SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

8275
post-template-default,single,single-post,postid-8275,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Narty Atomic Redster S9 2021 – ideał slalomek!

Narty Atomic Redster S9 2021 - ideał slalomek!

Narty Atomic Redster S9 2021 – ideał slalomek!

Narty Atomic Redster S9 2021 prezentują się niezwykle elegancko. Już samo spojrzenie na nie zachęca do myśli o szybkich przejażdżkach. Austriacki doskonały konstrukcyjnie projekt w kolorze włoskiego Ferrari. Wyglądają wręcz niesamowicie atrakcyjnie. Przepełnione technologiami z nart typowo zawodniczych. Lubisz po ścigać się w salalomie gigancie? Te narty pomogą wdrapać się Tobie na sam szczyt zawodów nawet poważnej rangi. Zyskasz z nimi dodatkowe ułamki sekund, dzięki którym staniesz się najlepszym!

 Austriacki doskonały konstrukcyjnie projekt w kolorze włoskiego Ferrari. Wyglądają wręcz niesamowicie atrakcyjnie. Przepełnione technologiami z nart typowo zawodniczych.

Wielka moc o czerwonej barwie…

Narty Atomic Redster S9 + wiązanie X 12 GW 2021
REDSTER S9 2021

Narty Atomic Redster S9 + wiązanie X 12 GW 2021 charakteryzują się wręcz wzorową zwrotnością w trakcie krótkich i dynamicznych skrętów. Swe nienaganne właściwości trakcji zawdzięczają rozwiązaniom zaimportowanym z nart przeznaczonych dla profesjonalistów. Bez problemu przy dobrym umiejętnościach technicznych, będzie można wdrapać się na sam szczyt amatorskich zawodów. Sportowa, a jednocześnie rekreacyjna jazda jest teraz w Twoim zasięgu. Każdy skręt dostarczy wiele pokładów radości i wyzwalanej adrenaliny. Z nowymi nartami Atomic Redster S9 2021 każdą przejażdżkę możesz uczynić swoimi prywatnymi zawodami.

Narty Atomic Redster S9 2021 – technologia jak u zawodowców…

Narty Atomic Redster S9 + wiązanie X 14 GW 2021
NARTY ATOMIC REDSTER S9 2021

Legendarna i niezwykle osławiona technologia Servotec niewątpliwie wpływa na tak doskonałe właściwości jezdne nowych nart Redster S9. Jest to specjalny, czarny pręt, a dokładniej elastometr. Dostarcza optymalne wsparcie narciarzom praktycznie w każdym etapie zjazdu. Jest to niezależne od prędkości z jaką porusza się rider. W rezultacie zainstalowanej w tych nartach technologii sterowanie nimi jest znacznie prostsze i przebiega właściwie bezwysiłkowo. Prowadzenie i skręcania narty w Redster S9 2021 nie jest jednocześnie tak trudne jak w nartach przeznaczonych wyłącznie dal zawodników. Ostatecznie każdy skręt powinien być bardziej płynny. Możesz być pewien, że kiedy na stoku dostrzeżesz długą prostą, bez obaw możesz zdecydować się na swobodny i prędki zjazd w dół. Przy znacznych prędkościach deski będą w dalszym ciągu stabilne. W rezultacie przełoży się to na szybszą jazdę i przekroczenie Twoich dotychczasowych możliwości.

Atomic Redster S9 2021 wyposażono w drewniany rdzeń Power Woodcore. Wnosi on odpowiednią dynamikę do każdego skrętu, a także do energicznego wychodzenia z nich. W nowych nartach Redster S9 odnajdziemy również Active Camber. Zapewnia on przede wszystkim niesamowicie gładką jazdę, odczuwalną nawet podczas pojedynczych przeskoków z krawędzi na krawędź. Z zawodniczych technologii zapożyczono również WorldCup Base. To wyjątkowa struktura ślizgu stosowana do niedawna wyłącznie w nartach dla profesjonalistów.

Idealne deski do slalomowej jazdy i krótkich skrętów…

Narty Atomic Redster S9 + wiązanie X 12 GW 2021
REDSTER S9 2021

Zdecydowanie będą to idealne deski do slalomowej jazdy i krótkich skrętów. Posiadają odpowiednie usztywnienie z drogocennego materiału Ultra Titanium Powered. Materiał dodatkowo stabilizuje konstrukcje nart, co w rezultacie przekłada się na niwelowanie wibracji. W modelu 2021 zastosowano tytanal, aż o grubości 0,6 mm! Dzięki temu to Ty dyktujesz tempo z jakim chcesz jechać. Krawędzie nart będą wbijać się w stok.

Full Sidewall biegnący od dzioba do ogona narty. Dostarcza nieprzeciętnie wysoką precyzję sterowania, która świetnie sprawdza się na dobrze przygotowanych stokach.

W wyniku zastosowania wspomnianych technologii z nowymi Nartami Redster S9 20/21 można poczuć się niczym zawodowy narciarz, przekraczający niemożliwe dla innych bariery szybkości i płynnego pokonywania zakrętów.

Wiązania X 12 GW lub X 14 GW 2021

 Wiązania X 12 GW 2021
X 12 GW 2021

W nartach Atomic Redster S9 zastosowano zaawansowane wiązania pozwalające zwiększające wydajność oraz prędkość. Będą odpowiednie dla osób, które koncentrują się na osiąganiu profesjonalnych rezultatów. Zakres siły wypięcia od 4 do 12, bądź od 6 do 14. W wyniku tego zapewniają najwłaściwszy transfer siły, totalną kontrolę i genialne osiągi prędkościowe. Dodatkowo zaopatrzone w technologię Full Flex, która gwarantuje zachowania naturalnej linii wygięcia nart tuż pod wiązaniem. Równomiernie oddają energię podczas skręcania. Regulacja bez zastosowania narzędzi. Kompatybilne rzecz jasna z rozwiązaniem Grip Walk.

Narty Atomic Redster S9 2021 do kupienia na SnowSport.pl

Narty Atomic Redster S9 + wiązanie X 12 GW 2021
REDSTER S9 2021

Te drapieżnie czerwone sportowe narty będą do kupienia już od września w naszym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy także do przeczytania naszego wcześniejszego wpisu jeżeli interesują Ciebie również inne narty z linii Cloud 2021 “Narty Atomic Cloud 7 2021 – Zjazd Staje Się Przyjemnością!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

No Comments

Post a Comment