SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

7593
post-template-default,single,single-post,postid-7593,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Narty Head 2020 – dla amatorów i zawodowców

narty head 2020

Narty Head 2020 – dla amatorów i zawodowców

Firma Head to jeden z producentów sprzętu narciarskiego, który współpracuje z zawodnikami startującymi w Pucharze Świata. Oczywiście w profesjonalnym narciarstwie jakość oraz właściwości sprzętu mają ogromne znaczenie. Dlatego też sportowcy chcą mieć pewność, że ich wyposażenie zapewni im najlepsze możliwe osiągi. Z tego względu projektanci firmy Head korzystają z wielu innowacyjnych rozwiązań, aby jeszcze bardziej podnieść jakość swoich produktów. Co kryją w sobie najnowsze narty Head 2020?

Narty Head 2020 Supershape Team SLR Pro + wiązania SLR 7.5 AC 2020

Zdecydowana większość narciarzy już w dzieciństwie rozpoczęła swoją przygodę z tą dyscypliną. Nic więc dziwnego, że w asortymencie firmy Head można znaleźć kilka modeli nart przeznaczonych dla najmłodszych sportowców. Jednym z nich są narty Head 2020 Supershape Team SLR Pro. Prezentowane deski zostały wyprodukowane przy użyciu technologii Jr. Power Frame. Dzięki temu mają one specjalny kształt, który ułatwia przenoszenie energii na krawędź narty. Dodatkowo producent postawił tutaj na sprawdzony i bardzo uniwersalny profil Junior Rocker. Jego obecność sprawia, że opisywane narty zapewniają dobre osiągi niezależnie od stylu jazdy.

Narty HEAD 2020 Supershape Team SLR Pro + wiązania SLR 7.5 AC 2020

Opisywany model jest obecnie dostępny już za jedyne 599 złotych!

Narty Head 2020 Pure Joy + wiązania Joy 9 GW SLR 2020

Rekreacyjna jazda na nartach powinna przede wszystkim stanowić źródło doskonałej zabawy. Z podobnego założenia wyszli projektanci Head, który stworzyli narty Head 2020 Pure Joy. Jest to model przeznaczony dla początkujących i średniozaawansowanych narciarek. Do produkcji tych desek firma Head wykorzystała swoją słynną technologię o nazwie ERA 3.0. Łączy ona w sobie aż trzy różne systemy, które razem zapewniają doskonałe odczucia podczas jazdy. Z tymi nartami zabawa na stoku jest więc gwarantowana!

narty Head 2020 Pure Joy

Aktualna cena tego modelu wraz z dopasowanymi wiązaniami Joy 9 GW SLR 2020 wynosi 999 złotych.

Narty Head 2020 Worldcup Rebels i.Race Pro SW + wiązania Freeflex Evo 14 2020

Pora na przedstawienie modelu będącego efektem wspomnianej współpracy firmy Head z profesjonalnymi narciarzami. Narty Head 2020 Worldcup Rebels i.Race Pro SW to model stworzony z myślą o najbardziej doświadczonych sportowcach, a także zawodnikach startujących w oficjalnych zawodach. Przy produkcji tych wyjątkowych desek firma Head po raz pierwszy zastosowała nową płytę WCR 14. Umożliwia ona zamontowanie tłumika, który stabilizuje narty i zwiększa precyzję przy wykonywaniu skrętów. Oczywiście sama konstrukcja nart to dobrze znany system World Cup Sandwich. Dzięki niemu każdy narciarz będzie mógł poczuć jakość, z której na co dzień korzystają profesjonalni zawodnicy!

narty head 2020

Warto również wspomnieć o tym, że specjalistyczny laminat wykorzystany przy produkcji nart znacząco zwiększa ich żywotność. Dlatego też opisywane deski są naprawdę odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

narty Head 2020 iRace Pro WorldCup Rebels

Jeśli chodzi o cenę, ten absolutnie wyjątkowy model można zakupić za 3099 złotych.

No Comments

Post a Comment