SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5049
post-template-default,single,single-post,postid-5049,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Snowboardowe wiązania dziecięce i młodzieżowe Burton 2019

Snowboardowe wiązania dziecięce i młodzieżowe Burton 2019

Wiązania dziecięce Burton to coś dla najmłodszych a przecież dzieci i młodzież “deskowa” to przyszłość snowboardingu. To Ci młodzi ludzie którzy teraz z zazdrością spoglądają na starszych kolegów śmigających w snowparkach oraz oglądają wszystkie filmy na ten temat na Youtube. To oni za kilka lat będą rządzić na stokach i kręcić takie triki o których nam, snowboardowej starszyźnie nawet się nie śniło. Warto aby nasze dziecko od początku wkraczało w świat snowboardu na bezpiecznym i sprawdzonym sprzęcie. A kto jeśli nie Jack Burton może mieć w tym temacie lepsze i dłuższe doświadczenie?

Wiązania dziecięce i młodzieżowe – czyli Kids and Youths to tylko 2 modele wiązań, ale za to jakie modele. Pokrywają one w pełni zapotrzebowanie młodych adeptów snowboardingu. Już od najmłodszych lat (nawet 1,5-2 rok życia) można korzystać z dobrodziejstwa i najmniejszego rozmiaru modelu wiązań Burton Smalls. A następnie w wieku “młodzieżowym” zamieniać Smalls Binding na Grom Binding. Zanim więc nasz pociecha zacznie jeździć w najmniejszym rozmiarze wiązań seniorskich może z powodzeniem doskonalić swoje umiejętności korzystając z wiązań dziecięcych Smalls i Grom.

 

Czas na młodych – czyli wiązania dziecięce / młodzieżowe Burton Smalls Binding 2019 

105751 Burton SMALLS 2019

wiązania dziecięce

Wiązania przeznaczone dla młodszych riderów, jednak charakteryzujące się siłą i niezawodnością starszego brata.

Wiązania dziecięce / młodzieżowe Burton Smalls to najbardziej sprawdzone i wygodne wiązania dla dzieci. Są to miękkie wiązania wyposażone w bezkompromisowy pakiet rozwiązań technicznych sprawdzających się w każdym terenie. Ergonomiczna, wyczynowa łyżka współpracuje z anatomicznymi strapami, a całość jest uzupełniona dużą ilością amortyzacji – dzięki temu dziecko może jeździć bezpiecznie i wygodnie na stoku przez cały dzień. Podstawa wiązania została wyposażona w system mocowania Re:Flex™, który jest kompatybilny z większością desek dostępnych na rynku.

Właściwości:

PŁYTA PODSTAWY Niska waga, wytrzymały materiał poliwęglanowy, system mocowania Re:Flex™
ŁYŻKA Łyżka wykonana z jednego komponentu, asymetryczna łyżka Canted Hi-Back, opcja ustawienia kąta zerowego łyżki Zero Forward Lean Hi-Back, regulacja kąta nachylenia MicroFLAD™
STRAP GÓRNY NOWY pasek Hammockstrap™ 2.0
STRAP DOLNY Convertible Capstrap™
KLAMRY Smooth Glide™
AMORTYZACJA System amortyzacji Re:Flex™ FullBED
GWARANCJA BURTONA Gwarancja na wiązania Burtona
Zastosowano materiały z recyklingu, co znacząco wpływa na zmniejszenie powstawania odpadów

 

Wiązania dziecięce Burton Grom Binding 2019 – czyli czas na jeszcze młodszych

105771 Burton GROM 2019

 

Wiązania Grom wyróżniają się bogatym zestawem zalet, dzięki którym oferują przyjazne dla małych użytkowników właściwości, jak choćby możliwość łatwego, samodzielnego zapinania pasków.

Jeśli kogoś kochasz, z pewnością chciałbyś zapewnić mu wolność. A jeśli twoje dziecko pragnie wolności, zapewnij mu wiązania dziecięce Burton Grom. Duże klamry, umożliwiające bezproblemową obsługę nawet w rękawicach, oraz jeden pasek, zapewniający łatwiejsze zapinanie i wypinanie – oto zestaw kluczowych zalet, dzięki którym wiązania Grom pozwalają najmniejszym riderom osiągnąć snowboardową samodzielność. Lekka, gwarantująca miękki flex konstrukcja sprawia, żwiązania dziecięcee model ten zachęca dzieciaki do samodzielnego radzenia sobie ze wszystkimi wyzwaniami, jakie spotkać można na stoku.

Właściwości:

  • PŁYTA PODSTAWY: jednoelementowa, lekka, wykonana z niezwykle wytrzymałego polikarbonu
  • HI-BACK: ultra lekki, jednoelementowy – Grom
  • STRAPY: jeden pasek Onestrap®, z ergonomicznie profilowanym uchwytem pompki, ułatwiającym zapinanie
  • KLAMRY: pompka Smack-It Smooth Glide™ – rozmiar powiększony, dla łatwiejszej obsługi przez dzieci

 

Co dla dziecka jeśli nie wiązania Burton ?

Dzieci i młodzież to przyszłość snowboardingu a wiązania dziecięce i młodzieżowe marki Burton to odpowiedni sprzęt do nauki i doskonalenia swoich umiejętności deskowych dla każdego młodego adepta snowboardu. Jakość, bezpieczeństwo i wygoda – to wszystko otrzymuje się kupując sprzęt tej marki. Oczywiście można szukać produktów innej marki i pewnie jest na rynku kilka bardzo dobrych konstrukcji  dziecięcych wiązań snowboardowych. Ale czy warto ryzykować i kupować dla swojej pociechy wiązania dziecięce innych marek. Na pewno nie warto robić tego w przypadku gdy nasze dziecko ma deskę Burton. Pamiętajmy, że systemy mocowania w deskach Burton, obecny The Chanell i wcześniejszy 3D wymagają w przypadku wiązań innych marek niż Burton, specjalnych talerzyków, które są kompatybilne z systemem mocowania w deskach Burton. O ile wiązania innych marek mogą nie pasować do desek Burton, o tyle wiązania Burton sa przystosowane do mocowania ich na deskach innych marek. Dzięki systemowi Re:flex można je zastosować zarówno z deskami tej samej marki jak i innymi deskami z systemem mocowania 4×4.
Szerzej o systemach mocowania stosowanych w wiązaniach Burton pisaliśmy we wcześniejszym wpisie -> zobacz TUTAJ 

Po co więc kombinować i szukać innych rozwiązań skoro kupując wiązania dziecięce marki Burton dostajemy produkt najwyższej klasy, w pełni bezpieczny i sprawdzony a w dodatku kompatybilny z kilkoma systemami desek.

Pełna oferta wiązań BURTON 2019 -> TUTAJ

No Comments

Post a Comment