SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Narciarstwo klasyczne, narciarstwo zjazdowe - Blog SnowSport.pl
70
archive,category,category-narciarstwo-narty-klasyczne,category-70,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Narciarstwo

Kask narciarski Julbo 2021 - wybieramy ten najlepszy

Kask narciarski Julbo 2021 – wybieramy ten najlepszy!

Kask narciarski Julbo w sezonie 2021 oznacza bezpieczeństwo i komfort. Każdy mniej i bardziej doświadczony narciarz wie, że w szczycie sezonu stoki bywają mocno zatłoczone, a my w trakcie jazdy musimy stale kontrolować to co dzieje się przed nami, jak i wokół nas, by nie wjechać w innego narciarza lub by ktoś po prostu nie wjechał w nas…

Podczas jazdy, zwłaszcza tej z większą prędkością możemy niekiedy najechać na przeszkodę, która to może sprawić, że zaliczymy spektakularny upadek. Bez dwóch zdań warto mieć w takiej sytuacji na swojej głowie kask narciarski, który zagwarantuje nam najwyższy poziom protekcji. Kaski francuskiego producenta Julbo spełniającymi najwyższe i najbardziej rygorystyczne europejskie normy pod względem ochrony głowy. W sezonie 2020/2021 spotkamy cała maskę atrakcyjnych modeli, na które warto zwrócić uwagę. W naszym tekście przedstawiamy kilka najciekawszych propozycji na sezon 20/21. Zapraszamy zatem do publikacji naszego kolejnego zimowego bloga!

Kask narciarski Julbo HAL Blue 2021

Kask narciarski Julbo HAL Blue 2021
Julbo HAL Blue 2021

Model Hal od Julbo to jedna z budżetowych propozycji tego producenta, jednakże pod względem komfortu jak i samego bezpieczeństwa jest to w dalszym ciągu ścisły top pośród kasków narciarskich. Spełnia wszelkie, surowe europejskie normy bezpieczeństwa. Jest to zasługa przede wszystkim technologii In-Mold. W wyniku tego jest niezwykle wytrzymały na działanie czynników mechanicznych. Za doskonałe pochłanianie wszelkich uderzeń odpowiada spieniony poliester. W rezultacie nasza głowa posiada naprawdę doskonałą protekcję.

Wizualnie prezentuje się niezwykle nowocześnie, a dwukolorowa skorupa prezentuje się niebywale efektowanie.

Skutecznie odprowadza wilgoć

Kask wyposażony w rozwiązanie aktywnej wentylacji. Posiada łącznie, aż osiem otworów. W rezultacie bardzo wydajnie odprowadza z wnętrza skorupy nagrzane powietrze, mogące doprowadzić do ewentualnego przegrzania głowy, a później do jej wychłodzenia kiedy zrobimy sobie przerwę. Wnętrze kasku zostało wykonane z niezwykle przyjemnego w dotyku materiału. Owa tkanina przyczynia się niewątpliwie do zintensyfikowania wrażeń wygody jazdy z tym kaskiem i to odczuwanej nawet przez cały dzień szusowania, od rana do nocy.

Kask narciarski Julbo z przyłbicą szybą SPHERE Black Red Fotochrom 2021

Kask narciarski Julbo z przyłbicą szybą SPHERE Black Red Fotochrom 2021
Julbo z przyłbicą szybą SPHERE Black Red Fotochrom 2021

Model Julbo Shpere uznawany jest za jeden z najbezpieczniejszych kasków tego producenta. Wyróżnia go nie tylko niezwykle wysoki parametr protekcji głowy. Charakteryzuje się ponadto bowiem niesamowitą wręcz jakością wykonania, co widać już gołym okiem po pierwszym spojrzeniu na niego.

Bezpieczeństwo zapewnia rzecz jasna konstrukcja In-Modl. Spieniony poliester doskonale absorbuje i równomiernie rozprowadza wszelkie przeciążenia po skorupie kasku.

Zobaczysz z nim więcej i wyraźniej!

Soczewka jest na stałe zintegrowana z kaskiem. Gwarantuje ona znakomitej jakości obraz. Szyba w tym modelu to fotochrom. W rezultacie w zależności od stopnia nasłonecznienia na stoku, będzie samodzielnie przyciemniać się, bądź rozjaśniać. Nasze oczy będą doskonale chronione przed szkodliwymi promieniami UV, a ponadto będziemy zawsze mieć klarowny obraz i doskonałą orientację tego co dzieje się na stoku. Wpływa to niewątpliwe również na stopień naszego bezpieczeństwa podczas jazdy.

Postawiono w tym egzemplarzu na pasywny rodzaj wentylacji. Sześć otworów wentylacyjnych wydajnie odprowadza wilgoć z kasku. To nie tylko bezpieczny kask narciarski, ale również niezwykle wygodny. Pokrętło regulacyjne pozwoli nam na idealne dopasowanie do naszej głowy. Warto podkreślić, że odpowiednie dopasowanie kasku to także niezwykle istotna sprawa pod względem protekcji tego najważniejszego dla człowieka elementu ciała. Kiedy kask nie jest dobrze dopasowany w trakcie zderzenia, bądź upadku może zsunąć się z głowy, a my w tym momencie tracimy tym samym nasze jedyne zabezpieczenie…

Kask narciarski Julbo z przyłbicą szybą PHERE CONNECT Bluetooth 2021

Kask narciarski Julbo z przyłbicą szybą PHERE CONNECT Bluetooth 2021
Julbo z przyłbicą szybą PHERE CONNECT Bluetooth 2021

PHERE CONNECT Bluetooth z sezonu 2021 to full opcja jeśli chodzi o kaski narciarskie od Julbo. Jest bardzo lekki. Bezpieczeństwo i tutaj gwarantuje sprawdzone rozwiązanie konstrukcyjne In-Mold.

Fotochromowa szyba dostarczy nam niesamowitej przejrzystości obrazu. Nie tylko chroni nasz wzrok, ale dostosowuje się niezwykle wydajnie do zmiennych warunków oświetleniowych na stoku. Będzie właściwa toteż na pochmurne, jak i słoneczne niebo.

Słuchaj muzyki przez Bluetooth!

Julbo PHERE CONNECT Bluetooth
PHERE CONNECT Bluetooth 2021

Co jeszcze wyróżnia ten wypasiony kask? Rzecz jasna głośniki oraz pilot wbudowane w nausznikach kasku. Kompatybilny z technologią Bluetooth. W nausznikach znajduje się zintegrowany pilot, którzy przyczynia się do łatwego zarządzania multimediami włączanymi z telefonu. Chcąc sterując audio, nie musimy tym samym wyciągać dla tej czynności telefonu z kieszeni!

Więcej kasków z szybą i nie tylko w wyprzedażowych cenach znajdziesz jak zawsze w naszym sklepie https://snowsport.pl/tag/kaski_narciarskie_i_kaski_snowboardowe-181.html.

Kask narciarski Julbo 2021 do kupienia na SnowSport.pl!

Te bezpieczne i ulta nowoczesne kaski narciarskie do kupienia w naszym zimowym sklepie na snowsport.pl. Zachęcamy również do lektury naszego poprzedniego artykułu „Jakie Gogle Narciarskie Wybrać? – Propozycja Od Julbo!” do przeczytania tutaj snowsport.pl.

0
0
Jakie gogle narciarskie wybrać - propozycja od Julbo

Jakie gogle narciarskie wybrać? – propozycja od Julbo!

Jakie gogle narciarskie wybrać? Pośród wielu renomowanych marek i tego co oferują producencki niejednokrotnie niełatwo się odnaleźć i zdecydować na właściwy dla nas wybór. My sugerujemy przynajmniej zapoznać się z nieco mniej sztampową ofertą gogli niszowej marki Julbo, z którymi będziemy mogli wyróżnić się na stoku i pokazać, że mamy coś ekstra. To gogle narciarki stworzone przede wszystkim dla tych, którym zależy na oryginalności. Nie brakuje im też najwyższej jakości i doskonałych parametrów optycznych.

Pozwolą Tobie na stoku zobaczyć dosłownie wszystko! Dostarczają naszemu narządowi wzroku wręcz ogromne pole widzenia. W rezultacie zawsze w porę dostrzeżemy potencjalne przeszkody, czy nadjeżdżających z naszej prawej, bądź lewej strony narciarzy. Produkty Julbo znane są ze swoich znakomitych walorów optycznych i najwyższej jakości komponentów. To jedne z lepszych propozycji na sezon 20/21. W artykule przedstawiamy kilka opcji, na które warto zwrócić szczególną uwagę. No to hop do lektury!

Po co nam gogle narciarskie?

Gogle narciarskie to nie tylko element nadający nam lepszy stokowy image. Jest to przede wszystkim skuteczny produkt, który chroni nasze oczy przed niepożądanym działaniem promieni UV. Gogle narciarskie odpowiadają zatem za bezpieczeństwo, gdyż chronią również przed uszkodzeniami mechanicznymi, choćby w trakcie kraks. Gogle narciarskie Julbo posiadają niezwykle szerokie pole widzenia. Zawsze dostrzeżemy ewentualne niebezpieczeństwa na czas. W rezultacie z dobrymi goglami mamy większe szanse w niebezpiecznych sytuacjach na uniknięcie zderzenia, czy upadku.

Gogle narciarskie Julbo Cyrius Rancho 2 Fotochrom 2021

Gogle narciarskie Julbo Cyrius Rancho 2 Fotochrom 2021 - jakie gogle narciarskie wybrać?
Julbo Cyrius Rancho 2 Fotochrom 2021 – Jakie gogle narciarskie wybrać?

