SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

8454
post-template-default,single,single-post,postid-8454,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Narty HEAD V-Shape 2021 – jeździj jak zapragniesz!

Narty HEAD V-Shape 2021 - jeździj tak jak zapragniesz

Narty HEAD V-Shape 2021 – jeździj jak zapragniesz!

Narty HEAD V-Shape 2021 to zupełnie niekonwencjonalne podejście konstrukcyjne do desek przeznaczonych na stok i incydentalne harce poza trasą. Najlżejsza linia nart allmountain na rynku. Przekroczą wszelkie granice, które można zrobić z tradycyjnymi deskami. Swoje nietuzinkowe właściwości trakcyjne zawdzięczają niespotykanej u konkurencji proporcji dziobów do piętek. Większa różnica pomiędzy tymi elementami nart gwarantuje poruszającemu się na nich narciarzowi zwielokrotnioną wydajność, a to wszystko przy mniejszym nakładzie energii wkładanym w manewrowanie. Niewątpliwie odczujesz łatwość wchodzenie w skręt, reaktywność oraz błogą stabilność. Od teraz możesz w końcu bardzo precyzyjnie kontrolować tor jazdy. To doskonałe narty dla tych, którzy chcą prędko i intuicyjnie wjechać na nowy poziom umiejętności technicznych.

Narty-HEAD-V-Shape-2021-cytat
V-Shape 21
Kolekcja V-Shape

Kolekcja nart Head V-Shape 2021 opiera się przede wszystkim na materiale konstrukcyjnym Graphene, którzy w większości modeli tej ultralekkiej serii jest połączony z carbonem, a także drewnianym rdzeniem. Bardzo lekkie drewno Karuba przebiega przez całą ich długość. W rezultacie te starannie dobrane połączenie materiałów rzutuje na zwiększoną wytrzymałość i trwałość. Deski zyskują przy tym również naprawdę niską wagę. Pogrubienie zauważymy na dziobach i piętkach. Zmniejszenie grubości w środkowej strefie jest tutaj wyznacznikiem optymalnego rozłożenia masy co w konsekwencji zaowocowało genialnie wręcz zbalansowanymi nartami.

taliowanie
Tabela taliowania i rozmiarów

Narty HEAD V-Shape V10 2021

Narty HEAD V-Shape V10 + wiązania PRD 12 GW 2021
Head V-Shape V10 21

Narty HEAD V-Shape V10 pojeżdżą tam gdzie tylko zapragniesz. To jeden z najlepszych współtowarzyszy Twoich śnieżnych przygód. Charakteryzują się bardzo uniwersalnym promieniem skrętu. Jeżeli tylko zechcsz możesz zboczyć z trasy i cieszyć się mało uczęszczanymi fragmentami stoku. Jeżeli zapragniesz wrócić na trasę, możesz to zrobić w każdym dowolnym momencie i kształtować swoją technikę narciarską.

To zupełnie nowy model na sezon 20/21. Sprawdzi się u średnio zaawansowanych jak i u doskonałych techników. Niezwykle uniwersalna maszyna od Head. Ich wzorowa geometria sprawia, że skręcają jak marzenie. Znaczną rolę w aktywnym inicjowaniu każdego skrętu ma znaczna szerokość na dziobach. W wyniku tego jazda nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych, czy nawierzchni będzie niezmiernie komfortowa. Dadzą Tobie również ogrom radości na przygotowanej trasie.

V10 + wiązania PRD 12 GW 2021
Narty V-Shape V10 21

Z ultranowoczesnym Graphene…

Jak przystało na topowe narty Head z linii V-Shape 2021 posiadają niezmiernie innowacyjny materiał konstrukcyjny Graphene. Zdecydowanie wpływa on na konstrukcję nart przez co są one zdecydowanie bardziej podatne na każdy Twój impuls. Poczujesz zupełnie inne, na zdecydowanie wyższym poziomie przyspieszenie, sterowanie i doładowanie podczas wychodzenia z zakrętów. Materiał ten wpływa również na dokładne wyważenie w tych nowych deskach.

Budowa V-10 2021 opiera się na wspomnianym Graphenie, który jest połączony z niebywale lekkim carbonem, a także drewnianym rdzeniem Karuba przebiegającym przez cała długość nart. W rezultacie narty są bardzo wytrzymałe i trwałe, a przy tym lekkie.

