SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Wiązania damskie BURTON 2019 - zasługujesz na ten luksus
5046
post-template-default,single,single-post,postid-5046,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Wiązania damskie BURTON 2019 – zasługujesz na ten luksus

wiązania damskie BURTON

Wiązania damskie BURTON 2019 – zasługujesz na ten luksus

Burton Women’s Binding 2019  czyli wiązania damskie Burton to kolekcja wiązań snowboardowych Burton dedykowana specjalnie dla wszystkich kobiet dla których deska kojarzy się nie tylko z prasowaniem 🙂 Jak co roku już projektanci Burton przygotowali całą gamę świetnych wiązań dla Pań. Niezależnie od tego czy mówimy o początkującej snowboardzistce czy o zawodowo jeżdżącej Pani, niezależnie od jej wieku oraz preferencji kolorystycznych… Każda kobieta w kolekcji wiązań Burton 2019 znajdzie coś dla siebie. Wiązania na trasę i poza nią , miękkie i twarde, piękne i tylko śliczne – wszystko to w kolekcji Burton 2019, wszystko specjalnie dla Pań.

Poniżej przegląd pełnej kolekcji damskiej wiązań Burton 2019. Najlepsze, najbardziej niezawodne i najlepiej sprzedające się wiązania damskie nie tylko w Polsce ale i na całym świecie.
Wiązania te podobnie jak w kolekcji męskiej podzielone są ze względu na swój system mocowania z deską:
Wiązanai Burton EST przeznaczone są do stosowania z deskami z systemem The Chanell (czyli praktycznie tylko Burton). Dają one możliwość wykorzystania w 100% wspaniałego patentu marki Burton jakim jest ich szyna EST zastosowana w deskach. Wiązania pracują wtedy “pływająco” i nie usztywniają deski pod wiązaniem. Dzięki temu ugina się ona równomiernie na całej swej długości co ma bezpośredni wpływ na płynność jej jazdy i trzymania krawędzi.
Wiązania w systemie Re:Flex to bardziej uniwersalne rozwiązanie. Niezależnie od tego czy masz deskę Burton czy też deskę innej marki z systemem wiązań 4×4 nie będziesz miał najmniejszych problemów z montażem tych wiązań. Mało tego, jeśli chcesz mieć 2 deski różnych marek a tylko 1 parę wiązań- nie ma problemu. Wiązania Burton Re:Flex możesz dowolnie przekładać między swoimi deskami i nie będzie z tym najmniejszego problemu.

Wiązania damskie Burton Escapade EST/ Re:Flex 2019

105431 ESCAPADE <-> 105561 ESCAPADE EST

Te legendarne wiązania zapewniają wszechstronność i najwyższy poziom kontroli, a do tego są w pełni komfortowe.

Wiązania Burton Escapade są lekkie, wytrzymałe i doskonale sprawdzają się w każdym terenie – to idealny wybór dla dziewczyn, które chcą wszystkiego. W porównaniu do wiązania Burton Lexa, Escapade jest trochę miększe, bardziej swobodne, a do tego lżejsze – jest to idealne wypośrodkowanie pomiędzy wysokim komfortem, a freestylową swobodą. Technologia ażurowych strapów Hammock w połączeniu z dwuwarstwową łyżką Kickback Hammock Hi-back oraz anatomicznie profilowanym dolnym strapem Supergrip Capstrap™ 2.0 powoduje, że but jest dosłownie otulony komfortem, a równocześnie w pełni reaktywny. Opcja wiązań wyposażona w system EST® jest kompatybilna z deskami z systemem mocowania The Channel®, który zapewnia najwyższy poziom elastyczności, czucia i regulacji.

Właściwości:

PŁYTA PODSTAWY Kompozyt 30% włókna szklane/nylon, system mocowania EST® lub Re: FLex

ŁYŻKA Asymetryczna łyżka Canted Hi-Back, opcja ustawienia kąta zerowego łyżki Zero Forward Lean Hi-Back, amortyzująca łyżka Kickback Hammock, regulacja kąta nachylenia MicroFLAD™

STRAP GÓRNY Ażurowe paski Hammockstrap™

STRAP DOLNY Supergrip Capstrap™ 2.0

KLAMRY Double Take

AMORTYZACJA System amortyzacyjny PodBED dostępny tylko w wiązaniach damskich

GWARANCJA BURTONA Gwarancja na wiązania Burtona

Women’s-Specific True Fit™ Design, zastosowano materiały z recyklingu, co znacząco wpływa na zmniejszenie powstawania odpadów

damskie wiązania burton

Wiązania Burton dla kobiet Lexa EST/ Re:Flex 2019

105451 LEXA <-> 105571 LEXA EST

Jest to pierwsze wiązanie damskie w historii Burtona i wciąż pozostaje najbardziej popularnym wyborem wśród klientek. Ten model oferuje najwyższy poziom kontroli przy jeździe w każdym terenie.