Model Rancho 2 to na ten moment najlepsze gogle producenta Julbo. Pochodzą z linitoanej kolekcji, która powstała w kooperacji wraz z jednym z najsłynniejszych wąsatych narciarzy, który stał się twarzą tego produktu.

Gogle narciarskie Rancho 2 Jublo 2021 wyróżniają się naprawdę olbrzymią soczewką, która dodatkowo w celu dostarczenia jak najszerszego pola widzenia, została osadzona w bez ramkowej oprawce. Cechą charakterystyczną tych gogli jest zielona, zewnętrzna powłoka soczewki. Zapewnia ona genialne właściwości pod względem optyki. Od teraz każdy narciarz, czy snowboardzista będzie mieć niezwykle dokładny, szeroki i klarowny obraz.

Ramka dopasowuje się do kształtu twarzy – jakie gogle narciarskie wybrać?

Celem zapewniania najwyższego komfortu, ramka gogli została pokryta w miejscu styczności z naszą twarzą, aż dwoma aksamitnymi w dotyku warstwami miękkiej gąbki. Sam kształt rami został zbudowany w oparciu wykorzystania technologii Anatomic Frame. Swoim kształtem nawiązuje do rysów twarzy człowieka. W rezultacie znakomicie dopasowuje się do każdej wielkości i budowy obrysów.

Rancho 2 to gogle, które spełnią najwyższe oczekiwania narciarzy, bądź snowboardzistów.

Gogle Julbo Aerospace OTG Black Fotochrom 2021

Gogle Julbo Aerospace OTG Black Fotochrom 2021- jakie gogle narciarskie wybrać?
Julbo Aerospace OTG Black Fotochrom 2021 – Jakie gogle narciarskie wybrać?

Model Aerospace OTG będzie właściwym dla wszystkich narciarzy, którzy w trackie jazdy nie mogą rozstać się ze swoimi okularami korekcyjnymi. Szybka tych sferycznych gogli jest na tyle duża i w odpowiednim kształcie, że bez problemu pomieści nawet sporych rozmiarów okulary. Optymalny system wentylacji gogli pozwala zachować pod szybą stałą cyrkulację powietrza. W rezultacie szkła korekcyjne nie będą parować, a Ty będziesz mieć w pełni czytelny obraz tego co się dzieje przed Tobą. Ma to niewątpliwie znamienny wpływ na poziom bezpieczeństwa w trakcie Twojego szusowania.

Coś dla skitourowców – jakie gogle narciarskie wybrać?

Będą odpowiednie na każde warunki. W wyniku ich ogromnej wszechstronności i znakomitego systemowi wentylacji, ten model będzie odpowiedni również dla skitourowców. Odtąd przymglony wizjer z tymi goglami będzie już tylko przykrą przyszłością. W celu jak najlepszej cyrkulacji powietrza rozwiązanie SuperFlow pozwala pochylić szybę ku przodowi, co wpływa na jeszcze wyższy stopień wymiany powietrza. Szyba gogli znakomicie chroni narząd wzroku przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Ten sferyczny model gogli narciarskich z minimalistyczną ramką, dostarcza ogromnie szerokie spektrum widzenia. W wyniku tego każdą z potencjalnych przeszkód zobaczymy zawsze na czas, unikając tym samym newralgicznych, stokowych sytuacji. Fotochromatyczna szyba pracuje w zakrecie kat. 1 do kat. 3.

Będzie odpowiedni na słonecznie dni i pochmurne niebo. Jest bardzo wszechstronny.

Gogle narciarskie Julbo Fusion White Fotochrom 2021

Gogle narciarskie Julbo Fusion White Fotochrom 2021 - jakie gogle narciarskie wybrać?
Julbo Fusion White Fotochrom 2021 – Jakie gogle narciarskie wybrać?

Ten model to jeden z najbardziej damskich produktów od Julbo. Nie ma co się dziwić, bowiem jest wręcz nasycony pełnią kobiecych barw. Niezwykle eleganckie. Powinny również pasować do reszty narciarskiego ekwipunku i to niezależnie od tego w jakim on jest kolorze.

Soczewka dopasowuje się do warunków świetlnych – jakie gogle narciarskie wybrać?

Wąska ramka gogli została wypełniona soczewką skonstruowaną w oparciu o rozwiązanie REACTIV. W wyniku zastosowania takiej konstrukcji, gogle serwują narciarką wręcz ogromnie szerokie pole widzenia. W ramce znajdziemy dodatkowo specjalne otwory, która korzystnie wpływają na proces wentylacji. Za nienaganną, a znakomitą optykę opowiada foto chromatyczna soczewka pracująca w zakresie kat. 1 do kat. 2. Będzie znakomita na słoneczne dnia, czy pochmurne niebo. Fotochrom sam przyciemnie się bądź rozjaśni, w zależności do tego jakie panują danego dnia warunki natężenia światła.

Na uwagę w tym modelu zasługuje również miękka ramka, która samoczynnie będzie dopasowywać się do kształtu twarzy. W wyniku tego nawet po całym dniu jazdy nie doświadczymy dyskomfortu, czy punktów ucisku. Nie ma mowy również o podrażnieniach delikatnej, kobiecej skóry w tym rejonie. Gumki gogli zostały tak skonstruowane, by być kompatybilnymi z większością dostępnych w sprzedaży kasków.

To gogle narciarskie dla wymagających kobiet, zarówno pod względem parametrów jak i samej prezencji.

Jeżeli szukasz gogli z fotochromem znajdziesz je tutaj https://snowsport.pl/tag/gogle_fotochrom-62.html.

Gogle narciarskie Julbo 2021 kupisz na SnowSport.pl!

Te znakomitej jakości gogle narciarskie, przede wszystkim o rewelacyjnej optyce do kupienia w naszym zimowym sklepie na snowsport.pl. Zachęcamy także do przeczytania naszego wcześniejszego blogowego wpisu o nartach dla pań „Narty Fischer Progressor 2021 – Postaw Na Progres!” do przeczytania tutaj blogsnowsport.

0
1
Narty Fischer Progressor 2021 - postaw na progres

Narty Fischer Progressor 2021 – postaw na progres!

Narty Fischer Progressor 2021 to uznana od wielu narciarskich sezonów linia nart o sportowych korzeniach. Wyróżniają się niezwykle niską wagą, a także niezrównaną wydajnością. Doskonałe właściwości tych desek odczujemy na slalomowych i gigantowaych wirażach. Jest to niewątpliwie ogromnie wszechstronna narta do energicznej jazdy. Musisz doświadczyć tego jak wiele radości może dać prędka, a jednocześnie bez wysiłkowa jazda na tych nartach. Postaw w tym sezonie na Progressywną jazdę!

Narty Fischer Progressor F19 2021

Narty Fischer Progressor F19 2021
Fischer Progressor F19 2021

To bardzo lekkie narty, których naturalnym środowiskiem są dobrze przygotowane trasy narciarskie. Jedne z najlżejszych nart w swojej klasie. Będziesz mieć na nich rewelacyjne osiągi. Za sprawą tak niskiej wagi, charakteryzują się niebywałą wydajnością.

Dają rewelacyjne osiągi

Wepnij się w nie i przekonaj, że wszystko na stoku jest tak naprawdę możliwe. Twoje osiągi mogą przybrać od teraz zupełnie nowy wymiar i jakość. Ta efektywność to przede wszystkim zasługa m.in. technologii Razor Shape i Air Tec Ti. Ta pierwsza to tzw. wypoziomowane ścianki boczne, które wpływają na charakterystyczny, a tym samym ostry jak brzytwa kształt desek. Taka konstrukcja również korzystnie wpływa na ich tak niską wagę. Jest to niewątpliwie innowacyjna budowa, którą wykorzystają zwłaszcza doświadczeni narciarze w celu zyskania jeszcze bardziej zawrotnych prędkości przejeżdżając przez stok i ze znacznie większą dynamiką. Powierzchnie styku ślizgu z podłożem zostaje w rezultacie zmniejszona. Mniejsze tarcie oznacza większe prędkości. Druga z wymienionych powyżej technologii to solidna konstrukcja drewnianego rdzenia, który jest wzmocniony, dociążony oraz usztywniony titanalem.

Zastosowanie unikatowej geometrii i systemu Dual Radius sprawiło, że te narty wykazują się tak doskonałym zachowaniem przede wszystkim podczas pokonywania wiraży, noszących miano slalomowych, bądź gigantowych.

Narty Fischer Progressor F18 2021

Narty Fischer Progressor F18 2021
Fischer Progressor F18 2021

Czerwonych kolor tych desek nie jest przypadkowy. Nawiązuje zdecydowanie do nart zaprojektowanych do zawodniczego narciarstwa alpejskiego. To mocne deski, które sprawdzą się na typowo slalomowych zakrętach. Ten model cieszy się od lat tą samą, niegasnącą renomą. Jest to najpopularniejszy produkt w całej linii Fischer Progressor.

Uwielbiają wiraże

Niezwykle przyjemnie wchodzą w każdy zakręt, pokonując go niezwykle płynnie oraz gładko. Technologia triple radius zdecydowanie pomaga w pokonywaniu nawet najbardziej ciasnych zakrętów. Nie będzie również problemem wycinanie nimi szerokich łuków. Ponadto serwują wręcz doskonałe trzymanie krawędzi. W wyniku tych właściwości możemy liczyć z nimi na prędką i jednocześnie bardzo przyjemną, wręcz dostojną jazdę. Wiele technologii w tych deskach pochodzi rodem z Pucharu Świata. W rezultacie właśnie z tego powodu zapewniają tak doskonałe chwytanie krawędzi, co ma również znaczny wpływ na poczucie naszego bezpieczeństwa, zwłaszcza podczas jazdy z dużą prędkością.

