SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

8375
post-template-default,single,single-post,postid-8375,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Narty Atomic Redster G7 2021 – polubisz każdy zakręt!

Narty Atomic Redster G7 2021 - polubisz każdy zakręt!

Narty Atomic Redster G7 2021 – polubisz każdy zakręt!

Narty Atomic Redster G7 2021 w tym sezonie to niezwykle dopracowana narta dla zaawansowanych narciarzy. Wystarczy, że tylko raz się w nie wepniesz, a doświadczysz niezapomnianych wrażeń. Pokonasz własne granice i wykręcisz, czasy przejazdów o jakich mogłeś do tej pory tylko pomarzyć. Nowa G7 to nie tylko sport. Nadają się również do względnie umiarkowanej jazdy ze swoimi przyjaciółmi na stoku. Jeżeli dysponujesz dobrą techniką i chcesz poczuć jak to jest dynamicznie pokonywać kolejne białe metry, powinieneś właśnie w tym sezonie sięgnij właśnie po te deski!

Redster G7 2021

Czym się charakteryzują te czerwone deski?

Narty Atomic Redster G7 + wiązania F 12 GW 2021
REDSTER G7 + F 12 GW Red/BLACK

Nowe narty Atomic Redster G7 20/21 to zdecydowanie najwyższa półka nart dla amatorów. Topowe narty gigantowe austriackiego producenta. Swoimi dziobami depczą już po piętach nartom dla profesjonalistów. Stworzone do osiągania znacznych prędkości. Od pierwszego zjazdu przekonasz się o drzemiącej w nich mocy, a także stabilności. Jest ona odczuwalna przede wszystkim przy bardzo energicznych zjazdach na zmrożonym sztruksie. W rezultacie zaawansowani narciarze w pełni wykorzystają potencjał tych czerwonych desek wrzynając się krawędzią nart w twardą powierzchnię stoku.

Zjazdy na Redster G7 2021 to nie tylko sport. Jest na niej możliwa również mniej absorbująca siły i koncentracji jazda rekreacyjna. W konsekwencji możesz wybrać się na stok i uprawiać umiarkowanie rekreacyjną jazdę ciesząc się obecnością swoich przyjaciół, czy rodziny. Zawsze jednak będziesz od nisz szybszy 🙂

Narty Atomic Redster G7 2021 -technologiczny majstersztyk

Narty Atomic Redster G7 + wiązania F 12 GW 2021
REDSTER G7 + F 12 GW Red/BLACK

Atomic Redster G7 20/2021 wypełniają technologie w większości zaczerpnięte z nart dla zawodników. W rezultacie otrzymujemy nart, które robią różnicę i bez problemu odjadą stokowej konkurencji. Poczujesz jednocześnie niebywały komfort i znakomitą kontrolę.

To zdecydowanie sportowe i wypełnione dynamiką deski. Te cechy zawdzięczają przede wszystkim strukturze rdzenia złożonej z dwóch gatunków drewna. Zastosowano tu bowiem symbiozę drewna jesionowego i topolowego Power Woodcore. Jego wybitne działanie zauważymy zwłaszcza na długich odcinkach stoku, kiedy pokusimy się na jazdę z dużą prędkością. Drewno optymalnie wówczas usztywni deski, które równolegle w takich warunkach będzie dokładnie wybierać wibracje. W nowych Redster G7 2021 za płynną jazdę opowiada również Titanium Powered. Metaliczna warstwa znajduje się nad i pod rdzeniem. Genialnie dociąża narty w najbardziej newralgicznych pod względem popadania w drgania miejscach ich długości. W wyniku tego możemy odczuwać nieskrępowaną przyjemność z komfortowej jazdy.

Możemy być także pewni tego, że złapiemy krawędź na ostrych zakrętach pokonywanych z wysokim wskazaniem wskazówki na prędkościomierzu. Należy podkreślić, że jazdę na krawędziach wspiera również 100% Camber i Full Sidewall.

Wiązania F 12 GW 2021

Wiązania F 12 GW 2021
F 12 GW 2021

G7 2021 z zainstalowanymi wiązania F 12 GW. Kompatybilne z rozwiązaniem Grip Walk. To innowacyjny system uformowania podeszwy w butach narciarskich, który jeszcze bardziej ułatwia chodzenie. Marsz między stokiem, parkingiem, czy bufetem jest teraz zdecydowanie wygodniejszy! Skala DIN 4-12.

Narty Atomic Redster G7 2021 – do kupienia już od września na Snowsport.pl!

G7 21
REDSTER G7 + F 12 GW Red/BLACK

Te niezwykle dynamiczne race’owe narty będą dostępne już od września w naszym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy także do przeczytania naszego wcześniejszego artykułu jeżeli interesują Ciebie także inne deski z serii Redster “Narty Atomic Redster X5 2021 – Poczuj Prędkość!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

No Comments

Post a Comment