SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Snowboard - deska snowboardowa - Blog SnowSport.pl
71
archive,category,category-snowboard-deska-snowboardowa-snowboardowy,category-71,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Snowboard

Sezon narciarski 2020/2021

Sezon narciarski 2020/2021

 Sezon narciarski 2020/2021 tuż tuż, a Wy pewnie zastanawiacie się jak będzie wyglądał??!!!
To pytanie zadaje sobie wiele osób – jednak my mamy dla was bardzo dobre informacje!

Większość kurortów narciarskich jest doskonale przygotowana na sezon narciarski 2020/2021.

Nadarza się więc niepowtarzalna okazja żeby nacieszyć się narciarstwem i górami w wyjątkowo korzystnych warunkach. Bez tłoku, bez pośpiechu, bez walki o wolne miejsca w szczycie sezonu. To naprawdę świetne informacje, wiec warto skorzystać i wybrać się właśnie w tym sezonie na fajny wyjazd narciarski.

sezon narciarski 2020/2021
Sezon narciarski 2020/2021

Poniżej kilka ARGUMENTÓW ZA aby to właśnie sezon narciarski 2020/2021 wykorzystać na narciarski wyjazd:

 • Ośrodki narciarskie w całej Europie już czekają na turystów w pełni przygotowane do sezonu narciarskiego 2020/2021
 • W sezonie narciarskim 2020/2021 będzie mniejszy ruch więc to oznacza brak kolejek i możliwość jazdy non stop
 • Ceny wyjazdów narciarskich, apartamentów są w tym sezonie znacznie niższe niż zazwyczaj
 • Ceny karnetów będą bardziej przystępne a zamawiając je internetowo można jeszcze liczyć na dodatkowy rabat
 • Nawet w szczycie sezonu, jak Święta Bożego Narodzenia, Sylwester czy ferie szkolne nie będzie problemów ze zdobyciem miejsca w atrakcyjnych lokalizacjach narciarskich i to w super cenach
 • Wiele kurortów narciarskich aby przyciągnąć narciarzy przygotowały dodatkowe atrakcje. Ogólnodostępne demo kursy, pokazy feestyle i jazda na tyczkach czy też darmowe testy sprzętu narciarskiego z najnowszych kolekcji to tylko kilka z tych atrakcji
 • Narciarstwo to aktywność indywidualna, na świeżym powietrzu gdzie ryzyko zakażenia jest minimalne, to nie jest przecież zatłoczona siłownia czy hala do gier zespołowych – tam ryzyko jest faktycznie znacznie większe
 • Ośrodki narciarskie do karnetów dodawać będą gadżet narciarski -chusta/ komin typu buff, którego zadaniem będzie ochrona dróg oddechowych. Będzie to praktyczna pamiątka z wyjazdu narciarskiego na wiele sezonów o wartości kilkunastu Euro.
 • Dzięki wcześniejszym godzinom otwarcia stoków będzie można dłużej pojeździć na nartach w tej samej cenie
 • Dojazd do kurortów narciarskich nie zajmie nam aż tyle czasu jak zazwyczaj. W sezonie narciarskim 2020/2021 na pewno nikt nie będzie stał w korkach jadąc w Alpy.
 • Zamówienie jedzenia bezpośrednio do pokoju w swoim apartamencie nigdy nie było tak proste jak teraz. Nawet tradycyjne alpejskie restauracje będą świadczyły taką usługę.

Wniosek jest prosty – na pewno warto wykorzystać ten specyficzny czas. Zanim znów zrobi się w górach tłoczno i drogo.
Kto tak zrobi – będzie zadowolony.

A jak przygotowania na sezon narciarski 2020/2021 wyglądają w poszczególnych alpejskich krajach?

sezon narciarski 2020/2021

Sezon narciarski 2020/2021 w Austrii zapowiada się doskonale. Austriackie Alpy to dla wielu Polaków najczęściej wybierany teren narciarski. Cieszy nas więc wszystkich przygotowanie Tyrolczyków na sezon narciarski 2020/2021.

Cieszy nas wszystkich przygotowanie Tyrolczyków na sezon narciarski 2020/2021.


Ci z was, którzy już jeździli na narty do Austrii wiedzą co oznacza apres-ski. Dla tych, którzy nie mieli tej przyjemności już spieszę wyjaśnić, że w wolnym tłumaczeniu oznacza to zajęcia po nartach. W tym sezonie slogan austriackiego rządu brzmi: “Narty bez apres-ski”, ponieważ jedzenie oraz napoje będzie można otrzymać jedynie przy stolikach. Będzie obowiązywało osłanianie ust i nosa w gondolach kolejek górskich. Aby narciarze czuli się bezpiecznie obsługa kurortów na sezon narciarski 2020/2021  będzie regularnie przechodziła testy.  Kilka ośrodków narciarskich gwarantuje zwrot kosztów przy zakupie karnetów w sytuacji gdyby ponownie zablokowano ruch turystyczny i narciarski w Austrii.

Austriacy bardzo dobrze się w tym sezonie przygotowali, więc jest prawie pewne, że do tego nie dojdzie:-)

Austriacy zadbali o bezpieczeństwo wprowadzając szereg profilaktycznych działań:
1) W wielu kurortach narciarskich do karnetów dostaniemy materiałowe kominy, które skutecznie osłaniają usta i nos.
2) Sprzedaż karnetów możliwa będzie w Internecie tak aby do minimum ograniczyć ruch przy kasach. Pozwoli to określić natężenia ruchu narciarskiego na sezon narciarski 2020/2021.
3) W austriackich ośrodkach narciarskich wprowadzono obowiązek rejestracji/meldunku. Nie wpuszcza się nikogo bez rejestracji.
4) Bary i restauracje czynne są do godziny 22. Nocne balangi zostały przeniesione na lepsze czasy:-)
5) Wyciągi będą zaczynały działać już o godzinę wcześniej tak aby rozładować poranne “korki” wśród narciarzy dostających się na tereny narciarskie
6) Większość barów i restauracji w austriackim kurortach będzie świadczyła usługi sprzedaży posiłków z dowozem do pokoju. Można więc będzie można zamówić Pizzę czy Winner Schnitzel bezpośrednio do swojego apartamentu

Dodatkowo Austria przyprószona śniegiem już jest gotowa nas przywitać białym puchem na stokach!

sezon narciarski 2020/2021
Sezon narciarski 2020/2021

We Francji, bardzo elastyczne są warunki rezerwacji. Można anulować wyjazd na narty https://blog.snowsport.pl/wyjazd-narty-go-zorganizowac/ w niektórych przypadkach nawet bez podawania konkretnego powodu. W lokalnych francuskich ofertach pojawiają się takie skróty jak D-10, D-15O. Oznacza to na ile dni przed przyjazdem możemy odwołać rezerwację bez ponoszenia konsekwencji finansowych. Tak więc w sezonie 2020/2021 możemy spokojnie zaplanować swój urlop z możliwością odwołania w ostatniej chwili.
Czyż nie jest to doskonałe rozwiązanie na sezon narciarski 20/21?

Na wyciągach narciarskich, również zadbano o to, aby turyści czuli się bezpiecznie.
Dezynfekcja kabin, dystans społeczny to są rzeczy, które mają nam dać poczucie bezpieczeństwa. Maseczki obowiązują wszystkich powyżej 11 roku życia, oczywiście z wyjątkiem wyciągów talerzykowych na których porusza się w pojedynkę.

Szwajcaria na sezon narciarski 2020/2021 nastawiła się bardzo optymistycznie.

Oprócz tego, że będzie obowiązek zasłaniania ust i nosa w zamkniętych środkach transportu, trzeba będzie pamiętać o dystansie. Szwajcaria gwarantuje, że nie będzie żadnych innych zmian w porównaniu do poprzednich sezonów. Zachowując szwajcarski ład i porządek na pewno zmniejsza się ryzyko jakichkolwiek problemów. W Austrii apres-ski odgrywa bardzo istotną rolę, a w Szwajcarii większą rolę odgrywa sport i gastronomia.

