SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Narciarstwo klasyczne, narciarstwo zjazdowe - Blog SnowSport.pl
70
archive,category,category-narciarstwo-narty-klasyczne,category-70,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Narciarstwo

Narty Atomic Redster X5 2021 - poczuj prędkość!

Narty Atomic Redster X5 2021 – poczuj prędkość!

Narty Atomic Redster X5 2021 na nowy sezon przygotowane w zupełnie nowej szacie graficznej. W sezonie 20/21 do wyboru w wersji Green oraz Grey. Wybiorą je mniej doświadczeni narciarze pragnący posiadać uniwersalne, sportowe deski o łatwym prowadzeniu nawet przy wyższych prędkościach. Nie będą najlepszym wyborem na wyścigi, bowiem ich przeznaczeniem jest dynamiczna, jednakże rekreacyj jazda. Sprawdzą się najlepiej na dobrze przygotowanych stokach. Jeżeli jesteś ambitny i pragniesz wciąż rozwijać swoje umiejętności powinieneś wybrać na nadchodzący sezon właśnie te deski!

Wybiorą je mniej doświadczeni narciarze pragnący posiadać uniwersalne, sportowe deski o łatwym prowadzeniu nawet przy wyższych prędkościach. Nie będą najlepszym wyborem na wyścigi, bowiem ich przeznaczeniem jest dynamiczna, jednakże rekreacyj jazda.

Dla kogo?

Narty Atomic Redster X5 Green + wiązanie M 10 GW 2021
REDSTER X5 Green + M 10 GW 2021
REDSTER X5 Grey + M 10 GW 2021

Atomic Redster X5 2021 to podstawowy model z całej kolekcji. Nie oszczędzono im jednak technologi, która wyraźnie usprawnia jazdę. W rezultacie mniej doświadczeni jeźdźcy mogą pokusić się na przyjemną, sportową i bezpieczną jazdę. Poczujesz stabilność, która w tym etapie rozwoju umiejętności jest tak nieodzowna. Odczuwalna przede wszystkim podczas pokonywania trasy z większą prędkością. Docenią to zwłaszcza początkujący i średnio zaawansowani. Jeżeli nawet Twoje umiejętności techniczne nie są zbyt wysokie, to w mig nauczysz się pokonywać stok szybkimi i ciasnymi skrętami. Możesz ciąć również długie łuki po całej szerokości stoku. Z nowymi Redster X5 2021 nie stanowi to najmniejszego problemu.

Narty Atomic Redster X5 2021 – technologia, która uczy…

Narty Atomic Redster X5 Green + wiązanie M 10 GW 2021
ATOMIC REDSTER X5 GREEN 2021

Grupą docelową Narty Atomic Redster X5 2021 są przede wszystkim narciarze o umiarkowanych umiejętnościach. Pomimo swojego przeznaczenia przepełnione najnowszymi technologiami, które wymiernie usprawniają sportową jazdę.

ATOMIC REDSTER X5 GREY 2021

Konstrukcja nart Atomic Redster X5 2021 opiera się na na lekkim i silnym drewnianym rdzeniu Power Woodcore. To mieszanka drewna jesionowego i topolowego. W wyniku takiego połączenia owych budulców deski odznaczają się znaczną stabilnością i trwałością. To właśnie drewno doskonale determinuje o mimo wszystko sportowym DNA tych desek. Jest także doskonałym składnikiem konstrukcyjny, gdyż posiada najlepszy stosunek wagi do wytrzymałości. To niezastąpiona właściwość w nartach o wysokich osiągach. W nowych Atomic Redster X5 znajdziemy także  Densolite Core. Ten wykonany z pianki fragment konstrukcyjny jeszcze bardziej redukuje masę nart. Poprawia także ich zwrotność i elastyczność w czasie skręcania. W okolicach rdzenia ulokowani warstwę Titanium Stabilizer. Te metalowa cenna warstewka, choć cienka, najwłaściwiej dociąża nartę w najbardziej newralgicznych miejscach. W rezultacie narty będą wykazywać aktywność nawet w trakcie najmniejszych impulsów inicjowanych z butów i wiązań.

Idealne prowadzenie…

Podczas prowadzenia serwują wzorowy kompromis między nartami do slalomu, a slalomu giganta. Są dość sztywne, toteż można z powodzeniem prowadzić je średnimi skrętami. W wyniku tego to najlepszy wybór do rozwijania swoich umiejętności. Nawet przy znacznych prędkościach poczujesz łatwość w ich prowadzeniu.

Wiązania M 10 GW 2021

REDSTER X5 GREEN 2021
REDSTER X5 GREY 2021

Narty Atomic Redster X5 2021 wyposażone w wiązania M 10 GW 2021. Wizerunkowo tożsame z kolorem laminatu nart. Charakteryzują się łatwym wpinaniem. Regulacja przebiega bez zastosowania narzędzi. Niebywale funkcjonalnym rozwiązanie jest zainstalowany skrobak do śniegu, po to aby zmrożony śnieg przyklejony do podeszwy butów, nie utrudniał wpinania. Kompatybilne naturalnie z butami wyposażonymi w rozwiązanie Grip Walk.

Narty Atomic Redster X5 2021 – do kupienia już od września na Snowsport.pl!

Narty Atomic Redster X5 Green + wiązanie M 10 GW 2021

Redster X5 2021 już od września w naszym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy także do przeczytania naszego wcześniejszego blogowego wpisu jeżeli interesują Ciebie również inne narty z linii Redster 2021 “Narty Atomic Redster X9 S 2021 – Green Power!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Narty Atomic Redster X9 S 2021 - Green Power!

Narty Atomic Redster X9 S 2021 – Green Power!

Narty Atomic Redster X9 S 2021 + wiązanie X 14 GW 2021 zaprezentowały się już nam przed sezonem 20/21. Te zielone deski wyglądają wręcz wyśmienicie. Kolor laminatu wnosi niezwykłą świeżość do całej serii. Nie tylko ich barwa jest innowacyjna. Technologia w jaką zostały zaopatrzone ma powodować ich “lot” na świeżym sztruksie. Zostały właśnie stworzone na takie warunki. Ich naturalnym środowiskiem będą perfekcyjnie przygotowane stoki. Doświadczeni narciarze wycisną z nich ile fabryka dała… Szybsze niż kiedykolwiek!

Te zielone deski wyglądają wręcz wyśmienicie. Kolor laminatu wnosi niezwykłą świeżość do całej serii. Nie tylko ich barwa jest innowacyjna. Technologia w jaką zostały zaopatrzone ma powodować ich

Wcale nie są takie zielone…

WIĄZANIA X 14 GW 2021

X9 S 21 to wyróżniające się deski. Narciarzom o dobrej technice dostarczą właściwie nieskończone możliwości pod względem osiągów. Doskonałe rezultaty są teraz jak najbardziej w Twoim zasięgu. Ich zielony kolor wyróżnia się w całej kolekcji. Początkowo pomysł zastosowania takiej barwy w czerwonej linii Redster budził kontrowersje. Ostatecznie jednak okazał się być strzałem w dziesiątkę. Od kilku sezonów deska w kolorze green jest jedną z najpopularniejszych pośród topowych race’owych nart Atomic. Ich zielona barwa wyraźnie kontrastuje na śniegu. Nie da się ich nie zauważyć. Zdecydowanie nada unikatowości Twojemu sprzętowi. W rezultacie otrzymujemy produkt, który technicznie i wizualnie jest niezwykle oryginalny.

Narty Atomic Redster X9 S 2021 – technologicznie najlepsze…

Narty Atomic Redster X9 S + wiązanie X 14 GW 2021
REDSTER X9 S 2021

Redster X9 S 2021 technologicznie bazują na nartach zawodniczych. W wyniku tego przeznaczenie tych nart może być tylko jedne. Dla doskonałych narciarzy, którym zależy na sportowej jeździe. Moc jaka drzemie w tych nartach zostanie wykorzystana przede wszystkim na dobrze przygotowanych stokach.

Amatorzy ekstremalnych wrażeń docenią zainstalowaną w nartach technologię Servotec. Rozwiązanie to pochodzi z Pucharu Świat. Pełni rolę swoistego wspomagania w trakcie każdego zjazdu. Dostrzeżemy je przede wszystkim w trakcie skręcania. W rezultacie narta słucha się każdego z naszych ruchów. Natomiast kiedy zdecydujemy się przycisnąć na długiej prostej, deski będą odpowiednio sztywnieć. W wyniku tego poprawi się nasza pewność sytuacji i komfort panowania nad deskami. Przekłada się to naturalnie na osiągnięcie lepszych rezultatów przy niezwykle dynamicznej jeździe.

Promień skrętu jaki zastosowano w Nartach Atomic Redster X9 S 2021 to Multi Radius Sidecut. Akcentuje on wybitną uniwersalność tych zielonych nart o sportowej charakterystyce. Można ustytuować go między slalomowym, a gigantowym. Narciarz o dobrej technice bez trudu może zjeżdżać długimi, czy krótkimi skrętami. Czerp radość z każdej chwili na stoku, zjeżdżając tak jak tylko zapragniesz!

