SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Narty Fischer RC4 WorldCup 2021 - co nowego w reacowej dynastii z Austrii? - Blog SnowSport.pl
7803
post-template-default,single,single-post,postid-7803,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Narty Fischer RC4 WorldCup 2021 – co nowego w reacowej dynastii z Austrii?

Narty Fischer RC4 WorldCup 2021 - co nowego w racowej dynastii z Austrii?

Narty Fischer RC4 WorldCup 2021 – co nowego w reacowej dynastii z Austrii?

Narty Fischer RC4 WorldCup 2021 to najbardziej rasowa rodzina z tego austriackiego rodu. Reaceowa dynastia od lat piastuje absolutną władzę w krainie lodu i śniegu. W sezonie 2020/2021 planuje jak zawsze odnieść zwycięską kampanię we wszystkich bitwach i na wszelakich zawodniczych forontach. Nikt im się nie sprzeciwi i nikt nie podejmie walki z nimi, czy to w zmaganiach Pucharu Świata, czy cyklach o nieco mniejszej randze, a skończywszy na amatorskich startach. Jeżeli chcesz mieć najlepszą broń na przyszły sezon i pokonać na stoku swoich korpo kolegów, już dziś zacznij się zbroić! My Ci w tym pomożemy!

Z przyjemnością już teraz prezentujemy najnowszą kolekcję z familii wyścigowych nart Fischer przygotowanych na przyszły sezon. W kolekcji narty przeznaczone przede wszystkim dla zaawansowanych wyjadaczy zawodów jak i jeżdżących na maksa nawet wtedy, kiedy jeżdżą tylko z kolegami. W tej grupie nart znajdziemy również egzemplarz, który jest dedykowany dla tych, którzy chcą dopiero wkroczyć na raceowy poziom jazd. Co zatem nowego słychać w dynastii Fischer WordlCup? My już wiemy i chętnie podzielimy się tą wiedzą z Wami.

Narty Fischer RC4 WorldCup CT M/O-Plate + wiązania RC4 Z13 FF 2021

RC4 WorldCup CT to flagowiec w kolekcji austriackiego producenta. Zdecydowany lider, top deski z katalogu na sezon 2021. Najlepsze narty dla najlepszych. To krótkie zdanie precyzyjnie podsumowuje ich charakterystykę i przeznaczenie. Technologicznie można je porównać do myśliwca najnowszej generacji F-35. Z nimi wyprzedzisz każdego konkurenta. Wysiłki inżynierów z Ried, czyli z siedziby marki poskutkowały stworzeniem broni idealnej na stok. Wpinając się w nie pokonasz każdego wroga… każdego przeciwnika. Podczas zjazdów na sportowej wojnie, za jaką można uznać każde zawody, o zwycięstwie przesądzają ułamki sekund. Wygrywa najszybszy.

Podobnie jak w zeszłym sezonie w nartach WorldCup, Fischer ponownie zastosował technologię HOLE SKI TECHNOLOGY. Rozwiązanie to polega na wycięciu w dziobach nart specjalnych otworów. W wyniku tego procesu narty stały się zdecydowanie lżejsze, łatwiej inicjują skręt i nie mają tendencji wpadania w drgania. W rezultacie zawodnik zyskuje niezwykle płyną jazdę oraz wzorową kontrolę podczas skręcania.

Przyspieszenie jakie czuć w trakcie jazdy na tych deskach, jest naprawdę wyraźnie odczuwalne. Wykazały to nasze testy. Niejednokrotnie ten czynnik może zadecydować o końcowym triumfie w zawodach Pucharu Świata, czy w mniej profesjonalnych wyścigach. Narty posiadają wyjątkowo wąską talię, która wynosi zaledwie 65 mm. Przeznaczone przede wszystkim na bardzo dobrze przygotowaną trasę.