Podobnie jak we Francji i innych narciarskich europejskich potęgach wygląda sytuacja we Włoszech. Sezon narciarski 2020/2021 przy stosowaniu się do zasad, które nakładają poszczególne Państwa, można spędzić na nartach bardzo przyjemnie.

Na sezon narciarski 2020/2021 nie przewiduje się takiego natężenia ruchu jak w latach poprzednich co naszym zdaniem jest zdecydowanie plusem. Można będzie więc do woli pojeździć na nartach czy na desce snowboardowej. I ominie nas konieczność stania w długich kolejkach pod wyciągiem czy przepychanie się na stoku.
Brak kolejek w kasach, w wypożyczalniach, w barach – czyż może być lepiej?

To w jaki sposób spędzimy sezon narciarski 2020/2021 zależy wyłącznie od nas.
Czy skorzystamy z tak świetnej okazji jaką daje nam sezon narciarski 2020/2021 to też kwestia naszego wyboru. Ale podejmując ostateczną decyzję warto też wziąć powyższą argumentację pod uwagę.
Taki sezon i taka okazja nie powtórzy się już pewnie nigdy. Ci którzy z niej skorzystają jeszcze przez długie lata będą wspominali właśnie ten sezon.

Gwarantujemy Wam , że nie ma nic bardziej przyjemnego i uzdrawiającego dla ciała niż aktywność fizyczna i jazda na nartach Poza tym możemy bardzo pozytywnie spędzić czas na świeżym powietrzu 🙂

Sezon narciarski 2020/2021 uważamy za otwarty – Tak więc w drogę!!!!

Nowości sprzętowe na sezon 20/21 sprawdź na snowsport.pl.
Przeczytaj także nasz artykuł o nartach Salomon: “Narty Salomon S/Force 2021 – dla koneserów!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Deska Pathron Legend

Deska Pathron Legend – testowali ze SnowSport!

Deska Pathron Legend to… rzeczywiście już legendarna deska polskiego producenta. To sprzęt klasy premium. Firma wciąż zyskuje coraz większę uznanie w gronie snowboardzistów, również tych zajmujących się tym sportem zawodowo. Skupmy się jednak w tym miejscu na samej desce, a jest o czym mówić… W istocie jest to kwintesencja blatu o charakterystyce allmountain. Dość łagodna w prowadzeniu, toteż będzie odpowiednia już dla średnio zaawansowanych riderów. Ci z większym doświadczeniem zmienią ją w mig w stokowy pocisk. Kto coś potrafi, jest w stanie na niej zrobić naprawdę niemało… Obdarzona genialnym trzymaniem krawędzi, dobrą dynamiką i popem w sam raz do dostarczania frajdy z jazdy po zaśnieżonym stoku. Rodzaj – Allmountain/Freestyle, budowa – Sidewall/Sandwich, kształt – Twin Shape. Profil to Hybrid-Camber z flexem na poziomie medium.

Deska Pathton Legend

Nasz sklep zorganizował konkurs, w którym można było wygrać sprzęt i móc go przetestować! Przedstawiamy autentyczne, bezpośrednie opinie prosto ze stoków!

Tester marki ze SnowSport – Raven Pathton

Deska Pathron Legend
Deska Pathron Legend

Jako laureat konkursu na testera marki Raven otrzymałem w ramach testów deska Pathron LEGEND 2020 wraz z wiązaniami Pathron GT Alu Multientry Black 2020.

Deskę testowałam w Zieleńcu. Obawy o warunki były ogromne, prognozy nie rozpieszczały ale będąc już na miejscu byłem mile zaskoczony. Trzeba było uważać momentami na niezaśnieżone fragmenty stoku, ale mimo to jeździło się bardzo przyjemnie.

Lepszego zestawu niż ten Deska Pathron Legend nie mogłem sobie wymarzyć. Jestem średniozaawansowanym snowboardzistą i komplet ten idealnie dopasował się do moich możliwości. Jest to deska przeznaczona na freestyle i nadaje się na wszystkie rodzaje stoków. Flex: Medium zapewnił dostosowanie się deski do każdej powierzchni, co bardzo ważne szczególnie przy ciężkich warunkach. Profil deski to : hybrid-camber. Deska w środkowej części jest płaska, tak jak  na dziobie i ogonie co sprawdza się poza trasą. W okolicach wiązań posiada sekcje camberowe co zapewnia dobre trzymanie się krawędzi i stabilizuje jazdę. Dodatkowym atutem jest fakt, iż wykonana Ona jest w 100% ręcznie co niewątpliwie dodaje jej wyjątkowości.

Pathton Legend
Pathton Legend

Warto tez wspomnieć, że deska Pathron LEGEND 2020 posiada wyjątkowy design. Patriotyczne barwy zwróciły uwagę niejednego snowboardzisty. Jeżeli chodzi o wiązania Pathron GT Alu Multientry Black 2020 to są bardzo lekkie, posiadają regulowaną piętę, regulowane paski. Łatwo je dostosować pod siebie. Nowością dla mnie, był system Fastec System Series. W poprzednich wiązaniach go nie posiadałem, a znacznie ułatwił mi życie. Dzięki niemu łatwo  odchyla się piętę, umożliwia to swobodne wkładanie i wyjmowanie buta. Jazda od razu stała się bardziej komfortowa. Podsyłam kilka zdjęć z mojego wypadu. Udowadniam też, że naprawdę nie mam już  problemów z orczykiem 😛

Kolejne dni testów i deska Pathron Legend…

 Deska Pathton Legend
Deska Pathton Legend

Kolejne testy deska Pathron LEGEND 2020 wraz z wiązaniami Pathron GT Alu Multientry Black 2020. Zestaw po raz kolejny stanął na wysokości zadania. Tym razem warunki były gorsze. Marzyło by się o ubitym śniegu, a miejscami lekkim puchu. Rzeczywistość jednak przywitała mnie miejscowym oblodzeniem i wysoką temperatura. No cóż…. biorę co dają.

Okazuje się że sprzęt ma duże znaczenie jeżeli chodzi o niesprzyjające warunki i nadal można czerpać przyjemność z jazdy, jeżeli jest odpowiednio dobrany. Tak też było w przypadku Deska Pathron LEGEND 2020 . Deskę prowadzi się elegancko, a wiązania Pathron GT Alu Multientry Black 2020 dodają jeździe smaczku. To drugie szusowanko na tym sprzęcie. Już się troche dotarliśmy i mogłem pozwolić sobie na większe szaleństwo niż ostatnim razem!

Snowboard
Deska Pathton Legend

Dziś wiem ze deska Pathron LEGEND 2020 zachwyca nie tylko wyglądem ale przede wszystkim parametrami. To sprzęt przeznaczony dla freestylerów i odnajdą się na niej zarówno początkujący jak o średniozaawansowani snowboardziści. Sprawdziła mi się w różnych warunkach, zarówno na ubitym śniegu jak i miejscowo oblodzonym stoku. Dzięki lekkości doskonale sie nia manewruje i swobodnie podnosi podczas wyskoków. Czekam już na kolejny sezon z niecierpliwością. Do zobaczenia za rok!

Deski snowboardowe w atrakcyjnej cenie znajdziesz tutaj https://snowsport.pl/tag/deska_snowboardowa_meska-41.html.

Deska Pathton Legend do kupienia na SnowSport.pl!

Legend

Ta świetnej jakości deska snowboardowa do kupienia na snowsport.pl. Zachęcamy również do przeczytania naszego poprzedniego artykułu o Deskach snowboardowych Capita “Deska Capita 2020 – najlepsze snowboardy z Marsa!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Deska Splitboarding - jak zacząć przygodę?

Deska Splitboarding – jak zacząć przygodę?

Deska Splitboarding zdobywa coraz większe uznanie i nic w tym zaskakującego. Dzięki swoim niepowtarzalnym właściwością umożliwia snowboardzistą obcowanie w rejonach górskich niedostępnych dla uprawiających w sposób konwencjonalny te śnieżną dyscyplinę. Jeżeli jednak nigdy nie miałem pojęcia ze splitem to zastanawiasz się, czym tak naprawdę są te dwa szerokie tury, które umożliwiają połączenie ich ze sobą? Zapraszamy do lektury by rozwiać wszelkie wątpliwości!