Wiązania damskie Burton Lexa są najczęściej wybierane przez zawodniczki z teamu Burtona (oraz z innych teamów) i nie powinno to nikogo dziwić biorąc pod uwagę ich legendarne właściwości przy jeździe w praktycznie każdym terenie. Szybkie klamry Double Take z systemem Insta-Click pozwalają na błyskawiczne wpięcie się w deskę. Asymetryczne, ażurowe górne paski Hammockstrap™ oraz anatomicznie profilowane dolne strapy Supergrip Capstrap™ 2.0 doskonale uzupełniają ażurową łyżkę Heel Hammock – pozwala to na wygodne i precyzyjne uchwycenie buta w wiązaniu. Warto spróbować bardziej swobodnego i freestylowego ustawienia łyżki pod zerowym kątem w opcji Zero Forward Lean. Anatomiczna amortyzacja AutoCANT dodatkowo podniesie poziom wygody stopy. Wiązania są dostępne w dwóch wersjach: opcja Re:Flex™ jest kompatybilna z praktycznie każdą deską na rynku, a opcja EST® pasuje do desek wyposażonych w system mocowania The Channel®, który gwarantuje najwyższy poziom elastyczności, czucia i regulacji.

Właściwości:

PŁYTA PODSTAWY Kompozyt 30% włókna szklane/nylon, system mocowania EST®

ŁYŻKA Łyżka wykonana z jednego komponentu, asymetryczna łyżka Canted Hi-Back, Living Hinge™, opcja ustawienia kąta zerowego łyżki Zero Forward Lean Hi-Back, ażurowa warstwa Heel Hammock, regulacja kąta nachylenia DialFLAD™

STRAP GÓRNY Asymetryczne paski ażurowe Hammockstrap™

STRAP DOLNY Supergrip Capstrap™ 2.0

KLAMRY Double Take

AMORTYZACJA System amortyzacji AutoCANT SensoryBED™, żel B3

GWARANCJA BURTONA Gwarancja na wiązania Burtona

Women’s-Specific True Fit™ Design, zastosowano materiały z recyklingu, co znacząco wpływa na zmniejszenie powstawania odpadów

wiązania damskie burton
Wiązania damskie Burton Scribe 2019

105521 SCRIBE

Przejmij we władanie każdy górski teren, wykorzystując zalety tych niezwykle uniwersalnych damskich wiązań snowboardowych.

Zapewniając uniwersalny, umożliwiający zabawę w każdym terenie zestaw zalet, wiązania damskie Burton Scribe oferują miękkość, elastyczność, a zarazem reaktywność, bez względu na styl jazdy. Odnajdując doskonałą równowagę pomiędzy efektywnym transferem energii, a możliwościami freestyle’owej zabawy, wiązania Scribe przypominają wyluzowanego kuzyna bardziej profesjonalnego modelu Lexa, ale nie są aż tak miękkie, jak przeznaczone dla początkujących wiązania Stiletto. Scribe dostępne są w dwóch odmianach – można wybrać wersję Re:Flex™, kompatybilną z większością desek dostępnych na rynku, lub opcję EST®, przeznaczoną dla snowboardów marki Burton posiadających system montażowy The Channel™, który znacznie ułatwia regulację i pozwala wydobyć z deski optymalny flex oraz czucie. Bez względu na to, którą z wersji wybierzesz, będziesz miała możliwość korzystania z zalet flexu, nie oferowanego przez konkurencyjne modele wiązań, lub amortyzacji godnej wodnego łóżka, wygładzającej każdy cal wyboistego terenu.

Właściwości:

True Fit™ – konstrukcja o damskiej specyfice
PŁYTA PODSTAWY: Re:Flex™, jednoelementowa, wykonana z 30% kompozytu krótkich włókien szklanych i nylonu
HI-BACK: jednoelementowy, z nylonu, wyposażony w „kanting” Living Hinge™ oraz regulację DialFLAD™
STRAPY: górny – Reactstrap™ z Flex Slider; dolny – Gettagrip Capstrap™
KLAMRY: Smooth Glide™
AMORTYZACJA: system amortyzacji na całej długości Re:Flex FullBED z podkładką amortyzującą pod płytę podstawy
Zastosowano materiały z recyklingu, co znacząco wpływa na zmniejszenie odpadów produkcyjnych
Kompatybilne ze wszystkimi najważniejszymi systemami mocowań [montaż wiązań z systemem 3D® Re:Flex™ dostępny jest w Burton Rider Service]

Wiązania Burton dla kobiet Scribe EST 2019

105601 SCRIBE EST

Przejmij we władanie każdy górski teren, wykorzystując zalety tych niezwykle uniwersalnych damskich wiązań snowboardowych.

