SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Narty Race'owe Salomon 2021 - czyli wyścigówki z Francji! - Blog SnowSport.pl
9358
post-template-default,single,single-post,postid-9358,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Narty Race’owe Salomon 2021 – czyli wyścigówki z Francji!

Narty Race’owe Salomon 2021 – czyli wyścigówki z Francji

Narty Race’owe Salomon 2021 – czyli wyścigówki z Francji!

Narty Race’owe Salomon 2021 to grupa nart, które są może nieco mniej popularne niż tożsame produkty Atomic, które zresztą należą do tego samego koncernu, a mianowicie firmy Amer. Ich mniejsza popularność w Europie wynika przede wszystkim z mniej rozbudowanego marketingu firmy. Koneserzy narciarstwa zjazdowego jednak doskonale znają przecież te cenioną markę. Uznaniem cieszą się wśród wyjadaczy tej dyscypliny zwłaszcza narty zjazdowe. Dziś chcielibyśmy przedstawić model Salomon S/RACE PRO GS 2021.

Narty-Raceowe-Salomon-2021-czyli-wyscigowki-z-Francji-cytat

Narty Race’owe Salomon 2021…

S/RACE PRO GS to jedne z najlepszych nart race’owych jakie znajdziemy na rynku. W prowadzeniu charakteryzują się oddawaniem prędkości i wysokim przyspieszeniem. To właśnie tymi cechami nawet zaawansowanych narciarzy przysporzą niejednokrotnie o szybsze bicie serca. Trzeba jednak zaznaczyć, że pomimo swojego jednoznacznego wyścigowego rodowodu nawet przy prędkiej jeździe potrafią wnieść spore pokłady stabilności. W rezultacie możesz przy takim komforcie czucia desek pokusić się na jeszcze szybszą jazdę.

Salomon S/RACE PRO GS 2021 dla kogo?

 Narty Salomon S/RACE PRO GS + P80 Blue/YE 2021
Narty Salomon S/RACE PRO GS + P80 Blue/YE 2021

S/RACE PRO GS 2021 z wiązaniami P80 będą zdecydowanie najlepsze dla dobrych technicznie narciarzy. Na odpowiednio twardym stoku, będzie można wykorzystać ich możliwości przy całodziennej jeździe. Odznaczają się połączeniem cech narty slalomowej i gigantowej. W budowie są bardzo zbliżone do nart przeznaczonych dla zawodowców. Płyta ta sama co w nartach zawodniczych.

Ich pełny drewniany rdzeń jest odpowiednio sztywny. Dobrze oddaje energię na wirażach. W wyniku takich właściwości możemy wyjść dynamicznie z zakrętu i przystąpić do szybkiego przejechania kolejnego odcinka trasy. Dzięki niemu będziemy mogli również mocno oprzeć się na krawędziach. Stosunkowo krótki promień skrętu również pozwoli nam na wiele.

Warto zaznaczyć, że te deski nie przepadają za miękkim podłożem. Są wąskie przez co będą zwyczajnie grzęznąć w miękkim śniegu. Nie oddadzą wówczas w takich warunkach całej swojej dynamiki.

Technologie, abyś mógł być lepszym…

Narty Salomon S/RACE PRO GS + P80 Blue/YE 2021 są wręcz naszpikowane najnowszymi technologiami. Edge Amplifier GS to nic innego jak udoskonalona konstrukcja znanej już płyty Edge Amplifier GS. W rezultacie jej zastosowanie możemy liczyć na wyjątkowo odczuwalne trzymanie krawędzi oraz niepowtarzalne wrażenie stabilności w trakcie pokonywania trasy z wysoką wskazówką na prędkościomierzu.

Rdzeń nart stanowi drewno, a dokładniej buk i topola. Wnosi do jazdy stabilność, reaktywność, a także dokładność w manewrowaniu. Krawędzie zostały wykończone tak jak w deskach zawodniczych. Ślizg posiada wysoką gęstość molekularną z dodatkami grafenu. Możemy być zatem spokojni o idealny poślizg. Taka struktura będzie również właściwie chłonąć smar i wykazywać się znaczną odpornością na ścieranie. Dodatkowo ślizg wzbogaca struktura Race (F3). Jazda na tych nartach to czyta przyjemność z poczucia prędkości i powiewu powietrza słyszalnego w otworach wentylacyjnych.

Ciekawe narty zjazdowe znajdziesz również tutaj https://snowsport.pl/tag/narty_meskie-45.html.

Narty Race’owe Salomon 2021 do kupienia na SnowSport.pl

Narty Race’owe Salomon 2021 – czyli wyścigówki z Francji!

Race’owe deski Salomon S/RACE PRO GS + P80 Blue/YE 2021 dostępne na snowsport.pl. Zachęcamy również do przeczytania naszego poprzedniego tekstu podpowiadającego, że nie warto kupować nart z drugiej ręki “Dlaczego Nie Warto Kupować Nart Używanych? – Poradnik Kupującego!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

Brak komentarzy

Skomentuj