Deska-Splitboarding-jak-zaczac-cytat

Czym jest deska splitboardingowa?

Deska Split

Splitboarding to specjalna platforma, którą daje się rozdzielić, czy też połączyć symetrycznie wzdłuż własnej osi. Na dziobie deski po uprzednim jej rozdzieleniu można założyć foki. Kolejno przestawiamy również dedykowane do tego rodzaju wiązania z trybu zjazdu na pozycję wejście. Wówczas niemalże tak samo jak na ski tourach możemy podchodzić pod usłane śniegiem wzniesienia. Kiedy już zdobędziemy szczyt i nacieszymy się ciszą i spokojem, należałoby rozpocząć zjazd.

Te dwie połówki po złączeniu specjalnym klipsem stanowią w całości deskę, po której zjedziemy w dziewiczym otoczeniu. Należy jeszcze tylko wcześniej przestawić wiązania w tryb zjazdu i wszystko już gotowe. Ekstremalne wrażenia gwarantowane! Z deską spliboardingową Twoje wyprawy w góry staną się czymś majestatycznym… To dyscyplina wciąż dostępna dla nielicznych. Prócz tego nawet w najbardziej zatłoczonych kurortach, możesz teraz wybrać dowolny szlak, by rozpocząć samotnie, czy też w gronie bliskich znajomych zimową wędrówkę w nieznane…

By zdobywać góry nie musisz porzucać deski…

Deska Splitboarding
Deska Splitboarding

Podejścia pod góry są potrafią dostarczyć tyle samo wrażeń o ile nie więcej niż sam zjazd po stoku. Jeżeli jesteś zapalonym snowboardzistą i nie chcesz za nic w świecie wpiąć się w narty to już nie musisz mieć takowych dylematów. Coraz popularniejszy splitboarding wraz z dostępnością i różnorodnością tego rodzaju sprzętu pozwoli Tobie odkryć zupełnie nową stronę snowboardu.

Deski splitobardingowe charakteryzują się bowiem niemalże tymi samymi parametrami zjazdowymi, aniżeli klasyczne blaty. To prawda, mogą wykazywać się niekiedy mniejszą sztywnością, ale coś za coś… Dzięki wspomnianej już możliwości symetrycznego przedzielenia jej zyskujesz dostęp do świata dostępnego dla nielicznych. W ten sposób jeżeli zapragniesz uciec od zatłoczonych kurortów, możesz wybrać dowolne miejsce i rozpocząć swoją wspinaczkę. Warto jednak tutaj wspomnieć, że nie będzie to tak doskonały sprzęt do wejścia jak narty skiturowe. Wejście na splitboardzie będzie po prostu wolniejsze z powodu większej szerokości tych desek od nart skiturowych. Deski splitoboardingowe z racji swojego przeznaczenia świetnie spisują się w trakcie zjazdów poza trasą. Puch, czy świeży śnieg poradzą tam sobie bez problemu. Kiedy już zjedziesz do niższych partii i dotrzesz do przygotowanego szlaku nie powinieneś odczuć gorszych parametrów zjazdowych w porównaniu do zwykłej deski.

Deska splitboarding odsłoni przed Tobą zupełnie nowe horyzonty zimowego świata. To powiem zupełnie czegoś nowego i smak wolności!

Deska Splitboarding – jakie buty do niej kupić?

Split
Deska Splitboardingowa

Bardzo istotnym elementem zestawu typu split są mianowicie buty. Wybierając je musimy zdecydować, czy zależy nam bardziej na komfortowym podchodzeniu, czy raczej na zjazdach. Jeżeli chcemy wygodnie podchodzić to musimy wybrać obuwie z miękkim flexem. Pamiętajmy jednak, że wejście zawsze będą stanowić mniejszość w trakcie naszego obcowania z deską. Zatem kiedy wyprawy w niedostępne szlaki będziemy traktować incydentalnie to wybierzmy obuwie, w którym będzie się nam wygodniej zjeżdżać. Wówczas należy naturalnie wybrać takie z twardszym flexem. Odpowiednio dobrany sprzęt niewątpliwie uprzyjemni nam to co serwuje ta dzielona deska.

Kto powinien wybrać deskę splitboardingową?

Splitboarding
Wyprawa Splitboardingowa

Z takiego sprzętu będą najbardziej zadowoleni jeźdźcy poszukujący przygód i ekstremalnych doznań. Jeżeli pragniesz dawek adrenaliny w swoich żyłach to powinieneś wybrać właśnie ten sprzęt. To właśnie ją wyzwala jazda poza trasą w wciąż dziewiczych zakątkach gór. Wyobraź sobie samotne podejście pod szlak o własnych siłach i zjazd na desce z miejsca gdzie być może nikt jeszcze tego nie robił wcześniej! Możesz być pewien, że deska splitboarding wciągnie Ciebie na całego, już od pierwszego podejścia i zjazdu w świeżym puchu!

Co kupić do zestawu splitboarding?

Do zestawu należy jeszcze dokupić również naturalnie specjalne wiązania, które posiadają przełącznik do blokowania i zwalniania piętki. Jak już wspomnieliśmy nieodzownym elementem takiego zestawu są foki. Przydadzą się w trakcie podchodzenia. Jednak do zdobywania górskich szczytów z butami wpiętymi w dwie połówki deski niezbędne będą rzecz jasna specjalne kijki. Najlepsze będą teleskopowe. Nie będą nam przeszkadzać w trakcie zjazdów. Po zdobyciu szczytu możemy je złożyć i podpiąć do plecaka. Uzupełnieniem wypraw w góry powinien być również plecak. Najbardziej praktycznym będzie ten, który jest dedykowany do tej dyscypliny.

Deska Splitboarding do kupienia na SnowSport.pl!

Split
Split

Deski splitboardingowe na sezon 2021 dostępne na snowsport.pl. Zapraszamy także do lektury naszego poprzedniego artykułu jeżeli interesują Ciebie również damskie Wiązania Burton “Wiązania snowboardowe damskie Burton – sezon 2021!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Wiązania snowboardowe damskie Burton - sezon 2021!

Wiązania snowboardowe damskie Burton – sezon 2021!

Wiązania snowboardowe damskie Burton to od wielu sezonów niewątpliwy numer jeden jeśli chodzi o wybór sprzętu do jazdy na desce. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie jest oczywista! Amerykański producent słynie z doskonałej jakości swoich produktów. To innowacyjna marka, która przyzwyczaiła nas do tego, że wnosi do tej śnieżnej dziedziny zawsze powiem świeżości pod względem rozwiązań technologicznych. Wiązania snowboardowe Burton charakteryzują się niedoścignioną trwałością oraz funkcjonalnością optymalizującą każdy element jazdy. Nie ma lepszego łącznika Twoich stóp z deską! Podpowiadamy panią co wybrać na sezon 20/21!

Wiazania-snowboardowe-damskie-Burton-sezon-2021-cytat

Wiązania Burton Citizen 2021

Wiązania Burton Citizen Lavender 2021
Wiązania Burton Citizen Lavender 2021

Model Citizen Panie upodobały sobie szczególnie. W tym sezonie nie będzie inaczej. To zdecydowanie jedne z najlepszych damskich wiązań. Od początku do końca stworzone wyłącznie pod damską charakterystykę jazdy oraz potrzeby pań. W swojej budowie odzwierciedlają szczególną anatomią kobiecej budowy ciała.

Będą idealne dla wszystkich pań, które stawiają przede wszystkim na komfort w trakcie dowolnego stylu poruszania się po zaśnieżonych zboczach. To ponadto lekkie wiązania. Rozwiązanie Re:Flex jest gwarantem odpowiedniej elastyczności. Warto podkreślić, że budowa wiązań pasuje do damskich butów snowboardowych, a same strapy są niezwykle miękkie. W rezultacie nawet przy ujemnych temperaturach, obsługa ich w rękawicach nie będzie stwarzać najmniejszego problemu.