 

Zapewniając uniwersalny, umożliwiający zabawę w każdym terenie zestaw zalet, wiązania Scribe oferują miękkość, elastyczność, a zarazem reaktywność, bez względu na styl jazdy. Odnajdując doskonałą równowagę pomiędzy efektywnym transferem energii, a możliwościami freestyle’owej zabawy, wiązania Scribe przypominają wyluzowanego kuzyna bardziej profesjonalnego modelu Lexa, ale nie są aż tak miękkie, jak przeznaczone dla początkujących wiązania Stiletto. Scribe dostępne są w dwóch odmianach – można wybrać wersję Re:Flex™, kompatybilną z większością desek dostępnych na rynku, lub opcję EST®, przeznaczoną dla snowboardów marki Burton posiadających system montażowy The Channel™, który znacznie ułatwia regulację i pozwala wydobyć z deski optymalny flex oraz czucie. Bez względu na to, którą z wersji wybierzesz, będziesz miała możliwość korzystania z zalet flexu, nie oferowanego przez konkurencyjne modele wiązań, lub amortyzacji godnej wodnego łóżka, wygładzającej każdy cal wyboistego terenu.

wiązania damskie burton

Właściwości:

 • True Fit™ – konstrukcja o damskiej specyfice
 • PŁYTA PODSTAWY: EST®, jednoelementowa, wykonana z 30% kompozytu krótkich włókien szklanych i nylonu
 • HI-BACK: jednoelementowy, z nylonu, wyposażony w „kanting” Living Hinge™ oraz regulację DialFLAD™
 • STRAPY: górny – Reactstrap™ z Flex Slider; dolny – Gettagrip Capstrap™
 • KLAMRY: Smooth Glide™
 • AMORTYZACJA: system amortyzacji SensoryBED™
 • Zastosowano materiały z recyklingu, co znacząco wpływa na zmniejszenie odpadów produkcyjnych
 • Przeznaczone wyłącznie do desek marki Burton, wyposażonych w system The Channel™

 

Wiązania Burton dla pań Stiletto 2019

Uwolnij swój potencjał dzięki tym niezwykle elastycznym wiązaniom, które sprzyjają szybkiej progresji w każdym stylu jazdy na desce, na jaki będziesz miała ochotę. 

Wiązania damskie Burton Stiletto marki Burton to jedne z najbardziej pożądanych damskich wiązań snowboardowych. Właściwość tę zawdzięczają rozwiązaniom zaprojektowanym specjalnie dla kobiet. Zapewniają też lekkość oraz solidne, wzbudzające zaufanie wsparcie nóg. Hi-Back z „kantingiem” gwarantuje anatomiczne dopasowanie do nóg ustawionych w najwygodniejszej pozycji, natomiast amortyzująca podkładka zapewnia komfort podczas lądowań a zarazem pełną kontrolę nad deską. Wersja Re:Flex™ oferuje lepszy poziom flexu i czucia niż tradycyjne wiązania z dyskiem – jest przy tym kompatybilna ze wszystkimi stosowanymi obecnie w deskach systemami montażowymi. Bardziej miękkie, niż model Scribe, i oferujące więcej funkcji niż Citizen, wiązania Stiletto oferują wszechstronność i wygodę, które pozwalają łatwo rozwijać swoje umiejętności.

 

Właściwości:

 • True Fit™ – konstrukcja uwzględniająca damską specyfikę
 • PŁYTA PODSTAWY: konstrukcja Re:Flex™, lekka, wykonana z niezwykle wytrzymałego polikarbonu
 • HI-BACK: jednoelementowy, wyposażony w „kanting” i regulację MicroFLAD™
 • STRAPY: górny – NOWY Reactstrap™ z Flex Slider; dolny – Gettagrip Capstrap™
 • KLAMRY: Smooth Glide™
 • AMORTYZACJA: na całej długości system Re:Flex FullBED
 • Kompatybilne ze wszystkimi najważniejszymi systemami mocowań

wiązania damskie burton

Wiązania Burton damskie Stiletto EST 2019

105481 STILETTO

Uwolnij swój potencjał dzięki tym niezwykle elastycznym wiązaniom, które sprzyjają szybkiej progresji w każdym stylu jazdy na desce, na jaki będziesz miała ochotę. 