Poczuj absolutną kontrolę…

Od dzioba do ogona biegnie Full Sidewal bez jakichkolwiek modyfikacji. W wyniku tego osiągnięto znakomitą precyzje prowadzenia. Jest to zauważalne również przede wszystkim w trakcie skrętów. To swoisty rezultat wyważonej siły przekazywanej z krawędzi na krawędź.

Warto zaznaczyć, że Redster X9 S 2021 charakteryzują się jeszcze jedną technologią zapożyczoną z nart zawodniczych. Jest to mianowicie Ultra Titanium Powered. Podnosi stabilność prowadzenia w trakcie prędkich przejażdżek i powstrzymuje powstawanie drgań. Właściwie dociąża nartę. W wyniku zastosowania tej warstwy deski idealnie chwytają krawędź.

Komfort jazdy to w dużej mierze zasługa Ultra Power Woodcore. Drewniana konstrukcja optymalnie wzmacnia narty na prostych odcinkach, zwłaszcza tam gdzie trzeba docisnąć na wirażu. Możesz z gracją w końcu pokonać nawet najbardziej ciasne zakręty. Ochronna warstwa Structured Topsheet zachowa Twoje zielone narty we wzorowej kondycji na długie lata.

Wiązania Atomic X 14 GW 2021

 Wiązania X 14 GW 2021
REDSTER_X_PISTE_2020_2021_2

Te doskonałej technicznej jakości wiązanie Atomic X 14 GW to najlepszy wybór dla osób, które liczą na profesjonalnych rezultaty. Wyposażone w skalę DIN 6 do 14. W rezultacie zapewniają idealne przekazywanie energii. Możemy liczyć na totalna kontrolę i wysoką prędkość. Dodatkowo wyposażone w rozwiązanie Full Flex, która gwarantuje zachowanie naturalnej linii wygięcia narty pod wiązaniem, a także niczym niezmącone oddawanie energii w trakcie skręcania. Można je regulować bez konieczności użycia narzędzi. Kompatybilne z Grip Walk.

Narty Atomic Redster X9 S 2021 – do kupienia od września na Snowsport.pl!

Narty Atomic Redster X9 S + wiązanie X 14 GW 2021
REDSTER X9 S + X 14 GW Green 2021

Te zielone narty o sportowych rezultatach do kupienia już od września w naszym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy także do przeczytania naszego wcześniejszego blogowego wpisu jeżeli interesują Ciebie również inne narty z linii Redster 2021 “Narty Atomic Redster S7 2021 – Wyzwól Sportową Moc!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Narty Atomic Redster S7 2021 - wyzwól sportową moc!

Narty Atomic Redster S7 2021 – wyzwól sportową moc!

Narty Atomic Redster S7 2021 w nadchodzącym sezonie będą idealnym wyborem dla jeżdżących na sportowo, dynamicznie, jednak szukających nart nieprzesadnie agresywnych, które posłużą jednocześnie do codziennej jazdy. Jedne z topowych nart austriackiego producenta, dedykowane na dobrze przygotowane trasy. Wzorowo zachowują się przy krótkich, typowo slalomowych skrętach. Z nowymi S7-kami nie będziesz walczyć przy manewrowaniu. Ta narta skrzętnie posłucha się każdego Twojego zainicjowanego impulsu. W publikacji zaprezentujemy nową nartę Redster S7 2021 wraz z opisem jej krótkiej charakterystyki. Zapraszamy do lektury!

Jedne z topowych nart austriackiego producenta, dedykowane na dobrze przygotowane trasy. Wzorowo zachowują się przy krótkich, typowo slalomowych skrętach. Z nowymi S7-kami nie będziesz walczyć przy manewrowaniu.

Pokonasz nawet najbardziej ciasne zakręty…

Narty Atomic Redster S7 + wiązania F 12 GW 2021
ATOMIC REDSTER S7 2021

Narty Redster S7 20/21 zaopatrzono w typowo slalomowy promień skrętu. Bez trudu z tymi czerwono-czarnymi sportowymi deskami popłyniesz przez ciasne i trudne technicznie zakręty. Idealnie sprawdzają się bowiem przy krótkich skosach z niewielką przestrzenią na manewrowanie.

Jak przystało na narty z race’owej serii charakteryzują się rzecz jasna sportowym DNA. Talia desek o rozmiarze 168 cm dowodzi o ich przeznaczeniu: 118.5/79/100, przy promieniu skrętu 13.4 m. Warto zauważyć, że w wyniku niezwykle przemyślanej geometrii oraz konstrukcji już nawet średnio zaawansowani narciarze po kilku przejażdżkach powinni poprowadzić ją tak jak należy. Natomiast wyjadacze narciarstwa sportowego wycisną z niej jeszcze więcej. Przeznaczona na dobrze przygotowane stoki.

Narty Atomic Redster S7 -technologia, która pomaga być lepszym od innych…

Redster S7 2021
REDSTER S7 2021

Narty z linii Atomic Redster 2021 zaopatrzono w szereg innowacji technologicznych. W wyniku tego deski z tej serii pomogą jeżdżących na nich narciarzach wyprzedzić swoją stokową konkurencję, a ponadto przekraczać granice swoich możliwości. Patrząc na nowe S7 2021 nie dostrzeżemy technologii Servotec. Jest to jak najbardziej zamierzone działanie doświadczonych projektantów z Austrii. Tak jak już wspomnieliśmy nie są to narty przeznaczone do startu w zawodach. Posiadają dominujący sportowy charakter, jednakże mają podczas całodziennej jazdy nie męczyć jeźdźcy. Nie będzie przecież nikt bić na nich rekordów prędkości. Technologia ta jest w takim przypadku zbędna i niepotrzebnie dociążałaby narty. S7-mce chodzi o to by dostarczyć Tobie sportowych wrażeń, przy jednakże bądź co bądź rekreacyjnej jeździe.

Posiadają doskonałą trakcję…

Narty Atomic Redster S7 + wiązania F 12 GW 2021 swoje perfekcyjne właściwości trakcji zawdzięczają bazie zbudowanej w oparciu o symbiozę drewna jesionowego oraz topoli. To niebywale trwałe, a jednocześnie dość giętkie połączenie. W rezultacie nowe Atomic Redster S7 2021 stały się optymalnie stabilne i co ważne korzystnie lekkie. To również stąd wywodzi się ich ta sportowa natura. Rdzeń ten wykorzystywany jest przede wszystkim właśnie w nartach race’owych, czyli wszędzie tam gdzie ważne są dobre rezultaty. Owe dwa gatunki drewna zapewniają także niebywałe korzystną relację wagi w stosunku do wytrzymałości.

Pod wiązaniami desek Atomic Redster S7 2021 zainstalowano niezwykle istotną dla właściwości trakcyjnych warstwę Titanium Powered. W wyniku zastosowania tego metalicznego materiału zapewniono nartą znakomity flex i doskonałą absorpcje wibracji. Należy zaznaczyć, że przy sporej elastyczności, która jest tak niezbędna przy komfortowej jeździe, udało się zachować stabilność nart zawodniczych. Na stokach dobrej jakości docenimy budowę Full Sidewall. W rezultacie jej użycia zyskujemy przede wszystkim wysoką precyzję manewrowania, a także pewność każdego ruchu.

Wiązania Atomic F 12 GW Red/Black 2021 z systemem Grip Walk

Wiązania F 12
Atomic F 12 2021

Wiązania do nart Redster S7 2021 wyposażono w technologią, która jest zgodna z systemem butów Grip Walk. Skala Din wiązań wynosi 4-12. Bez narzędzi przeprowadzona regulacja czyni te czynność niezwykle łatwą. Kolorystycznie dobrane z barwami i motywem laminatu.

Narty Atomic Redster S7 2021 do kupienia na SnowSport.pl

Narty Atomic Redster S7 + wiązania F 12 GW 2021
REDSTER S7 + F 12 GW Red/Black 2021

Te drapieżnie czerwone sportowe narty będą do kupienia już od września w naszym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy także do przeczytania naszego wcześniejszej publikacji jeżeli interesują Ciebie również inne narty z linii Redster 2021 “Narty Atomic Redster S9 2021 – Ideał Slalomek!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Narty Atomic Redster S9 2021 - ideał slalomek!

Narty Atomic Redster S9 2021 – ideał slalomek!

Narty Atomic Redster S9 2021 prezentują się niezwykle elegancko. Już samo spojrzenie na nie zachęca do myśli o szybkich przejażdżkach. Austriacki doskonały konstrukcyjnie projekt w kolorze włoskiego Ferrari. Wyglądają wręcz niesamowicie atrakcyjnie. Przepełnione technologiami z nart typowo zawodniczych. Lubisz po ścigać się w salalomie gigancie? Te narty pomogą wdrapać się Tobie na sam szczyt zawodów nawet poważnej rangi. Zyskasz z nimi dodatkowe ułamki sekund, dzięki którym staniesz się najlepszym!

 Austriacki doskonały konstrukcyjnie projekt w kolorze włoskiego Ferrari. Wyglądają wręcz niesamowicie atrakcyjnie. Przepełnione technologiami z nart typowo zawodniczych.