Narty Fischer Progressor F17 2021

Narty Fischer Progressor F17 2021
Fischer Progressor F17 2021

Te deski pokażą co potrafią i jak wspaniale się zachowują przede wszystkim przy jeździe kiedy na liczniku będą wyższe cyferki. Nie ma co się dziwić, gdyż można rzecz iż jest to sportowa narta, która wyróżnia się perfekcyjną trakcją, a jednocześnie niezwykłą łatwością prowadzenia. Z tych otóż przesłanek cieszy się tak dużym uznaniem pośród miłośników narciarstwa alcejskiego.

Unikalny rocker w tych nartach został specjalnie zaprojektowany przez specjalistów Fischer dla narciarzy, którzy dbają o osiąganie najlepszych rezultatów przy stosunkowo niewielkim nakładzie sił w panowanie nad deskami. Mała powierzchnia styku desek z podłożem wpływa na łatwą inicjację skrętów. Część narty, która jest najbardziej szeroka wpływa jednocześnie na zachowanie stabilności podczas momentów kiedy nie będziesz mieć chwilami styku z nawierzchnią stoku podczas wykonywania skrętów i przechodzenia z krawędzi na krawędź.

Plaster miodu w nartach!

W deskach Progressor F17 odnajdziemy również rozwiązanie Air Core Carbon. Jest to tzw. “plaster miodu”. Składa się on, aż w 80% z powietrza. Technologia ta pochodzi z biegówek. Dodatkowo w konstrukcji nart znajduje się Carbon Tex. Jest to ogromnie wytrzymałe i niesamowicie lekkie włókno węglowe, które zostało zaczerpnięte z przemysłu lotniczego. Odznacza się nietuzinkową elastycznością i ogromnym współczynnikiem neutralizacji wibracji. W wyniku tego możemy liczyć na naprawdę duże osiągi.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem w tych nartach jest Dual Radius. Jest to już wypróbowana technologia, która opiera się na dwóch promieniach skrętu. Pozwalają one na osiągnięcie jeszcze większej wydajności podczas jazy slalomowej, czy gigantowej. Krótszy promień skrętu wpływa na łatwiejszą inicjację skrętów, natomiast ten większy powoduje to, że narta podczas jazdy długimi skrętami będzie odpowiednio silna i znakomicie trzymać krawędź.

Zapoznaj się z naszą ofertę nart Fischer Progressor z poprzednich sezonów w promocyjnych cenach https://snowsport.pl/tag/narty_fischer_progressor-6.html.

Narty Fischer Progressor 2021 dostępne na SnowSport.pl!

Deski Fischer Progressor o sportowym rodowodzie już do kupienia w naszym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy również do lektury naszego wcześniejszego artykułu„Kask Narciarski Z Szybą Salomon – Kolekcja 2021!” do przeczytania tutaj blogsnowsport.pl.

0
0
Kask narciarski z szybą Salomon - kolekcja 2021

Kask narciarski z szybą Salomon – kolekcja 2021!

Kask narciarski z szybą Salomon 2021 to najszersza pod względem wyboru linia narciarskiej protekcji głowy. Francuska marka dostarczy na ten sezon narciarzom najbardziej komfortowe i zaawansowane pod względem technologicznym kaski, które cechują się przy tym niezrównaną funkcjonalnością. Naturalnie spełniają one surowe europejskie normy pod względem bezpieczeństwa. W wyniku tego nawet podczas najbardziej energicznej jazdy możesz mieć pewność, że Twoja głowa jest dobrze chroniona. To poczucie niezawodności napawa spokojem, a w rezultacie możemy pozwolić sobie na więcej względem naszych rezultatów i nowych, wyśrubowanych czasów przejazdów.

Kaski narciarskie z szybą, czy też inaczej mówiąc ze zintegrowaną przyłbicą prezentują się niezwykle efektowanie, wręcz ultranowocześnie, ale są przy tym bardzo funkcjonalne. Szybę w modelach gdzie nie zdecydowano się na fotochromem, można w bardzo łatwy sposób wymienić na inną dołączoną do zestawu. W rezultacie możemy dostosować ją do panującego na stoku natężenia światła. Kaski narciarskie Salomon przygotowane na sezonu 20/21 to także niesamowita wygoda dopasowania jak i pod względem cech termicznych. Poznaj naszą ofertę kasków narciarskich Salomon, która jest największa na polskim rynku narcairskim https://snowsport.pl/index.php?a=lista-produktow&id=556&cena-od=0&cena-do=1300&producent%5BSalomon%5D=1.

Kask narciarski z przyłbicą szybą SALOMON MIRAGE + PHOTO 2021

Kask z przyłbicą szybą SALOMON MIRAGE+ PHOTO Black Rose Gold AW 2021
SALOMON MIRAGE+ PHOTO Black Rose Gold AW 2021

Prezentację oferty kasków Salomon na sezon 20/21 zaczynamy od topowego modelu jakim jest Model Mirage + Photo. To niezwykle zaawansowany technologicznie kask ze zintegrowaną osłoną przeciwsłoneczną. Szyba w tym modelu dostosowuje się automatycznie do panujących na zewnątrz warunków oświetleniowych. Ten kask narciarski z szybą wystarczy nam zatem na każdą pogodę jaką zastaniemy w trakcie szusowania przez zaśnieżony stok.

Dołączona do kasku szyba to wspomniany już fotochrom. Pracuje w zakresie natężenia światła S1-S3. Dlatego jest właśnie tak niebywale wszechstronna.

Trwała i solidna konstrukcja

Wykonany w oparciu o trwałą i solidną technologię EPS. Kask będzie wygodnie leżeć na naszej głowie. Za dopasowanie w tym egzemplarzu odpowiada system Custom Air®. Przy pomocy specjalnej pompki, która tłoczy powietrze precyzyjnie i w pełni spersonalizowanie dostroimy rozmiar kasku do rozmiarów, a także kształtu naszej głowy.

Kask narciarski z przyłbicą szybą SALOMON DRIVER 2021

Kask z przyłbicą szybą SALOMON DRIVER Black/Red Accent/Solar 2021
SALOMON DRIVER Black/Red Accent/Solar 2021

Model kasku narciarskiego Salomon Driver 21 został również wyposażony w zintegrowaną szybę. Rozwiązanie to nadaje naszemu wyglądowi ultranowoczesnego wyglądu. Będziemy mogli wyprzedzić tym samym trendy jakie będą panować wkrótce na stokach narciarskich. Kask narciarski z przyłbicą to również genialne rozwiązanie dla wszystkich osób noszących okulary korekcyjne. Pod szybę zmieścimy każdego wymiaru okulary, które za sprawą bardzo dobrej cyrkulacji powietrza nie będą zaparowywać. Jest to niezwykle istotne dla wszystkich okularników, którzy dobrze znają problem pokrywania się mgiełką okularów pod goglami.

Dwie szyby w zestawie

W zestawie znajdziemy, aż dwie szybki. W rezultacie pogoda na stoku nas nie zaskoczy, bowiem będziemy mogli wybrać odpowiednią soczewkę do panującego aktualnie oświetlenia na stoku. Czynność wymiany szyby w tym modelu przebiega banalnie, prosto. Jedna z soczewek nosi parametry S3, a druga S1. Nadają się one zatem na słonecznie dni i niebo spowite burymi chmurami.

Za bezpieczeństwo odpowiada tutaj zastosowana technologia EPS 4D. Podnosi ona właściwości odpowiedniej protekcji naszej głowy. Konstrukcja skorupy to swoista hybryda. Stanowi bowiem symbiozę odlewanej dolnej części w rozwiązaniu In-Mold, natomiast górna część jest formowana wtryskowo. W wyniku tego procesu podniesiono odporność kasku na nawet silne uderzenie. Warto również zaznaczyć, że ten kask jest wyposażony również w system wydajnej wentylacji mechanicznej. Regulacja rozmiaru w tym modelu przebiega przy pomocy tradycyjnego pokrętła umieszczonego z tyłu kasku.

Kask z przyłbicą szybą SALOMON ICON2 VISOR 2021

Kask z przyłbicą szybą SALOMON ICON2 VISOR WHITE/Univ Silver 2021
SALOMON ICON2 VISOR WHITE/Univ Silver 2021

Icon2 Visor to kolejny przedstawiciel kasku narciarskiego Salomon 2021 z szybą, ale ten model jest przeznaczony dla pań. Łączy w sobie klasę, funkcjonalność, a także wysoki współczynnik bezpieczeństwa. Po założeniu na głowę zapewnię idealne dopasowanie, co też ma ogromny wpływ na wysoki poziom ochrony. Zaprojektowany w taki sposób, aby po całym dniu jazdy zapewnić komfort noszenia, a także odpowiednią termoregulację. Nasza głowa ani się nie przegrzeje w nim, ani też nie wychłodzi. Sami regulujemy bowiem wydajnym systemem wentylacyjnym ilość napływającego do wnętrza skorupy kasku powietrza.

Klarowny obraz

Szyba zintegrowana z kaskiem dostarcza najwyższy poziom parametrów optycznych. Obraz, który będziemy przez nią widzieć będzie niezmiernie klarowny. Ponadto charakteryzuje się dostarczaniem wysokiego kontrastu. Szyba neutralizuje również w 100% szkodliwe dla naszego narządu wzroku promienie UV. Wzorowa protekcja wzroku jest zatem zapewniona.

Sprawdź również nasze pozostałe damskie kaski narciarskie https://snowsport.pl/tag/kask_salomon_damski-95.html.

Kask narciarski Salomon 2021 dostępny na SnowSport.pl!

