SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

6931
post-template-default,single,single-post,postid-6931,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Rękawice Reusch – przegląd modeli

Rękawice Reusch – przegląd modeli

Na rynku sprzętu sportowego można czasami zaobserwować ciekawy paradoks. Otóż pomimo faktu, że niektóre firmy mają naprawdę bogaty asortyment, ich renoma wynika w zasadzie tylko z jednej kategorii produktów. Taka zależność świetnie opisuje sytuację niemieckiej firmy Reusch, która do dzisiaj uchodzi za najlepszego producenta rękawic sportowych. Co ciekawe, jej produkty są kierowane nie tylko do narciarzy i snowboardzistów, ale również do… bramkarzy! Dlatego też rękawice Reusch pojawiają się zarówno w narciarskim Pucharze Świata, jak i piłkarskiej Lidze Mistrzów.

Rękawice Reusch są cenione przez narciarzy

Marcel Hirscher, Lindsey Vonn, Wojciech Szczęsny – oni wybrali rękawice Reusch!

Co najlepiej świadczy o wysokiej jakości danego produktu? Na pewno jednym z takich czynników jest to, że korzystają z niego specjaliści w konkretnej dziedzinie. Warto więc podkreślić, że na rękawice Reusch stawiają nie tylko profesjonalni zawodnicy, ale również najbardziej utytułowani sportowcy. Jednym z nich jest Marcel Hirscher, czyli dwukrotny mistrz olimpijski i wielokrotny mistrz świata w narciarstwie alpejskim. Rękawice Reusch były dla niego nieodłącznym elementem wyposażenia i przez większość swojej kariery korzystał właśnie z nich.

Ostatnimi czasy w ślady Hirschera idzie także Wojciech Szczęsny! Bramkarz Juventusu Turyn oraz wielokrotny reprezentant Polski używa obecnie rękawic bramkarskich zaprojektowanych przez firmę Reusch.

Jednak najbardziej znaną ambasadorką niemieckiej marki jest bez wątpienia Lindsey Vonn. Trzykrotna mistrzyni olimpijska i prawdziwa ikona kobiecego narciarstwa od dawna współpracuje z niemieckim producentem rękawic. W 2019 roku amerykanka otrzymała szczególne wyróżnienie od firmy Reusch. Jest nim…

 

Rękawice Reusch – przegląd modeli

 

Rękawice Reusch Lindsey Vonn (960) 2019

Rękawice Reusch Lindsey Vonn 2019

…wyjątkowa kolekcja rękawic narciarskich sygnowana własnym nazwiskiem! W taki sposób firma Reusch uhonorowała swoją kluczową ambasadorkę. Rękawice Reusch Lindsey Vonn (960) 2019 można określić w bardzo prosty sposób. Jest to model stworzony dla kobiet mających szczególnie duże wymagania względem używanego sprzętu. Najważniejszym atutem tych rękawic jest unikalna membrana zapewniająca wysoki standard cieplny. Dzięki temu nawet silny mróz nie będzie powodować dyskomfortu i wychłodzenia dłoni. Rękawice Reusch Lindsey Vonn (960) 2019 są dostępne w cenie 529 złotych.

 

Rękawice Reusch Race-Tec 18 GS 2019

Rękawice Reusch Race Training R-TEX 2019

Oczywiście w ofercie firmy Reusch znajduje się także wiele rękawic narciarskich dla mężczyzn. Jednak ciężko będzie wskazać model o lepszych parametrach niż Reusch Race-Tec 18 GS 2019. Te rękawice klasy premium mają w sobie wszystko, czego może potrzebować zawodowy narciarz. Po pierwsze, wzmocnienia dłoni wykonane z naturalnej skóry. Po drugie, nowoczesna izolacja cieplna i dodatkowe ocieplenie PrimaLoft Silver Active. Po trzecie, kompozytowe ochraniacze chroniące przed urazami w trakcie pokonywania slalomowych tyczek. Czego jeszcze można oczekiwać od profesjonalnych rękawic narciarskich? Aktualna cena tego modelu wynosi 839 złotych.

 

Rękawice Reusch Bolt GTX GORE-TEX Blue/Black (441) 2019

Rękawice Reusch Bolt GTX 441 001

Ostatni model w naszym zestawieniu będzie idealną propozycją dla osób jeżdżących rekreacyjnie na nartach. Rękawice Reusch Bolt GTX GORE-TEX Blue/Black (441) 2019 są bardzo wygodne i zapewniają wysoki poziom komfortu podczas jazdy. Membrana GORE-TEX gwarantuje skuteczną ochronę przed wilgocią oraz zimnym wiatrem. Z kolei za izolację termiczną odpowiada system Tecfill. Jednak dla wielu osób najważniejszą zaletą opisywanego modelu będzie z pewnoścą cena. Rękawice Reusch Bolt GTX GORE-TEX Blue/Black (441) 2019 kosztują jedynie 209 złotych!

No Comments

Post a Comment