SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Narty Atomic Cloud 2021 - szykowna konfekcja śnieżnych wybiegów mody - Blog SnowSport.pl
7916
post-template-default,single,single-post,postid-7916,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Narty Atomic Cloud 2021 – szykowna konfekcja śnieżnych wybiegów mody

Narty Atomic Cloud 2021 – szykowna konfekcja śnieżnych wybiegów mody

Narty Atomic Cloud 2021 – szykowna konfekcja śnieżnych wybiegów mody

Narty Atomic Cloud 2021 to synonim najbardziej kobiecych i przepełnionych elegancją, taktem oraz czystą klasą desek. Uznawane za damskie narty wszech czasów. Od wielu sezonów zachwycają swoim minimalizmem estetycznym, który jest szalenie szykowny. Drobne detale dodają im blichtru i ponadczasowości. Na chmurkach jeździ się gładko i płynnie. Mkną powabnie z lekkością po przygotowanych stokach, niczym białe i czarne obłoki na zimowym surowym niebie. Potrafią być łagodne, a jednocześnie obdarzone w swojej całej majestatyczności ogromną mocą. Podobnie zresztą jak kobiety… piękne, wątłe, a tak przecież silne…

cytat

Seriia Atomic Cloud 2021 posiada modele dostosowane do każdego poziomu. Ta piękna linia nart przyjemnie zwiększa pewność siebie podczas każdego ruchu. Zgodna z kobiecym stylem jazdy. Obdarza komfortem na prostych odcinkach, a na zakrętach pomaga w manewrowaniu, tak by były one wykonywane możliwie jak najbardziej płynnie. Wyższe modele obdarzone wyścigowymi cechami. Zaktualizowane o najnowsze technologie. Nart damskie Atomic Cloud to wydajność i styl idące w parze. Zwieńczeniem tej doskonałej technicznie i wizualnie linii jest monochromatyczna grafika, która lśni niczym naszyjnik na perfekcyjnie skrojonej, a jednocześnie niezwykle szykownej sukni. Atomic Cloud 2021 to narty z klasą, tak jak Ty sama!

Narty Atomic Cloud 7 2021

Narty Atomic Cloud 7 White + wiązania M 10 GW 2021
CLOUD 7 WHITE + M 10 GW White 2021

Tegoroczna chmurka burzowa w skali numer 7 to jeszcze bardziej przemyślana, a tym samym udoskonalona konstrukcja przecież i tak słynącej z doskonałości kobiecej serii nart z Austrii. W aktualnym sezonie jeszcze bardziej dopasowana do delikatniejszego, kobiecego stylu jazdy. Rzeczywiście odczuwalna gładkość prowadzanie, brak nerwowości narty, łatwe prowadzenie na zakrętach. Wszystkie te cechy warunkują o zwiększeniu pewności siebie narciarek przede wszystkim mniej doświadczonych, o słabszym umiejętnościach technicznych.

CLOUD 7 BLACK + M 10 GW Black

Linia nart przybiera konstrukcję “V”. Właśnie ta budowa jest jednym z głównych czynników wpływających na tak intuicyjne i rekreacyjne prowadzenia kobiecych nart Atomic Cloud 20/21. Panie mogą spodziewać się łatwej i przyjemnej jazdy. Wszystko co znajduje się w nartach ma służyć maksymalizacji komfortu. Pod strefą wiązań ulokowane jest rozwiązanie Bend-X. To technologia dodająca elastyczności w tym tak ważnym dla wygody jazdy punkcie. Panie, które nie czują się jeszcze w pełni swobodnie w trakcie jazdy na dwóch deskach, mogą teraz z łatwością wchodzić w zakręty.

Atomic Cloud 7 2021

Stworzone dla relaksu…

Z głównych cech technologicznych ponadto warto jeszcze zauważyć Densolite Core. Zastosowanie takiego rodzaju rdzenia w nartach dla chcących jeździć dla relaksu pań ma zasadnicze znaczenie. Ultralekki piankowy rdzeń niweluje wagę nart. Przyczynia się do wyraźnej poprawy ich zwrotności oraz wybiera większość drgań. Wszystko to celem bez wysiłkowej jazdy. Profil narty to Piste Rocker 10/90/0 z Full Cap. W konstrukcji górna część laminatu jest bezpośrednio połączona z krawędzią. Ten zabieg przyczynia się do osiągnięcia przez narty tak niskiej wagi, poprawiając jednocześnie dokładność prowadzenia i niebywale lekkie manewrowanie – to jest właśnie to czego potrzebują narty damskie.

