SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Narty składane - Split Ski rewolucją na rynku narciarstwa użytkowego
5013
post-template-default,single,single-post,postid-5013,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Narty składane – Split Ski. Rewolucja w narciarstwie użytkowym i skitouringu ?

narty składane split ski

Narty składane – Split Ski. Rewolucja w narciarstwie użytkowym i skitouringu ?

Nowość na rynku narciarstwa użytkowego – deski skitourowe Split Ski. Są to narty składane zaprojektowane aby jeszcze efektywniej poruszać się zimą na płaskim górskim terenie. Innowacyjne rozwiązanie dla żołnierzy, czy ratowników górskich –  uniwersalne i wszechstronne. Skonstruowane tak, aby mogły zostać dostosowane dla każdego narciarza. Po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Mogą zostać przytroczone do plecaka podczas trudnej górskiej wyprawy, nadają się nawet do misji specjalnych takich jak skok ze spadochronem. Narty mogą zostać szybko i łatwo rozłożone, są stabilne co w połączeniu dużą powierzchnią deski i jej odpowiednią długością umożliwia skuteczne i swobodne przemieszczanie się na górskich trasach.

narty składane split ski

Split Ski – nowe narty składane ski-tour

Skitouring rozwija się coraz dynamicznej, jego popularność oraz popularność nart ski-tour na całym świecie sprawia, że narciarze chętnie odkrywają nowe miejsca, sprawdzają różnorodne tereny w odległych zakątkach globu. Producenci nart składanych wychodzą na przeciw potrzebom narciarskich globtroterów, oferując im narty składane, które po złożeniu zajmują dużo mniej miejsca. To innowacyjne rozwiązanie pozwala bezproblemowo przewozić narty w bagażu lotniczym, bez dodatkowych opłat za nad-gabarytowy bagaż.

Składane deski są też chętnie wykorzystywane przez wspinaczy wysokogórskich, którzy doceniają to rozwiązanie podczas przemieszczania się pod ścianki wspinaczkowe. W przeciwieństwie do nart tradycyjnych, ich składany odpowiednik można w łatwy sposób przymocować do plecaka. Składane narty Split Ski są lżejsze, bardziej elastyczne i ergonomiczne, nadają się również doskonale na świeży śnieg.

narty składane split ski

Narty składane to innowacyjność i ergonomia

Split Ski – składane narty to uniwersalne rozwiązanie dla turystyki górskiej. Historia narciarstwa pamięta już pomysły skonstruowania nart składanych, jednak zawsze kończyło się na pomyśle, ewentualnie prototypie, ponieważ nigdy nie stworzono odpowiedniego i bezpiecznego połączenia obu część desek. Dopiero producenci nart Split Ski zaprojektowali i opatentowali innowacyjne technologicznie rozwiązanie bezpiecznego, a za razem łatwego połączenia nart – Omega Connection. To zaawansowane rozwiązanie zapewniające sztywność i wytrzymałość narty składanej, które jednocześnie musi być przyjazne i proste w użyciu dla narciarza. W połączeniu ze specjalnym butem i pozbawione klasycznego wiązania stają się doskonałym towarzyszem górskich wycieczek.

narty składane split ski

Narty składane – rozwiązanie zaczerpnięte z KITEboardingu

Rozwiązanie Omega Connection wprowadzane w tych nartach na rynek przez producenta Nobile to sprawdzone przez lata rozwiązanie, które występuję w deskach Kite tej marki. Nobile Kiteboarding Split to linia desek do kitesurfingu słynąca właśnie z tego, że można je złożyć i spakować do zwykłej torby turystycznej. Dzięki temu fani kite otrzymali produkt z którym mogą podróżować lotniczo po całym świecie bez konieczności wykupywania dodatkowego bagażu sportowego. W tej chwili przyszedł również czas na narciarzy. Wystarczy wrzucić do zwykłej torby rozłożone narty składane Split Ski i już można planować podróż w dowolne miejsce na świecie nie martwiąc się o swój podróżny budżet.

narty składane split ski

narty składane split ski

 

narty składane split ski

 

Zobacz nasz powiązany artykuł: Skitouring czyli wychodzimy poza trasy

 

Brak komentarzy

Skomentuj