Wielka moc o czerwonej barwie…

Narty Atomic Redster S9 + wiązanie X 12 GW 2021
REDSTER S9 2021

Narty Atomic Redster S9 + wiązanie X 12 GW 2021 charakteryzują się wręcz wzorową zwrotnością w trakcie krótkich i dynamicznych skrętów. Swe nienaganne właściwości trakcji zawdzięczają rozwiązaniom zaimportowanym z nart przeznaczonych dla profesjonalistów. Bez problemu przy dobrym umiejętnościach technicznych, będzie można wdrapać się na sam szczyt amatorskich zawodów. Sportowa, a jednocześnie rekreacyjna jazda jest teraz w Twoim zasięgu. Każdy skręt dostarczy wiele pokładów radości i wyzwalanej adrenaliny. Z nowymi nartami Atomic Redster S9 2021 każdą przejażdżkę możesz uczynić swoimi prywatnymi zawodami.

Narty Atomic Redster S9 2021 – technologia jak u zawodowców…

Narty Atomic Redster S9 + wiązanie X 14 GW 2021
NARTY ATOMIC REDSTER S9 2021

Legendarna i niezwykle osławiona technologia Servotec niewątpliwie wpływa na tak doskonałe właściwości jezdne nowych nart Redster S9. Jest to specjalny, czarny pręt, a dokładniej elastometr. Dostarcza optymalne wsparcie narciarzom praktycznie w każdym etapie zjazdu. Jest to niezależne od prędkości z jaką porusza się rider. W rezultacie zainstalowanej w tych nartach technologii sterowanie nimi jest znacznie prostsze i przebiega właściwie bezwysiłkowo. Prowadzenie i skręcania narty w Redster S9 2021 nie jest jednocześnie tak trudne jak w nartach przeznaczonych wyłącznie dal zawodników. Ostatecznie każdy skręt powinien być bardziej płynny. Możesz być pewien, że kiedy na stoku dostrzeżesz długą prostą, bez obaw możesz zdecydować się na swobodny i prędki zjazd w dół. Przy znacznych prędkościach deski będą w dalszym ciągu stabilne. W rezultacie przełoży się to na szybszą jazdę i przekroczenie Twoich dotychczasowych możliwości.

Atomic Redster S9 2021 wyposażono w drewniany rdzeń Power Woodcore. Wnosi on odpowiednią dynamikę do każdego skrętu, a także do energicznego wychodzenia z nich. W nowych nartach Redster S9 odnajdziemy również Active Camber. Zapewnia on przede wszystkim niesamowicie gładką jazdę, odczuwalną nawet podczas pojedynczych przeskoków z krawędzi na krawędź. Z zawodniczych technologii zapożyczono również WorldCup Base. To wyjątkowa struktura ślizgu stosowana do niedawna wyłącznie w nartach dla profesjonalistów.

Idealne deski do slalomowej jazdy i krótkich skrętów…

Narty Atomic Redster S9 + wiązanie X 12 GW 2021
REDSTER S9 2021

Zdecydowanie będą to idealne deski do slalomowej jazdy i krótkich skrętów. Posiadają odpowiednie usztywnienie z drogocennego materiału Ultra Titanium Powered. Materiał dodatkowo stabilizuje konstrukcje nart, co w rezultacie przekłada się na niwelowanie wibracji. W modelu 2021 zastosowano tytanal, aż o grubości 0,6 mm! Dzięki temu to Ty dyktujesz tempo z jakim chcesz jechać. Krawędzie nart będą wbijać się w stok.

Full Sidewall biegnący od dzioba do ogona narty. Dostarcza nieprzeciętnie wysoką precyzję sterowania, która świetnie sprawdza się na dobrze przygotowanych stokach.

W wyniku zastosowania wspomnianych technologii z nowymi Nartami Redster S9 20/21 można poczuć się niczym zawodowy narciarz, przekraczający niemożliwe dla innych bariery szybkości i płynnego pokonywania zakrętów.

Wiązania X 12 GW lub X 14 GW 2021

 Wiązania X 12 GW 2021
X 12 GW 2021

W nartach Atomic Redster S9 zastosowano zaawansowane wiązania pozwalające zwiększające wydajność oraz prędkość. Będą odpowiednie dla osób, które koncentrują się na osiąganiu profesjonalnych rezultatów. Zakres siły wypięcia od 4 do 12, bądź od 6 do 14. W wyniku tego zapewniają najwłaściwszy transfer siły, totalną kontrolę i genialne osiągi prędkościowe. Dodatkowo zaopatrzone w technologię Full Flex, która gwarantuje zachowania naturalnej linii wygięcia nart tuż pod wiązaniem. Równomiernie oddają energię podczas skręcania. Regulacja bez zastosowania narzędzi. Kompatybilne rzecz jasna z rozwiązaniem Grip Walk.

Narty Atomic Redster S9 2021 do kupienia na SnowSport.pl

Narty Atomic Redster S9 + wiązanie X 12 GW 2021
REDSTER S9 2021

Te drapieżnie czerwone sportowe narty będą do kupienia już od września w naszym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy także do przeczytania naszego wcześniejszego wpisu jeżeli interesują Ciebie również inne narty z linii Cloud 2021 “Narty Atomic Cloud 7 2021 – Zjazd Staje Się Przyjemnością!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Narty Atomic Cloud 7 2021 - zjazd staje się przyjemnością!

Narty Atomic Cloud 7 2021 – zjazd staje się przyjemnością!

Narty Atomic Cloud 7 2021 rozpoczynają legendarną serię damskich nart. Tegoroczna “chmurka” jest jeszcze bardziej dopracowana co w rezultacie pozwoli Tobie odnaleźć Twój styl jazdy i to niezależnie od tego na jakim poziomie zaawansowania jesteś w tym momencie. Nic nie zmąci przyjemności jaką możesz czerpać z każdego zjazdu i zakrętu. Odkryj śnieżną radość i ciesz się majestatycznością zimowych krajobrazów. Dopasowana do kobiecego stylu jazdy. Do wyboru w sezonie 20/21 dwa kolory laminatu, biały i czarny. Który wybierzesz?

Tegoroczna

Piękno w bieli i czerni…

Narty Atomic Cloud 7 White + wiązania M 10 GW 2021
CLOUD 7 WHITE + M 10 GW White 2021
Narty Atomic Cloud 7 Black + wiązania M 10 GW 2021
CLOUD 7 BLACK + M 10 GW Black 2021

Narty Atomic Cloud 7 + wiązania M 10 GW 2021 nadchodzącej zimy będą dostępne w dwóch kolorach laminatu: białym oraz czarnym. W obu wersjach kolorystycznych prezentują się niezwykle elegancko. Styl i klasa, tym charakteryzuje się cała seria nart Atomic Cloud. Minimalizm oznacza tutaj czyste piękno. Delikatne kropeczki, szare bądź białe uzupełniają styl tych desek. Cloud 7 21 przypadną do gustu przede wszystkim panią, które mają dobre wyczucie stylu. Próżo szukać w linii Cloud krzykliwych kolorów. To narty dla dam majestatycznie poruszających się po stoku.

Przemyślana konstrukcja specjalnie dla kobiet…

Narty Atomic Cloud 7 White + wiązania M 10 GW 2021
ATOMIC CLOUD 7 WHITE 2021

Cała linia narty Atomic Cloud 2021 charakteryzuje się geometrią i rozwiązaniami technologicznymi, które są ściśle dopasowana do kobiecego stylu jazdy. Narty te mają być przede wszystkim lekkie i płynnie się prowadzić. Nie będą absorbować zbyt dużo energii przy manewrowaniu. W rezultacie nawet po całodziennej jeździe wrócisz do auta, bądź hotelowego pokoju z naładowanym od wrażeń akumulatorem.

Ta przyjemność i łatwość jazdy to również w dużej mierze zasługa konstrukcji o specjalnym kształcie litery V. Zdecydowanie ułatwia ona inicjowanie skrętów i przechodzenie przez nie niezwykle gładko. Narty Atomic Cloud 7 2021 będą najlepszym wyborem dla kobiet stawiających pierwsze kroki w narciarstwie, bądź dla tych które stale rozwijają swoje umiejętności, jeżdżą już na pewnym poziomie, natomiast w dalszym ciągu oczekują od narciarstwa przede wszystkim rekreacji i czerpania radości z każdego przejechanego centymetra.

Technologia pomaga gładko jeździć…

Narty Atomic Cloud 7 Black + wiązania M 10 GW 2021
ATOMIC CLOUD 7 2021

Wiele rozwiązań technologicznych zastosowanych w nartach Atomic Cloud 7 2021 sprzyja łatwości jazdy. Rozwiązania Bend-X wnosi ogromną elastyczność w bardzo newralgicznej dla gładkiej jazdy strefie bezpośrednio pod wiązaniami. W rezultacie nawet narciarki, które nie czują się zbyt pewnie na nartach, mogą od teraz odważniej wchodzić w zakręty. Będą też dzięki temu w sam raz dla pań, które niewiele ważą. Nawet wówczas narta będzie odpowiednio dociążona.