Atomic Cloud 20/21 to absolutnie dopracowana konstrukcja. Narciarki nawet o słabszych umiejętnościach poczynią z nią postępy i zwiększą pewność siebie. Lekkie i łatwe w prowadzeniu. Dopasowane w każdym detalu do łagodnego, kobiecego stylu jazdy.

Atomic Cloud 8 2021

Narty Atomic Cloud 8 + wiązanie M 10 GW 2021
CLOUD 8 + M 10 GW White 2021

Prawdziwa przyjaciółka może być tylko jedna. Doda Tobie siły kiedy jej najbardziej potrzebujesz. Moc takiej znajomości to także wspólne pokonywanie zakrętów, by przejść przez nie razem, łatwo i płynnie. Nowe narty dla kobiet Cloud 8 prędko staną się na stoku Twoją najlepszą przyjaciółką, a właściwie dwoma przyjaciółkami, na które zawsze możesz liczyć. W sezonie 2020/2021 są nieco węższa na dziobie i ogonie, w odróżnieniu do poprzednich roczników. Seria Cloud 8 przyzwyczaiła do świetnego prowadzenia. W rym roku perfekcja prowadzania ma się stać wręcz idealna. Ułatwione manewrowanie nartami, tak aby nawet średnio zaawansowane panie mogły odczuwać wyłącznie przyjemność z każdego zjazdu i bezproblemowego skręcania. Nawet po całym dniu jazdy nie odczujesz zmęczenia.

Cloud 8

To pierwszy model z linii, który posiada damski Servotec Light

To pierwszy model z linii, który posiada damski Servotec Light. Kiedy już nabierzesz pewności siebie i zdecydujesz się na szybsze zjazdy po bardziej stromych stokach, technologia ta pozwala na poczucie stabilności w trakcie takiej jazdy. Narta nie będzie nabierać przesadnych wibracji, które mogłyby zaburzyć komfort prowadzenia. Full Sidewall wspiera w kompensacji energii na krawędziach nart. W wyniku tego każdy ruch narciarki staje się jeszcze bardziej precyzyjny.

Piankowy rdzeń jest tutaj jak najbardziej na miejscu. Podnosi on wygodę jazdy, zwłaszcza przez niedoświadczone narciarki. On również przyczynia się do zneutralizowania wibracji.

Cloud 8 2021 to będzie niewątpliwie zimą jedną z najcenniejszych modowych kreacji.Minimalistyczny design przekona do siebie większość kobiet. Wyjątkowej urody deski, piękne tak jak Ty! Zaprojektowana i wykonana z perfekcją piękna konstrukcja, stworzona pod kobiecy styl jazdy.

Narty Atomic Cloud 9 2021

Narty Atomic Cloud 9 + wiązania M10 GW Black 2021
Cloud 9 + M 10 GW Black 2021

W całej kobiecej garderobie panuje zawsze ogromna, wręcz nieskończona rozmaitość. Szafa jest wypełniona po brzegi, ciężko niekiedy upchnąć do niej odłożoną na wieszak kolejną nową kreację. Przecież Panie muszą być gotowe na każdą okoliczność by lśnić w pełni swojej krasy. Tak usprawiedliwiają te nieustanne zakupy czegoś nowego… I choć ta garderoba pęka w szwach rozpychając niejedną szafę, okazuje się, że najczęściej wybierają i tak z tysiąca te jedną, najbardziej uniwersalną kreację… mianowicie “małą czarną”.

Od dziesiątek lat jest to najczęstszy wybór wszystkich pań na świecie. Prosta, a tak elegancka. Nieskomplikowana, a dodająca szyku. Szalenie elegancka, poprzez swój minimalizm. Doskonała dla wszystkich pań z poczuciem gustu. Jednym słowem, dla kobiety z klasą. Nie będzie to naciągnięciem i przesadną metaforą jeżeli nowe Atomic CLoud 9 20/21 przyrównamy do tej uniwersalnej kreacji, jaką jest przywołana “mała czarna”.

