SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Narty Atomic- Członkowie Drużyny - Blog SnowSport.pl
2243
post-template-default,single,single-post,postid-2243,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Narty Atomic- Członkowie Drużyny

Narty Atomic- Członkowie Drużyny

Ostatnio zakończony sezon był dla Atomic jednym z najlepszych. Narty Atomic były widoczne na pierwszych miejscach z medalami i Kryształowymi Kulami. Ale kim są osoby, które stoją za tymi zwycięstwami?

Narty Atomic na Mistrzostwach

Narty Atomic zdobył wiele po tym sezonie, zawdzięczając to swoim sportowcom. Czwórka z nich wyróżniła się niesamowitymi osiągami, co na pewno nikogo nie zdziwiło, gdyż stoją oni w czołówce. Ale kim są Ci wybrańcy?

Marcel Hirscher

narty atomic

Hircher jest 28-letnim profesjonalnym narciarzem z Austrii. Swoją karierę na Mistrzostwach Świata rozpoczął w 2007. Zdobywając sześć Kryształowych Kul zdobył imię najlepszego z najlepszych w Mistrzostwach Świata. Sześciokrotny Mistrz Świata, w slalomie i gigantycznym slalomie zdobył cztery Kryształowe Kule. Stał na podium 107 razy- 45 jako zwycięzca. Do tego posiada trzy srebrne medale i zdobył srebro na olimpiadzie. Człowiek ten nie przestaje nas zaskakiwać i jest głodny zwycięstw. To wszystko co do tej pory osiągnął mu nie wystarcza i ma zamiar iść po więcej.

 

“His top-discipline: breaking records!”

“Jego najlepsza dyscyplina: łamanie rekordów!”

-Team Atomic

Mikaela Shiffrin

narty atomic

Mikaela to 22-letnia Amerykanka. Zadebiutowała ona w Mistrzostwach Świata wieku 15 lat i jest najmłodszą zdobywczynią złotego medalu w Olimpiadzie. Miała wtedy 18 lat (i 345 dni). Młoda Amerykana jak do tej pory osiągnęła tyle, że aż trudno jest w to uwierzyć. Posiada ona na swoim koncie trzy zwycięstwa Mistrzostw Świata, jeden złoty medal Olimpijski, cztery Małe Kule za slalom, 31 zwycięstw w World Cup. Jako 22-letnia dziewczyna osiągnęła więcej, niż niektórzy przez całą swoją karierę.

 Peter Fill

narty atomic

 

Peter pochodzi z Włoch, ma 34 lata i rozpoczął swoją karierę w wieku 19 lat. Z początku Fill brał udział we wszystkich rodzajach zawodów, lecz później skupił się na szybkości i rozpoczął karierę z downhill, super-G i combined. Peter na ostatnich Apline World Cup zdobył Kryształową Kulę za downhill. Nie wielu to osiąga. A jeszcze mnie osób osiąga moment, w którym gondole zostają nazwane ich imieniem. Na Hahnenkammbahn jedna z gondoli nosi imię Petera w ramach podziękowania za wygraną w Kitzbühel.

 

Jeżeli chcesz zaopatrzyć się w sprzęt marki Atomic zapraszamy do naszego internetowego sklepu.

Zachęcamy też do sprawdzenia naszych innych artykułów, jak na przykład ten artykuł o smarowaniu nart.

 

Brak komentarzy

Skomentuj