Era 3.0 oznacza progresywny promień i przyspieszenie. Totalnie nowe odczucie podczas jazdy dzięki połączeniu 10% Rockera z 90% Camberem.

Head V-Shape 10 to uniwersalne deski. Doskonałe dla różnych grup zaawansowania. Czynią jazdę na trasie niezwykle przyjemną i umożliwiają wjazd na nieprzygotowane fragmenty wzgórza. Zabawka na cały sezon!

Narty HEAD V-Shape V8 2021

Narty HEAD V-Shape V8 + wiązania PR 11 GW BR 78 2021
Head V-Shape V8 2021

V-Shape V8 2021 to dosknałe narty all-mountain o znakomitych właściwościach trakcyjnych. Na ten sezon specjalnie wzmocnione. Jeszcze bardziej udoskonalone niezwykle lekkimi materiałami konstrukcyjnymi.

Na przygotowane trasy…

Ten model będzie najlepszym wyborem jeżeli lubisz jazdę przede wszystkim na przygotowanych trasach. Dopiera tam wyzwala się ich prawdziwa natura. Niezmiernie lekkie, a jednocześnie stabilne. Cechują się niebywałą płynnością jazdy. Reagują błyskawicznie na każdy Twój ruch przez co w rezultacie możesz śmiało wycinać ostre skręty. To narty jednym słowem do odkrywania tego jak wiele radości może dawać swobodna jazda na stoku.

Nowy model V-Shape V8 21 w konstrukcji bazuje na Graphene Carbon Sandwich Cap. Drewno Karuba, Carbon i Graphene gwarantują najwłaściwsze rezultaty przy możliwie najniższej wadze. W wyniku niepowtarzalnej lekkości tych nart, narciarz otrzymuję wręcz nieskrępowaną radość z przemierzania stoku.

Konstrukcja LYT TECH opiera się na szczególnej dystrybucji wagi. Dziób oraz piętki są nieco grubsze, natomiast centralna część zdecydowanie bardziej cienka. Efektem tego jest wręcz bez wysiłkowa kontrola, bardziej precyzyjne manewrowanie i banalnie łatwa inicjacja przy skręcaniu.

V8 + wiązania PR 11 GW BR 78 2021
Narty V-Shape V8 2021

Narty Head V-Shape 2021 wykorzystują rozwiązanie Era 3.0. Zaprojektowana i zainspirowana z nart przeznaczonych dla profesjonalistów. Wyposażona w Rocker, promień skrętu, który jest progresywny. W rezultacie osiągnięto niedoścignioną trakcję i genialne przyspieszenie. Absolutnie bajeczne odczucia z jazdy to zasługa połączenie 10% Rockera z 90% Camberem. Wszystko zwieńcza Ślizg UHMC, który jest niezmiernie wytrzymały i jeszcze bardziej szybki.

V8
V-Shape V8 21

Dodanie technologi Graphene nadało zupełnie nowy wymiar jazdy na tych nartach. Ten innowacyjny materiał nie bez kozery został nagrodzony nagrodą Nobla. Pozwolił zbudować narty o niespotykanej dotąd konstrukcji. W rezultacie narciarz otrzymuje pełną kontrolę od pierwszego po ostatni zjazd. Optymalnie rozłożona masa pozwoliła na otrzymanie idealnego przyspieszenia, sterowania i zyskanie dodatkowej mocy w każdych warunkach.

Narty Head V-Shape 8 2021 będą najlepszym wyborem dla wszystkich tych, którzy lubię bez wysiłkowe skręcanie na dobrze przygotowanych trasach. Jazda na krawędziach przez doświadczonych narciarzy nie będzie stanowić najmniejszego problemu.

Narty HEAD V-Shape V6 2021

Narty HEAD V-Shape V6 + wiązania PR 11 GW BR 78 2021
Head V-Shape V6 21

V-Shape 6 2021 jest nartą charakterystyczną. Model, który sprawdzi się w każdym terenie i w każdych warunkach. Doskonałe by zdobyć pewność jazdy i odjechać na zupełnie nowy poziom narciarstwa. Odczujesz z nimi dużo satysfakcji podczas wykonywania łatwych skrętów, które tak banalnie dają się inicjować. Zadowoleni z wyboru tych desek będą średnio zaawansowani i najlepsi narciarze.

