SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Narty Salomon s/max 2019 - model dla WAS! - Blog SnowSport.pl
5210
post-template-default,single,single-post,postid-5210,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Narty Salomon s/max 2019 – model dla WAS!

narty salomon s/max 2019

Narty Salomon s/max 2019 – model dla WAS!

Z modelem Salomon S/MAX Blast 2019 jazda na śnieżnych stokach staje się jeszcze prostsza! Dzięki nim możecie poczuć się dużo swobodniej podczas wykonywania zakrętów oraz łatwo pobić swój rekord prędkości! Poznajcie polecane przez nas narty Salomon S/MAX 2019, które zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających narciarzach.

Narty Salomon S/MAX 2019

narty salomon s/max 2019

Ten model nart został przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Przyciąga on narciarzy nie tylko ze względu na swój profesjonalny wygląd, ale przede wszystkim ze względu na bogactwo zastosowanej technologii (posiada aż jedenaście różnych rodzajów!). Co ciekawe, narty Salomon S/MAX 2019 zostały stworzone w wyniku inspiracji modelami z serii S/Race, z których korzystają zawodowi sportowcy.

Dzięki rdzeniowi i konstrukcji Full Sandwich Sidewalls, a także podwójnemu tytanowemu wzmocnieniu możecie liczyć na osiąganie znacznych prędkości na stoku. Z kolei technologia Edge Amplifier zagwarantuje Wam odpowiednią przyczepność, ponieważ moc skierowana jest bezpośrednio na krawędzie nart. Technologia Pulse Pad zwiększa ich wytrzymałość, a Full Woodcore wzmacnia stabilność. Do niewątpliwych atutów modelu Salomon S/MAX 2019 należy dodać intuicyjność w prowadzeniu – narty te są stabilne i nie wymagają szczególnie wypracowanej techniki jazdy. Nadają się one ponadto do poruszania się na twardym śniegu. Co ważne, narty łatwo dostosowują się do stylu jazdy.

Podsumowując, cechy, które najlepiej określają ten model to dynamizm i precyzja. Narty Salomon S/MAX 2019 stanowią wprost wymarzone rozwiązanie dla zaawansowanych narciarzy oraz miłośników agresywnej jazdy.

Wiązania Salomon X 12 TL

Dołączone do zestawu wiązania X 12 TL idealnie pasują do jazdy wyścigowej. Do ich zalet należy: łatwość regulacji (bez konieczności użycia specjalnych narzędzi),  zastosowanie tzw. mechanizmu ski-stoper (szer. 75 mm), a także technologii Full Flex gwarantującej perfekcyjne utrzymanie kontroli podczas jazdy oraz zapewniającej szybkość.

 

Więcej informacji na temat modelu nart Salomon S/MAX 2019 znajdziecie pod linkiem:

https://snowsport.pl/narty_salomon_s_max_blast_plus_wiazania_x12_tl_2019-p22511.html.

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi modelami nart marki Salomon:

 

Życzymy udanych zakupów oraz niesamowitych wrażeń w czasie zimowych szaleństw!

 

Brak komentarzy

Skomentuj