SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

9679
post-template-default,single,single-post,postid-9679,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Narty Head Worldcup Rebels i.SL – Testowali Ze SnowSport!

Narty Head Worldcup Rebels i.SL - Testowali Ze SnowSport

Narty Head Worldcup Rebels i.SL – Testowali Ze SnowSport!

Narty Head Worldcup Rebels i.SL to jak Samsung Galaxy S w linii topowych koreańskich telefonów. Te deski od Head podobnie jak przytoczony w analogii smartfon, są flagowym przedstawicielem slalomowych nart tejże uznanej w narciarskim świecie marki. Dedykowane przede wszystkim dla narciarzy przepadającymi za skrętami. Promień skrętu oscylujący na poziomie 11.5 m pomoże Tobie w tym, abyś nie ominął żadnej tyczki na drodze!

Narty Head Worldcup Rebels i.SL

Wzmocnione lekkim i dość sztywnym materiałem jakim jest grafen. Te narty to istna gwarancja profesjonalnego prouszania się slalomem. Wydajne i baaardzooo prędkie 🙂 Pozwolą Tobie przemierzyć stok możliwie jak najkrótszymi skrętami z błyskawiczną zmianą kierunku jazdy. Skonstruowane również w taki sposób, aby z łatwością można było wyhamować na krótkim odcinku nawet najbardziej dynamiczny przejazd.

Narty Head Worldcup Rebels i.SL – jak wypadły w testach?

Worldcup Rebels

Na pierwszy test nart pojechałam na Ski – Grúniky, ponieważ gwarantuje bez wyjątku znakomite warunki narciarskie. Dopisała również pogoda- błękit nieba przeszywały ciepłe promienie słoneczne. Termometr wskazywał dwa stopnie poniej zera. Śnieg na stoku był ubity, gładki, bez grudek, poddający się nartom. Jedynie w kilku miejscach w cieniu rzucanym przez drzewa występował lód.

Head Worldcup Rebels i.SL prezentuje różnorodność technologii, w tym KERS i Intelligence. Narty wyróżniają się kształtem predysponującym do slalomu. Nie ograniczają się jednakże tylko do tej dyscypliny. Ich wszechstronność polega na dostosowywaniu się do każdego stylu jeżdżenia. Są niezwykle skrętne, harmonizują się z wolą użytkownika i jednocześnie wspomagają jazdę.

Chcesz lekko skręcać?

Narty Head Worldcup Rebels i.SL
Narty Head Worldcup Rebels i.SL

Nauka nabiera znaczenia wtedy, gdy znajduje praktyczne zastosowanie, a te narty są idealnym przykładem połączenia wiedzy z różnych dziedzin z jej urzeczywistnianiem. Zespołowi pracującemu nad sprzętem Head należy się ukłon uznania, a także gromkie podziękowania. Wrażenia po pierwszym zjeździe przywołały same pozytywne epitety. Przepełniło mnie uczucie zadowolenia i zdumienia, że narty mogą wręcz płynąć po śniegu, niwelując opory ruchu i hamujące siły tarcia. Potwierdzam informacje na stronie producenta, że narty są skrętne. Niezaprzeczalnie z łatwością można nimi sterować, a ciekawszym wydaje się fakt, iż przy tym maja właściwości stabilizujące. Zasługa jest system Intelligence, dzięki któremu narty wiedzą, co mają robić.

Zauważyłam, iż do tego, by w zupełności wykorzystać innowacyjność i potencjał nart Head Worldcup Rebels i.SL 2020, trzeba przyłożyć się do jazdy. Rozbudziło to we mnie, czyli pasjonatce tego sportu jeszcze większą chęć nauki i ewoluowania Narty zapewniają samą przyjemność jeżdżenia, a także są odpowiednie do szlifowania techniki. Rozwija się na nich spore prędkości, gwarantują rozrywkę i podnoszą poziom uskrzydlającej adrenaliny.

Przypatrzmy się grafenowi…

Marka Head sięga po najlepsze materiały. Jednym z nich jest grafen, któremu postanowiłam się bliżej przypatrzeć. Grafen ma znakomite właściwości mechaniczne. Jest znacznie mocniejszy niż stal, a przy tym elastyczny. Zajmuje niewiele miejsca, gdyż jego grubość wyznacza pojedynczy atom. Wytwarza się go niewiele, gdyż produkcja pociąga za sobą duży koszt. Grafen stosuje się do wytwarzania lżejszych, lecz wytrzymalszych materiałów, w tym właśnie elementów nart HEAD Worldcup Rebels i.SL (nazwano to konstrukcją Graphene Worldcup Sandwich).

Head Worldcup Rebels i.SL przykuwają uwagę…

Worldcup Rebels

Narty przyciągnęły uwagę osób w kolejce do wyciągu. W żywych i pełnych entuzjazmu dyskusjach miałam okazję podzielić się pozytywnymi wrażeniami oraz uzyskać cenne informacje od właścicieli nieco starszego “rodzeństwa” Head WC Rebels z roczników 2019 i 2018.

Narty Fischer RC ONE 73 do kupienia na SnowSport.pl!

Worldcup Rebels i.SL

Te jedne z najlepszych nart slalomowych dostępnych na rynku znakomite do kupienia na snowsport.pl. Zachęcamy również do lektury naszego poprzedniego artykułu o bardzo przyzwoitych nartach jakimi są “Narty Fischer RC ONE 73 – Testowali Ze SnowSport!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

No Comments

Post a Comment