Narty Atomic Cloud 7 2021 – Zaprojektowane do przyjemności…

Warto zaznaczyć, że w nowych Nartach Atomic Cloud 7 2021 zastosowano najlżejszy rdzeń Densolite Core. Taki rodzaj rdzenia w nartach rekreacyjnych jest jak najbardziej pożądany. Ten ultralekki rdzeń zdecydowanie przyczynia się do obniżenia wagi tych pięknych desek dla kobiet. Narty są w wyniku jego zastosowania zdecydowanie zwrotniejsze oraz lepiej wybierają wszelkie drgania. W rezultacie narty prowadzą się niebywale komfortowo i bez wysiłku.

Profil Atomic Cloud 7 20/2021 to Piste Rocker 10/90/0 z Full Cap. W konstrukcji górna część laminatu łączy się bezpośrednio z krawędzią. Obniża to jeszcze bardziej masę nart, czyniąc je niezmiernie przyjaznymi dla kobiet. W rezultacie panie zyskają na nartach precyzję prowadzenia oraz łatwość manewrowania.

Wiązania Atomic M 10 GW 2021

Wiązania Atomic M 10 GW 2021 White
M 10 GW White
Wiązania Atomic M 10 GW 2021 Black
M 10 GW Black

Narty Atomic Cloud 7 2021 wyposażone są w najlepsze dla kobiet wiązania. Przede wszystkim idealnie pasują kolorystycznie z laminatem White i Black. To najlżejsze i najwygodniejsze wiązania tego austriackiego producenta. Wpinanie się w nie nie przysparza najmniejszych kłopotów. Wystarczy położyć but w wiązaniu i już wszystko gotowe. Regulacja przebiega bez użycia narzędzi. Funkcjonalnym zabiegiem jest zastosowanie skrobaka do śniegu, który sprawnie rozprawi się z zmarzliną przylegającą do podeszwy buta. Wiązania oczywiście kompatybilne z systemem łatwego poruszania się w butach Grip Walk.

Narty Atomic Cloud 7 2021 do kupienia na SnowSport.pl

CLOUD 7 WHITE + M 10 GW White
Narty Atomic Cloud 7 White + wiązania M 10 GW 2021
Narty Atomic Cloud 7 Black + wiązania M 10 GW 2021
CLOUD 7 BLACK + M 10 GW Black

Te piękne damskie narty będą do kupienia już od września w naszym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy także do przeczytania naszego wcześniejszego wpisu jeżeli interesują Ciebie również inne narty z linii Cloud 2021 “Narty Atomic Cloud 8 2021 – najlepsze przyjaciółki na stoku!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Narty Atomic Cloud 8 2021 - najlepsze przyjaciółki na stoku!

Narty Atomic Cloud 8 2021 – najlepsze przyjaciółki na stoku!

Narty Atomic Cloud 8 2021 to damskie deski, które w nadchodzącym sezonie mają szereg atrybutów predysponujących je do zostania przez nie Twoimi najlepszymi przyjaciółkami na stoku. Otrzymasz od nich wsparcie kiedy najbardziej tego potrzebujesz. Przeprowadzą Ciebie gładko i płynie przez trudniejsze fragmenty stoku. Lekko przeprojektowana geometria na sezon 21. Teraz nawet średnio zaawansowane narciarki będą odczuwać wyłącznie niczym nie skrępowaną radość z każdego zjazdu i zakrętu. Minimalistyczny wygląd nadaje im stosownego szyku. Śnieżnobiały kolor bez wątpienia pozwoli wyróżnić się na stoku!

Cytat

Ułatwiają każdy zjazd…

Narty Atomic Cloud 8 + wiązanie M 10 GW 2021
NARTY CLOUD 8 2021

Narty Atomic Cloud 8 + wiązanie M 10 GW 2021 są dostosowane do specyfiki kobiecego stylu jazdy. Specjalna konstrukcja nart ułatwia każdy zjazd. Skręcanie będzie wraz z nimi łatwe i niezmiernie płynne. Nawet po całym dniu jazdy nie wyczerpią energetycznie. W rezultacie wieczorem bez poczucia obezwładniającego zmęczenia możesz pójść pięknie ubrana i pełna energii na kolację do restauracji. Jest to zasługa przede wszystkim niezwykle przemyślanej geometrii, bowiem Cloud 8 w sezonie 2020/2021 są nieco węższe na dziobie i ogonie.

Od wielu sezonów Cloud 8 zdążyły przyzwyczaić już nas do swojej perfekcji prowadzenia. W tym roku owa perfekcja ma stać się niedoścignionym ideałem. W wyniku tego manewrowanie nartami przebiega bez trudu nawet przez średnio zaawansowane narciarki.

Narty Atomic Cloud 8 2021 o przemyślanej konstrukcji…

Narty Atomic Cloud 8 + wiązanie M 10 GW 2021
NARTY CLOUD 8 2021

Cloud 8 2021 to pierwsze z tej legendarnej damskiej linii nart, które posiadają technologię Servotec Light. Zauważysz jego działanie kiedy pokusisz się już na bardziej śmiałe i prędkie zjazdy w dół. Wówczas technologia ta dostarczy Tobie tak potrzebnej stabilności. Narty nie będą popadać w wibracje, nic nie zaburzy komfortu prowadzenia.

Kompensację energii na krawędziach nart wspiera Full Sidewall. W rezultacie każdy ruch narciarki staje się jeszcze bardziej pewny i dokładny.

W nartach Atomic Cloud 9 2021 zastosowano piankowy rdzeń Densolite Core. Jest on tutaj jak najbardziej na miejscu. Nie ma się czego wstydzić. Podnosi on przede wszystkim komfort jazdy, zgodny z grupą docelową tych nart jak i różnorodnego jakościowo terenu po, którym można się na nich poruszać. Docenią go zwłaszcza mniej doświadczone narciarki. Prócz tego przyczynia się on również do neutralizacji wibracji.

Cloud 8 nadają się również do bardziej wymagających tras i mogą być z powodzeniem zakładane przez bardziej doświadczone panie. Technologia, która pozwala na poczucie stabilności przy dużych prędkościach to Servotec Light. Dzięki niemu narty nie wchodzą w drgania na długich i szybkich prostych. W rezultacie można poczuć się na nich pewnie i pozwolić sobie tym samym na więcej.

Wiązania Atomic M 10 GW 2021

WIĄZANIA ATOMIC M 10 GW 2021
WIĄZANIA ATOMIC M 10 GW 2021

Narty Atomic Cloud 8 2021 sprzedawane są w zestawie z perfekcyjnie pasującymi stylistycznie oraz technologicznie wiązaniami Atomic M 10 GW 2021. To zdecydowanie najlżejsze, a także najwygodniejsze wiązania tego producenta z Austrii. Odznaczają się bardzo łatwym wpinaniem. Wystarczy położyć na nich nogę i to wszystko. Regulacja odbywa się bez zastosowania narzędzi. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest zamontowany skrobak do śniegu. Przy jego pomocy błyskawicznie pozbędziemy się zamarźliny przylegającej do podeszwy butów, która tak bardzo potrafi utrudnić wpięcie. Wiązania kompatybilne naturalnie z system Grip Walk.

Narty Atomic Cloud 8 2021 do kupienia na SnowSport.pl

Narty Atomic Cloud 8 + wiązanie M 10 GW 2021
CLOUD 8 + M 10 GW White

Te śnieżnobiałe damskie narty będą do kupienia już od września w naszym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy także do przeczytania naszego wcześniejszego wpisu jeżeli interesują Ciebie również inne narty z linii Cloud 2021 “Narty Atomic Cloud 9 2021 – Zadaj Szyk Na Stoku!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Narty Atomic Cloud 9 2021 – Zadaj Szyk Na Stoku!

Narty Atomic Cloud 9 2021 – zadaj szyk na stoku!

Narty Atomic Cloud 9 2021 przygotowana na nadchodzącą zimę jest jeszcze lepiej skrojona przez austriackich projektów stokowej mody. To ponadczasowo elegancka i zgrabna narta dla kobiet. Pasuje na każą okazję i sprawdzi się w większości warunków przygotowanych tras. Można ją porównać do “małej czarnej”. Jest tak samo uniwersalna jak ta legendarna damska sukienka. Stylistycznie skromna, a tak szalenie szykowna. Cloud 9 2021 to wybór kobiet z klasą.

cytat

Zabłyśnie na stoku…

Narty Atomic Cloud 9 + wiązania M10 GW Black 2021
Narty Atomic Cloud 9 2021

W tym sezonie Narty Atomic Cloud 9 + wiązania M10 GW Black 2021 zabłysną na wyratrakowanych wybiegach mody. Przykuwają uwagę swoją stonowaną klasyczną kolorystyką. Na laminacie białe kropki, przełamujące subtelnie dominujący czarny kolor. Stonowane dodatki w szarym kolorze dopełniają niezwykle eleganckiej czerni. Wyglądają naprawdę w dobrym guście. Te narty wybiorą wyrafinowane w swych wyborach panie z poczuciem estetycznego stylu.

