SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Narty Fischer 2020 – poznaj jakość z Pucharu Świata! - Blog SnowSport.pl
7564
post-template-default,single,single-post,postid-7564,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Narty Fischer 2020 – poznaj jakość z Pucharu Świata!

Narty Fischer 2020 – poznaj jakość z Pucharu Świata!

Firma Fischer nie bez powodu jest uznawana za jednego z czołowych producentów w świecie narciarstwa. Austriackie przedsiębiorstwo już od wielu lat tworzy wyposażenie, z którego korzystają zarówno amatorzy, jak i profesjonalni sportowcy. Oczywiście nadejście kolejnego sezonu oznacza premierę nowej kolekcji Fischer. Tym razem w ofercie austriackiego producenta pojawiło się wiele ciekawych modeli nart. Które narty Fischer 2020 są szczególnie warte omówienia? Zapraszamy na krótki przegląd wybranych modeli!

Narty Fischer 2020 RC4 Race Jr SLR Pro + wiązania FJ7 SLR 2020

Zachowanie pełnej kontroli nad sprzętem to bardzo istotny aspekt dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z narciarstwem. Dlatego wybór odpowiednich desek ma ogromne znaczenie w przypadku młodych sportowców. Narty Fischer 2020 RC4 Race Jr SLR Pro na pewno umożliwią dzieciom osiągnięcie szybkich postępów na stoku. Co prawda, już sama nazwa sugeruje, że jest to model typu race. Jednak mimo to opisywane narty świetnie sprawdzą się podczas nauki! Technologia Fibre Tech oparta na specjalnym systemie włókien szklanych powoduje, że deski są bardzo lekkie i zarazem zwrotne. To z kolei ma ogromne znaczenie podczas doskonalenia narciarskiej techniki.

Narty Fischer 2020 – RC4 Race Jr SLR Pro

Jeżeli chodzi o cenę, narty Fischer 2020 RC Race Jr SLR Pro są dostępne za jedyne 649 złotych!

 

Narty Fischer 2020 My Turn 74 Womentrack + wiązania RC4 Z12 GW Powerrail LTD 2020

Sprzęt juniorski to jedno, ale nie ulega wątpliwości, że budowa nart ma również istotne znaczenie w przypadku kobiet. Narciarki o dość drobnej posturze mogą mieć bowiem spore problemy z zapanowaniem nad ciężkimi deskami. Jednak rozwiązaniem tego problemu są narty Fischer 2020 My Turn 74 Womentrack. Ich ważnych atutem jest bardzo niska waga, gdyż deski o długości 155 centymetrów ważą zaledwie 1350 gramów! Dzięki temu nawet kobiety mające drobną budowę ciała będą mogły bez trudu panować nad nartami.

narty Fischer 2020

Dodatkowym ułatwieniem jest system montażu Women BMP, w którym wiązania zostały przesunięte niemal na środek narty. Tym samym sterowanie deskami staje się jeszcze łatwiejsze!

Narty Fischer 2020 – My Turn 74 Womentrack

Profil opisywanych nart sprawia, że jest to model przeznaczony głównie dla narciarek o średnim poziomie zaawansowania. Aktualna cena tych desek wynosi 1499 złotych.

 

Narty Fischer 2020 RC4 World Cup SC + wiązania RC4 Z12 GW Powerrail LTD 2020

Jak już wspominaliśmy, narty od firmy Fischer są często wykorzystywane przez profesjonalnych zawodników. Dlatego austriacki producent mógł skorzystać z rozwiązań stosowanych w narciarskim Pucharze Świata i wdrożyć je do swojej regularnej produkcji. Najlepszym tego przykładem są narty Fischer 2020 RC4 World Cup SC. Ten model przeznaczony do jazdy slalomowej został wykonany przy użyciu technologii World Cup Tuning. Jest to unikalny system wykańczania krawędzi i ślizgów, który zapewnia nartom niezrównaną zwrotność. Nic więc dziwnego, że te deski są przeznaczone wyłącznie dla najbardziej doświadczonych narciarzy.

Narty Fischer 2020 – RC4 World Cup SC

Cena tego wyjątkowego modelu wynosi obecnie 1739 złotych.

Brak komentarzy

Skomentuj