Cloud 9 2021

W tym sezonie jeszcze lepiej skrojone przez projektantów stokowej mody rodem z Austrii. Ma za zadanie błyszczeć na wyratrakowanych wybiegach mody. Ponadczasowo elegancka narta dla pań, zgrabna i pasująca do każdych warunków. Będzie doskonała na dobrze przygotowanych trasach. Odnajdzie się również na mniej dopracowanych stokach. Te eleganckie, czarne deski prowadzi się gładko i przyjemnie. Przede wszystkim jest to zasługą technologii Servotec Light. To specjalny rowek wycięty w topie narty, połączony elastometrem, który przy swojej konstrukcyjnej złożoności przyczynia się do płynnego amortyzowania każdego zjazdu. Doskonale niweluje wszelkie drgania powstające w rezultacie jazdy po rozjeżdżonych stoku. W wyniku tego Narty Atomic Cloud 9 + wiązania M10 GW Black 2021 są niebywale stabilne i to niezależnie od terenu jazdy.

Titanium stabilizer działa niczym dodatkowy amortyzator…

Te urokliwe kobiece deski wyposażono także w cienką warstwę Titanium Slabilizer, która działa niczym dodatkowy amortyzator. Jazda po niezbyt dobrze ubitym śniegu nie będzie odtąd przyspażać dyskomfortu. Warstwa tego materiału ponadto przyczynia się do ułatwiania jazdy kobieto, które radzą sobie nieco słabiej. Teraz możesz pokusić się na swobodny zjazd w dół bez niepokoju.

Cloud 9 2021 to uniwersalna narta, pasująca na każdą okazję niczym klasyczna “mała czarna”. Minimalistyczna, a jakże szlachetnie elegancka. Nada szyku Twojej jeździe. Idealna dla każdej pani niezależnie od stopnia umiejętności oraz terenu, po którym mają zamiar jeździć. Wpinając się w te eleganckie narty, staniesz się najmodniejszą damą na stoku, olśniewając swoją szykowną jazdą.

Narty Atomic Cloud 11 2021

Cloud 11 2021
CLOUD 11 + M 10 GW White 2021

Narty Atomic Cloud 11 + wiązania M 10 GW White 2021 jest jak droga, elegancka wieczorowa suknia. To luksusowa narta dla wyrafinowanych w swych wyborach Pań. Należy do najbardziej topowych przedstawicieli tej kobiecej serii nart. Idealna dla kobiet lubujących się w osiąganiu dużych prędkości. Doskonałe kobiece narty do wykonywania długich i płynnych zakrętów z poczuciem pełni władzy nad nartami. W osiąganiu doskonałych rezultatów pomaga rdzeń Light Woodcoore. Niweluje od ostateczną wagę narty. Całokształt lekkiej konstrukcji w kształcie litery V zdecydowanie ułatwia skręcenia i manewrowanie nartami.

Na pokładzie zainstalowany oczywiście wspomniany już wcześniej Servotec Light. Ten innowacyjny system nie tylko wspiera w wybieraniu drgań generowanych podczas prędkiej jazdy. Działa również niczym wspomaganie kierownicy w samochodzie, a to oznacza, że zdolność skręcania zmniejsza się, bądź zwiększa relatywnie zależnie od prędkości. Technologia ta jest typowa dla nart kobiecych, bowiem jest zdecydowanie lżejszy niż klasyczny Servotec dedykowany dla mężczyzn. W rezultacie te narty cechują się tak niską wagą nart, która jest dla kobiet tak bardzo istotna.

Cloud 11 2021

Zwinność i lekkość prowadzenia…

Zwinność i lekkość prowadzenia nart wspiera budowa Full Sidewall. W wyniku tego narta jest jednocześnie stabilna i łatwa do opanowania na dobrych jakościowo trasach. Cloud 11 to narty dla bardzo dobrych narciarek. Nie są wyposażone w rocker. Potwierdza ten fakt wykorzystanie Acitve Camber. Tylko profesjonalistki będą zdolne do wykreowania niezwykle gładkiej jazdy podczas błyskawicznej zmiany z krawędzi na krawędź. Te śnieżnobiałe deski odznaczają się ponadto długim promieniem skrętu. Przekłada się to na wyzwalanie niezmiernie dużych dawek adrenaliny podczas przemierzania w dół kolejnych metrów stoku.