Narty Atomic Cloud 9 wspierają kobiecy styl jazy…

Narty Atomic Cloud 9 + wiązania M10 GW Black 2021
Cloud 9 2021

Seria Cloud wspiera kobiecy styl jazdy. Będą najlepszym wyborem na dobrze przygotowane trasy. Wspierają jazdę także na mniej doskonałych stokach. Jazda po niezbyt dobrze ubitym śniegu będzie teraz w pełni komfortowa. Te czarne eleganckie narty prowadzi się ponadprzeciętnie przyjemnie i gładko. Płynność jazdy jaką się odznaczają to zasługa przede wszystkim technologi Servotec Light. Ta odchudzona, damska wersja tej legendarnej technologii Atomic to swoiste wycięcie w topie narty. Wybitnie wspiera jazdę. Jego działanie można porównać do wspomagania kierownicy. Nadaje jeździe stabilności i komfortu. Również przyczynia się do amortyzowania każdego zjazdu po nierównościach.

W nartach Atomic Cloud 9 2021 zastosowano także unikatową technologię Titanium Stabilizer. Ta metaliczna warstwa działa niczym dodatkowy tłumik drgań. Umieszczenie metalicznej warstwy w najbardziej newralgicznych dla konstrukcji miejsc nart odpowiednio ją dociąża. W rezultacie deski zyskują na mocy, lepiej wchodzą w śnieg podczas zakręcenia. W wyniku jego zastosowania nie rezonują również na rozjeżdżonym stoku. Tym samym możesz skusić się na swobodny zjazd w dół bez obawy utraty panowania nad tymi ślicznymi deskami.

Ponadto Narty Cloud 9 2021 charakteryzują się wysoką precyzją sterowania. Reagują żwawo na każdy Twój ruch. Warto jednak zauważyć, że narty nie są przesadnie nerwowe, wręcz przeciwnie. Płynnie będą słuchać się Twoich poleceń. Te właściwości osiągnięto w rezultacie zastosowania biegnącego od dzioba do ogona bez żadnej modyfikacji.

Wiązania Atomic M 10 GW 2021

WIĄZANIA ATOMIC M 10 GW 2021
WIĄZANIA ATOMIC M 10 GW 2021

Narty Atomic Cloud 9 2021 dostępne są w secie z optymalnie pasującymi stylistycznie i technologicznie wiązaniami Atomic M 10 GW 2021. To uznawane za najlżejsze i najbardziej wygodne wiązania austriackiego producenta. Odznaczają się intuicyjnym wpinaniem. Wystarczy oprzeć na nich nogę i już jesteś wpięta. Regulacja przebiega bez użycia narzędzi. Niebywale funkcjonalnym rozwiązaniem jest zastosowanie skrobaka do śniegu. Za jego sprawą błyskawicznie pozbędziemy się zamarzniętego śniegu przylegającego do podeszwy butów, który niejednokrotnie utrudnia wpinanie się w narty. Wiązania kompatybilne naturalnie z system Grip Walk.

Narty Atomic Cloud 9 2021 do kupienia na SnowSport.pl

Narty Atomic Cloud 9 + wiązania M10 GW Black 2021
Cloud 9 2021

Te niezwykle eleganckie damskie narty będą dostępne już od września w naszym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy także do przeczytania naszego wcześniejszego artykułu jeżeli interesują Ciebie również inne narty z legendarnej damskiej serii Cloud “Narty Atomic Cloud 11 2021 – piękno i najlepsza trakcja!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Narty Atomic Cloud 11 2021 - piękno i najlepsza trakcja!

Narty Atomic Cloud 11 2021 – piękno i najlepsza trakcja!

Narty Atomic Cloud 11 2021 to ścisły top tej legendarnej kobiecej linii. Deski z serii Cloud przywykły już nas do swojej ponadprzeciętnej elegancji i absolutnie dobrego wyczucia stylu. Nie są prze kraszone, a delikatne i subtelne. Skrywają w sobie jednak wielką moc. 11-stki z aktualnego sezonu można przyrównać do drogiej, wieczorowej sukni. Te luksusową nartę wybiorą wyrafinowane w swych wyborach panie lubujące się w osiąganiu znacznych prędkości. W tekście przedstawimy zdjęcia i charakterystykę modelu z sezonu 2020/2021!

cytat

Dla kogo Narty Atomic Cloud 11 2021?

Narty Atomic Cloud 11 + wiązania M 10 GW White 2021
CLOUD 11 2021

Te śnieżnobiałe narty przeznaczone są dla kobiet pewnych swoich umiejętności technicznych. Co prawda wspomagają kobiecy styl jazdy, lekko się prowadzą, jednakże nie nadają się dla początkujących. Będą tym samym idealne dla kobiet lubiących poczuć powiem prędkości na długich prostych. Jeżeli lubisz na stoku wykonywać długie i płynne zakręty z poczuciem pełni władzy nad nartami powinnaś na nadchodzącą zimę wybrać właśnie Narty Atomic Cloud 11 + wiązania M 10 GW White 2021.

Technologia wspiera kobiecy styl jazdy…

Narty Atomic Cloud 11 + wiązania M 10 GW White 2021
CLOUD 11 2021

Naczelną ideą przyświecającą projektantom podczas tworzenia tych nart było stworzenie desek o dużej mocy, zapewniających spore osiągi przy niskiej wadze. Mała masa jest niezwykle istotna właśnie przede wszystkich w nartach dla kobiet. Wszystkie technologie, które Atomic ulokował w nowych Cloud 11 łączą właśnie te jakby mogłoby się wydawać przeciwstawne właściwości.

Servotec Light jest odchudzoną wersją tego legendarnego rozwiązania austriackiego producenta. Ten innowacyjny system działa w nartach bardzo podobnie do wspomagania kierownicy w samochodzie. Zdolność skręcania zwiększa się lub zmniejsza w zależności od prędkości z jaką poruszać się będzie narciarka. Ta wersja tego rozwiązania jest znacznie lżejsza od klasycznego systemu Servotec, spotykanego przede wszystkim w nartach race’owych przeznaczonych dla mężczyzn.

Kiedy mówimy o kompromisie pomiędzy wagą, a mocą należy wspomnieć o drewnianym rdzeniu Light Woodcore. Ta unikatowa mieszanka drewna topoli i jesionu wyraźnie zmniejsza wagę narty, przyczynia się do poprawy jej zwrotności, a także doskonale tłumi drgania.

Full Sidewall, w który wyposażono narty sprawia, że jest ona zwinna i lekka w prowadzeniu. W rezultacie otrzymujemy nartę stabilną i nietrudną w opanowaniu na dobrze przygotowanych trasach. Cloud 11 to deski dla doskonałych narciarek. Nie są wyposażone w rocker. Tylko profesjonalistki wykorzystają poprawnie właściwości jakie drzemią w Active Camber. Wyłącznie zaawansowane technicznie narciarki będą mogły poprowadzić te deskę nienagannie i płynnie podczas zmiany krawędzi na krawędź. Te piękne, śnieżnobiałe deski charakteryzują się długim promieniem skrętu. W rezultacie można spodziewać się wyzwalania niesamowicie dużych dawek adrenaliny w trakcie pokonywania kolejnych fragmentów stoku.

Titanium Powered – drogocenny materiał…

Nieocenioną dla stabilnej jazdy nart Atomic Cloud 11 2021 jest metaliczna warstwa Titanium Powered. Dociąża ona nartę w szczególnie newralgicznych dla konstrukcji miejscach. Owe dociążenie skutkuje właściwym dociskiem narty, a także przykłada się również do neutralizacji wibracji, które generowane są zwłaszcza podczas jazdy z dużą prędkością. W wyniku tego na nartach można poczuć się bardziej pewnie siebie i pokusić się na osiągania coraz to lepszych rezultatów.

Wiązania Atomic M 10 GW 2021

Wiązania M 10 GW White 2021
Wiązania Atomic M 10 GW 2021

Narty Atomic Cloud 11 2021 sprzedawane są w secie z idealnie pasującymi stylistycznie i technologicznie wiązaniami Atomic M 10 GW 2021. Uznawane za najlżejsze i najwygodniejsze wiązania tego austriackiego producenta. Charakteryzują się intuicyjnym wpinaniem. Wystarczy położyć na nich nogę i już wszystko gotowe. Regulacja przebiega bez narzędzi. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest zastosowanie skrobaka do śniegu. Za jego sprawą prędko pozbędziemy się zamarzniętego śniegu przylegającego do podeszwy butów. Wiązania kompatybilne naturalnie z system Grip Walk.

Cloud 11 zostały stworzone dla nienagannych technicznie narciarek. Posiadają szereg ułatwiających i poprawiających komfort jazdy rozwiązań technologicznych, jak choćby legendarny Servotec. Przykują uwagę na stoku swoim stylem i elegancją. Jeżeli lubisz otaczać się luksusowymi przedmiotami to wybierz właśnie te najwyżej jakości narty dla kobiet.

Narty Atomic Cloud 11 2021 do kupienia na SnowSport.pl

CLOUD 11 + M 10 GW White

Te przepiękne damskie narty będą do kupienia już od września w naszym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy także do przeczytania naszego poprzedniego artykułu jeżeli interesują Ciebie również inne deski z linii Cloud “Narty Atomic Cloud 12 2021 – królowe damskich nart!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Narty Atomic Cloud 12 2021 – Królowa Damskich Nart!

Narty Atomic Cloud 12 2021 – królowe damskich nart!

