SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Wiązania Burton Freestyle 2021 - najlepsze do ewolucji! - Blog SnowSport.pl
9216
post-template-default,single,single-post,postid-9216,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Wiązania Burton Freestyle 2021 – najlepsze do ewolucji!

Wiązania Burton Freestyle 2021 - najlepsze do ewolucji!

Wiązania Burton Freestyle 2021 – najlepsze do ewolucji!

Wiązania Burton Freestyle 2021 należą do jednych z najbardziej cenionych produktów w swojej kategorii. To właśnie te wiązania wybierają najczęściej znawcy tematyki snowboardowej i zawodowo uprawiający ten sport. Przede wszystkim dotyczy to sportowców podejmujących wyzwania w Snow Parku. Amerykanie tworzą jednak wiązania dla wszystkich. W swojej gamie produktowej posiadają sprzęt, który będzie również odpowiedni dla tych szkolących się. Jaki więc model wybrać dla siebie? Co pojawiło się w sezonie 20/21? Na co warto zwrócić przede wszystkim naszą uwagę wybierając wiązania najlepsze do naszych potrzeb i umiejętności? Przedstawiamy odpowiedź w naszym tekście prezentując model Freestyle!

Wiazania-Burton-Freestyle-ReFlex-Black-2021-cytat

Wiązania Burton Freestyle Re:Flex 2021? – dla kogo?

Wiązania Burton Freestyle Re:Flex Red White Black 2021
Wiązania Burton Freestyle Re:Flex Red White Black 2021

Model wiązań Freestyle od Burton od lat jest wybierany przez osoby, którym zależy na podniesieniu swoich umiejętności. Poprzez swoją wysoką elastyczność są w stanie wybaczyć wiele błędów w technice. Otaczają komfortem i wygodą. Warto zaznaczyć jednak, że są bardzo solidnie wykonane i trwałe. Nawet jeżeli nie szanujesz specjalnie swojego sprzętu to możesz być pewien, że za szybko “nie zajedziesz” tych wiązań.

Wiązania Burton Freestyle 2021 są monokomponentowe. Ich budulcem jest polikarbonatu “Bomb-Proof”. Ta udoskonalona wersja na sezon 20/21 dostarczy Tobie praktycznie nieograniczoną swobodę ruchów. Będą bardzo dobrym wyborem dla początkujących oraz średnio zaawansowanych riderów, ale także sprawdzą się u pro riderów zorientowanych na jazdę w Snow Parku. Pragniesz zrobić szybko i łatwo postępy? Lubisz jazdę freestyle? No to powinieneś wybrać właśnie ten model wiązań!

Oparte na podstawie Re:Flex. To odpowiednie rozwiązanie doskonale uzupełniające się z właściwościami wszechstronnego przeznaczenia i swobodnej jazdy tych wiązań. W rezultacie możemy liczyć na doskonałą amortyzację i absolutną kontrolę nad deską.

Freestyle dzięci zaawansowanej technologii…

Wiązania Burton Freestyle Re:Flex Black 2021
Wiązania Burton Freestyle Re:Flex Black 2021

Jedną z najważniejszych i najbardziej innowacyjnych cech wiązań Burton Freestyle 2021 jest rozwiązanie MICROFLAD™. Na czym polega i co właściwie daje jeźdźcy? Im bardziej Hi-back jest pochylony ku przodowi to tym prędzej tylna część deski reaguje na inicjowane przez Ciebie ruchy.

Za sprawą RE:FLEX BINDINGS jeździ się lepiej praktycznie na każdej desce. Serwuje jeźdźcy więcej flexu łącznie z jej lepszym wyczuciem w odróżnieniu do konwencjonalnych wiązań dyskowych.

Komfortowe zakładanie wiązań to zasługa przede wszystkim rozwiązania FLEX SLIDER. Teraz ta czynność jest jeszcze wygodniejsza. Specjalne przewężenie na strapie skutkuje tym, że pomimo swojej minimalnej grubości strap jest wysoce elastyczny i bardzo odporny na zerwanie.

Więcej o historii marki przeczytasz w stopce strony pod tym linkiem https://snowsport.pl/tag/wiazania_snowboardowe_burton-54.html.

Wiązania Burton Freestyle 2021 dostępne na SnowSport.pl!

Burton

Te rewelacyjne wiązania snowboardowe z przeznaczeniem głównie do wykonywania sztuczek już są dostępne na snowsport.pl.. Zachęcamy także do przeczytania naszego poprzedniego artykułu jeżeli interesuje Ciebie również tematyka desek snowboardowych dla mężczyzn Burton “Deski Burton 2021 – Przegląd Modeli Dla Mężczyzn!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

Brak komentarzy

Skomentuj