Narty Fischer RC4 WorldCup SC Pro WS M/O-Plate + wiązania RC4 Z13 FF 2021

RC4 WorldCup SC Pro WS to narty stworzone dla pań, które wiedzą doskonale co to wiatr we włosach. Stworzone dla odważnych kobiet, które są pewne swych technicznych umiejętności i daleko im od asekuracyjnej jazdy. W wyniku tego powstały narty spełniające ich oczekiwania i do osiągania pierwszym miejsc podczas profesjonalnych zawodów oraz wyścigów o nieco mniejszej randze. Na perfekcyjnie przygotowanych stokach pokażą pełną gamę swoich możliwości.

W tej wersji zawodniczych nart dla kobiet zastosowano zaawansowany technologicznie spiekany ślizg SINTERED BASES. Charakteryzuje się on trwałością i łatwym utrzymaniem go w dobrej kondycji. Jest to szczególnie istotne dla pań, bowiem te narty nie będą wymagały częstych i niejednokrotnie żmudnych czynności serwisowych.

Przepełnione szeregiem nowinek technologicznych. W rezultacie ciasne omijanie gęsto obsianych tyczkami tras ze zwinnością gazeli nie będzie stanowić najmniejszego problemu. Tak, to jest jak najbardziej możliwe! To raceowa narta slalomowa dedykowana do krótkich i agresywnych skrętów.

Narty Fischer RC4 WorldCup SC Pro M/O-Plate + wiązania RC4 Z13 FF 2021

Te Wordlcup’y to istna śmietanka towarzyska pośród wszystkich desek przeznaczonych na stok. Wyróżniają się w towarzystwie swoją błękitną krwią, majestatycznością i perfekcją. To po prostu wyższa sfera… Zabłysną na managerskim wyjeździe firmowym. Kiedy wyjmiesz je z pokrowca swojego Suv’a koledzy będą od razu wiedzieć, że na stoku nie mają z Tobą najmniejszych szans. Pogodzą się ze swoim miejscem w szeregu już na tym etapie przedstartowym. Wyprodukowane w Austrii narty, są rezultatem doskonałości rzemiosła inżynierów zatrudnionych w Ried.

Fischer w swoich nartach raceowych dba wnikliwie o każdy szczegół, który może przesądzić o ostatecznym triumfie w trkacie zawodów. Nie inaczej ma się sprawa z krawędzią nart z tej grupy. Technologia Worldc Cup Tuning polega na wykorzystaniu podczas szlifowania krawędzi maszyn najwyższej jakości. Te same urządzenia polerują indywidualne, zawodnicze narty sportowców z Pucharu Świata.

Wyposażone w najnowsze technologie. Gładko miniesz slalomowe tyczki, usiane gęsto podczas zawodów. To raceowa narta slalomowa przeznaczona przede wszystkim do krótkich i agresywnych skrętów. Przyspieszenie na prostych odcinkach, czy bezpośrednio po wyjściu z zakrętu jest na nich szczególnie odczuwalne. To w dużej mierze rezultat zastosowania nowej, wyścigowej płyty M/O-Plate, a także ślizgu WorldCup wykorzystywanych właśnie w celu wyraźnie, wzmocnionego przyspieszenia.

Narty Fischer RC4 WorldCup RC MT + wiązania RC4 Z12 GW Powerrail 2021

Fischer WorldCup RC MT na sezon 2020/2021 to raceowa narta gigantowa ze optymalizowaną sztywnością tak by najbardziej efektywnie przenosić energię na krawędzie nart. Nie ma sobie równych wśród nart przeznaczonych do uprawiania slalomu giganta na profesjonalnym poziomie. Narty, które zrobią ogromną przewagę na każdych zawodach, tych licencjonowanych, czy o mniej globalnie spektakularnym znaczeniu. Jeżeli nie jeździsz zawodowo, ale chcesz być najlepszy w swoim regionie to z tymi deskami jesteś zdecydowanie bliżej ku temu celowi.