Narty Atomic Cloud 12 2021 to najwyższa na niebie chmura. Wyżej jest już tylko stratosfera. Ciemna, silna, groźna. Prędko i niestrudzenie gna przed siebie. Jest przy tym niebywale elegancka i stylowa. Taka jest właśnie na sezon 2021 najlepsza damska narta z linii Cloud. Wciąż zgodna z damską charakterystyką jazdy, jednakże przeznaczona przede wszystkim dla profesorek narciarstwa. Jeździ stabilnie i bez wibracji na długich prostych. Zdecydowanie dodaje mocy i pewności siebie. Przekonaj się sama jaka ona jest!

cytat

Styl i klasa…

Narty Atomic Cloud 12 + wiązanie X 12 GW Black 2021
Nrty Cloud 12 2021

Cloud 12 2021 wyglądają rzeczywiście niebywale elegancko. Dedykowane panią, które mają gust. Stylowe czerń z drobnymi białymi kropeczkami na laminacie. W tym sezonie jest czarna w odróżnieniu do białej zeszłorocznej. Choć to narta race’owa w damskim wydaniu, nie znajdziemy w niej pstrokatych dodatków. Zdecydowanie dla pań z klasą i smakiem estetycznym. Klasyczna czerń będzie pasować do każdej stokowej kreacji.

Narty Atomic Cloud 12 2021 -technologia, która wygrywa

Narty Atomic Cloud 12 + wiązanie X 12 GW Black 2021
Cloud 12 2021

W sezonie 2021 narta Atomic Cloud 12 szybciej się ugina i jest bardziej żwawa. Taki rezultat powstał w wyniku kosmetycznie przeprojektowanej geometrii. Talia jest teraz nieco węższa na dziobie i ogonie.

Tylko Atomic Cloud 12 z całej serii posiadają pełny Servotec. Metalowy pręt z elastometrem jest jest tym co austriaccy projektanci stworzyli w ostatnim czasie najlepszego. To rozwiązania działa niczym hydrauliczne wspomaganie kierownicy. Asystuje podczas skręcania, zwłaszcza przy dużej prędkości. Do tego wybitnie pochłania wibracje generowane na długich i szybkich prostych. W wyniku tego można poczuć się na nich stabilnie i komfortowo. To natomiast przekłada się na osiąganie lepszych rezultatów, możesz bowiem pozwolić sobie na więcej, zwłaszcza jeśli chodzi o prędkość i wycinanie ostrych zakrętów. Nie musisz się obawiać, że stracisz panowanie nad tymi pięknymi czarnymi nartami.

Narty Atomic Cloud 12 + wiązanie X 12 GW Black 2021 wyposażono w High-Speed Sidecut. Jest to krawędź dostrojona do jazdy z wysoką prędkością. Wzorowo trzyma na ostrych zakrętach pokonywanych lotnie na pełnej prędkości. Możesz śmiało pokusić się o prędki zjazd w dół. Nie stracisz bowiem na komforcie jazdy i stałym poczuciu bezpieczeństwa. Full Sidewall zadba o to, by każdy wygenerowany przez Ciebie ruch był płynnie transmitowany na deski.

Warto zauważyć, że rdzeń Lighty Woodcore dodatkowo usztywnia nartę. Specjalnie wyselekcjonowane drewno topoli najwyższej jakości determinuje o lekkości nart, co jest tak przecież niezwykle istotne w przypadku nart dla kobiet. W tej najlepszej damskiej narcie nie mogło zabraknąć rzecz jasna Titanium Powered. Ta metaliczna warstwa dociąża nartę tam gdzie trzeba i przyczynia się jeszcze większego pochłaniania wibracji.

Wiązania X 12 TL GW BLACK 2021

Wiazania X 12 TL GW BLACK 2021
Wiązania X 12 TL GW BLACK 2021

Narty Atomic Cloud 12 2021 sprzedawane są w zestawie z wiązaniami X 12 TL GW BLACK 2021. To najlepszy wybór w grupie wiązań dla profesjonalistek. Można je ustawić i wyregulować bez pomocy narzędzi. Gwarantują najwyższej klasy przekaz sił między narciarką, a deskami. Dają całkowitą kontrolę i znakomitą sztywność. Kompatybilne naturalnie z rozwiązaniem butów w systemie Grip Walk.

Narty Atomic Cloud 12 2021 do kupienia na SnowSport.pl

Narty Atomic Cloud 12 + wiązanie X 12 GW Black 2021
CLOUD 12 + X 12 GW Black

Te najlepsze damskie narty będą do kupienia już od września w naszym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy także do przeczytania naszego poprzedniego artykułu jeżeli interesują Ciebie również męskie narty race’owe “Narty Atomic Redster 2021 – czyli sportowa jazda!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Narty Volkl Racetiger 2021 - tygrys już na polowaniu!

Narty Volkl Racetiger 2021 – tygrys już na polowaniu!

Narty Volkl Racetiger 2021 to jedne z najbardziej “drapieżnych” serii desek na stok. Tygrysie pręgi na laminacie nie bez kozery sygnalizują ich agresywne usposobienie. Dynamiczne, waleczne, silne jak kocur ze śnieżnej Syberii. Do tego niezwykle błyskawiczne i przede wszystkim bezlitosne dla rywali. Takie są właśnie nowe race’owe Racetiger na sezon 2020/2021. Jeżeli jesteś narciarzem, który nie lubi kompromisów, a nade wszystko stawia na sportowy charakter prędkich przejażdżek na stoku, ta seria jest właśnie dla Ciebie. Złożona z kilkunastu modeli nart. W rezultacie każdy znajdzie coś dla siebie zgodnego z indywidualną specyfiką jazdy. Idealne narty do startów w zawodach. Stań się drapieżnikiem i upoluj swoje sportowe trofea!

cytat

Volkl Racetiger GS Pro WC Plate + wiązania X-Comp 12 GW Race 2021

Narty Volkl Racetiger GS Pro WC Plate + wiązania X-Comp 12 GW Race 2021
Narty Volkl Racetiger GS Pro WC Plate 2021

Volkl Racetiger Speedwall GS Pro UVO 2021 to nowa narta gigantowa tego najbardziej renomowanego, niemieckiego producenta. Najnowsza wersja z tej owianej już legendą serii nart wyścigowych. Pakiet technologii rodem z Pucharu Świata w jakie została zaopatrzona narta, pozwoli wznieść się Tobie na wyżyny swoich możliwości. Jazdę wspiera wybitnia race’owa płyta i nowe wiązania z systemem Grip Walk.

W konstrukcji tej topowej deski gigantowej użyto technologię Recefinish. Jest to odpowiednie, wyścigowe podcięcie krawędzi 0,8° / 87,6°. Znajdziemy także dwie warstwy Titanalu dla stabilizacji jazdy przy dużej prędkości i zniwelowaniu tym samym w popadanie w drgania. Titanal dodatkowo wzmacnia osadzenie krawędzi. Deski wyposażone prócz tego w najszybszy ślizg producenta P-Tex 4504, a także wyścigową płytę WC Plate.

Parametry techniczne:

 • Poziom umiejętności narciarza (w skali 1-10) : 9-10
 • Waga narty gr: 2320 g* / 175 bez wiązania
 • Taliowanie: 114-69-97 mm
 • Promień skrętu: 18,3 m/175 cm
 • Profil: Tip Rocker
 • Konstrukcja / Technologia: UVO 3D, 3D.Glass, Powered by Titanium, Full Sidewall, Race Finish 0,8° / 87,6°, Base: P-Tex 4504
 • Płyta: sportowa World Cup Palate
 • Rdzeń: Speedwall Multilayer Woodcore Beech/Poplar 70/30
 • Długości (Promie): 175 (18.3), 180 (19.4), 185 (20.6)

Narty Volkl Racetiger SL Pro WC Plate + wiązania X-Comp 12 GW 2021

Narty Volkl Racetiger SL Pro WC Plate + wiązania X-Comp 12 GW 2021
Volkl Racetiger SL Pro WC Plate 2021

Volkl Racetiger Speedwall SL Pro UVO to jak co sezon najlepsza narta slalomowa światowej klasy. Nie inaczej rzecz się ma w sezonie 2021. Jest niezrównanie doskonała w trakcie krótkich skrętów. Idealna do wykorzystania podczas zawodów slalomu giganta, czy startów w World Cup. Produkowana seryjnie najlepsza narta slalomowa wszech czasów. Ponad nią, są już wyłącznie narty produkowane na indywidualne zamówienie zawodników z Pucharu Świata.

