SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Wiązania snowboardowe dla dzieci Burton 2021 - jakie wybrać? - Blog SnowSport.pl
9233
post-template-default,single,single-post,postid-9233,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Wiązania snowboardowe dla dzieci Burton 2021 – jakie wybrać?

Wiązania snowboardowe dla dzieci Burton 2021 - jakie wybrać?

Wiązania snowboardowe dla dzieci Burton 2021 – jakie wybrać?

Wiązania snowboardowe dla dzieci Burton 2021 to najczęściej wybierane przez rodziców akcesoria dla swoich pociech. Amerykański producent słynie z najwyższej jakości swych wyrobów. Innowacyjne technologie przeplata z doskonałymi materiałami zastosowanymi w procesie produkcji. Jeżeli chodzi o sprzęt przeznaczony dla najmłodszych, nie ustępuje on niczym w stosunku do tego dedykowanego dla dorosłych snowboarderów. Jakie zatem wiązania wybrać dla naszego dziecka? W przygotowanym przez nas artykule opiszemy specyfikacje dwóch najbardziej wartościowych według nas modeli. Zatem startujemy!

Wiazania-snowboardowe-dla-dzieci-Burton-2021-jakie-wybrac-cytat

Wiązania Burton Kids Smalls Black 2021

Wiązania Burton Kids Smalls Neo Mint White 2021
Wiązania Burton Kids Smalls Neo Mint White 2021

Kids Smalls to od lat cieszące się jedną z największych popularności wiązań snowboardowych dla dzieci. W sezonie 20/21 nie będzie naturalnie inaczej. Przeznaczone przede wszystkim dla juniorów, a więc nie tych najmniejszych riderów.

To w pełni profesjonalny produkt. Strapy identyczne jak w deskach dla dorosłych. Ponadto są niebywale ergonomiczne. Ich obsługa jest wręcz niesamowicie intuicyjna. Posiadają ponadto optymalną amortyzację. W rezultacie gwarantują najmłodszym komfort i wydajność. W wyniku tego jazda będzie zawsze wygodna, a także niebywale wydajna.

Kids Smalls Black
Wiązania Burton Kids Smalls Black 2021

Te wiązania snowboardowe dla dzieci wyposażono w niezwykle łatwe w obsłudze klamry. Prostota ich obsługi jest ważna właśnie przede wszystkich w produktach juniorskich. Technologia SMOOTH GLIDE BUCKLE TECHNOLOGY czyni te czynność niesamowicie intuicyjną i mówiąc wprost, banalną. Niezawodne, a także wytrzymałe na przeciążenia i ewentualne uszkodzenia wynikające z niewłaściwej obsługi.

Wiązania Burton Kids Grom 2021

Wiązania Burton Kids Grom White 2021
Wiązania snowboardowe dla dzieci Burton 2021

Grom to rewelacyjne i rewolucyjne wiązania stworzone dla najmłodszych riderów, którzy najczęściej stawiają swoje pierwsze kroki w jeździe z deską po stoku. Będą jednakże idealne do płynnej jazdy, kiedy początki będą już za Twoim brzdącem.

Możesz być przekonany, że w wiązaniach Burton Kids Grom 2020/2021 Twoje dziecko poczuje swobodę, która jest przecież nieodłącznym elementem komfortowej jazdy na desce snowboardowej. Chcąc zmaksymalizować wygodę te wiązania są optymalnie miękki oraz elastyczne. Ich obsługa jest bardzo intuicyjna. Pojedynczy pasek nawet małemu dziecku nieprzysporzony najmniejszych problemów w wpinaniu i wypinaniu się z wiązań. Ponadto znajdziemy w nich szereg rozwiązań, typowych jakie występują w profesjonalnych produktach.

Kids Grom Black
Wiązania Burton Kids Grom Black 2021

W wiązaniach snowboardowych dla dzieci ważna jest również ich niewielka masa. Toteż w tym produkcie przeznaczonym dla najmłodszych riderów zastosowano rozwiązanie LIGHTWEIGHT, BOMB-PROOF POLYCARBONATE. Oznacza to, że zostały one stworzone z lekkiego, a jednocześnie niezwykle mocnego polikarbonowego materiału.

Więcej o marce Burton przeczytasz w stopce strony pod tym linkiem https://snowsport.pl/tag/wiazania_snowboardowe_burton-54.html.

Wiązania Burton dla dzieci 2021 dostępne na SnowSport.pl!

Burton
Wiązania Snowboardowe Dla Dzieci Burton 2021

Te najlepsze według naszej opinii wiązania snowboardowe dla dzieci z sezonu 2021 dostępne na snowsport.pl.. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą poprzednią publikacją jeżeli ciekawią Ciebie również Wiązania Burton dla dorosłych “Wiązania Burton Freestyle 2021 – najlepsze do ewolucji!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

Brak komentarzy

Skomentuj