Opierają się na najlepszych technologiach…

Burton

Wiązania Burton Citizen 20/2021 to dowód na to, że damskie wiązania snowboardowe mogą być również przepełnione najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. To właśnie ich nietuzinkowa konstrukcja przesądza o tym, że z tymi wiązaniami poradzisz sobie jeżdżąc po łagodnych zboczach, ale także w trakcie dynamicznych zjazdów, czy akrobacji w snow parku.

System MicroFLAD pomoże optymalnie wyregulować pochylenie Hi-backa. W wyniku tego mamy możliwość dostroić czas reakcji do formy jazdy na jaki przyjdzie nam chęć.

Za sprawą FLEX SLIDER zakładanie i zdejmowanie wiązań jest teraz jeszcze prostsze. Technologia forced molecular alignment pozwoliła na zastosowanie specjalnego przewężenia na strapie. W rezultacie w swojej minimalnej grubości strap jest najbardziej elastyczny. Jednocześnie wykazuje się największą odpornością na zerwanie w tym miejscu.

Wiązania Burton Citizen Black 2021
Wiązania Burton Citizen Black 2021

RE:FLEX BINDINGS to technologia dzięki, której jeździ się po prostu lepiej. W wyniku jej zastosowania panie zyskają więcej flexu, a także lepsze wyczucie deski, aniżeli w konwencjonalnych wiązaniach opierających się na dyskach.

Szereg damskich wiązań snowboardowych znajdziesz pod tym linkiem https://snowsport.pl/tag/wiazania_snowboardowe_damskie-44.html.

Wiązania snowboardowe damskie Burton 2021 dostępne na SnowSport.pl!

Te najbardziej funkcjonalne i komfortowe wiązania snowboardowe damskie Burton na sezon 2021 dostępne na snowsport.pl. Zachęcamy również do lektury naszej poprzednią publikacji jeżeli ciekawią Ciebie również Wiązania Burton dla dzieci “Buty snowboardowe dla dzieci – z kolekcji Burton 2021!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Buty snowboardowe dla dzieci - z kolekcji Burton 2021!

Buty snowboardowe dla dzieci – z kolekcji Burton 2021!

Buty snowboardowe dla dzieci powinny być możliwie jak najbardziej wygodne. Dlaczego? Dziecko, które będzie dopiero stawiać swoje pierwsze kroki na desce to w przypadku początkowych niepowodzeń, a te przecież w tym przypadku są nieodzowne, może szybko się zniechęcić do dalszej nauki. Rolą rodziców, którzy pragną wykształcić u swoich dzieci nawyk i miłość do sportu od młodych lat jest jak największe uprzyjemnienie tego startu do świata snowboardu. Sprzęt musi być spersonalizowany skrzętnie pod potrzeby najmłodszych riderów.

Buty-snowbordowe-dla-dzieci-z-kolekcji-Burton-2021-cytat

Burton jako lider sprzętu dla snowboardzistów również w swojej serii przeznaczonej dla dzieci kładzie wielki nacisk na jak najwyższą jakość swoich produktów. Do tego amerykanie zdążyli nas już przywyknąć od lat. Jakie zatem wybrać buty na deskę snowboardową dla dzieci? Naszym zdaniem odpowiedź jest tylko jedna! Należy wybrać obuwie Burton!

Buty Burton Mini Grom 2021

Buty Burton Mini Grom Black 2021
Buty Burton Mini Grom Black 2021

Dla dzieci jeżdżących na snowboardzie najlepsze będą według nas Buty Burton Mini Grom 2021. To najlepszy wybór dla tych najmłodszych snowboardzistów. Amerykański producent tworząc ten produkt, pozwolił na w pełni komfortowe przemierzanie stoku o desce przez młodziutkich riderów.

Warto podkreślić, że to jedne z najmniejszych butów snowboardowych dla dzieci dostępnych w sprzedaży. Istnieje możliwość w pewnym zakresie dopasować go do rosnącej stopy dziecka.

Rzepy butów są nieco poszerzone. W rezultacie pozwala to na sprawniejsze dopasowanie butów i łatwą obsługę nawet przez dziecięce małe dłonie. Będzie to dla nich szczególnie wygodne przede wszystkim w trakcie obsługi w dwupalcowych rękawicach. Rozwiązanie to nazywa się Shred Ready.

Komfort termiczny…

Buty snowbordowe dla dzieci
Buty snowbordowe dla dzieci

Buty na deskę dla dzieci Mini Grom Burton 2021 gwarantują również najwyższy komfort cieplny. Otoczą odpowiednią temperaturą małą, dziecięcą stopę. W wyniku zastosowania izolacji termicznej 3M ™ Thinsulate ™ ciepło wewnątrz buta pozostanie na dłużej.

Za sprawą specjalnego klina do wnętrza butów nie przedostanie się śnieg. W wyniku tego buty pozostaną ciepłe i suche nawet po całodziennej jeździe.

Buty snowbordowe dla dzieci oznaczają wygodę chodzenia…

Buty Burton Mini Grom White 2020
Buty Burton Mini Grom White 2020

Wyjazd na snowboard nie wiąże się wyłącznie z samą jazdą. To również wędrówki i odpoczynek od zjazdów. Chcąc jeszcze bardziej ułatwić przemieszczanie się bez deski w dziecięcych butach Mini Grom producent wyposażył je w podeszwę DynoLITE. To właśnie ona zapewnia lepsze poczucie równowagi, przyczepności i ogólne wrażenie komfortu w trakcie chodzenia po śnieżnym podłożu. Podkreślmy, że dzięki wkładce Room-To-Grow można regulować długość wkładki do jednego rozmiaru. Tym samym obuwie będzie odpowiednie nawet wtedy kiedy Twój brząc już sobie podrośnie.

Buty snowboardowe dla dzieci Burton 2021 dostępne na SnowSport.pl!

Burton

Te najlepsze według nas buty snowboardowe dla dzieci na sezon 2021 dostępne na snowsport.pl. Zachęcamy także do przeczytania naszej poprzednią publikacji jeżeli ciekawią Ciebie również Wiązania Burton dla dzieci “Wiązania snowboardowe dla dzieci Burton 2021 – jakie wybrać?” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Wiązania snowboardowe dla dzieci Burton 2021 - jakie wybrać?

Wiązania snowboardowe dla dzieci Burton 2021 – jakie wybrać?

Wiązania snowboardowe dla dzieci Burton 2021 to najczęściej wybierane przez rodziców akcesoria dla swoich pociech. Amerykański producent słynie z najwyższej jakości swych wyrobów. Innowacyjne technologie przeplata z doskonałymi materiałami zastosowanymi w procesie produkcji. Jeżeli chodzi o sprzęt przeznaczony dla najmłodszych, nie ustępuje on niczym w stosunku do tego dedykowanego dla dorosłych snowboarderów. Jakie zatem wiązania wybrać dla naszego dziecka? W przygotowanym przez nas artykule opiszemy specyfikacje dwóch najbardziej wartościowych według nas modeli. Zatem startujemy!

Wiazania-snowboardowe-dla-dzieci-Burton-2021-jakie-wybrac-cytat

Wiązania Burton Kids Smalls Black 2021

Wiązania Burton Kids Smalls Neo Mint White 2021
Wiązania Burton Kids Smalls Neo Mint White 2021

Kids Smalls to od lat cieszące się jedną z największych popularności wiązań snowboardowych dla dzieci. W sezonie 20/21 nie będzie naturalnie inaczej. Przeznaczone przede wszystkim dla juniorów, a więc nie tych najmniejszych riderów.

To w pełni profesjonalny produkt. Strapy identyczne jak w deskach dla dorosłych. Ponadto są niebywale ergonomiczne. Ich obsługa jest wręcz niesamowicie intuicyjna. Posiadają ponadto optymalną amortyzację. W rezultacie gwarantują najmłodszym komfort i wydajność. W wyniku tego jazda będzie zawsze wygodna, a także niebywale wydajna.

