SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Wiązania snowboardowe Flow 2020 – renoma i jakość - Blog SnowSport.pl
7649
post-template-default,single,single-post,postid-7649,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Wiązania snowboardowe Flow 2020 – renoma i jakość

wiązania snowboardowe flow 2020

Wiązania snowboardowe Flow 2020 – renoma i jakość

Każdy pasjonat snowboardingu z pewnością zna firmę Flow. Koniec końców jest to najbardziej renomowany producent wiązań snowboardowych na całym świecie. Nic więc dziwnego, że każda kolekcja Flow cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów dyscypliny. Dlatego w tym tekście przedstawimy najnowsze produkty z asortymentu amerykańskiego przedsiębiorstwa. Jakie atuty mają nowe wiązania snowboardowe Flow 2020?

Wiązania snowboardowe Flow 2020 Fenix Midnight

Opanowanie podstaw związanych z jazdą na snowboardzie jest niezbędne do tego, aby wejść na nieco wyższy poziom zaawansowania. Jednak w przypadku takich osób kluczowym elementem wciąż będzie systematyczny trening i zwiększanie posiadanych umiejętności. W tym celu doskonale sprawdzą się wiązania snowboardowe Flow 2020 Fenix Midnight. Ich twardość została zachowana na średnim poziomie, dzięki czemu wiązania wybaczają błędy podczas jazdy. Co więcej, firma Flow zastosowała tutaj swoją technologię Active Strap. Jest to aktywny system dopasowywania wiązań do kształtu butów snowboardowych. Jego obecność sprawia, że sportowiec nie musi martwić się o to, czy zapięcie będzie dobrze trzymać.

wiązania snowboardowe Flow 2020 – Fenix Midnight

Ponadto wiązania snowboardowe Flow 2020 Fenix Midnight są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie! Aktualnie znalazły się one w naszej ofercie promocyjnej i dlatego kosztują jedynie 799 złotych.

 

Wiązania snowboardowe Flow 2020 NX2 Hybrid Midnight

Kolejny model jest przeznaczony dla zaawansowanych snowboardzistów, którzy chcą zachować komfort i precyzję w trakcie jazdy. Wiązania snowboardowe Flow 2020 NX2 Hybrid Midnight to niewątpliwie produkt klasy premium. Model ten zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy precyzją i komfortem. Hybrydowy system Power Strap pozwala na błyskawiczne przekazywanie energii z przedniej części buta. Warto również zwrócić uwagę na nowoczesną podstawę Aluminium Alloy Rockered z padem BankBeds. Jest ona bardzo sztywna, dzięki czemu snowboardzista może nadwyraz precyzyjnie sterować deską. Z kolei amortyzacja N-Gel zapewnia skuteczne tłumienie drgań i wstrząsów podczas jazdy. To wszystko sprzyja zachowaniu komfortu i osiąganiu najlepszych efektów!

wiązania snowboardowe Flow 2020 – NX2 Hybrid Midnight

Cena opisywanych wiązań wynosi 1319 złotych.

 

Wiązania snowboardowe Flow 2020 NX2-CX Fusion Graphite

Ostatnią propozycją będą wiązania mające aż 9 punktów w 10-stopniowej skali twardości. Jest więc to idealny wybór dla doświadczonych riderów, którzy chcą zachować maksymalne czucie deski. Wiązania snowboardowe Flow NX2-CX Fusion Graphite stanowią dość przełomowy model. To właśnie przy ich produkcji firma Flow zastosowała swoją wyjątkową technologię Speed Entry. Ten system w połączeniu z nowym asymetrycznym zapięciem Hiback pozwala na jeszcze szybsze wpinanie i wypinanie butów.

wiązania snowboardowe flow 2020

Ze względu na swoją charakterystykę opisywany model będzie dobrym wyborem dla bardziej doświadczonych snowboardzistów. Wiązania są niezwykle responsywne i tym samym zapewniają perfekcyjną kontrolę nad deską. To z kolei umożliwi doświadczonym sportowcom poznanie zupełnie nowego wymiaru precyzji!

wiązania snowboardowe Flow 2020 – NX2-CX Fusion

Wiązania snowboardowe Flow 2020 NX2-CX Fusion Graphite można kupić w cenie 1439 złotych.

 

Zapraszamy także do zapoznania się z naszym tekstem poświęconym butom oraz deskom snowboardowym z asortymentu firmy Flow 🙂

Brak komentarzy

Skomentuj