SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Wiązania Marker Kingpin 10 2017 - cechy, opinie, dane techniczne
1817
post-template-default,single,single-post,postid-1817,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Wiązania Marker Kingpin 2017 – cechy, opinie, dane techniczne

Kingpin

Wiązania Marker Kingpin 2017 – cechy, opinie, dane techniczne

Majestatyczne góry i cudowne zjazdy – idealne dla prawdziwie błękitnokrwistej linii z rodziny niemieckiej marki MARKERA. Wykonane z ogromną precyzją wiązania Marker Kingpin oferują absolutne panowanie nad każdym zjazdem… jak król. Waszym ekstremalnym oczekiwaniom sprostają dzięki równie ogromnej motywacji. Wzrost wydajności to prawie motto MARKERA.

 

Przeznaczenie

 

Technologia - wiązania Marker Kingpin

 

Marker Kingpin to wysoce wytrzymałe wiązania touringowe niemieckiej jakości z cechami freeride`u, doskonałe dla bardziej doświadczonych narciarzy uwielbiających jazdę w puchu, oraz jazdę poza przygotowanymi trasami (off-piste). Zastosowano w nich nowoczesne, zaawansowane rozwiązania, które całkowicie minimalizują możliwość przypadkowego wypięcia się buta podczas jazdy.

Innowacyjny Marker Kingpin zdobył swoje pasy w standardzie wykonania w PinTech na technologię wiązaniową. Posiada certyfikat DIN/ISO 13992:2007 od prestiżowej niemieckiej organizacji testującej TÜV. Unikalne kształty części palców i pięty są wynikiem wieloletnich prac i testów badawczo-rozwojowych. Wygoda użytkowania, certyfikowana funkcja wypinania DIN/ISO, a także, co najlepsze, niezrównana transmisja mocy podczas zejścia oznacza, że nie będzie dnia na stoku porównywalnego do tego spędzonego z Kingpin. Oprócz tych zalet to wiązanie oferuje ogromny komfort chodzenia i wpinania z indywidualnie regulowanym naciskiem punktów, szeroką gamą śrubowań, Sixpack Power Springs z przodu i XXL Power Transmitter dla imponującej transmisji mocy i rosnącego środka od 0° do 13°.

 

Kingpin 10

Technologie wykorzystane w Marker Kingpin:

  • KINGPIN HEEL – Rewolucyjna konstrukcja obcasa dla wiązań PinTech posiada szeroki pojedyńczy punktu kontaktu, aby dostarczyć pewien rodzaj bezpośredniego, bezstratnego transferu mocy, bardziej powszechny w alpejskich wiązaniach. Obcas KingPin jest też wielokrotnie bezpieczniejszy niż tradycyjne wiązania PinTech.
  • KINGPIN TECH TOE W designie PinTech w Kingpin część palców promuje ergonomiczną pozycję stopy i najbardziej bezpośrednie połączenie z nartą. Sześć stalowych sprężyn optymalnie zatrzymuje energię, aż do ustawienie DIN na 13. Indywidualnie regulowane bloki pozycjonowania sprawiają że wpinanie jest szybkie i łatwe, niezależnie od warunków.
  • CLIMBING AID  Dobre środki wspinania mają jedną wspólną cechę: niezależnie od sytuacji, mogą być operowanie na wyczucie, nawet gdy narciarz nie może ich widzieć wyraźnie. Prostota jest tutaj cnotą, a zmniejszenie obciążenia jest nawet lepsze. Kingpin 10 podbija serca i umysły przez dwa wbudowane środki wspinania (7° i 13°), które łatwo wbić lub wybić za pomocą czubka kijka. Mogą one również być wygodnie obsługiwane za pomocą końcówki kijka, co pozwala im pracować z dowolnym stylem. Ponieważ środki wspinania znajdują się w górnej części obcasa, są one zawsze łatwo dostępne.
  • ADVANCED PIN TECH PROTECTION SYSTEM
  • XXL POWER TRANSMITTER
  • SIXPACK POWER SPRINGS

Kingpin 10

 

Dane i parametry techniczne Marker Kingpin 10

Kategoria Touring
Szerokość ski stopera 75 – 100 mm, 100 – 125 mm
Zakres DIN 5.0 – 10.0
Rek. waga narciarza 30 – 105 kg
Wysokość buta 21 mm
Przód wiązania Kingpin Pintech Toe
Tył wiązania Kingpin Heel
Kolor czarno – złoty
Waga bez ski stopera 650 g
Waga ze ski stoperem 750 g

Modele z linii Marker Kingpin:

Marker Kingpin

 

Opinie o Wiązania Marker Kingpin 10 2016:

Alicja – 24 lata Kozanów

Bardzo wytrzymałe wiązania, gorąco polecam wszystkim narciarzom!

Michał – 37 lat Malbork

Idealne wiązania dla tych, którzy poszukują komfortu na stoku połączonego z solidnym wykonaniem. Na pewno się nie zawiodą.

Maria – 31 lat Kościelec

Jedne z najwygodniejszych wiązań na jakich miałam przyjemność jeździć. Nie wyobrażam sobie już jazdy bez nich.

 

 

Brak komentarzy

Skomentuj