Kids Smalls Black
Wiązania Burton Kids Smalls Black 2021

Te wiązania snowboardowe dla dzieci wyposażono w niezwykle łatwe w obsłudze klamry. Prostota ich obsługi jest ważna właśnie przede wszystkich w produktach juniorskich. Technologia SMOOTH GLIDE BUCKLE TECHNOLOGY czyni te czynność niesamowicie intuicyjną i mówiąc wprost, banalną. Niezawodne, a także wytrzymałe na przeciążenia i ewentualne uszkodzenia wynikające z niewłaściwej obsługi.

Wiązania Burton Kids Grom 2021

Wiązania Burton Kids Grom White 2021
Wiązania snowboardowe dla dzieci Burton 2021

Grom to rewelacyjne i rewolucyjne wiązania stworzone dla najmłodszych riderów, którzy najczęściej stawiają swoje pierwsze kroki w jeździe z deską po stoku. Będą jednakże idealne do płynnej jazdy, kiedy początki będą już za Twoim brzdącem.

Możesz być przekonany, że w wiązaniach Burton Kids Grom 2020/2021 Twoje dziecko poczuje swobodę, która jest przecież nieodłącznym elementem komfortowej jazdy na desce snowboardowej. Chcąc zmaksymalizować wygodę te wiązania są optymalnie miękki oraz elastyczne. Ich obsługa jest bardzo intuicyjna. Pojedynczy pasek nawet małemu dziecku nieprzysporzony najmniejszych problemów w wpinaniu i wypinaniu się z wiązań. Ponadto znajdziemy w nich szereg rozwiązań, typowych jakie występują w profesjonalnych produktach.

Kids Grom Black
Wiązania Burton Kids Grom Black 2021

W wiązaniach snowboardowych dla dzieci ważna jest również ich niewielka masa. Toteż w tym produkcie przeznaczonym dla najmłodszych riderów zastosowano rozwiązanie LIGHTWEIGHT, BOMB-PROOF POLYCARBONATE. Oznacza to, że zostały one stworzone z lekkiego, a jednocześnie niezwykle mocnego polikarbonowego materiału.

Więcej o marce Burton przeczytasz w stopce strony pod tym linkiem https://snowsport.pl/tag/wiazania_snowboardowe_burton-54.html.

Wiązania Burton dla dzieci 2021 dostępne na SnowSport.pl!

Burton
Wiązania Snowboardowe Dla Dzieci Burton 2021

Te najlepsze według naszej opinii wiązania snowboardowe dla dzieci z sezonu 2021 dostępne na snowsport.pl.. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą poprzednią publikacją jeżeli ciekawią Ciebie również Wiązania Burton dla dorosłych “Wiązania Burton Freestyle 2021 – najlepsze do ewolucji!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Wiązania Burton Freestyle 2021 - najlepsze do ewolucji!

Wiązania Burton Freestyle 2021 – najlepsze do ewolucji!

Wiązania Burton Freestyle 2021 należą do jednych z najbardziej cenionych produktów w swojej kategorii. To właśnie te wiązania wybierają najczęściej znawcy tematyki snowboardowej i zawodowo uprawiający ten sport. Przede wszystkim dotyczy to sportowców podejmujących wyzwania w Snow Parku. Amerykanie tworzą jednak wiązania dla wszystkich. W swojej gamie produktowej posiadają sprzęt, który będzie również odpowiedni dla tych szkolących się. Jaki więc model wybrać dla siebie? Co pojawiło się w sezonie 20/21? Na co warto zwrócić przede wszystkim naszą uwagę wybierając wiązania najlepsze do naszych potrzeb i umiejętności? Przedstawiamy odpowiedź w naszym tekście prezentując model Freestyle!

Wiazania-Burton-Freestyle-ReFlex-Black-2021-cytat

Wiązania Burton Freestyle Re:Flex 2021? – dla kogo?

Wiązania Burton Freestyle Re:Flex Red White Black 2021
Wiązania Burton Freestyle Re:Flex Red White Black 2021

Model wiązań Freestyle od Burton od lat jest wybierany przez osoby, którym zależy na podniesieniu swoich umiejętności. Poprzez swoją wysoką elastyczność są w stanie wybaczyć wiele błędów w technice. Otaczają komfortem i wygodą. Warto zaznaczyć jednak, że są bardzo solidnie wykonane i trwałe. Nawet jeżeli nie szanujesz specjalnie swojego sprzętu to możesz być pewien, że za szybko “nie zajedziesz” tych wiązań.

Wiązania Burton Freestyle 2021 są monokomponentowe. Ich budulcem jest polikarbonatu “Bomb-Proof”. Ta udoskonalona wersja na sezon 20/21 dostarczy Tobie praktycznie nieograniczoną swobodę ruchów. Będą bardzo dobrym wyborem dla początkujących oraz średnio zaawansowanych riderów, ale także sprawdzą się u pro riderów zorientowanych na jazdę w Snow Parku. Pragniesz zrobić szybko i łatwo postępy? Lubisz jazdę freestyle? No to powinieneś wybrać właśnie ten model wiązań!

Oparte na podstawie Re:Flex. To odpowiednie rozwiązanie doskonale uzupełniające się z właściwościami wszechstronnego przeznaczenia i swobodnej jazdy tych wiązań. W rezultacie możemy liczyć na doskonałą amortyzację i absolutną kontrolę nad deską.

Freestyle dzięci zaawansowanej technologii…

Wiązania Burton Freestyle Re:Flex Black 2021
Wiązania Burton Freestyle Re:Flex Black 2021

Jedną z najważniejszych i najbardziej innowacyjnych cech wiązań Burton Freestyle 2021 jest rozwiązanie MICROFLAD™. Na czym polega i co właściwie daje jeźdźcy? Im bardziej Hi-back jest pochylony ku przodowi to tym prędzej tylna część deski reaguje na inicjowane przez Ciebie ruchy.

Za sprawą RE:FLEX BINDINGS jeździ się lepiej praktycznie na każdej desce. Serwuje jeźdźcy więcej flexu łącznie z jej lepszym wyczuciem w odróżnieniu do konwencjonalnych wiązań dyskowych.

Komfortowe zakładanie wiązań to zasługa przede wszystkim rozwiązania FLEX SLIDER. Teraz ta czynność jest jeszcze wygodniejsza. Specjalne przewężenie na strapie skutkuje tym, że pomimo swojej minimalnej grubości strap jest wysoce elastyczny i bardzo odporny na zerwanie.

Więcej o historii marki przeczytasz w stopce strony pod tym linkiem https://snowsport.pl/tag/wiazania_snowboardowe_burton-54.html.

Wiązania Burton Freestyle 2021 dostępne na SnowSport.pl!

Burton

Te rewelacyjne wiązania snowboardowe z przeznaczeniem głównie do wykonywania sztuczek już są dostępne na snowsport.pl.. Zachęcamy także do przeczytania naszego poprzedniego artykułu jeżeli interesuje Ciebie również tematyka desek snowboardowych dla mężczyzn Burton “Deski Burton 2021 – Przegląd Modeli Dla Mężczyzn!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Deski Burton 2021 - przegląd modeli dla mężczyzn!

Deski Burton 2021 – przegląd modeli dla mężczyzn!

Deski Burton 2021 to sprzęt cieszący się od wielu lat nieustanną renomą. Amerykanie są bowiem niewątpliwym liderem branży. Słynną z innowacyjnych rozwiązań. Swoimi działaniami, konstrukcjami oraz technologiami sprawia wrażenie nieustannego wyprzedzania konkurencji. Nie ma co się więc dziwić, że w rezultacie takiego podejścia firmy, cieszy się ona tak wielką popularnością. Deski Burton są jednymi z najczęściej wybieranymi na świecie przez kupujących. Jakie modele przygotował ten gigant zza oceanu na sezon 20/21? W naszym tekście przedstawiamy najciekawsze modele tej zimy!

Deski-Burton-2021-przeglad-modeli dla-mezczyzn-cytat

Deska Burton Descendant 2021

Deska Burton Descendant 2021
Deska Burton Descendant 2021

Descendant doskonale znają wszyscy entuzjaści parkowych ewolucji. To elastyczna deska, która z takim samym bardzo dobrym rezultatem sprawdzi się w Parku oraz w warunkach All-Mountain. To taka sprężyna, która świetnie będzie odbijać się na wszelkich hopkach. Doskonałe wybicie zagwarantowane! Nie spotkasz innego tak dopracowanego produkty w tak relatywnie niskiej cenie.