Modele kasków narciarskich z przyłbicą od Salomon przygotowane na sezon 2021 już na wyprzedaży w naszym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy także do przeczytania naszego poprzedniego „Gogle Narciarskie Salomon 2021 – Przegląd Kolekcji!” do przeczytania tutaj blogsnowsport.pl.

0
1
Gogle narciarskie Salomon 2021 - przegląd kolekcji

Gogle narciarskie Salomon 2021 – przegląd kolekcji!

Gogle narciarskie Salomon 2021 to nieskończona wręcz pod względem opcji wyboru seria produktów, które spajają w sobie rewelacyjne właściwości optyczne z nowoczesnym wyglądem i wygodą użytkowania. W sezonie 2021 mamy do wyboru szyby sferyczna jak i cylindryczne. Wszystkie z nich gwarantują ultra szerokie pole widzenia. Ramki w goglach narciarskich Salomon są wyjątkowo minimalistyczne. W wyniku tego praktycznie nic nie będzie przesłaniać nam pojawiającego się przed nami obrazu. Na szczególne zwrócenie uwagi zasługują zwłaszcza modele z foto chromatyczną szybą. Dopasowują się one automatycznie do panujących na stoku warunków natężenia światła.

Ramki gogli Salomon to bajka. Miękkie i elastyczne. Bez trudu dopasowują się do kształtu twarzy. Dla jeszcze większej wygody ramki w goglach od strony wewnętrznej wyłożono kilku warstwową pianką hipoalergiczną, która jest bardzo przyjemna w kontakcie ze skórą. Jest ona neutralna dla Twojej skóry, więc nawet po całym dniu jazdy na Twojej twarzy nie pojawią się podrażnienia. W kolekcji gogli narciarskich Salomon odnajdziemy także modele OTG. Będą one właściwe dla osób muszących nosić okulary korekcyjne. W rezultacie pod szybą gogli na spokojnie wejdą okulary, które za sprawą wydajnego systemu wentylacji nie będą pokrywać się mgiełką. W tekście prezentujemy kilka egzemplarzy, które zasługują w sezonie 20/21 na szczególne zwrócenie naszej uwagi. Więcej modele gogli narciarskich Salomon 2021 znajdziesz w naszym sklepie https://snowsport.pl/index.php?a=lista-produktow&id=400&cena-od=50&cena-do=800&producent%5BSalomon%5D=1.

Gogle narciarskie Salomon S/VIEW SIGMA 2021

Gogle narciarskie Salomon S/VIEW SIGMA 2021
Salomon S/VIEW SIGMA 2021

To cylindryczne gogle, które są praktycznie pozbawione ramek. Spodobają się niewątpliwie wszystkim narciarzom zwracającym uwagę na styl. Zakładając je na głowę doświadczymy niezwykle szerokiego pola widzenia, a to przekłada się również w efekcie finalnym na nasze rezultaty.

Ten model charakteryzuje się szybą najwyższej jakości. Dopasowują się ponadto do każdej twarzy.

Futurystyczny design

Salomon zdecydował się ten model praktycznie pozbawić ramek. W rezultacie powstały gogle narciarskie, które wręcz wyglądają futurystycznie. Za jakość optyczną opowiadają rozwiązania od Sigma. Prócz wspomnianego już niezwykle szerokiego pola widzenia, doświadczysz wysokiego kontrastu. W wyniku tego zawsze na czas dostrzeżesz pojawiające się daleko przed Tobą przeszkody.

Nie ma mowy o tym, że szyba zaparuje. Nic nie będzie w wyniku tego utrudniać Tobie poprawnego widzenia ewentualne pojawianie się mgiełki, jak ma to nierzadko miejsce w innych modelach gogli. System Airflow wydajnie zapobiega powstawaniu pary na szybie. Zapewnia on dobrą wentylację pomiędzy goglami, a naszą twarzą. Dostarcza do wnętrza gogli świeże powietrza, a także odpowiada za odprowadzania wilgoci i nagrzanego powietrza. Kategoria soczewek S2.

Gogle narciarskie Salomon XT ONE PHOTO SIGMA 2021

Gogle narciarskie Salomon XT ONE PHOTO SIGMA 2021
Salomon XT ONE PHOTO SIGMA 2021

XT One Photo Sigma od Salomon to piękne sferyczne gogle, które w celu maksymalizacji komfortu zostały wyposażone w fotochrom. W zależności od stopnia nasłonecznienia, szyba będzie samodzielnie adoptować się do panujących warunków. Będzie zatem przyciemniać się, bądź rozjaśniać. Ten model będzie odpowiedni na każde warunki.

Wyraźny kontrast

Szybki od SIGMA™ charakteryzują się niezwykle mocnym kontrastem. W rezultacie nawet przy prędkiej jeździe będziemy widzieć wiele szczegółów w strukturze nawierzchni stoku. Ten niby drobny detal niewątpliwie wpływa na stopień naszego bezpieczeństwa podczas jazdy na nartach.

Ramka w tych goglach jest również zredukowana do absolutnego minimum. W rezultacie gwarantuje możliwie najszersze pole widzenia. Ta ramka jest ponadto niezwykle komfortowa w kontakcie z naszą twarzą. Za ten stan rzeczy odpowiada zdecydowanie się na zastosowanie systemu Custom ID Fit. Będzie zatem dokładnie przylegać do każdej twarzy.

Gogle narciarskie Salomon AKSIUM PHOTO 2021

Gogle narciarskie Salomon AKSIUM PHOTO 2021
Salomon AKSIUM PHOTO 2021

Te damskie gogle narciarskie wyposażono w fotochrom. Ponadto wyróżniają się znakomitymi walorami pod względem optyki. Szyba będzie zawsze dostosowywać się do aktualnego stopnia nasłonecznienia na stoku. Ramka gogli o charakterystyce OTG będzie odpowiednia dla pań, które w trakcie szusowania nie mogą zdjąć okularów korekcyjnych. Przemyślana konstrukcja gogli sprawia, że szkła korekcyjne w trakcie jazdy nie będą zaparowywać i zasłaniać nam pole widzenia, co mogłoby być przecież niebywale niebezpiecznym. Możesz zatem zawsze liczyć w goglach Salomon Aksium na pełne spektrum obrazu.

Niewielki rozmiar ramek zwielokrotnia pole widzenia. Dodatkowo szerokie pole widzenia wnosi zastosowanie soczewki sferycznej, która naprawdę jest tutaj z najwyższej półki.

Elastyczna ramka dopasowuje się do twarzy

Sama ramka gogli, jak i zresztą soczewka również jest bardzo elastyczna. W rezultacie bez trudu dopasuje się do każdego kształtu damskiej twarzy. By noszenie tych gogli było dla pań było jeszcze bardziej komfortowe, ramka od strony wewnętrznej została wyłożona dwuwarstwową pianką poliuretanową z aksamitną w kontakcie ze skórą warstwą. Nic nie będzie zatem podrażniać newralgicznych okolic twarzy.

Więcej gogli z fotochromem dostępne na stronie naszego sklepu https://snowsport.pl/tag/gogle_fotochrom-62.html.

Gogle narciarskie Salomon 2021 w rewelacyjnej cenie do kupienia na SnowSport.pl!

Najlepsze gogle narciarskie od Salomon do kupienia w naszym sklepie na snowsport.pl. Zachęcamy również do lektury naszego poprzedniego wpisu „Narty Dla Kobiet Białe – Przegląd Modeli 2021!” do przeczytania tutaj blogsnowsport.pl.

0
0
Narty dla kobiet białe - przegląd modeli 2021

Narty dla kobiet białe – przegląd modeli 2021!

Narty dla kobiet białe to od lat najczęściej wybierany przez panie kolor desek. Nie ma co się dziwić bowiem klasyczna biel jest uniwersalna i ponadczasowa. Pasuje do większości narciarskiej garderoby, uzupełniając wygląd pań o elegancję i okraszając go wyrafinowanym stylem.

Narty dla kobiet białe

Producenci zdają sobie sprawę z kolorystycznych gustów narciarek toteż w swoich kolekcjach nart przygotowywanych dla pań, niejednokrotnie przeważają zwykle te właśnie w barwie white 🙂 W naszym magazynie mamy jeszcze rażące bielą po oczach narty, które będą najmodniejsze podczas tego wciąż trwającego sezonu. Dodaj klasy stokom swoją obecnością wpiętą w narty w takim właśnie kolorze.

Narty dla kobiet białe Atomic VANTAGE 72 WMN LT AW + wiązania M 10 GW SMU 2021

Narty dla kobiet białe Atomic VANTAGE 72 WMN LT AW +M 10 GW SMU 2021
Atomic VANTAGE 72 WMN LT AW +M 10 GW SMU 2021

Ten model nart powinny wybrać panie, którym zależy przede wszystkim na komfortowym pokonywaniu praktycznie każdego stoku i to niezależnie od panujących warunków. Dostojna jazda na tych deskach zagwarantowana. Wpływa to na budowanie przez panie pewności siebie i jednocześnie pozwala im poczuć się bezpiecznie.

Szerokość nart wynosząca 72 mm jest wystarczająco uniwersalna, bowiem pozwoli na umiarkowanie dynamiczną jazdę na trasach przygotowanych, ale również dostarczy sporo komfortu na stokach, które nie są wystarczająco dobrej jakości. Wygodę posiadania tych desek poczujemy przede wszystkim na rozjeżdżonym pod wieczór stoku, z mnogą ilością muld.

Jeżeli zależy Tobie na płynnej jeździe i na tym by pokonanie każdego białego metra zwiększało zasięg Twojego uśmiechu na twarzy, to powinnaś wybrać właśnie te deski od Atomic. Rekreacyjną jazdę wspiera lekka i bardzo elastyczna konstrukcja. Idealne deski na polskie, czy czeskie stoki.