Rdzeń nart skrywa 0,8 milimetrową warstwę Titanalu oraz wzmocnienia z włókien węglowych, czyli carbonu. Symbioza węglanu (Air Carbon) i titanalu są wykorzystywane wyłącznie w sprzęcie z najwyższej półki. Niezwykle lekkie oraz wytrzymałe. Wspomniane tworzywa zapewniają nienaganną jakość jazdy i kontrolę nad nartami. W połączeniu z kompleksową konstrukcją nart wpływają one na doskonałe trzymanie krawędzi i płynną jazdę. Potencjał jaki za sobą niesie zastosowanie tych materiałów wykorzystają przede wszystkim narciarze o najwyższym stopniu umiejętności. Fischer w tych deskach zastosował technologię Hole Ski. Ma ona zapewnić perfekcyjnie gładką jazdę i absorbować wibrację. Taliowanie o parametrach 119-66-104 zdecydowanie przesądza o przeznaczeniu tych nart. Narty RC4 WorldCup Rc 2021 to spec od Gigantu!

Narty Fischer RC4 WorldCup SC MT + wiązania RC4 Z12 GW Powerrail 2021

Fischer RC4 WorldCup SC MT bez cienia wątpliwości będą to najlepsze narty w sezonie 2020/2021 do jazdy slalomowej. Narty należą do królewskiego dworu WolrdCup z austriackiego rodu Fischer. Wykonane z wręcz przesadną starannością i dbałością o każdy detal, począwszy od inżynierskiej fazy projektowania, a skończywszy na linii produkcyjnej hand made. Wypełnione od rdzenia po brzegi krawędzi najnowszymi technologiami. W rezultacie powstały deski obdarzone niezrównaną stabilnością z niebywałą kontrolą skrętu.

Potencjał narty wykorzystają wyłącznie zaawansowani narciarze, o wysokim poziomie umiejętności technicznych. W konstrukcji nart znajdziemy technologię SW-Sidewall oraz materiał wykorzystywany w topowych nartach, mianowicie Titanium 0,8 mm. W tych deskach podobnie jak w innych z rodziny WorldCup do tłumienia drgań wykorzystywana jest technologia Hole Ski. Taliowanie nart 119 mm na dziobie, 66 w centralnej części, a szerokość dziobów sięga raptem 104 mm.

Narty Fischer RC4 WorldCup RCS Allride + wiązania RC4 Z12 PR GW 2021

RC4 WorldCup RCS Allride urodzony na przełomie sezonu 2020/2021 to najmłodszy z rodziny królewskiego dworu WorldCup z rodziny Fischer. Mówiąc do rzeczy ten model otwiera grupę Race. Spośród wszystkich nart wyścigowych producenta, te deski potrafi w wyniku swojej zoptymalizowanej konstrukcji, potrafi wybaczyć błędy w technice narciarskiej. Nie zmienia to faktu, że jest to jak najbardziej pełnoprawny przedstawiciel grupy Race. Z tymi nartami w pełni może otworzyć się Tobie świat dużych prędkości.

Jazda na nich nie będzie jednak tak elektryczna jak na modelach opisanych wcześniej. Twoje ciało podczas zakrętów nie będzie odczuwać wysokich przeciążań. Jazda będzie prędka kiedy będziesz chciał przycisnąć, ale też zdecydowanie bardziej relaksująca. Wszak w zawodach staruje się zazwyczaj incydentalnie, a rekreacyjna jada na stoku przydarza nam się zdecydowanie częściej. RSC Allride to narty wszechstronne, o uniwersalnym promieniu skrętu. To najmniej wymagająca od narciarza deska z Grupy Race w kolekcji Fischer. Dlatego też skręty z nimi są tak łatwe, te długi jak i krótkie. Trzymanie krawędzi pewne, wręcz doskonałe i to we wszystkich długościach. Ten produkt to najlepszy start do świata narciarstwa wyścigowego. Idealne na pierwsze narty raceowe.

Kolekcja Fischer WorldCup 2021 do kupienie już teraz na SnowSport.pl

Kolekcję nart Fischer Worldcup sezon 20/21 znajdziesz już teraz na stronie naszego sklepu na snowsport.pl. Zapraszamy także do naszej wcześniejszej publikacji “Jak Przechowywać Narty Poza Sezonem? – Poradnik” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

Brak komentarzy

Skomentuj