Warto zaznaczyć, że Deska Burton Decendant 2021 to wszechstronny blat. W rezultacie na stoku będziemy mogli cieszyć się płynną oraz swobodną jazdą przez zaśnieżone połacie przygotowanej trasy.

Kształt deski to True Twin. To przede wszystkim właśnie on wnosi do jazdy wszelkie cechy typowe dla freestyle. Ponadto pozwala na totalną kontrolę i to nie ważne, w którą stronę zdecydujemy się pojechać. Chcesz kręcić się w kółko? Nie ma problemu! Rób sztuczki nie tylko w parku, ale również na trasie.

Deskę dla mężczyzn Burton Descendant 2021 charakteryzuje ponadto wysoka stabilność oraz odpowiednia przyczepność. Ten walor odczujemy przede wszystkim w trakcie pokonywania zakrętów. Profil PurePop Camber będzie doskonale zapobiegać przypadkowemu łapaniu krawędzi. Delikatne, płaskie strefy pod stopami. Wzmacniają one pop i jeszcze bardziej podkręcą naszą zabawę z tym niepodrabianym blatem!

Deska Burton Instigator 2021

Instigator 2021
Deska Burton Instigator 2021

Instigator podczas sezonu 2021 powinni wybrać wszyscy Ci, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w świecie snowboardu, bądź pragną udoskonalić swoją jazdę. Każda chwila z tym modelem deski będzie wyłącznie beztroską zabawą.

Projektanci Burton postarali się o stworzenie deski, na której jazda będzie banalną czynnością. Warto zauważyć, że taki efekt jest osiągnięty niezależnie od posiadanych umiejętności oraz warunków w jakich przyjdzie jeździć. W wyniku takiego stanu rzeczy zyskujesz pewność siebie i większe zaufanie do deski.

U mniej doświadczonych riderów sprawdzi się profil Flat Top™. To właśnie dzięki niemu początkujący będą w stanie szybko wjechać na wyższy poziom. Płaski profil jest tutaj połączony z wypukłym ślizgiem. Takie rozwiązanie jest toteż gwarantem stabilności, polepszonej równowagi i nieustannej kontroli krawędzi. Końcówki i obon unoszą się szybo poza rejon stóp. W ten sposób zapewniono lepsze wykorzystanie rockera.

Sterowanie deską Burton Instigator 2021 nie sprawia najmniejszego problemu, to wręcz przyjemność. Precyzja manewrowania nie wymaga dużych umiejętności technicznych. Wybacza również wiele błędów, które przecież naturalnie z taką częstotliwością przytrafiają się przede wszystkim początkującym.

Kształt tej platformy to klasyczny DIRECTIONAL SHAPE. Spoglądając na jej kształt prędko dostrzeżemy lekko dłuższy nos. W rezultacie mamy do czynienia z koncentracją pop’u na ogonie. Nie utracimy jednocześnie cech unoszenia się deski w świeżym puchu. Możesz być pewien, że ta deska da radę sobie wszędzie. Nawet jak nie umiesz jeździć, to już po pierwszym ślizgu zaczniesz łapać o co w tym wszystkim chodzi! 🙂

Deska Burton Ripcord 2021

Ripcord 2021
Deska Burton Ripcord 2021

Ripcord to jedna z najbardziej dopracowanych desek dla mężczyzn. To wręcz wzorowy sprzęt dla osób, które są spragnione poczynania prędkich postępów. Odpowiedni wybór dla początkujących oraz średnio zaawansowanych. To jednak nie jest jej szczyt możliwości. Kiedy nauczysz się już trochę więcej, dopiero wtedy odkryjesz szeroki wachlarz jej możliwości. W rezultacie to deska, która zostanie z Tobą na lata. Przeprowadzi Ciebie przez szereg tajemnic sztuki poprawnej techniczne jazdy na desce.

Jazda na Desce Burto Ripcord 2021 jest nieskomplikowana. Jeżeli potrafisz już całkiem nieźle jeździć, a zależy Tobie na poczuciu wolności i beztroski w takim razie to również bardzo dobry wybór dla Ciebie. Wyraźnie poprzez gładką jazdę zwiększa Twoją pewność siebie. Stabilność, a także łatwość manewrowania to jej główne cechy. W wyniku tego proces nauki będzie przyspieszony.

To także bardzo uniwersalna platforma. Sprawdzi się w rozmaitych warunkach terenowych. Przeważają u niej walory do jazdy All-Mountain. Poradzi sobie również w Snow Parku oraz świeżym śniegu zalegającym na trasie.

Możesz być spokojny o to, że z deską nie złapiesz przypadkowej krawędzi. Jej profil to bowiem FLAT TOP™ WITH EASY BEVEL. Gwarantuje on łatwość manewrowania oraz stabilną jazdę. Docenią to przede wszystkim mniej doświadczeni riderzy. W rezultacie zastosowania takiego profilu poczujemy ponadto optymalną równowagę i dobrą kontrolę nad krawędzią.

Rdzeń tej deski Burton 2021 stworzonej dla mężczyzn to drewno w standardzie SUPER FLY® 900G CORE. Jest o 10% lżejsze niż surowiec w konkurencyjnych modelach. Natomiast ślizg EXTRUDED BASE nie będzie wymagać konserwacji.

Zapoznaj się z historią marki opisaną na naszej stronie https://snowsport.pl/tag/deska_burton-109.html.

Deski Burton 2021 dla mężczyzn dostępne na SnowSport.pl!

Deski Burton 2021

Te najlepsze dla mężczyzn deski snowboardowe już dostępne na snowsport.pl.. Zapraszamy również do przeczytania naszego poprzedniego artykułu jeżeli interesuje Ciebie również tematyka desek snowboardowych dla dzieci Burton “Deska Burton 2021 dla juniorów – przegląd modeli!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Deska Burton 2021 dla juniorów - przegląd modeli!

Deska Burton 2021 dla juniorów – przegląd modeli!

Deska Burton 2021 dla juniorów to produkt dość nietypowy. Charakteryzuje się dość nietypowymi cechami. Jest bowiem połączeniem blatu typowo dziecięcego z odczuwalnymi wyraźnie w trakcie jazdy elementami deski już dla dorosłych. Trudną sztuką jest stworzyć taki właśnie produkt. Specjalistą od Burtona naturalnie to się udało. Kto jak kto ma dać sobie z tym rade. Amerykanie są bowiem liderami w produkcji sprzętu dla snowboardzistów. Na ten sezon przygotowali dwa modele, które będą idealne właśnie dla juniorów. Możemy już teraz je zaprezentować!

Deska-Burton-2021-dla-juniorow-przeglad-modeli-cytat

Deska Burton 2021 dla juniorów – czyli dla kogo?

Deska snowboardowa dla juniorów to produkt, który będzie najlepszy dla większych dzieci, raczej właściwie dla nastolatków. Zakładamy, że ich proces nauki jazdy wciąż się kształtuje. Warto zauważyć tutaj, że tego typu deska snowboardowa dla dzieci będzie najlepsza dla tych, którzy już za sezon lub dwa wybiorą swoją pierwszą deskę dla dorosłych. Jednak nie jest to jeszcze ten czas.

Właśnie… Zanim wskoczy się na deski dla dorosłych warto wykorzystać te ostatnie sezony na dopracowanie swojej techniki na mniej wymagającym sprzęcie. Daje to możliwość lepszego wykształcenia nawyków poprawnej jazdy tak by proces ten był możliwie najbardziej przyjemny. Sama jazda na takiej desce daje nieskończone wręcz pokłady radości!

Deska Burton Kids Yeasayer Smalls 2021

 Deska Burton Kids Yeasayer Smalls 2021
Deska Burton Kids Yeasayer Smalls 2021

Blat Burton 2021 dla juniorów Kids Yeasayer Smalls to znakomicie dopracowana platforma all-mountain dla dojrzewających snowboarderów. Możesz być przekonany, że Twoje dziecko zrobi z nią bardzo szybkie postępy. Odpowiednio elastyczna. W rezultacie wybacza wiele błędów, które przecież tak często przytrafiają się żółtodziobom. Będzie świetna do całodziennej, radosnej i niczym nieskrępowanej jazdy.