Narty dla kobiet białe Fischer RC ONE LITE 72 WS SLR Pro + wiązania RS9 SLR GW 2021

Narty Fischer RC ONE LITE 72 WS SLR Pro + wiązania RS9 SLR GW 2021
Fischer RC ONE LITE 72 WS SLR Pro + RS9 SLR GW 2021

Fischer RC ONE LITE 72 WS SLR Pro są tak samo komfortowe jak i eleganckie. Wepnij swoje białe buty narciarskie w te pasujące do nich deski również w kolorze white 🙂 Doświadczysz wówczas komfortowego szusowania z zachowanie bardzo dobrej sterowności. Konstrukcja On Piste Rocker przyda się przede wszystkim paniom, które muszą jeszcze doszlifować swoją technikę. W rezultacie Twój każdy ślizg będzie pewny, płynny, a zakręty pokonane z kobiecą gracją i zwinnością.

To idealny model do rekreacyjnej jazdy przez cały dzień. W dużej mierze to zasługa szerokości wynoszącej dokładnie 72 mm. Te narty spełniają wszystkie kobiece wymagania. W konstrukcji skupiono się przede wszystkim na doborze lekkich, a jednocześnie trwałych materiałów. Air Power Construction to rdzeń narty o zdecydowanie mniejszej gęstości. Jest naprawdę bardzo lekki. W wyniku zastosowania takiego budulca, narta jest sterowna, a proces manewrowania nie wymaga dużego wkładania energii.

W tych deskach zdecydowano się na zainstalowanie rozwiązania Fiber Tech. To specjalna sieć włókien szklanych gwarantująca płynną pracę nart i wybitne wręcz właściwości skrętne. Warto również wspomnieć o technologii Women BMP. Punkt montażu wiązań został przesunięty ku przodowi. W rezultacie narta jest łatwa w kontroli i nie trzeba wkładać ogromu siły, a wręcz przeciwnie, by poprawnie ją prowadzić.

Narty dla kobiet białe Atomic Cloud 8 + wiązanie M 10 GW 2021

Narty Atomic Cloud 8 + wiązanie M 10 GW 2021
Atomic Cloud 8 + M 10 GW 2021

Deski Cloud 8 to klasyka damskich nart. W tym sezonie przywdziały przepiękną, klasyczną i czystą biel. Będą nią razić na stoku w trakcie słonecznych dni 🙂 Ponadto prowadzą się tak gładko, że na trasie staną się Twoimi najlepszymi przyjaciółkami podczas tego sezonu.

Białe narty dla kobiet Cloud 8 2021 zostały specjalnie na ten sezon nieco przeprojektowane, gdyż w porównaniu z zeszłorocznymi modelami są teraz nieco węższe na dziobie i ogonie. W wyniku tego prowadzą się jeszcze przyjemniej niż w poprzednim sezonie. Owe bezproblemowe prowadzenie docenią przede wszystkim panie o nieco lżejszej wadze, które mają w sobie mniej siły by wkładać w jazdę i sterowanie deskami dużo wysiłku.

Lekkość prowadzenia nart Atomic Cloud 8 to również zasługa lekkiego rdzenia Densolite Core. Teraz nawet średnio zaawansowane panie będą łatwo prowadzić deski i mieć ogrom radości z pobytu na białym stoku. Design nart jest minimalistyczny, ale wystarczający by nadać gracji swoją obecnością na stoku.

Narty dla kobiet białe Salomon S/MAX W 6 + wiązania M10 GW 2021

Narty Salomon S/MAX W 6 + wiązania M10 GW 2021
Salomon S/MAX W 6 + M10 GW 2021

Bialutkie S/Max W 6 to trafny wybór na sezon 20/2021 dla kobiet, które jeżdżą wyłącznie po przygotowanej trasie. Pod butem skrywają szerokość 73 mm. Charakteryzują się nowoczesną i pieczołowicie przemyślaną konstrukcją, dzięki czemu nauka jazdy i poprawne pokonywanie wiraży będzie jeszcze łatwiejsza i niezmiernie przyjemna. Przecież właśnie o to chodzi w narciarstwie by delektując się przepiękną, zimową aurą czuć radość z jazdy.

Sterowanie deskami jest jak pestka. Ta cecha będzie dostrzeżona i doceniona na wspomnianych zakrętach, które teraz od Twojego pierwszego ślizgu, nie będą stanowić najmniejszej trudności.

Wnętrze nart skrywa technologię Edge Amplifer SL. W rezultacie zastosowania tej technologii energia generowana podczas jazdy jest kierowana bezpośrednio na krawędź nart. Da to nam doskonałą przyczepność podczas jazdy carvingowej. Jeżeli kontrola jest taka łatwa to możesz być jednocześnie spokojniejsza o swoje bezpieczeństwo. Niezależnie od prędkości z jaką będziesz pokonywać stok, oraz jego stromości, będziesz mieć zawsze panowanie nad tymi eleganckimi deskami od francuskiego Salomon.

Narty dla kobiet białe Rossignol Nova 8 CA + wiązania Xpress W 11 GW 2021

Narty dla kobiet białe Rossignol Nova 8 CA + wiązania Xpress W 11 GW 2021
Rossignol Nova 8 CA + wiązania Xpress W 11 GW 2021

Ten model damskich nart zadowoli przede wszystkim bardziej zaawansowane wielbicielki narciarstwa. Niebywale eleganckie. Skutecznie łączą zwinność, precyzję i odważny, kobiecy styl. Swoje doskonałe właściwości trakcyjne zawdzięczają konstrukcji Carbon Alloy Matrix. Prócz tego wykazują się responsywnym flexem. W wyniku tych cech gwarantują swobodę, pełną kontrolę i płynne przechodzenie z krawędzi na krawędź.

Zyskasz z nimi precyzję jazdy po przygotowanych stokach. Profil On-Trail Rocker pozwoli na natychmiastowe rozpoczynanie każdego skrętu i niezwykłą dynamikę, a ponadto idealne chwytanie krawędzi.

W konstrukcji tych białych nart dla kobiet zastosowano Line Control Technology. Efektem tego jest niezwykle stabilna jazda przez stok. Przyczynia się ona do redukcji odkształceń, po to aby zyskać jeszcze większe poczucie kontroli. W rezultacie Nova oznacza najwyższą jakość jazdy, styl i niezrównaną elegancję.

Narty dla kobiet białe Volkl Flair SC + wiązania vMotion3 10 GW Lady 2021

Narty Volkl Flair SC + wiązania vMotion3 10 GW Lady [120261] 2021
Volkl Flair SC + wiązania vMotion3 10 GW Lady 2021

Te nart od Volkl to świetna propozycja na przygotowane trasy w kobiecym wydaniu. Te damską linię charakteryzuje przede wszystkim sprężysty, drewniany rdzeń Woodcore Light w konstrukcji sandwich. Dodatkowo jest on wzmocniony stalą, a także sidewallem poprowadzonym na całej długości. Taka budowa gwarantuje najlepszą stabilność i to nawet przy dużych prędkościach.

Profil Tip Rocker pomaga wprowadzić nartę w poprawny skręt. Warstwa stali Powered by Stell gwarantuje niesamowicie wysoką wytrzymałość. Będziesz mieć nad deskami odpowiednią kontrolę za sprawą optymalnej giętkości i zwiększoną płynność zjazdy w szybszych prędkościach. Full Sidwell dostarczy bezpośredni i silny transfer mocy z pełnej długości sidewalla.

To łatwa do prowadzenia damska narta, która sprawi, że sztruks stanie się prawdziwym placem zabaw dla dobrze jeżdżących, a już zwłaszcza zaawansowanych narciarek.

Dobierz do nart bieliznę termoaktywną dla kobiet

Zobacz również najlepszą bielizną termoaktywną na narty, która zapewni Tobie komfort termiczny nawet w srogiej zimie https://snowsport.pl/tag/bielizna_na_narty-56.html.

Narty dla kobiet białe na sezon 2021 do kupienia na SnowSport.pl!

Narty Atomic Cloud

Największy wybór damskich nart białych i nie tylko takim kolorze 🙂 dostępne w naszym zimowym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy również do przeczytania naszej poprzedniej publikacji “Kask Narciarski Head 2021 – Jaki Wybrać?” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Kask narciarski Head 2021 - jaki wybrać

Kask narciarski Head 2021 – jaki wybrać?

Kask narciarski Head 2021 to w tym momencie jedna z najbogatszych pod względem wyboru linia skutecznej protekcji głowy. W sezonie 2020/21 Head skupił się na dostarczeniu miłośnikom białego szaleństwa najbardziej komfortowych, a jednocześnie najbardziej zaawansowanych pod względem technologicznym kasków narciarskich. Spełniają one niezwykle wymagające, europejskie certyfikaty pod względem bezpieczeństwa. W wyniku tego nawet w trakcie najbardziej energetycznej jazdy na dwóch deskach możesz być spokojny o swój najważniejszy narząd. Poczucie niezawodności pod tym względem kasków Head dostarcza olbrzymi komfort psychiczny.

Head posiada także niezwykle szerokie spektrum wyboru kasków narciarskich z przyłbicą. Te modele wyglądają są nie tylko niezwykle efektownie, ale również bardzo funkcjonalne. Szybę można w bardzo łatwy sposób wymienić na inną, a tym samym dostosować ją do aktualnych warunków oświetleniowych. Kaski narciarskie Head z sezonu 2021 to także niebywała wygoda pod względem dopasowania, jak i właściwości termicznych.

