SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Narty Atomic 2020 – gotowe na każdą trasę! - Blog SnowSport.pl
7665
post-template-default,single,single-post,postid-7665,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Narty Atomic 2020 – gotowe na każdą trasę!

narty atomic 2020

Narty Atomic 2020 – gotowe na każdą trasę!

Firma Atomic zdobyła naprawdę ogromną renomę w świecie narciarstwa. Obecnie jej produkty są wykorzystywane nawet przez profesjonalnych sportowców startujących w Pucharze Świata. Jednak wyposażenie produkowane przez austriacką firmę jest dostępne nie tylko dla zawodowców! Nowe narty Atomic 2020 są najlepszym dowodem na to, że każdy pasjonat narciarstwa może korzystać ze sprzętu klasy premium. Jakie modele z tej kolekcji zasługują na szczególną uwagę?

Narty Atomic 2020 Vantage X 80 CTI + wiązania FT 12 GW SMU 2020

Praktycznie każdy producent sprzętu narciarskiego posiada w swojej ofercie narty typu all-mountain. Jednakże firma Atomic wniosła produkcję takiego sprzętu na zupełnie nowy poziom. Narty Atomic 2020 Vantage X 80 CTI to nowa generacja modelu Nomad Blackeye Ti. Niemniej warto podkreślić, że ciężar tych nart w porównaniu do poprzedniej wersji został zredukowany aż o 20%! Tak lekkie deski doskonale sprawdzają się w każdych warunkach, co czyni z nich świetny sprzęt all-mountain. Co ciekawe, wnętrze opisywanych nart składa się z połączenia tytanowych wkładek, włókna węglowego oraz jesionowego drewna. Taka kompozycja sprawia, że deski są bardzo stabilne i odporne na uszkodzenia.

narty Atomic 2020 – Vantage x 80 cti

Cena opisywanego modelu wynosi 1449 złotych.

 

Narty Atomic 2020 Backland 85 + foki

Bardzo ciekawą propozycją w nowej ofercie firmy Atomic są narty skitourowe. Konstrukcja takiego sprzętu musi być przystosowana do jazdy poza wyznaczonymi trasami, dlatego jest to spore wyzwanie dla producentów.

narty atomic 2020

Na szczęście narty Atomic 2020 Backland 85 dowodzą, iż austriacka firma poradziła sobie z tym zadaniem. Sercem tych desek jest bardzo lekki rdzeń Ultra Light Woodcore wykonany z mieszanki drewna karobowego oraz topolowego. To w połączeniu z charakterystycznym kształtem nart sprawia, że ich użytkownik może łatwo poruszać się po głębokim śniegu. Ponadto producent zastosował w tym modelu technologię Carbon Backbone. Wstawki z włókna węglowego pomagają narciarzowi podczas zjazdów, gdyż zapewniają one świetne trzymanie krawędzi.

narty Atomic 2020 – Backland 85

Opisywane narty są dostępne wraz z dopasowanymi fokami w cenie 1999 złotych.

 

Narty Atomic 2020 Redster S9 + wiązania X 14 TL RS GW 2020

Seria nart Redster już od kilku sezonów uchodzi za jedną z flagowych kolekcji w ofercie Atomic. Koniec końców są to deski tworzone na podstawie rozwiązań stosowanych w narciarskim Pucharze Świata. Dzięki temu mogą z nich korzystać zarówno doświadczeni amatorzy, jak i profesjonaliści! Narty Atomic 2020 Redster S9 to kolejna generacja sprzętu dla miłośników jazdy slalomowej. Oczywiście przy produkcji tego modelu producent zastosował słynną strukturę ślizgu World Cup Base Finish. Jej obecność sprawia, że właściwości ślizgu nie obiegają od standardów stosowanych przez profesjonalnych narciarzy! Co więcej, profil Active Camber pozwala narciarzom na agresywną jazdę z mocnym trzymaniem krawędzi. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą stale podbijać nowe trasy.

narty Atomic 2020 – Redster S9

Aktualnie narty Atomic 2020 Redster S9 wraz z wiązaniami można kupić za cenę 2599 złotych.

Brak komentarzy

Skomentuj