SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5139
post-template-default,single,single-post,postid-5139,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Narty Majesty – marka dla wybrańców

narty majesty

Narty Majesty – marka dla wybrańców

Majesty to nazwa polskiej marki nart do freeridingu, obecnej na rynku od 2008 r. i cieszącej się niesłabnącą popularnością. Narty Majesty, produkowane przez Janusza Borowca w jedynej dużej polskiej firmie specjalizującej się w sprzęcie narciarskim, są znane na całym świecie.  Wyróżniają się jakością i oryginalnym wzornictwem, nawiązującym do kultury i historii Polski. Są chętnie używane i promowane przez polskich i zagranicznych zawodników, uczestników wypraw pozatrasowych. Wśród produktów Majesty można znaleźć także inne akcesoria narciarskie, na przykład kijki i gogle. Nowa seria Adventure dla kobiet i mężczyzn została pomyślana jako sprzęt do jazdy w ośrodkach narciarskich.

Narty Majesty – narty męskie Majesty Adventure

narty majesty

 

Są to narty przeznaczone do jazdy w każdych warunkach. Narty Adventure występują w długościach 162, 170, 176 i 182 cm. Mają drewniany rdzeń wykonany z topoli i jesionu. Są jednocześnie wytrzymałe i elastyczne. Pozwalają na wykonywanie dynamicznych skrętów. Łatwo je kontrolować także podczas szybkiej jazdy. Pokryte tkaniną o ciekawym biało-czarnym wzorze, dla miłośników interesującego designu.

Narty Majesty – narty męskie Majesty Adventure GT

narty majesty

Kolejna seria męskich nart all-mountain. Narty Majesty Adventure GT  są dostępne w rozmiarach deski  160, 166, 172, 178 i 184 cm. Topolowo-jesionowy rdzeń został dodatkowo wzmocniony wstawką z titanalu. Pozwala ona na większą stabilność i precyzję podczas jazdy na krawędzi. Miłośnicy skrętów docenią stringery z takaniny wmontowane na całej długości narty. Stringery usztywniają nartę i sprawiają, że sprzęt lepiej reaguje na ruchy nóg. Wierzch nart został pokryty wodoodporną tkaniną – czarną ze złotymi wstawkami – która nawet podczas długiego i intensywnego użytkowania pozwoli zachować estetyczny wygląd nart. Zapobiegnie także niszczeniu sprzętu.

Narty Majesty – narty damskie Majesty Adventure W

narty majesty

To damska linia nart do jazdy w każdych warunkach. Narty Majesty Adventure W wyprodukowano dla wielbicielek ekstremalnej jazdy. Są lekkie, dobrze reagują na bodźce, dobrze się prowadzą. Wyposażone w auto-rocker dzioby pozwalają na dynamiczne skręty. Jednocześnie zapewniają pełną kontrolę nad sprzętem nawet podczas bardzo szybkiej jazdy. Deski dostępne w długościach 154 (w dwóch różnych wagach: 1215 i 1300 g), 162 i 170 cm. Rdzenie wykonane z jesionu i topoli, o niższej sztywności niż narty przeznaczone dla mężczyzn. Dostępne w kolorze biało-czerwonym.

Narty Majesty – narty damskie Majesty Adventure GT W

narty majesty

Jest to linia nart progresywnych do naprawdę dynamicznej jazdy. Wykonane z drewna jesionu i topoli narty damskie Majesty Adventure GT W pozwalają na osiągnięcie dużej szybkości przy mniejszym wysiłku. Wzmocnione stringerami z takaniny są jednocześnie sztywniejsze i lepiej reagują na bodźce, pozwalając na całkowitą kontrolę zarówno podczas krótkich, jak i długich skrętów. Dostępne długości nart to 148, 154, 160, 166 i 172 cm. Wodoodporna tkanina w kolorze pistacjowo-różowym, którą pokryto wierzch nart, dodatkowo chroni sprzęt przed ścieraniem i dalszym zniszczeniem.

Zobacz najnowsze kolekcje innych producentów: Salomon 2019, Atomic 2019, Redster 2019.

No Comments

Post a Comment