SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Narty Salomon 2020 – co kryje nowa kolekcja? - Blog SnowSport.pl
7639
post-template-default,single,single-post,postid-7639,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Narty Salomon 2020 – co kryje nowa kolekcja?

narty salomon 2020

Narty Salomon 2020 – co kryje nowa kolekcja?

Firma Salomon jest obecna na rynku sprzętu narciarskiego już od ponad 70 lat! Co istotne, wyposażenie pochodzące z asortymentu francuskiego producenta wciąż cieszy się ogromnym uznaniem wśród narciarzy. Dlatego warto przyjrzeć się najnowszej kolekcji firmy Salomon, która powstała przy okazji obecnego sezonu. Oczywiście nowa oferta obejmuje wiele różnych akcesoriów. Jednak w tym artykule opiszemy narty Salomon 2020.

Narty Salomon 2020 S/Race Jr M + wiązania L6 GW J2 80 2020

Sprzęt juniorski zazwyczaj jest konstruowany z myślą o początkujących adeptach sztuki narciarstwa. Jednak w ofercie firmy Salomon pojawiły się narty juniorskie, które kryją w sobie wyścigowego ducha. Narty Salomon 2020 S/Race Jr M pozwolą młodym narciarzom na płynne wejście w świat racingu. Co jasne, konstrukcja tych desek oraz wiązań została przystosowana do możliwości juniorów. Producent postawił choćby na sprawdzony system Juniortrak, który zwiększa przyczepność i tym samym ułatwia prowadzenie nart. Ponadto udoskonalony profil desek sprzyja przenoszeniu energii w trakcie wykonywania skrętów.

narty salomon 2020 – S/RACE Jr M

Narty Salomon 2020 S/Race Jr M wraz z wiązaniami L6 GW J2 80 2020 kosztują obecnie 699 złotych.

 

Narty Salomon 2020 Pulse + wiązania L10 GW L80 SMU 2020

Dla wielu osób jazda na nartach jest po prostu aktywnym sposobem rekreacji. Jeżeli ktoś wyznaje taką zasadę, warto polecić mu narty Salomon 2020 Pulse. Deski te są przeznaczone dla osób początkujących oraz narciarzy jeżdżących w stylu rekreacyjnym. Profil All Terrain Rocker sprawia, że opisywane narty są bardzo wszechstronne i doskonale radzą sobie w każdych warunkach. Co więcej, producent postawił tutaj na lekki rdzeń kompozytowy, który znacząco ułatwia wykonywanie skrętów oraz pozostałych manewrów. Jest więc to idealny wybór dla narciarzy będących zwolennikami aktywnego wypoczynku!

narty Salomon 2020 – Pulse

Opisywany model jest obecnie dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie wynoszącej 799 złotych.

 

Narty Salomon 2020 E XDR 80 Ti + wiązania E Z12 GW F80 2020

Ostatnią propozycją będzie prawdziwy sprzęt do zadań specjalnych. Narty Salomon 2020 E XDR 80 Ti są idealnym przykładem uniwersalności. Sekretem tego wyjątkowego modelu jest system Full Sandwich Sidewall, który został rozmieszczony wzdłuż bocznych ścian desek. Dzięki niemu narty błyskawicznie reagują w przypadku nagłej zmiany podłoża. To z kolei pozwala narciarzowi na komfortową jazdę zarówno po dobrze przygotowanej trasie, jak i w świeżym puchu!

narty salomon 2020

Naturalnie jazda poza przygotowaną trasą wpływa na znacznie większe zużycie nart. Dlatego firma Salomon wprowadziła do opisywanego modelu dodatkowe udogodnienie w postaci systemu Tail Protector. Jest to specjalny mechanizm chroniący przed uszkodzeniem tylnej części nart podczas dynamicznej jazdy. Ponadto deski już na etapie produkcji zostały pokryte dodatkową warstwą laminatu, co również wpływa na ich większą wytrzymałość. Dlatego ich użytkownicy nie muszą martwić się o to, czy narty poradzą sobie z trudnymi warunkami na trasie.

narty Salomon 2020 – E XDR 80 Ti

Aktualna cena przedstawionych nart wraz z wiązaniami wynosi 1919 złotych.

Brak komentarzy

Skomentuj