Bazę nowych V6 2021 stanowi drewniany rdzeń otoczony kompozytem. Odpowiednią ochronę przez uszkodzeniami mechanicznymi gwarantują ścianki boczne ABS oraz zaokrąglona górna warstwa wewnętrzna. Takie nietypowe połączenie dwóch materiałów doskonale tłumi wszelkie wibracje i zapewnia płynną i wydajną jazdę.

Zbudowane z bardzo lekkich materiałów…

Technologia Lyt-Tech to już sprawdzone rozwiązanie opierające się na symbiozie ultralekkich składników, a mianowicie drewna Karuba i Graphene. Biegnie wzdłuż całej długości nart. Efektem jest nieprzeciętnie wysoka wytrzymałość owych desek. Posłużą przez wiele sezonów nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji. Warto zauważyć, że tak dużą trwałość osiągnięto przy naprawdę relatywnie niewielkiej masie.

V6 + wiązania PR 11 GW BR 78 2021
Narty V-Shape V6 21

Wyposażone w Rocker z progresywnym promień i niebywałym przyspieszeniem. To właśnie Era 3.0 zero zapewnia zupełnie nowe odczucie podczas jazdy dzięki połączeniu 10% Rockera z 90% Camberem. Znakomity Allride Rocker. Ślizg UHMC nada Twojemu tempu jazdy odpowiednio wysoki rytm.

V6 21 to bardzo sprawna narta dla różnych grup zaawansowania. Sprawi, że jazda będzie lekka i to niezależnie od tego po jakim terenie zjeżdżasz. Jeżeli jesteś doświadczony w bojach na stoku, możesz być pewien wjazdu na jeszcze wyższe szczeble umiejętności narciarskich.

Narty HEAD V-Shape V4 2021

Narty HEAD V-Shape V4 + wiązania PR 11 GW BR 78 2021
Head Narty V-Shape V4 21

V-Shape V4 to sprzęt dla znających już sztukę jazdy, ale chcących dość prędko poprawić swoją technikę. Odznaczają się niebywałą łatwością prowadzenia, a to zdecydowanie skraca drogą do osiągnięcia perfekcyjnego stylu.

Te deski to znakomity wybór dla osób, która mają już opanowane podstawy jazdy, natomiast duże brakuje im jeszcze techniki do sprawnego poruszania się po stoku. Tak skonstruowane, aby dodać Tobie pewności siebie. Aktywnie wspierają we wszystkich aspektach zjazdów. Jest to efekt przede wszystkim odpowiednio dobranej geometrii, by tak posłusznie zachowywała się ta narta. Szerokie dzioby naprawdę aktywnie wspomagają skręt, natomiast zwężona piętka pozwala je płynnie wykańczać. Owa pewność siebie prędko przełoży się na progres Twojej techniki.

Nowe Head V-Shape V4 2021 bazują na konstrukcji Superlite Power Sidewall Jacket. To lekki rdzeń kompozytowy. Samo serce nart jest wykonane z charakteryzującego się lekkością budulca. Warstwa Graphene poprawia jakość jazdy oraz niweluje sztywność desek. W rezultacie jest ona w stanie wybaczyć wiele błędów, które przecież tak często przytrafiają się początkującym. Deski są jednocześnie niesamowicie precyzyjne.

V4 + wiązania PR 11 GW BR 78 2021
Narty V-Shape V4 21

W konstrukcji odnajdziemy także rozwiązanie Era 3.0. To kombinacja technologii, kształtu i geometrii zapewniająca bezwysiłkowe prowadzenie, większą kontrolę i odpowiednie trzymanie krawędzi.

Z super lekki rdzeniem…

Na uwagę zasługuję również Konstrukcja Lyt Tech. Oznacza serię nart z super lekkim rdzeniem i wzmocnieniem z Graphenem na całej długości narty. Zwiększono jej moc oraz wytrzymałość, jednocześnie czyniąc ją niewiarygodnie lekką. Unikalna dystrybucja wagi zaowocowała tym, że dziób i piętka narty są grubsze, a część środkowa cieńsza. V-Shape LYT zapewnia bezwysiłkową kontrolę, lepsze sterowanie i inicjację skrętu.