Stiletto marki Burton to jedne z najbardziej pożądanych damskich wiązań snowboardowych. Właściwość tę zawdzięczają rozwiązaniom zaprojektowanym specjalnie dla kobiet. Zapewniają też lekkość oraz solidne, wzbudzające zaufanie wsparcie nóg. Hi-Back z „kantingiem” gwarantuje anatomiczne dopasowanie do nóg ustawionych w najwygodniejszej pozycji, natomiast amortyzująca podkładka zapewnia komfort podczas lądowań a zarazem pełną kontrolę nad deską. Wersja Re:Flex™ oferuje lepszy poziom flexu i czucia niż tradycyjne wiązania z dyskiem – jest przy tym kompatybilna ze wszystkimi stosowanymi obecnie w deskach systemami montażowymi. Bardziej miękkie, niż model Scribe, i oferujące więcej funkcji niż Citizen, wiązania Stiletto oferują wszechstronność i wygodę, które pozwalają łatwo rozwijać swoje umiejętności.

 

Właściwości:

 • True Fit™ – konstrukcja uwzględniająca damską specyfikę
 • PŁYTA PODSTAWY: lekka, jednoelementowa EST®, wykonana z niezwykle wytrzymałego polikarbonu
 • HI-BACK: jednoelementowy, wyposażony w „kanting” i regulację MicroFLAD™
 • STRAPY: górny – NOWY Reactstrap™; dolny – Gettagrip Capstrap™
 • KLAMRY: Smooth Glide™
 • AMORTYZACJA: system ShredBED™ 2.0
 • Materiały z recyklingu – minimalna ilość odpadów produkcyjnych
 • Przeznaczone wyłącznie do desek marki Burton, wyposażonych w system The Channel®

Wiązania Burton dla kobiet Citizen 2019

05401 CITIZEN

Przyjazny i ułatwiający postępy w jeździe na desce flex oraz niezmienna przez cały sezon wygoda – to i wiele innych zalet oferują wiązania damskie, które najlepiej na tej planecie wyposażone są w cenne właściwości.

Wiązania damskie Burton Citizen umożliwiają efektywną a zarazem bardzo przyjemną jazdę, z której mogą cieszyć się snowboarderki na każdym poziomie umiejętności. Lekka konstrukcja wiązań posiada funkcjonalny zestaw patentów, jak na przykład pełnej długości podkładka amortyzująca FullBED oraz płyta podstawy Re:Flex™, dzięki której wiązania te są kompatybilne za wszystkimi systemami mocowań stosowanymi w deskach. Zmodyfikowane strapy zwiększają siłę i komfort wsparcia, natomiast elastyczna konstrukcja przegubu Flex Slider „odsuwa” górne strapy na bok gdy są rozpięte, ułatwiając wkładanie i wyciąganie buta z wiązania.

 

Właściwości:

 • True Fit™ – konstrukcja uwzględniająca damską specyfikę
 • PŁYTA PODSTAWY: lekka konstrukcja Re:Flex™, wykonana z niezwykle wytrzymałego polikarbonu
 • HI-BACK: jednoelementowy z regulacją MicroFLAD™
 • STRAPY: górny – NOWY Reactstrap™ z Flex Slider; dolny – przemienny Capstrap
 • KLAMRY: Smooth Glide™
 • AMORTYZACJA: na całej długości system Re:Flex FullBED
 • Kompatybilne ze wszystkimi najważniejszymi systemami mocowań

  Wiązania damskie Burton – czy warto w nie zainwestować?

  Powyżej opisane wiązania damskie Burton 2019 to przegląd najlepszych modeli wiązań dla kobiet dostępnych na rynku snowboardowym. Wiązania to bardzo ważny element każdego zestawu snowboardowego i od ich jakości zależy zarówno komfort jak i bezpieczeństwo każdej snowboardzistki. Sposób spasowania z butami, stabilizacja jaką dają dają odpowiednio wyprofilowane strapy oraz Hi-backi, leciutko i niezawodnie pracujące pompki – to wszystko powoduje że właśnie wiązania tej marki są bardzo cenione przez używające je panie. WArto spasować takie wiązania z butami tej samej marki – czyli wybrać również buty Burton. O kolekcji butów Burton 2019 pisaliśmy już we wcześniejszym artykule. Dodatkowym atutem wiązań w tej kolekcji jest również to, że są one w modnej, najnowszej kolorystyce. Wiele z tych wiązań stanowi również wizualnie idealne połączenie z damskimi deskami Burton z kolekcji 2019. Ceny tych wiązań, biorąc pod uwagę ich jakość i stopień zaawansowania technologicznego nie są również zbyt wygórowane. To wszystko powoduje, że jest to produkt który warto wziąć pod uwagę planując swoje snowboardowe zakupy. Warto podarować sobie ta odrobinę luksusu i spędzić swój snowboardowy urlop bez nieprzewidzianych “atrakcji” jakie mogą się przydarzyć jeśli wybierzemy sprzęt mniej sprawdzonej marki.

Pełna kolekcja wiązań damskich Burton 2019 -> TUTAJ

Brak komentarzy

Skomentuj