu wiązania zapewniają dziecku odpowiednią kontrolę nad sprzętem, ale nie wywołują uczucia dyskomfortu. Jeżeli chodzi o samą konstrukcję wiązań, mają one bardzo mocne śruby montażowe. Dzięki nim sprzęt zachowuje większą wytrzymałość. Dodatkowym udogodnieniem dla młodych snowboardzistów jest system Cadet Duraflex, który pozwala na łatwiejsze wykonywanie skrętów.

Wiązania Union 2020 Cadet XS Blue

 Opisywane wiązania są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie wynoszącej tylko 309 złotych.

Wiązania snowboardowe Union 2020 Juliet Black

Wiązania z serii Juliet cieszą się bardzo dużą popularnością wśród snowboardzistek. Nic więc dziwnego, że firma Union stworzyła następną generację tej popularnej kolekcji. Wiązania snowboardowe Union 2020 Juliet Black zostały zaprojektowane z myślą o kobietach szukających połączenia wysokiej wydajności i komfortu. Na specjalną uwagę zasługuje technologia Canted Comfort, która redukuje obciążenia powstające w obszarze kostek i kolan. Tym samym znacznie ogranicza one wszelki dyskomfort oraz ewentualne dolegliwości bólowe. Średnia twardość podstawy (5/10) zapewnia idealne warunki początkującym i średniozaawansowanym snowboardzistkom.

Wiązania Union 2020 Juliet Black

Wiązania Juliet Black 2020 można kupić za 589 złotych.

Wiązania snowboardowe Union 2020 Atlas Matte Black

Bardziej doświadczeni snowboardziści korzystają z wiązań, które zapewniają im pełną kontrolę nad sprzętem. Jeżeli chodzi o asortyment firmy Union, taką funkcję pełnią modele z serii Atlas. Dlatego w nowej kolekcji pojawiły się także wiązania snowboardowe Union 2020 Atlas Matte Black. Ich charakterystyczną cechą jest podstawa Duraflex CB. Powstała ona z materiału o nazwie Zytel, który łączy w sobie właściwości włókien szklanych i węglowych. Dzięki niemu wiązanie jest naprawdę lekkie i wytrzymałe, ale zarazem bardziej sztywne (7 na 10 punktów).

wiązania snowboardowe union 2020

Taka specyfika sprawia, że opisywany model jest przeznaczony głównie dla snowboardzistów preferujących freeride. Technologia Extruded Heel Cups 3D zapewnia znakomite trzymanie pięty, co ma szczególne znaczenie podczas dynamicznej jazdy oraz zabawy w snowparku.

Na zakończenie warto wspomnieć, że nowe wiązania Atlas Matte Black były testowane przez profesjonalnych zawodników. Tego zadania podjęli się Arthur Longo oraz Kazuhiro Kokubo.

Wiązania Union 2020 Atlas Matte Black

Aktualna cena opisywanych wiązań wynosi 939 złotych.

Brak komentarzy

Skomentuj