Kask narciarski z przyłbicą szybą HEAD Radar Pola Black POLARYZACJA 2021

Kask z przyłbicą szybą HEAD Radar Pola Black POLARYZACJA 2021
Kask z przyłbicą szybą HEAD Radar Pola Black POLARYZACJA 2021

Pola to kask narciarski z nowej linii Head, która została przygotowana specjalnie na sezon 20/21. Teraz za jego sprawą możesz nosić gogle i kask jednocześnie. W rezultacie zapewnia maksimum wygody, a najbardziej doświadczą jej osoby noszące okulary.

Pod względem bezpieczeństwa konstrukcję kasku stanowi technologia In-Mold. Posiada on absorbującą uderzenie wewnętrzną warstwę EPS, która jest wtryskiwana w zewnętrzną, twardą i poliwęglanową skorupą. Te cechy tworzą niezwykle uniwersalny kask o doskonałych właściwościach ochronnych, a jednocześnie niskiej masie.

Wizjer zapewnia nieograniczone pole widzenia

Wizjer zapewnia nieograniczone pole widzenia. Dodatkowo skutecznie osłania twarz przed wiatrem oraz śniegiem. Podwójna szyba z polaryzacją, zbudowana w tej samej technologii co klasyczne gogle. Przeciwdziała parowaniu, a ponadto przy pomocy zaledwie jednego kliknięcia można z łatwością ją wymienić.

System Sphere Fit pozwala niezwykle dokładnie dopasować kask do głowy, niczym tak jak w czapce. Magnetyczna klamra Fidlock zdecydowanie ułatwia jego zakładanie i zdejmowanie. Kask prócz komfortu noszenia cechuje się również nowoczesnym, a jednocześnie sportowym wyglądem. Ten kask posiada absolutnie wszystko czego potrzebuje każdy narciarz.

Kask z przyłbicą szybą HEAD Knight Black 2021

Kask z przyłbicą szybą HEAD Knight Black 2021

Knight to model kasku narciarskiego, który ma to coś w sobie. Wyróżnia się przede wszystkim niezwykle futurystycznym wyglądem. Według nas, kask z przyłbicą prezentuje się o wiele bardziej efektowanie, aniżeli klasyczny kask z goglami. Warto zaznaczyć, że szybę można wymieniać. Jest zatem stylowy, funkcjonalny i niezwykle komfortowy.

Już nie musisz rezygnować z noszenia okularów

Ten sportowy kask jest tym samym bardzo uniwersalny. Już nie musisz rezygnować z noszenia okularów w trakcie jazdy na nartach. Przyłbica zintegrowana z kaskiem zapewnia niezwykle wydajną wentylację. Kask posiada dodatkowo pokrętła, dzięki którym dopasujemy go rozmiaru głowy. HEAD 2D FIT to system regulacji wielkości, który może być dostosowany w poziomie, aby personalnie dopasować kask do głowy.

Microshell to specjalna warstwa poliwęglanu, która zapobiega zarysowaniom i wgnieceniom w piance kasku. Zastosowano ją dla większego komfortu i dodatkowego bezpieczeństwa. W pełni o nią dba zresztą technologia In Mold. Amortyzująca, wewnętrzna warstwa EPS jest wstrzykiwana do twardszej, zewnętrznej warstwy poliwęglanowej, aby utworzyć jedną całość, która zapewnia perfekcyjną protekcję przy zniwelowanej wadze.

Kask narciarski HEAD Rita White 2021

Kask narciarski HEAD Rita White 2021
HEAD Rita White 2021

To innowacyjny kask dla kobiet, który jest niezwykle innowacyjny. Zaopatrzony w technologię, które wyznaczają nowy poziom pod względem wygody i dopasowania, czyli Sphere Fit. To rozwiązanie oczekuje na opatentowanie. Sprawia, że kask dopasowuje się do głowy i dokładnie ją otula niczym czapka. Ten kask jest wyposażony również w system MIPS. To specjalny system ochrony przed wielokierunkowymi uderzeniami. Jest dyskretnie wbudowany we wnętrze kasku. W wyniku tego redukuje skutecznie siły, które pojawiają się w trakcie nieprzewidzianych upadków.

Zapewnia wygodę i ciepło

Pod względem komfortu zainstalowano tutaj Microfur. Zapewnia wygodę i ciepło. Oznacza doskonałe dopasowanie i wygodę przez cały dzień szusowania przez zaśnieżoną krainę. Miękki mikropolar z którego zrobiona jest wyściółka wewnętrzna idealnie dopasowuje się do głowy, zapobiegając powstawaniu punktów ucisku skorupy i dostawaniu się do środka niepożądanego chłodnego powietrza. Zintegrowane, siatkowane fragmenty pozwalają by ciepłe powietrze i wilgoć wydostawały się z wnętrza kasku na zewnątrz. W połączeniu z systemem wentylacji to genialne rozwiązanie gwarantujące komfort cieplny głowy.

Za bezpieczeństwo w tym modelu również odpowiada wymieniona już we wcześniejszych modelach technologia In-Mold. Doskonale amortyzuje wszelkie wstrząsy.

Kask narciarski HEAD Varius Black 2021

Kask HEAD Varius Black 2021
HEAD Varius Black 2021

Ten kask zapewni Tobie podczas nawet wielogodzinnego szusowania po pięknym, białym stoku doskonałą protekcję głowy i właściwą temperaturą pod skorupą kasku. Warto zaznaczyć, że regulowana wentylacja można rzecz, iż wręcz wysysa nadmiar ciepła i wilgoci nagromadzone wewnątrz skorupy kasku. Z ten stan rzeczy odpowiada system Venturi. Otwarcie kanałów wentylacyjnych umieszczonych na czubku kasku jest płynnie regulowane przy pomocy specjalnego suwaka.

Zapewnia doskonałe dopasowanie i wygodę przez cały dzień

Za wygodę noszenia dba polarowa, pełna wewnętrzna wyściółka. Microfur gwarantuje zarówno komfort jak i ciepło. Użyty w kasku zapewnia doskonałe dopasowanie i wygodę przez cały dzień. HEAD 3D Fit pozwala na niezwykle precyzyjną regulacją kasku do kształtu głowy zarówno w pionie jak i w poziomie.

Technologia In Mold czyli wewnętrzna, amortyzująca warstwa EPS jest wstrzykiwana do twardszej, zewnętrznej warstwy poliwęglanowej. W rezultacie tworzy jedną całość, która gwarantuje skuteczną protekcję przy zredukowanej masie kasku.

Zapoznaj się również naszą ofertą juniorskich kasków 🙂 https://snowsport.pl/tag/kask_dla_dziewczynki-73.html.

Kask narciarski Head 2021 do kupienia na SnowSport.pl!

Te doskonałej jakości kaski narciarskie do kupienia w naszym zimowym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy również do lektury naszej poprzedniej publikacji “Rękawice Narciarskie Reusch 2021 – Zadbaj O Swoje Dłonie!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Rękawice narciarskie Reusch 2021 zadbaj o swoje dłonie

Rękawice narciarskie Reusch 2021 – zadbaj o swoje dłonie!

Rękawice narciarskie Reusch 2021 to jedne z najlepszych produktów w swojej kategorii dostępnych na rynku. Nie ma co się zatem dziwić, że to właśnie dłonie najlepszych zawodników startujących w zawodach Pucharu Świata, czy na Igrzyskach Olimpijskich są chronione właśnie przez rękawice Reusch.

Zakładając na swoje dłonie modele z linii 2021 poczujesz ciepło, komfort noszenia i będziesz skutecznie chroniony przed uderzeniami. Na tle konkurencji wyróżniają się naprawdę najwyższą jakością wykonania. Modele wykonane ze skóry mają ją tak dobraną, by była ona mięciutka i elastyczna. W rezultacie nie będzie w żaden sposób krępować ruchów palców dłoni czy nadgarstków. Równolegle zapewni pewny chwyt kijków w dłoniach. Modele wykonane z nowoczesnych tkanin cechują się również niesłychaną wygodą noszenia. Resuch słynie z zastosowania w swoich produktach najbardziej zaawansowanych membran. W wyniku tego nie dopuszczają one do dłoni zimnego wiatru, a także wody. Nadmiar ciepłego powietrza wydostaje się na zewnątrz. Twoje dłonie nawet w najchłodniejsze dni poczują się w tych rękawicach z sezonu 20/21 tak jak pod grubą pierzyną!

Zobacz naszą ofertę rękawic narciarskich https://snowsport.pl/tag/rekawice_na_narty-104.html.

Rękawice narciarskie Reusch Worldcup Warrior GS (7810) 2021

Rękawice narciarskie Reusch Worldcup Warrior GS (7810) 2021
Reusch Worldcup Warrior GS 2021

To jeden z najlepszych modeli marki. Kiedy wsuniesz swoją dłoń do tych rękawic, Twoje dłonie natychmiast poczują niesamowity komfort, ciepło i ochronę skóry, która w te zimowe dni jest szczególnie delikatna i narażona na uszkodzenia.

Skonstruowane w taki sposób, aby doskonale pasować do dłoni. Przeznaczone przede wszystkim dla bardzo intensywnych sportowców. Wyróżniają się znakomitą ruchomością w rejonie nadgarstka. Polecane przez zawodowców.

Stworzone do slalomu. Wykonane z najwyższej jakości skóry bydlęcej pochodzącej z Japonii. Ich wysoki standard cieplny to głównie zasługa ociepliny PrimaLoft Gold. Zapewnia ona największe pokłady ciepła i to nawet w najchłodniejszych warunkach atmosferycznych.