Skręcanie na niej będzie niezwykle swobodne i łatwe. Nie będzie jednocześnie przy tym łapać przypadkowo krawędzi. Stabilna jazda jest również w zasięgu ręki z takim sprzętem!

Techniczne właściwości Deski Burton Kids Yeasayer Smalls 2021

Deska Burton 2021 dla juniorów
Deska Burton 2021 dla juniorów Yeasayer Smalls

Deska Burton Kids Yeasayer Smalls 2021 jest tak skłonna do niedostrzegania błędów początkujących przede wszystkim za sprawą płaskiego profilu Flat Top™. Co dokładnie oznacza FLAT TOP™ WITH EASY BEVEL? Mianowicie płaskie profil między stopami oznacza stabilność, doskonałą równowagę oraz stałą i łatwą kontrolę krawędzi. Końcówki i ogon stosunkowo szybko podnoszą się poza stopy. W wyniku tego młody rider zyskuje pewność oraz właściwe czucie nad deską.

Ta deska ma dawać na stoku przede wszystkim radość. Toteż projektanci Burton zastosowali w niej idealnie symetryczny kształt TWIN SHAPE. To bardzo wszechstronny kształt. Wnosi zrównoważoną jazdę. Pokonasz z nim bez trudu większość stokowych niedoskonałości. Jeździsz z olbrzymią swobodą w kierunku jakim tylko zapragniesz.

Bazę deski Burton Kids Yeasayer Smalls 2021 stanowi drewniany rdzeń FLY® 800G CORE. Jest to silne i lekkie drewno określone w precyzyjnie określonych strefach rdzenia. Gwarantuje mocniejszy pop-up, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz przyczynia się do zniwelowania wagi blatu.

Deska Burton Kids Yeasayer Smalls 2021
Kids Yeasayer Smalls 2021

Jak widać pod względem zaawansowania technologicznego ta deska niczym nie ustępuje tym przygotowanym dla dorosłych jeźdźców. Teraz Twoje już nie małe dziecko może cieszyć się profesjonalną, ale wciąż swobodną jazdą dostarczającą ogrom frajdy z każdego przejechanego metra po śnieżnym podłożu!

Deska Burton Kids Process Smalls 2021

Deska Burton Kids Process Smalls 2021
Deska Burton Kids Process Smalls 2021

Platforma dla juniorów Kids Process Smalls 2021 odznacza się naprawdę miękkim flexem. Niewątpliwie w trakcie jazdy doda każdemu młodemu riderowi pewności siebie łącznie z totalnie komfortową jazdą. Umożliwia zdobywanie nowych umiejętności w freestylowych sztuczkach.

Sprawdzi się na trasie oraz w parku. Jesteśmy przekonani, że tej zimy stanie się ona najlepszym przyjacielem Twojej pociechy.

Techniczne właściwości Deski Burton Kids Process Smalls 2021

Deska Burton 2021 dla juniorów
Burton 2021 dla juniorów Kids Process Smalls

Profil FLAT TOP™ WITH EASY BEVEL łączy w sobie zalety rockera z solidnym poziomem stabilności. Gwarantuje tym samym łatwe manewrowanie. W ten sposób umożliwia rozpoczęcie wszelkich ewolucji w powietrzu z gładkimi lądowaniami. W wyniku takiego stanu rzeczy Twój junior szybko obdarzy ten blat odpowiednim zaufaniem.

Ta super miękka deska dzięki technologi Filet-O-Flex jest jednocześnie odporna na uszkodzenia. Jest bardzo stabilna. Można być pewnym, że zagwarantuje właściwe trzymanie krawędzi.

Flex deski Burton Kids Process Smalls 2021 to TWIN FLEX. Oznacza to, że jest idealnie symetryczny od samego czubka po ogon deski. Wnosi to do jazdy odpowiednią równowagę i harmonię. To niezwykle wszechstronna oraz zwrotna deska.

Kids Process Smalls 2021
Burton Kids Process Smalls 2021

Ta platforma to znakomity wybór dla przyszłych mistrzów freestyle. Jeżeli pragniesz, aby Twoje dziecko jeździło na profesjonalnym sprzęcie nie zastanawiaj się dłużej i wybierz dla niego jeden z najlepszych na rynku produktów!

Zapoznaj się z historią marki opisaną na naszej stronie https://snowsport.pl/tag/deska_burton-109.html .

Deska Burton 2021 dla juniorów dostępna na SnowSport.pl!

Deska snowboardowa dla dzieci

Te najlepsze dla młodych snowboardzistów deski już dostępne na snowsport.pl.. Zapraszamy również do przeczytania naszej poprzedniej publikacji jeżeli interesuje Ciebie również tematyka damskich desek snowboardowych Burton “Damskie deski Burton 2021 – najlepsze modele na ten sezon!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Damskie deski Burton 2021 - najlepsze modele na ten sezon!

Damskie deski Burton 2021 – najlepsze modele na ten sezon!

Damskie deski Burton 2021 to działa wyprodukowane przez amerykańskiego hegemona tej dyscypliny. Producent ten zasłynął z tworzenia podwalin do nowoczesnego świata snowboardu z jakim mamy dziś do czynienia. Wniósł do tego sportu szereg innowacji, które dziś uważamy za standardy. Aktualnie amerykanie w dalszym ciągu uznawani są za ściśle najlepszego producenta sprzętu i akcesoriów do śmigania na desce po zaśnieżonych stokach. W swojej kolekcji posiada deski uniwersalne, ale nie brakuje tam również platform stworzonych typowo dla kobiet.

Damskie deski Burton 2021

W artykule przedstawimy modele, które według nas będą top trendy pośród damskich desek snowboardowych sezonu 20/2021. Zapraszamy wszystkie panie do lektury i zapoznania się z nowinkami przygotowanymi na ten sezon!

Burton stworzył najlepsze deski snowboardowe dla kobiet

Amerykanie przyzwyczaili nas do pewnej prawidłowości. Zawsze kiedy za coś się zabierają, robią to najlepiej jak się da. Konkurencja może im tylko zazdrościć. Sprawiają wrażenie bycia zawsze o ten krok do przodu… Z takiej filozofii działania firmy korzystają jej fani. W sezonie 2021 znajdziemy cała gamę naprawdę świetnych produktów. Postarali się również, aby zadowolić także potrzeby pań, które szukają zazwyczaj swojego ideału. I właśnie w ten sposób zrodziły się te produkty…

Damska deska Burton Hideaway 2021

Deska Burton Hideaway 2021
Damskie deski Burton 2021

Pierwszą z desek snowboardowych stworzonych specjalnie dla pań jest znany już z poprzednich sezonów model Hideaway. Wiele pań uważa, że to jedna z najbardziej udanych platform. Będzie właściwa do jazdy w każdym terenie i każdych warunkach terenowych oraz śniegowych. W wyniku tak szerokiej uniwersalności jest niezwykle funkcjonalna. Nie musisz martwić się o teren, po którym będziesz jeździć, ani też przejmować się jaki spotkasz na miejscu śnieg. To fajna prawda? A no tak! Deska Burton Hideaway 2021 zastąpi wiele innych desek. Jedna, uniwersalna przez wiele sezonów.

Deska Burton Hideaway 2021
Damskie deski Burton 2021

Nigdy się Tobie nie znudzi, bowiem jej naczelnym zadaniem jest dostarczanie Tobie radości. Po to jedziesz przecież na stok, aby niczym się nie przejmować, uciec od miasta i wszelkich spraw, które krzątają się tylko po głowie. Możesz poczuć się wolnaaa…. odprężyć się psychicznie i uśmiechać się z każdym przejechanym metrem!

