SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Narty skiturowe K2 - poznaj prawdziwe piękno gór! - Blog SnowSport.pl
9764
post-template-default,single,single-post,postid-9764,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Narty skiturowe K2 – poznaj prawdziwe piękno gór!

Narty skiturowe K2 - poznaj prawdziwe piękno gór!

Narty skiturowe K2 – poznaj prawdziwe piękno gór!

Narty skiturowe K2 2021 to sprzęt dzięki, któremu będziesz mógł odkryć turystykę wysokogórską. Czym ona jest? Otóż jest to dyscyplina łącząca narciarstwo zjazdowe z elementami typowymi dla nart biegowych i do tego z opcją pokonywania stromych wzniesień. Amerykańska firma K2 słynie z produkcji perfekcyjnie dopracowanych nart skiturowych. Jeżeli zastanawiasz się jaki model wybrać dla siebie to w naszej publikacji przedstawiamy kilka najbardziej popularnych modeli tej marki. Przesiądź się na skitury i poznaj ciszę jaka panuje zimową aurą w górach. Nie lubisz zatłoczonych stoków, oczekujesz nowych wrażeń z każdej wypraw w góry? No to już wiesz jakie rodzaj nart na sezon 2020/21 powinieneś wybrać!

Narty skiturowe K2

Narty siturowe K2 Wayback 80

Narty K2 Wayback 80 2020
Narty K2 Wayback 80 2020

Te jedne z najlżejszych nart skiturowych K2. Skonstruowane w taki sposób, aby sprawdzić się przede wszystkim na długich i szybkich podejściach pod zbocza. Odznaczają się nie tylko wyjątkowo niską wagą, ale również nową konstrukcją T3. Oznacza to dokładnie Titana Touring Technology. Bazuje ona na tytanowej podkładce, która odpowiada za wzmocnienie nart w miejscu gdzie znajdują się wiązania.

Marzysz o zdobyciu nieodkrytych szlaków?

Skitury
Narty skiturowe K2

Z nartami skiturowymi K2 Wayback jest to do zrobienia! Dziewiczy, dostępny tylko dla nielicznych krajobraz leży teraz w zasięgu Twoich możliwości. Odkrywanie nieznanych zimowych krain będzie teraz łatwiejsze, bo te narty nie męczą na podejściach! Dobrze radzą sobie na miękkim i zmrożonym śniegu.

W tym modelu znajdziemy największą ilość carbonu spośród skiturowych nart tej marki. Specjalna wstawka TiSpyne w centralnej części przyczynia się do niskiej wagi nart, a ponadto nadje im przyzwoitych właściwości jezdnych.

Narty skiturowe K2 Wayback 96 2020

Narty K2 Wayback 96 2020
Narty K2 Wayback 96

To genialne deski stworzone do współczesnego skituringu. Szczycą się odpowiednio wycieniowanym tipem i tailem, a także optymalnym rockerem. To deski do zadań ściśle specjalnych od ubitego śniegu po sypki puch.

Ten model będzie odpowiedni do długich, typowo skiturowych podejść po freeridowe zjazdy. W tym roku jeszcze lżejsze. Nie ma co się dziwić, gdyż przez wiele godzin nad ich konstrukcją pracowali eksperci z teamu K2. Łamią one wszelkie stereotypu budowy nart skiturowych.

W konstrukcji tych nart skiturowych K2 znajdziemy specjalną metalową obręcz, która jest uprzednio wprasowana i zlaminowana. W rezultacie takiej budowy udało się podnieść odporność nart na przeciążenia mechaniczne i nadać pożądaną stabilność. Ten komfort przyda się przede wszystkim podczas zjazdów w surowym terenie gdzie może nas na trasie zaskoczyć wiele przeszkód i nierówności terenu.

Czy jesteś dobrym narciarzem?

Wayback 96 to model dla zaawansowanych narciarzy skiturowych. Tylko oni bowiem poprawnie wykorzystają wyraźnie uniesiony rocker. Ponadto drewno Paulownia będzie za sprawą swoich cech przede wszystkim dodawać sztywności, która jest odpowiednia dla tej grupy narciarzy.

Narty skiturowe K2 Wayback 96 2020

Narty K2 Wayback 88 2020
Narty K2 Wayback 88

Model 96 na sezon 20/21 został całkowicie przebudowany. Jaki jest tego rezultat? Otóż efektem są niemalże idealne deski dla skiturowców. Zastosowane w budowie rdzenia drewno Paulowna Lite Tour. Te deski pozwolą prędko i bez przesadnego wysiłku dostać się Tobie na szczyt i po jego zdobyciu pomknąć w dół w pełni zachowując stabilność i kontrolę nad nartami. Nie ma tutaj przede wszystkim mowy o kompromisie pomiędzy wchodzenie, a zjeżdżaniem. To jedne z nielicznych skiturów, które tak dobrze dają sobie radę w trakcie podchodzenia i zjazdów poza wyznaczonymi szlakami.

Przygotowane przez eksperów!

Narty skiturowe K2 96 to iście już kultowy model z kolekcji amerykańskiej marki. Co sezon zespół ekspertów pracuje nad nimi by były możliwie jak najbardziej ulepszone i doskonałe. Efektem tych prac jest m.in. wyjątkowo niska waga i płynne prowadzenie w różnych warunkach terenowych. Doświadczeni jeźdźcy będą naprawdę zadowoleni.

Zapoznaj się również z naszą atrakcyjną ofertą nart Backcuntry https://snowsport.pl/tag/narciarstwo_backcountry-155.html.

Narty skiturowe K2 do kupienia na SnowSport.pl!

Skitury

Te perfekcyjnie skonstruowane narty skiturowe K2 do kupienia w naszym zimowym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy również do przeczytania naszej publikacji również o skiturach “Jak wybrać narty skiturowe? – poradnik” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

Brak komentarzy

Skomentuj