Rękawice narciarskie Reusch Alexis Pinturault GTX + Gore grip tech (7700) 2021

Rękawice narciarskie Reusch Alexis Pinturault GTX + Gore grip tech (7700) 2021
Reusch Alexis Pinturault GTX + Gore grip tech 2021

Alexis Pinturault GTX to dobre rękawice narciarskie dla początkujących oraz tych bardziej zaawansowanych. Wyposażone w wydajną membranę Gore-Tex. Zapobiega ona przedostawaniu się wody do wnętrza rękawicy. W rezultacie nasze dłonie pozostaną sucha i to nawet wtedy kiedy będziemy mieć kontakt z rozmokłym, przesączonym wodą podłożem. Olbrzymim atutem tejże membrany jest to, iż potrafi ona jednocześnie wypuszczać nadmiar ciepła, wilgoci na zewnątrz. Dba zatem o optymalną cyrkulację powietrza.

Twoje dłonie w tych rękawicach nigdy nie zmarzną. Komfort termiczny wspierany jest przez Primaloft. Odpowiada ona za mocne dogrzanie dłoni.

Wykonane w pełni z naturalnej skóry owczej. Prócz tego rękawice wyposażono w delikatną osłonę palców oraz kłykci. W wyniku tego są one chronione w trakcie jazdy, ale nie są w żaden sposób ograniczane w ruchach. Na końcu mankietu pętla ułatwiająca zakładanie rękawicy.

Rękawice narciarskie Reusch Marcel Hirscher R-TEX XT (8871) 2021

Reusch Marcel Hirscher R-TEX XT 2021

To model rękawic narciarskich inspirowany barwną karierą Marcela Hirschera. Wyprodukowany specjalnie dla niego. Na tle konkurencyjnych produktów wyróżniają się wysokiej jakości membraną R-LOFT. To autorska membrana firmy Reusch. Ta niezwykle wydajna izolacja zatrzymuje ciepło we wnętrzu rękawicy. W rezultacie swojej delikatnej struktury gwarantuje równocześnie wysoki komfort, dobre czucie kijków i swobodę manewrowania dłońmi.

Bardzo subtelna wizualnie, jednak dość wydajna ochrona palców oraz kłykci. Nie rzuca się w oczy, a jednak gwarantuje im skuteczną ochronę. Produkt w całości wykonany ze skóry najwyższej jakości. Sygnowane podpisem mistrza narciarstwa zjazdowego, Marcel Hircher.

Rękawice narciarskie Reusch Stuart R-TEX XT (7801) 2021

Stuart R-TEX XT
Reusch Stuart R-TEX XT 2021

Te rękawice narciarskie są niezwykle ciepłe. Wyposażone w elastyczną membranę. Wykazuje się ona odpornością na działanie nawet silnego, zimnego wiatru, który w górskich warunkach jest częstym zjawiskiem.

R-TEX XT to również autorska membrana firmy Reusch. Dzięki niej w trakcie sezony zimowego poczujesz ogrom ciepła.

Wspomniana elastyczna membrana przekłada się na zachowanie swobody ruchów. Doskonale leżą na każdej dłoni. Rękawice w sobie najnowsze rozwiązania technologiczne i niezwykle interesujący design.

To bardzo solidny produkt, wyróżniający się trwałością i komfortem noszenia nawet przez cały dzień jazdy na nartach.

Rękawice narciarskie Reusch 2021 do kupienia na SnowSport.pl!

Te znakomite znakomitej jakości, nowoczesne i zapewniające ciepło Twoim dłonią rękawice do kupienia w naszym zimowym sklepie na snowsport.pl. Zachęcamy także do przeczytania naszej poprzedniej publikacji “Deska Snowboardowa Nidecker 2021 – Wybierz Swoją!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Narty Skitourowe Volkl – Wybieramy Najlepsze Na Sezon 2021

Narty skitourowe Volkl – wybieramy najlepsze na sezon 2021

Narty skitourowe Volkl to niezwykle bogata kolekcja nart przeznaczonych do uprawiania turystyki i wędrówek z dwoma deskami. Ta forma zimowej aktywności stale zyskuje na popularności. Niemiecki producent wyszedł na przeciw temu trendowi i stworzył linie desek, pośród której każdy znajdzie produkt właściwy dla siebie.

Niezwykle ciekawie prezentuje się linia nart Rise. To typowe deski touringowe, które za sprawą swojej uniwersalnej talii będą zachowywać się świetnie na podejściach, ale równie dobrze na zjazdach. To najlepsze narty tak doskonale łączące właśnie wejścia i zjazdy. Producent zadbał o to by były możliwie jak najlżejsze. W rdzeniu znajdziemy kilka gatunków drewna, by zniwelować jeszcze bardziej wagę nart, a także dodać im właściwą sprężystość.

Unikalna geometria w serii Volkl Rise

Geometria jest równie przemyślana. W rezultacie kiedy lekko wejdziemy na szczyt, odepniemy foki, będziemy mogli przystąpić do zjazdu. Deski cechują się znakomitą wypornością, nawet w czasie zjazdów na świeżym puchu. Dadzą sobie również radę na typowo przygotowanych stokach. Swoje atuty pokażą narciarzowi przede wszystkim na trasach słabszej jakości, czy w trakcie wieczornej pory kiedy pojawia się tam wiele nierówności, w tym tak nielubiane przez wszystkich narciarzy muldy. Przez wszystkie te przeszkody narty Volkl Rise przeprowadzą Ciebie gładko, na tyle, że nie poczujesz, że właśnie przejechałeś przez stokowe niedoskonałości.

Narciarstwo skitourowe

Dzięki takiemu zestawowi będziesz mógł przekonać się czym jest turystyka wysokogórska. Czym ona jest? Jest to wyjątkowa dyscyplina spajająca narciarstwo zjazdowe z elementami typowymi dla nart biegowych i do tego z możliwością pokonywania stromych wzniesień. Niemiecka firma Volkl słynie z produkcji perfekcyjnie dopracowanych nart skiturowych. Jeżeli zastanawiasz się jaki model wybrać dla siebie to w naszej publikacji przedstawiamy kilka najbardziej popularnych modeli tej marki. Przesiądź się na skitury i poznaj ciszę jaka panuje zimową aurą w każdych górach. Jeżeli nie przepadasz za zatłoczonymi stokami, kolejkami do wyciągów i jesteś głodny nowych wrażeń z każdej wypraw w góry to już wiesz jakie rodzaj nart na sezon 2020/21 powinieneś wybrać!

Narty skitourowe Volkl Rise Above 88 2021

Narty skitourowe Volkl Rise Above 88 2021
Volkl Rise Above 88

Te narty powinny być zdecydowanie pierwszym wyborem wymagających narciarzy ski tourowych. Skonstruowane w taki sposób, aby stanowić złoty środek między ich lekkością niezbędną w trakcie podejść, a odpowiednią masą, która jest niezbędna przy zjazdach.

Konstrukcja tych desek opiera się przede wszystkim na lekkim drewnianym rdzeniu. Warto zaznaczyć, że narty ważą zaledwie 1190g przy długości 170cm. Above 88 zachowuje dużą manewrowość nawet w trudnym terenie i przy świeżym śniegu. Jednak na przygotowanej trasie mogą mocno zaskoczyć swoimi alpejskimi właściwościami.

Ski tourowcy będą szczególnie zadowoleni z nowego systemu mocowania fok przy pomocy rozwiązania Smart SkinClip. Teraz możemy je zakładać, bądź zdejmować od dziobów, a także ogona nart. Do kompletu najlepiej kupić foki dedykowane oraz wiązania Marker Alpinist.

Narty skitourowe Volkl Rise Up 82 2021

Narty skitourowe Volkl Rise Up 82 2021
Volkl Rise Up 82

Deski Rise Up 82 przygotowane na sezon 2020/21 to niesamowicie lekkie, a jednocześnie też wąskie narty ski tourowe. Ich szczególną zaletą jest Geometria 3D Radius. W rezultacie narty nawet w szczególnie surowych i wymagających warunkach będą sterowne i żwawo reagować na Twoje impulsy generowane z buta. Dadzą sobie również doskonale radę w świeżym puchu.

Z powodzeniem możesz je również zabrać na przygotowaną trasą, gdzie będą stosunkowo dynamiczne, a jazda na nich będzie niezwykle stabilna i płynna. Przejedziesz przez rozjeżdżone muldy i nawet nie zauważysz, że właśnie były one pod Twoim ślizgiem.

Zakładanie fok przebiega bezproblemowo. To w wyniku nowości jaką jest system mocowania fok Smart SkinClip. Teraz możemy założyć je od dziobów, a także od ogona.

Wiązania MARKER ALPINIST 12

MARKER ALPINIST 12
MARKER ALPINIST 12

Najlepsze dla tych nart będą wiązania MARKER ALPINIST 12. To ultralekkie i trwałe pionowe wiązania skitourowe. Siłę wypięcia można ustawić do 12 DIN. Ich waga bez ski stopera wynosi zaledwie 245g. To jest naprawdę niesamowite! Pomimo swojej niewielkiej wagi oferują znakomite przenoszenie mocy za sprawą otworów montażowych o rozstawie 38 mm. Przód wiązań utwardzony jest karbonem, pracujący na specjalnej sprężynie. Skonstruowane w taki sposób, aby na ich powierzchni nie gromadził się lód pod pałacami, ale również pod samą piętą. Te wiązania posiadają możliwość ustawienia kąta podchodzenia 0º, 5º i 9º. Wyróżniają się niesamowicie komfortowym trybem chodzenia i zjazdowym.

Narty skitourowe Volkl Rise 80 2021

Narty Volkl Rise 80 2021
Volkl Rise 80

Rise 80 od Volkl to jedne z bardziej uniwersalnych desek touringowych z całej serii tego renomowanego, niemieckiego producenta. Będą doskonałe dla narciarzy właściwie na każdym poziomie zaawansowania. Niesamowicie wszechstronne i wydajne. Te cechy to przede wszystkim zasługa talii 80 mm i niezwykle lekkiej konstrukcji.