Parametry teczniczne:

 • Poziom umiejętności narciarza (w skali 1-10) : 9-10
 • Waga narty gr: 2210 g* / 165 bez wiązania
 • Taliowanie: 127-68-103 mm
 • Promień skrętu: 12,6 m/165 cm
 • Profil: Tip Rocker
 • Konstrukcja / Technologia: UVO 3D, 3D.Glass, Powered by Titanium, Full Sidewall, Race Finish 0,8° / 87,6°, Base: P-Tex 4504
 • Płyta: sportowa World Cup Palte
 • Rdzeń: Speedwall Multilayer Woodcore Beech/Poplar 70/30
 • Długości (Promie): 150 (10.2), 155 (11.0), 160 (11.8), 165 (12.6), 170 (13.4)

Narty Volkl Racetiger GS + wiązania rMotion2 12 GW Race 2021

Narty Volkl Racetiger GS + wiązania rMotion2 12 GW Race 2021
Volkl Racetiger GS 2021

Volkl Racetiger GS 2021 to uznawane w świecie doskonałych technicznie narciarzy za jedne z najlepszych nart gigantownych. Te najwyższej jakości deski charakteryzują się długim promieniem skrętu. Z nimi możesz z prędkością uderzenia grzmotu mknąć przez utwardzone stoki. Wyposażone w legendarny i tak samo wydajny tłumic EVO 3D. W rezultacie oferują ogromną stabilność. Osiąganie tych niezrównanie wysokich prędkości jest możliwe również za sprawą ślizgu P-Tex 4504. Te drapieżne deski charakteryzują się również znaczną odpornością na uszkodzenia. To zasługa przede wszystkim wzmocnienia 3D.Glass. To specjalne włókna szklane, które w przekroju poprzecznym stanowią trójwymiarową strukturę.

Parametry teczhniczne:

 • Poziom umiejętności narciarza (w skali 1-10) : 7-9
 • Waga narty gr: 2130 g* / 175 bez wiązania
 • Konstrukcja / Technologia: UVO 3D, 3D.Glass, Powered by Titanium, Full Sidewall, Tip Rocker, Base: P-Tex 4504
 • Taliowanie: 114-69-97 mm
 • Promień skrętu: 18,3 m/175 cm
 • Profil: Tip Rocker
 • Rdzeń: Speedwall Multilayer Woodcore Beech/Poplar 70/30
 • Długości (Promie): 170 (17.1), 175 (18.3), 180 (19.4), 185 (20.6)

Narty Volkl Racetiger SL + wiązania rMotion2 12 GW Race 2021

Volkl Racetiger SL + wiązania rMotion2 12 GW Race 2021
Volkl Racetiger SL 2021

Volkl Racetiger Speedwall SL UVO w sezonie 2020/2021 oferują zupełnie nową energię. To niezmiernie precyzyjne narty slalomowe. Odpowiednio sztywne by doskonale reagować na inicjację krótkich skrętów. Raceowa slalomka niemieckiego producenta odznaczająca się doskonałymi parametrami. Poczujesz niezawodne trzymanie krawędzi na ubitym śniegu. Powered by Titanium wzmacnia konstrukcję, przyczyniając się do stabilności i pewnego zachowania narty podczas znacznych prędkości. W wyniku zastosowania tego rozwiązania masz wpływ na zachowanie narty i to niezależnie od tego jak prędko zjeżdżasz. Odpowiednią sztywność zapewnia Full Sidewall, czyli pełna ścianka boczna. O klasie narty świadczy również zastosowanie Speedwall Multilayer Woodcore, czyli wielowarstwowego rdzenia drewnianego wykorzystywanego wyłącznie w nartach z najwyższej półki.

Parametry techniczne:

 • Poziom umiejętności narciarza (w skali 1-10) : 7-9
 • Waga narty gr: 2040 g* / 165 bez wiązania
 • Konstrukcja / Technologia: UVO 3D, 3D.Glass, Powered by Titanium, Full Sidewall, Base: P-Tex 4504
 • Taliowanie: 127-68-103 mm
 • Promień skrętu: 12,6 m/165 cm
 • Profil: Tip Rocker
 • Rdzeń: Speedwall Multilayer Woodcore Beech/Poplar 70/30
 • Długości (Promie): 150 (10.2), 155 (11.0), 160 (11.8), 165 (12.6), 170 (13.4)

Narty Volkl Racetiger SC Carbon + wiązania vMotion3 12 Alu GW [120081] 2021

Racetiger SC Carbon + wiązania vMotion3 12 Alu GW [120081] 2021
Volkl Racetiger SC Carbon 2021

Racetiger SC Carbon 2021 to narty wręcz stworzone do wykonywania licznych i krótkich skrętów. Odchudzone za sprawą zastosowania lżejszego rdzenia drewnianego z dodatkiem drewna Paulowania. Za ich niższą wagą odpowiada również zastąpienie stali przez włókna węglowe. W rezultacie udało się zaoszczędzić, aż 250 g na dwóch deskach w odniesieniu do klasycznych modeli SC! Narty bardzo skrętne o sportowym sznycie. Charakterystyczne czarne pasy na białym laminacie sprawią, że na stoku będziesz wyglądać niczym drapieżny tygrys syberyjski, czy śnieżna pantera. Doskonale odczytują zamiary jadącego na nich oraz błyskawicznie reagują na wszelkie impulsy inicjowane z buta narciarskiego. Natychmiastowa zmiana krawędzi z tymi nartami to nic trudnego. Doskonale sprawdzą się w średnich i długich skrętach.

Parametry techniczne:

 • Poziom umiejętności narciarza (w skali 1-10) : 5-7
 • Waga narty gr: 1690 g* / 165 bez wiązania
 • Konstrukcja / Technologia: UVO 3D, 3D.Glass, Powered by Carbon, Base: P-Tex 2100, Full Sidewall, Full SensorWoodCore Beech/Poplar/Paulownia
 • Taliowanie: 123-70-103 mm (155-165 cm)
 • Promień skrętu: 13,0 m/165 cm
 • Profil: Tip Rocker
 • Rdzeń: Speedwall Multilayer Woodcore Beech/Poplar/Paulownia
 • Długości (Promień): 155 (11.3), 160 (12.1) 165 (13.0)
 • Kolor: Black – czarny

Narty Volkl Racetiger SC Black + wiązania vMotion3 12 GW 2021

Volkl Racetiger SC Black + wiązania vMotion3 12 GW 2021
Volkl Racetiger SC Black 2021

Racetiger SC Black UVO 2021 to wybitnie sportowe deski. Przepełnione sportową energią, wręcz nią kipią i wrzą. Swoją energię podczas dynamicznych zjazdów i skrętów będą w stanie odtaić nawet najbardziej zmrożone fragmenty stoku. To prawdziwa narta race’owa dzięki, której wjedziesz w sportowym tempie na wyżyny swoich umiejętności. W tym sezonie posiadają jeszcze mocniejsze wiązania, kompatybilne z systemem Grip Walk. Przeznaczone dla wyrafinowanych entuzjastów narciarstwa.

Parametry techniczne:

 • Poziom umiejętności narciarza (w skali 1-10) : 5-7
 • Waga narty gr: 1940 g* / 165 bez wiązania
 • Konstrukcja / Technologia: UVO 3D, 3D.Glass, Powered by Steel, Base: P-Tex 2100, Full Sidewall, Full SensorWoodCore Beech/Poplar
 • Taliowanie: 123-70-103 mm (150-170 cm) oraz 119-71-100 mm (175cm)
 • Promień skrętu: 13,0 m/165 cm
 • Profil: Tip Rocker
 • Rdzeń: Speedwall Multilayer Woodcore Beech/Poplar 70/30
 • Długości (Promień): 150 (10.5), 155 (11.3), 160 (12.1) 165 (13.0), 170 (13.9), 175 (16.6)
 • Kolor: Black – czarny

Narty Volkl Racetiger SC Yellow + wiązania vMotion3 12 GW [120071] 2021

SC Yellow + wiązania vMotion3 12 GW [120071]
Volkl Racetiger SC Yellow 2021

Wjedź w znakomitym stylu w sezon 20/21 z nowymi nartami Racetiger SC Yellow UVO 2021. Tych desek nie zlekceważy żaden profesjonalista. Dedykowane do cięcia krótkich oraz średnich zakrętów na perfekcyjnie przygotowanej trasie. Stylistyka nart nawiązująca do tygrysa, pozwoli prędko stać się Tobie prawdziwym drapieżnikiem stoków. Agresywne narty dla zawodowców. Pozwalają na błyskawiczną zmianę krawędzi. Wiązania vMotion 12 GW zniosą duże przeciążenia, dzięki czemu możesz jeszcze bardziej podciągnąć swoje osiągnięcia.

Parametry teczniczne:

 • Poziom umiejętności narciarza (w skali 1-10) : 5-7
 • Waga narty gr: 1940 g* / 165 bez wiązania
 • Konstrukcja / Technologia: UVO 3D, 3D.Glass, Powered by Steel, Base: P-Tex 2100, Full Sidewall, Full SensorWoodCore Beech/Poplar
 • Taliowanie: 123-70-103 mm (150-170 cm) oraz 119-71-100 mm (175cm)
 • Promień skrętu: 13,0 m/165 cm
 • Profil: Tip Rocker
 • Rdzeń: Speedwall Multilayer Woodcore Beech/Poplar 70/30
 • Długości (Promień): 150 (10.5), 155 (11.3), 160 (12.1) 165 (13.0), 170 (13.9), 175 (16.6)
 • Kolor: Yellow – żółty

Narty Volkl Racetiger RC Red + wiązania vMotion3 12 GW [120051] 2021

Volkl Racetiger RC Red + wiązania vMotion3 12 GW [120051] 2021
Volkl Racetiger RC Red 2021

Racetiger RC Red 2021 to zaawansowane deski race przeznaczone do jazdy przede wszystkim krótkim skrętem. Przypadną do gustu narciarzom preferującym właśnie taki styl jazdy. Typowa narta na utwardzoną i dobrze przygotowaną trasę. Rdzeń drewniany stanowi mieszankę dwóch rodzai drewna. Ponadto wzmocniony stalowym płatem i zabudowany pełną ścianką Full Sidewall. Agresywna jazda możliwa także dzięki wiązaniom, które są kompatybilne z rozwiązaniem Grip Walk. Promień skrętu tych desek jest uzależniony od ich długości. Od 13 m przy długości 165 cm do aż 17,7 m przy egzemplarzu 180 cm. Esge Gripe doskonale przytrzyma nawet na zamrożonych trasach. Wyposażone również w udoskonalony tłumik UVO 3D. Działa w trzech wymiarach i doskonale neutralizuje wszelkie drgania.

