SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

10570
post-template-default,single,single-post,postid-10570,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Narty Fischer Progressor 2021 – postaw na progres!

Narty Fischer Progressor 2021 - postaw na progres

Narty Fischer Progressor 2021 – postaw na progres!

Narty Fischer Progressor 2021 to uznana od wielu narciarskich sezonów linia nart o sportowych korzeniach. Wyróżniają się niezwykle niską wagą, a także niezrównaną wydajnością. Doskonałe właściwości tych desek odczujemy na slalomowych i gigantowaych wirażach. Jest to niewątpliwie ogromnie wszechstronna narta do energicznej jazdy. Musisz doświadczyć tego jak wiele radości może dać prędka, a jednocześnie bez wysiłkowa jazda na tych nartach. Postaw w tym sezonie na Progressywną jazdę!

Narty Fischer Progressor F19 2021

Narty Fischer Progressor F19 2021
Fischer Progressor F19 2021

To bardzo lekkie narty, których naturalnym środowiskiem są dobrze przygotowane trasy narciarskie. Jedne z najlżejszych nart w swojej klasie. Będziesz mieć na nich rewelacyjne osiągi. Za sprawą tak niskiej wagi, charakteryzują się niebywałą wydajnością.

Dają rewelacyjne osiągi

Wepnij się w nie i przekonaj, że wszystko na stoku jest tak naprawdę możliwe. Twoje osiągi mogą przybrać od teraz zupełnie nowy wymiar i jakość. Ta efektywność to przede wszystkim zasługa m.in. technologii Razor Shape i Air Tec Ti. Ta pierwsza to tzw. wypoziomowane ścianki boczne, które wpływają na charakterystyczny, a tym samym ostry jak brzytwa kształt desek. Taka konstrukcja również korzystnie wpływa na ich tak niską wagę. Jest to niewątpliwie innowacyjna budowa, którą wykorzystają zwłaszcza doświadczeni narciarze w celu zyskania jeszcze bardziej zawrotnych prędkości przejeżdżając przez stok i ze znacznie większą dynamiką. Powierzchnie styku ślizgu z podłożem zostaje w rezultacie zmniejszona. Mniejsze tarcie oznacza większe prędkości. Druga z wymienionych powyżej technologii to solidna konstrukcja drewnianego rdzenia, który jest wzmocniony, dociążony oraz usztywniony titanalem.

Zastosowanie unikatowej geometrii i systemu Dual Radius sprawiło, że te narty wykazują się tak doskonałym zachowaniem przede wszystkim podczas pokonywania wiraży, noszących miano slalomowych, bądź gigantowych.

Narty Fischer Progressor F18 2021

Narty Fischer Progressor F18 2021
Fischer Progressor F18 2021

Czerwonych kolor tych desek nie jest przypadkowy. Nawiązuje zdecydowanie do nart zaprojektowanych do zawodniczego narciarstwa alpejskiego. To mocne deski, które sprawdzą się na typowo slalomowych zakrętach. Ten model cieszy się od lat tą samą, niegasnącą renomą. Jest to najpopularniejszy produkt w całej linii Fischer Progressor.

Uwielbiają wiraże

Niezwykle przyjemnie wchodzą w każdy zakręt, pokonując go niezwykle płynnie oraz gładko. Technologia triple radius zdecydowanie pomaga w pokonywaniu nawet najbardziej ciasnych zakrętów. Nie będzie również problemem wycinanie nimi szerokich łuków. Ponadto serwują wręcz doskonałe trzymanie krawędzi. W wyniku tych właściwości możemy liczyć z nimi na prędką i jednocześnie bardzo przyjemną, wręcz dostojną jazdę. Wiele technologii w tych deskach pochodzi rodem z Pucharu Świata. W rezultacie właśnie z tego powodu zapewniają tak doskonałe chwytanie krawędzi, co ma również znaczny wpływ na poczucie naszego bezpieczeństwa, zwłaszcza podczas jazdy z dużą prędkością.

Narty Fischer Progressor F17 2021

Narty Fischer Progressor F17 2021
Fischer Progressor F17 2021

Te deski pokażą co potrafią i jak wspaniale się zachowują przede wszystkim przy jeździe kiedy na liczniku będą wyższe cyferki. Nie ma co się dziwić, gdyż można rzecz iż jest to sportowa narta, która wyróżnia się perfekcyjną trakcją, a jednocześnie niezwykłą łatwością prowadzenia. Z tych otóż przesłanek cieszy się tak dużym uznaniem pośród miłośników narciarstwa alcejskiego.

Unikalny rocker w tych nartach został specjalnie zaprojektowany przez specjalistów Fischer dla narciarzy, którzy dbają o osiąganie najlepszych rezultatów przy stosunkowo niewielkim nakładzie sił w panowanie nad deskami. Mała powierzchnia styku desek z podłożem wpływa na łatwą inicjację skrętów. Część narty, która jest najbardziej szeroka wpływa jednocześnie na zachowanie stabilności podczas momentów kiedy nie będziesz mieć chwilami styku z nawierzchnią stoku podczas wykonywania skrętów i przechodzenia z krawędzi na krawędź.

Plaster miodu w nartach!

W deskach Progressor F17 odnajdziemy również rozwiązanie Air Core Carbon. Jest to tzw. “plaster miodu”. Składa się on, aż w 80% z powietrza. Technologia ta pochodzi z biegówek. Dodatkowo w konstrukcji nart znajduje się Carbon Tex. Jest to ogromnie wytrzymałe i niesamowicie lekkie włókno węglowe, które zostało zaczerpnięte z przemysłu lotniczego. Odznacza się nietuzinkową elastycznością i ogromnym współczynnikiem neutralizacji wibracji. W wyniku tego możemy liczyć na naprawdę duże osiągi.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem w tych nartach jest Dual Radius. Jest to już wypróbowana technologia, która opiera się na dwóch promieniach skrętu. Pozwalają one na osiągnięcie jeszcze większej wydajności podczas jazy slalomowej, czy gigantowej. Krótszy promień skrętu wpływa na łatwiejszą inicjację skrętów, natomiast ten większy powoduje to, że narta podczas jazdy długimi skrętami będzie odpowiednio silna i znakomicie trzymać krawędź.

Zapoznaj się z naszą ofertę nart Fischer Progressor z poprzednich sezonów w promocyjnych cenach https://snowsport.pl/tag/narty_fischer_progressor-6.html.

Narty Fischer Progressor 2021 dostępne na SnowSport.pl!

Deski Fischer Progressor o sportowym rodowodzie już do kupienia w naszym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy również do lektury naszego wcześniejszego artykułu„Kask Narciarski Z Szybą Salomon – Kolekcja 2021!” do przeczytania tutaj blogsnowsport.pl.

No Comments

Post a Comment