Damskie narty Cloud 11 na sezon 2021 to sprzęt dla bardziej zaawansowanych narciarek. Szereg rozwiązań technologicznych przyczynia się do maksymalizacji komfortu jazdy z jednoczesnym możliwościom wykorzystania drzemiącego potencjału. Narty lśnią na stoku swoją elegancką bielą. Nie są krzykliwe, są w dobrym guście. Czarne dodatki są jej niewątpliwymi ozdobnikami. Jeżeli wybierasz z premedytacją to co najlepsze, najbardziej luksusowe, to wybór w przypadku nart może być tylko jeden.

Narty Atomic Cloud 12 2021

Cloud 12 20/21
CLOUD 12 + X 12 GW Black 2021

Cloud 12 to najwyższa nie horyzoncie chmura. Wyżej już nie można nic dostrzec. Ciemna barwa świadczy o jej potędze i sile. Jak grzmotnie to nie ma zmiłuj… Taka właśnie jest najlepsza z damskiej serii kobieca narta. Przeznaczona dla Pań, natomiast technologicznie stworzona do osiągania doskonałych rezultatów. Jej potencjał wykorzystają tylko perfekcyjnie jeżdżące narciarki. W tym sezonie szybciej się ugina, żwawiej reaguje i jest jeszcze bardziej zwinna. Talia nart kosmetycznie przeprojektowana i nieznacznie węższa na dziobie i ogonie.

Cloud 12 bazuje na tym co najlepsze…

Technologicznie bazuje na tym co Atomic stworzył najlepszego w nartach do wyścigów, a mianowicie Servotec. W Cloud 12 jest to już rozwiązanie rozszerzone, tylko wyłącznie w tym modelu z całej serii “Chmur”. Rozwiązanie działa jak hydrauliczne wspomaganie kierownicy, asystuje podczas skręcania na nartach. Jednocześnie redukuje częstotliwość wibracji. W wyniku tego czując komfort i pewność prowadzenia, możesz odważniej osiągać wyższe prędkości na prostych odcinkach. Nie poczujesz obawy, że stracisz panowanie nad deskami. Mniejsze boczne wycięcie przekłada się teraz na nieco większą twardość nart i właśnie zwiększoną stabilność na prostkach, co wpływa na dynamiczne narciarstwo.

CLOUD_PISTE_12_2020_2021

Narty Atomic Cloud 12 + wiązanie X 12 GW Black 2021 wyposażono w High-Speed Sidecut. To krawędź specjalnie dostosowana do wysokich prędkości. Genialnie trzyma podczas szybkich skrętów. Jeżeli pokusisz się na prędki zjazd w dół, nie stracisz na komforcie jazdy i stałym poczuciu bezpieczeństwa, które to serwują te narty. Full Sidwell dba o to, aby każdy ruch był precyzyjnie przenoszony na nartę. Rdzeń Lighty Woodcore wzmacnia i dodatkowo usztywnia nartę. Wykorzystany przede wszystkim po to, aby zredukować wagę narty po to, abyś mogła jeździć z jeszcze większym komfortem. Warto zaznaczyć, że centralna część rdzenia jest zbudowana ze specjalnie selekcjonowanego drewna topoli najwyższej jakości. W najlepszej damskiej narcie nie mogło zabraknąć warstwy Titanium Powered, który tłumi drgania sprawiając, że jazda jest niebywale stabilna.

Cloud 12 z sezonu 20/21 stworzone dla perfekcyjnych narciarek. Na pokładzie szereg technologii jak już legendarny Servotec. Kosmetycznie przeprojektowana talia, jest teraz nieco węższa. Szybciej się ugina, prędzej reaguje i jest bardzo zwinna. Te narty są nieprzeciętnie eleganckie i stylowe. Deklasują swoim blichtrem. Istne piękno. Ponadczasowa czerń, nigdy nie wyjdzie z mody, tak jak Ty z tymi nartami.

Narty Atomic Cloud 2021 na SnowSport.pl

Kolekcję kobiecych nart Atomic Cloud 2020/2021 znajdziesz już teraz na stronie naszego sklepu na snowsport.pl. Do kupienia od września. Zapraszamy także do przeczytania naszej wcześniejszej publikacji “Narty Fischer RC4 The Curv 2021 – tam gdzie liczy się prędkość!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

Brak komentarzy

Skomentuj