Ich masa przy długości 170 cm to zaledwie 1250g! W rezultacie podejścia z tymi nartami będą zdecydowanie łatwiejsze, nawet te najdłuższe i te najbardziej strome. Warto zaznaczyć, że stosunkowo wąska talia tych desek sprawi, że będą się one w trakcie zjazdów zachowywać jak typowe, klasyczne narty zjazdowe.

Serce nart to wielowarstwowy, drewniany rdzeń. Do jego stworzenia posłużyły ściśle wyselekcjonowane gatunki drewna jak Buk, Topola, Paulownia. Taki rdzeń wyróżnia się oczywiście niską masą, a także znakomitą sprężystością oraz odpornością na przeciążenia mechaniczne.

Foki
Foki Volkl

Pod stopą zauważymy konwencjonalny camber, ale również w tylnej części desek. W rezultacie takiej charakterystycznej konstrukcji zyskujemy pełną kontrolę i płynność prowadzenia. Dziób nart jest delikatnie podniesiony. To zdecydowania ułatwia skręty i to nawet kiedy nie będziemy zbyt szybko jechać. System szybkiego mocowania fok pozwoli nie stracić zbyt dużo czasu na te czynność.

Narty skitourowe Volkl Rise Up 82 W 2021

Narty Volkl Rise Up 82 W 2021
Volkl Rise Up 82 W

Ten model to zdecydowanie jedne z najlepszych w tej chwili desek skitouringowych dla kobiet. Kiedy przy pomocy dedyckowanych do nich wiązań wepniemy się w deski poczujemy na trasie ich wszechstronność, a także ogromną wydajność. Talia Rise Up W wynosi 82 mm. Oznacza to, że są dość wąskie, a jednocześnie lekkie.

Przemyślana Geometria 3D Radius warunkuje to, że będziesz mieć nad deskami pełną kontrolę pod względem sterowności i to nawet w tych trudniejszych warunkach terenowych, jak i świeżym stoku. Ta uniwersalna talia sprawi, że będzie można na nich pojeździć i czerpać ogromną radość również na typowych, przygotowanych trasach.

Wąska talia poprawi podejścia, nie dociąża narty. Jednak owa szerokość gwarantuje już wystarczającą wyporność w puchu. Odporne na przeciążenia i bardzo dobrze trzymają krawędź. Za sprawą nowego systemu mocowania fok Smart SkinClip zrobimy te czynność łatwo i wręcz błyskawicznie. W wyniku tego szybko założymy je i zdejmiemy kiedy będzie taka konieczność, np. na oblodzonym i stromych fragmencie podejścia. Jeżeli nie będą nam już potrzebne to wówczas równie prędko i wygodnie możemy je zdjąć. Ten system zdecydowanie ułatwia życie narciarzom wędrującym z dwoma deskami!

Zobacz również naszą wyprzedażową ofertę nart zjazdowych https://snowsport.pl/tag/narty_wyprzedaz-64.html.

Narty skitourowe Volkl do kupienia na SnowSport.pl!

Ogromny wybór w Polsce nart skitourwych w naszym zimowym sklepie na snowsport.pl. Nie musisz również w trakcie decyzji zakupowej martwić się o to jak dobrać narty dla siebie, gdyż nasi fachowi doradcy pomogą w doborze idealnego dla Ciebie sprzętu. Zapraszamy również do przeczytania naszej poprzedniej publikacji “Jak dobrać narty do umiejętności? – doradza Fischer!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Jak dobrać narty do umiejętności - doradza Fischer

Jak dobrać narty do umiejętności? – doradza Fischer!

Jak dobrać narty do umiejętności? Szeroka i w pełni wyczerpująca odpowiedź na to tak często zadawane przez narciarzy pytanie już w naszym tekście! Ostatnio pisaliśmy o tym, dlaczego warto mieć własne narty. Jeśli już zdecydujesz się na zakup, ważnym krokiem jest ich odpowiedni dobór. Narty zjazdowe muszą być nie tylko dopasowane do Twojej wagi i wzrostu, ale też do celu użytkowania. Oznacza to, że muszą być precyzyjnie dobrane do Twoich aktualnych umiejętności, które posiądziesz w najbliższej przyszłości.

Jak dobrać narty do umiejętności

Umiejętności przede wszystkim – to jest tutaj najbardziej istotne

Do odpowiedniego doboru nart najważniejsze są umiejętności. Dla początkujących narciarzy stosuje się krótkie narty o małym promieniu skrętu. Są to deski, które z reguły jadą wolniej i dużo łatwiej zainicjować na nich skręt. Im szybciej chcesz jeździć, tym dłuższe narty będą Ci potrzebne. Wydłużenie nart musi być jednak wprost proporcjonalne do wzrostu umiejętności.

Model dla każdego… – Jak dobrać narty do umiejętności

Jak dobrać narty do umiejętności?
Jak dobrać narty do umiejętności?

Jeśli Twój poziom jest na tyle wysoki, że możesz określić swój preferowany styl jazdy, warto przyjrzeć się dostępnym możliwościom. Wyróżniamy kilka rodzajów desek do narciarstwa zjazdowego. Opiszemy je na przykładzie sprzętu Fischera. Najbardziej wymagającą grupą są kultowe RC4 – narty zawodnicze, przeznaczone dla osób trenujących jazdę na bramkach. Dla narciarzy zainteresowanych szybką jazdą po przygotowanych trasach, wyróżniamy modele crossover. Osoby lubiące eksplorować każdy zakątek ośrodków narciarskich, powinny przyjrzeć się nartom allmountain. Wyróżniamy także narty freeride’owe do jazdy w świeżym śniegu. Ponadto coraz większą popularnością cieszy się skituring, czyli podchodzenie na specjalnych nartach z podłączonymi do ślizgów „fokami”. Modele niezwykle wszechstronnych nart dostępne na stronie naszego sklepu https://snowsport.pl/tag/narty_all_mountain-24.html.

Całodzienny fun na trasie i poza nią…

Jeśli cenisz jazdę po przygotowanych trasach, ale lubisz też czasem wyskoczyć poza nie, najlepsze dla Ciebie będą narty typu allmountain. Są to narty bardzo uniwersalne, które świetnie poradzą sobie w każdych warunkach. W kolekcji Fischer są to modele z innowacyjnej rodziny RC ONE, które dzielą się na dwie kategorie. Węższe w talii modele RC ONE lepiej sprawdzą się na przygotowanych trasach, a szersze pod butem RC ONE GT idealne będą do jazdy po gorszej nawierzchni.

Agresywna jazda, sportowe zacięcie…

Jak dobrać narty do umiejętności?
Jak dobrać narty do umiejętności?

Dla narciarzy, których poziom jest bardzo wysoki i szukają narty o sportowym zacięciu, Fischer oferuje kolekcję The Curv. Jest to kilka modeli crossover o różnej specyfikacji, przeznaczonych do szybkiej, agresywnej jazdy. Od zawodniczych nart RC4 różnią się sztywnością i parametrami. Te podlegają normom FIS i muszą spełniać określone warunki. Skręcanie na nich to naprawdę „wyższa szkoła jazdy”.

Pozatrasowe szaleństwo… – Jak dobrać narty do umiejętności

Dla fanów jazdy poza trasą, która wymaga szczególnych umiejętności, wiedzy i doświadczenia, przeznaczone są narty freeride’owe, takie jak te z rodziny Fischer Ranger FR. Są to narty szersze pod butem, co amatorom zjazdów daje możliwość „płynięcia” w świeżym śniegu. A dla tych, którzy wolą podchodzić pod górę, przeznaczone są narty skiturowe z kolekcji Fischer Transalp. Są to deski zdecydowanie lżejsze od nart zjazdowych o nieco innej konstrukcji, do których ślizgów podpina się „foki”, umożliwiające podejście. Po zdobyciu szczytu odpina się je i można swobodnie sunąć w dół.

Z myślą o narciarkach…

W najnowszej kolekcji nart Fischer spośród dostępnych modeli wyróżnia się także wersje dla pań. Narty oznaczone symbolem WS oferują modele z szatą graficzną stworzoną z myślą o kobiecych gustach. Warto przyjrzeć im się bliżej, bo naprawdę robią wrażenie. Przy wyborze nart masz bardzo szerokie pole do popisu. Trzeba jednak pamiętać, że żadne narty „nie pojadą za Ciebie”. To Ty musisz cały czas je kontrolować i zachowywać zasady bezpieczeństwa.  A jeśli chciałbyś już teraz znaleźć więcej informacji o wyjątkowym sprzęcie narciarskim Fischer, przyjdź do naszego sklepu SnowSport.pl na https://snowsport.pl/index.php?a=lista-produktow&id=386&cena-od=500&cena-do=4000&producent%5BFischer%5D=1&plec%5BUnisex%5D=1&plec%5BDamskie%5D=1&dlugosc-od=128&dlugosc-do=195&szerokosc-pod-butem-od=65&szerokosc-pod-butem-do=100.

Jak dobrać narty do umiejętności na SnowSport.pl!

Narty Fischer
Narty Fischer

Największy wybór w Polsce nart w naszym zimowym sklepie na snowsport.pl. Nie musisz również w trakcie decyzji zakupowej martwić się o to jak dobrać narty do umiejętności, gdyż nasi fachowi doradcy pomogą w doborze idealnego dla Ciebie sprzętu. Zapraszamy również do przeczytania naszej poprzedniej publikacji “Dlaczego warto mieć własne narty?” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0