Allride Rocker to rocker stworzony zarówno na przygotowane stoki jaki i do jazdy w puchu. Podkreśla to niezmierzoną uniwersalność V-Shape V4 20/21. Profil ten łączy podniesienie dziobów z tradycyjnym wygięciem (camber) w pozostałej części narty. 20% rocker, 80% camber. Poprawne osiągi wspiera ponadto ślizg UHM C. Jest on bardzo wytrzymały. Działa niezawodnie. Zdecydowanie nie jest efekciarski. Jest za to pewny i stabilny. Posłużył przez wiele sezonów.

Nowe narty Head V-Shape V4 2021 to doskonały wybór przede wszystkim dla średnio zaawansowanych. To właśnie na nich można poczynić prędki progres umiejętności. Bardzo łatwo się prowadzą, co zdecydowanie ułatwia szlifowanie techniki.

Narty HEAD V-Shape V4 XL 2021

Narty HEAD V-Shape V4 XL + wiązania PR 11 GW BR 78 2021
Head V-Shape V4 XL 21

V-Shape V4 XL 2021 to szersza wersja zwykłej V4. Jej szerokość w talii to aż 84 mm. W rezultacie dają sporą dawkę stabilność nawet w trackie jazdy po nierównym i rozjeżdżonym stoku. Odpowiednie dla średnio i zaawansowanych narciarzy. Owa zwiększona szerokość tych desek niewątpliwie sprawdzi się w trakcie pierwszych prób jazdy poza trasą.

Jeżeli jeździsz już na pewnym, określonym poziomie to z tymi nartami w mig wjedziesz na jeszcze lepsze horyzonty narciarstwa. Zwiększona szerokość pozwoli stosunkowo gładko pokonać bardziej strome fragmenty stoków. Zdecydowanie będzie się Tobie łatwiej skręcać na stoku z muldami. Przemyślana geometria pozwala przede wszystkim na łatwe inicjowanie skrętów. W rezultacie oszczędzasz przy manewrowaniu swoje siły.

Kompozyt dla minimalnej wagi…

W budowie V-Shape V4 XL 2021 także odnajdziemy super lekki rdzeń wykonany z kompozytu Superlite Power Sidewall Jacket. Warstwa Graphene zastosowana w konstrukcji poprawia jakość jazdy, także niweluje sztywność desek. W wyniku tego jest ona w stanie wybaczyć wiele błędów, które nader często popełniają żółtodzioby. Narty są przy tym niesamowicie precyzyjne.

W konstrukcji umieszczono rozwiązanie Era 3.0. To swoiste połączenie wyważonej technologii, kształtu i geometrii gwarantująca bezwysiłkowe prowadzenie, zwiększoną kontrolę i właściwe trzymanie krawędzi.

V4 XL + wiązania PR 11 GW BR 78 2021
Narty V-Shape V4 XL 21

Warta także zwrócić tutaj uwagę na Konstrukcja Lyt Tech. Oznacza ona serię nart z super lekkim rdzeniem i wzmocnieniem z Graphenem na całej długości narty. Zwiększono jej moc oraz wytrzymałość, jednocześnie czyniąc ją niewiarygodnie lekką. Unikalna dystrybucja wagi zaowocowała tym, że dziób i piętka narty są grubsze, a część środkowa cieńsza. V-Shape LYT zapewnia bezwysiłkową kontrolę, lepsze sterowanie i inicjację skrętu.

Allride Rocker to rocker doskonały na przygotowane stoki, a także do jazdy w puchu. Podniesienie dziobów łączy się z tradycyjnym wygięciem (camber) w pozostałej części narty. 20% rocker, 80% camber. Za lekkość poruszania się odpowiada ślizg UHM C. Jest on bardzo wytrzymały ślizg. Działa niezawodnie. Nie jest efekciarski. Pewny i stabilny. Posłużył przez wiele lat.

Narty Head V-Shape V4 XL 2021 to narty, które niezależnie od tego na jakim poziomie umiejętności się jeździ dodadzą pewności siebie. Zwiększona szerokość to coś dla tych, którzy lubią stabilną jazdą na trasie jak i ślizgi poza przygotowanymi szlakami.

Narty Head V-Shape 2021 – do kupienia już od września na Snowsport.pl!

Te niezwykle wszechstronne deski dostępny już od września w naszym internetowym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy także do przeczytania naszej wcześniejszej publikacji jeżeli interesują Ciebie także narty Atomic Redster “Narty Atomic Redster X7 WB 2021 – na wszystkie trasy!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

No Comments

Post a Comment