Damskie Deski Burton 2021 – Wnętrze stworzone dla pań…

Te wszystkie niezwykle pozytywne aspekty, które zostały powyżej wymienione to zasługa zasłużonych projektantów rodem z Ameryki… Burton chcąc zmaksymalizować przyjemność jaką powinno się czerpać ze snowboardu deskę dla kobiet Hideaway 2021 zaopatrzyli w konstrukcję Twin Tip. To przede wszystkim z tego powodu ten blat tak rewelacyjnie spisuje się w każdych warunkach i jest bestsellerem pośród desek All Mountain dla kobiet. W wyniku tego stanu rzeczy jazda w obu kierunkach dostarczy panią symetryczną przyjemność.

Płaski profil oznacza kooomfort….

Robotę w dostarczaniu nieskrępowanej radości daje także profil FLAT TOP™. Niezależnie czy jesteś początkującym, czy doświadczoną riderką to z taką budową platformy możesz być pewna szybkich postępów i wjechania na zupełnie inny poziom. Co konkretnie oznacza płaskim profil między stopami jakim jest FLAT TOP™? To synonim stabilności, doskonałej równowagi i gwarancji stałej kontroli krawędzi. Nie musisz przejmować się, że przypadkowo chwycisz krawędź i zaliczysz wcale niemałą glebę… 🙂 Warto jeszcze przy tym wątku zaznaczyć, że końcówki oraz ogon unoszą z wczesnym podniesieniem poza stopy. Wszystko to podkręca Twoje poczucie pewności siebie!

Czy to deska do zabawy? Zdecydowanie tak! Dlatego na pokładzie znajdziemy dodatkowo Twin Flex. On również jest idealnie symetryczny od czubka, aż po ogon. Ty zyskujesz w ten sposób harmonijną i frywolną jazdę. Platforma wyposażona w taki model sprężystości jest ponadto wszechstronna oraz nieziemsko zwrotna!

Drewno najwyższej jakości…

Rdzeń damskiej deski Burton Hideaway 2021 wypełnia drewniany, certyfikowany rdzeń, czyli CERTIFIED SUPER FLY® 800G CORE. W konkretnych i newralgicznych dla pożądanej swobodnej jazdy zastosowano silniejsze, a jednocześnie lżejsze drewno. Taka konstrukcja jest gwarantem mocniejszego pop-up, zwielokrotnionej wytrzymałości z zachowaniem redukcji masy deski.

Warto w tym momencie wspomnieć o jeszcze jednej kwestii, która zdecydowanie zwiększa beztroską frajdę odczuwaną z jazdy na deskę Hideaway 21. Wyposażono ją bowiem w żywotny i praktycznie bezobsługowy ślizg EXTRUDED BASE. Nie wymaga on szczególnego dbania i przesadnej konserwacji. Ta właściwość jest szczególnie pożądana przede wszystkim właśnie przez kobiety, którym wcale przecież nie musi kwapić się do brudzenia sobie wypielęgnowanych dłoni okrutnie lepkim smarem… a fuuuj 🙂

Te damską deskę Burton 2021 powinny wybrać panie, które chcą mieć niezwykle uniwersalne narzędzie. Sprawdzi się ona bowiem u adeptek jak i u dam, które są za pan brat ze snowboardingiem. Jej naturalnym środowiskiem jest… każdy teren. te wartości podkreślają niepowtarzalną uniwersalność tej damskiej deski. Intrygująca i tajemnicza grafika ma w sobie te coś, posiada jednym słowem klasę! To blat do zabawy, radości i funu!

Damska deska Burton Stylus 2021

Deska Burton Stylus 2021
Damskie deski Burton 2021

Panie, które decydują się wejść do świata snowboardingu, czy też kształtować swoją technikę wybierają najczęściej właśnie Stylus. Dlaczego? A no właśnie dlatego, że jest wręcz genialna dla początkujących riderek, czy tych które chcą wkroczyć na wyższy level. Kiedy poczujesz już lepiej te platformę pozwoli ona Tobie zniwelować strach, który w naturalny sposób pojawia się przed większymi wyzwaniami i wychodzeniem ze swojej strefy komfortu. Co więcej. Możesz być przekonana, że już od pierwszego zjazdu poczujesz opiekę, którą chce Ciebie obdarować. Jej dobrotliwe wnętrze jest w stanie wiele wybaczyć, także popełniane w nadmiernej ilości przez Ciebie błędy techniczne. No to lecimy z tematem i przestawiamy szerzej specyfikację tej stylistycznej deski snowboardowej dla kobiet.

Damskie Deski Burton 2021 – przekonują nie tylko stroną wizualną…

Deska Burton Stylus 2021
Damskie deski Burton 2021

Ta damska deska Burton 2021 może się podobać, choć nie tylko jej aspekt wizualny wyróżnia się. Zanim jednak przejdziemy do specyfikacji technicznej tej deski, skupmy się rzeczywiście na jej stronie zewnętrznej. Grafika przygotowana przez Burton jest jak najbardziej zachowana w snowboardowych stylu. Nie brakuje jej jednak kobiecości. Biel, fiolet, czerń grają tutaj ze sobą. Warto podkreślić, że dzięki takiej kolorystyce panie nie będą mieć problemu z doborem koloru pasującej do deski swojej konfekcji.

Stylowa jazda…

Dobrze, teraz już możemy skupić się na specyfikacji technicznej tegoż modelu. Konstrukcja deski Burton Stylus z sezonu 20/2021 opiera się przede wszystkim na rozwiązaniu Flat Top™ with Easy Bevel. Z płaskiej strefy między stopami będą najbardziej zadowoleni mniej doświadczeni technicznie jeźdźcy. Wnosi on odpowiednią stabilność, polepszone poczucie balansu oraz stałą kontrolę nad krawędzią. Końcówka deski oraz jej ogon podnosi się prędkim uniesieniem poza stopy. W ten sposób zyskujesz pewne czucie nad platformą.

Kształt deski to TWIN SHAPE. Oznacza to, że jest on symetryczny. Nadaje on desce Stylus wszechstronności. Przez wszelkie stokowe niedoskonałości przejedziesz z niebywałą łatwością oraz komfortem. Przez cały ten czas czujesz niemalże takie samo poczucie równowagi, ale z poczuciem freestylowego smaczku.

Postarano się tutaj również pod względem zastosowanego rdzenia. Znajdziemy tutaj bowiem SUPER FLY® 900G CORE. To naprawdę lekki budulec rdzenia. Zadowoli to zwłaszcza właśnie panie, które nie będą w rezultacie dźwigać niepotrzebnie ciężarów. Ten nowy rdzeń to efekt przeprojektowania tego elementu w gamie Burton co świadczy o stałej chęci dążenia do doskonałości amerykanów.

Deska snowboardowa dla kobiet

Deska Burton Stylus 2021 to jedna z najłatwiejszych w prowadzeniu desek z linii dla kobiet. Będzie wręcz idealna dla początkujących riderek które chcą zbudować fundament zanim przejdą do opcji bardziej zorientowanej na rezultaty. Deska Stylus uciszy wszystkie Twoje obawy. Nauczy Ciebie odpowiedniego poczucia równowagi i kontroli od pierwszego wpięcia się w wiązania. Jazda z nią jest praktycznie wolna od przypadkowych zaczepów. Manewruj bez wysiłku niezależnie bez względu na to, w którą stronę skierujesz swój tor.

W modelu deski snowboardowej dla kobiet Burton Stylus 2021 znajdziemy rdzeń EXTRUDED BASE. To szybki i niesamowicie wytrzymały element tej deski, który nie wymaga konserwacji. Możesz nie martwić się o konserwację, bowiem obsługa jest bez woskowania.

Sprawdź naszą ofertę damskich desek snowboardowych na stronie naszego sklepu https://snowsport.pl/tag/deska_snowboardowa_damska-27.html.

Damskie deski Burton 2021 dostępne na SnowSport.pl!

Dla kobiet deska snowboardowa 2021

Te posiadające miano najlepszych desek snowboardowych na świecie stworzone specjalnie dla kobiet już dostępna na snowsport.pl..Zachęcamy również do przeczytania naszego wcześniejszego artykułu jeżeli interesuje Ciebie również tematyka obuwia snowboardowego “Buty Burton 2020, czyli nowa kolekcja dla każdego! ” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0

Snowboard to dyscyplina zimowa