Parametry techniczne:

 • GRIP WALK – technologia używana w najnowszych butach oraz wiązaniach narciarskich
 • Poziom umiejętności narciarza (w skali 1-10) : 5-7
 • Waga narty gr: 1930 g* / 165 bez wiązania
 • Konstrukcja / Technologia: UVO 3D, 3D.Glass, Powered by Steel, Base: P-Tex 2100, Full Sidewall, Full SensorWoodCore Beech/Poplar
 • Taliowanie: 119-71-100 mm (170-180 cm) oraz 123-70-103 mm (165cm)
 • Promień skrętu: 13,0 m/165 cm
 • Profil: Tip Rocker
 • Rdzeń: Speedwall Multilayer Woodcore Beech/Poplar 70/30
 • Długości (Promień): 165 (13.0), 170 (15.6), 175 (16.6), 180 (17.7)
 • Kolor: Red – czerwony

Narty Volkl Racetiger RC Black + wiązania vMotion3 12 GW [120041] 2021

RC Black + wiązania vMotion3 12 GW [120041]
Volkl Racetiger RC Black 2021

Volkl Racetiger RC Black 2021 to doskonałe narzędzie race’owe do jazdy średnim skrętem. Na pokładzie Woodcore, wzmocniony stalową listwą i objęty pełnym Sidewallem. Dosknałe na przygotowane trasy. Jeżeli preferujesz dynamiczne, średnie skręty i lubisz rywalizację, te deski będą dla Ciebie najwłaściwsze. Laminat z włókna szklanego 3D.Glass usztywnia i uelastycznia deski dzięki splotom z włókna szklanego o trójwymiarowej strukturze. Dodatkowo rdzeń narty jest usztywniony dzięki zastosowaniu Powered by Titanium. Stabilizuje on nartę podczas jazdy z dużą prędkością. Jest to szczególnie przydatne przede wszystkim podczas jazdy po gorszych jakościowo fragmentach stoków.

Parametry techniczne:

 • Poziom umiejętności narciarza (w skali 1-10) : 5-7
 • Waga narty gr: 1930 g* / 165 bez wiązania
 • Konstrukcja / Technologia: UVO 3D, 3D.Glass, Powered by Steel, Base: P-Tex 2100, Full Sidewall, Full SensorWoodCore Beech/Poplar
 • Taliowanie: 119-71-100 mm (170-180 cm) oraz 123-70-103 mm (165cm)
 • Promień skrętu: 13,0 m/165 cm
 • Profil: Tip Rocker
 • Rdzeń: Speedwall Multilayer Woodcore Beech/Poplar 70/30
 • Długości (Promień): 165 (13.0), 170 (15.6), 175 (16.6), 180 (17.7)

Narty Volkl Racetiger SC Black + wiązania vMotion3 10 GW [120071] 2021

Racetiger SC Black + wiązania vMotion3 10 GW [120071] 2021
Volkl Racetiger SC Black 2021

Racetiger SC Black UVO 2021 wyróżniają się swoim drapieżnym wyglądem. Żółte pręgi na czarnym wypełnieniu ślizgu nadają narcie zdecydowanie sportowego charakteru. Ta nowa narta race’owa pozwoli Tobie na osiągnięcie lepszych rezultatów podczas zawodów każdej rangi. Dedykowane przede wszystkim do licznych krótkich skrętów na dobrze przygotowanej trasie. Bardzo skrętne i energiczne. Stylistyka nart nie pozwoli nie dostrzec Twojego stylu jazdy. Ta narta doskonale odczuwa zamiary narciarza. Natychmiast reaguje na każdy wygenerowany z buta sygnał. W rezultacie możesz dowolnie w dynamiczny sposób przechodzić od krawędzi do krawędzi.

Parametry techniczne:

 • Poziom umiejętności narciarza (w skali 1-10) : 5-7
 • Waga narty gr: 1940 g* / 165 bez wiązania
 • Konstrukcja / Technologia: UVO 3D, 3D.Glass, Powered by Steel, Base: P-Tex 2100, Full Sidewall, Full SensorWoodCore Beech/Poplar
 • Taliowanie: 123-70-103 mm (150-170 cm) oraz 119-71-100 mm (175cm)
 • Promień skrętu: 13,0 m/165 cm
 • Profil: Tip Rocker
 • Rdzeń: Speedwall Multilayer Woodcore Beech/Poplar 70/30
 • Długości (Promień): 150 (10.5), 155 (11.3), 160 (12.1) 165 (13.0), 170 (13.9), 175 (16.6)
 • Kolor: Black – czarny

Narty Volkl Racetiger SC Yellow + wiązania vMotion3 10 GW [120071] 2021

SC Yellow + wiązania vMotion3 10 GW [120071]
Volkl Racetiger SC Yellow 2021

Racetiger SC Yellow UVO 2021 to doładowane dodatkową mocą od czubka do ogona narty dla zaawansowanych narciarzy. Najlepiej spiszą się podczas krótkich i średnich skętów. Stylistyka nart podkreśla ich dynamiczność, którą bez wątpienia czuć podczas każdego zjazdu w dół. Sprawne manewrowanie i natychmiastowa reakcja. Przechodzenie z krawędzi na krawędź odbywa się natychmiast i w niezwykle płynny sposób.

Tłumich UVO 3D został przeprojektowany i jeszcze płynniej wybiera wszelkie drgania. W celu stabilizacji, nadaniu sztywności i wyeliminowaniu drgań narty wzmocniono w części wewnętrznej tytanową listwą Powered by Titanium. Rdzeń to Speedwall Multilayer Woodcore, czyli drewniana struktura stanowiąca połączenie dwóch gatunkowo najlepszych rodzai drzew do tego rodzaju konstrukcji.

Parametry techniczne:

 • Poziom umiejętności narciarza (w skali 1-10) : 5-7
 • Waga narty gr: 1940 g* / 165 bez wiązania
 • Konstrukcja / Technologia: UVO 3D, 3D.Glass, Powered by Steel, Base: P-Tex 2100, Full Sidewall, Full SensorWoodCore Beech/Poplar
 • Taliowanie: 123-70-103 mm (150-170 cm) oraz 119-71-100 mm (175cm)
 • Promień skrętu: 13,0 m/165 cm
 • Profil: Tip Rocker
 • Rdzeń: Speedwall Multilayer Woodcore Beech/Poplar 70/30
 • Długości (Promień): 150 (10.5), 155 (11.3), 160 (12.1) 165 (13.0), 170 (13.9), 175 (16.6)
 • Kolor: Yellow – żółty

Narty Volkl Racetiger RC Red + wiązania vMotion3 10 GW [120051] 2021

Racetiger RC Red + wiązania vMotion3 10 GW [120051] 2021
Volkl Racetiger RC Red 2021

Volkl Racetiger RC 2021 będą najlepsze jeżeli jesteś entuzjastom skrętów na dobrze przygotowanym stoku o umiarkowanym promieniu. Wielowarstwowy rdzeń drewniany Woodcore został wzmocniony stalą, a także wyposażony w pełną ściankę boczną Full Sidewall . Doskonały wybór dla średniozaawansowanych i rozwiniętych w swoich umiejętnościach technicznych. Tłumik UVO 3D stabilizuje jazdę i eliminuje bujanie dziobami. W rezultacie możemy cieszyć się stabilną jazdą nawet przy znacznej prędkości. Ślizg Base: P-Tex 4504 wykorzystywany wyłącznie w nartach z górnej półki. Jego zastosowanie przyczynia się do osiągania doskonałych rezultatów i wykręcania wspaniałych czasów podczas zjazdów. Nie tylko w trakcie startów w zawodach zależy nam na przyjemnym poczuciu przyspieszenia i prędkości. Te narty właśnie tym Ciebie obdarzą.

Parametry techniczne:

 • Poziom umiejętności narciarza (w skali 1-10) : 5-7
 • Waga narty gr: 1930 g* / 165 bez wiązania
 • Konstrukcja / Technologia: UVO 3D, 3D.Glass, Powered by Steel, Base: P-Tex 2100, Full Sidewall, Full SensorWoodCore Beech/Poplar
 • Taliowanie: 119-71-100 mm (170-180 cm) oraz 123-70-103 mm (165cm)
 • Promień skrętu: 13,0 m/165 cm
 • Profil: Tip Rocker
 • Rdzeń: Speedwall Multilayer Woodcore Beech/Poplar 70/30
 • Długości (Promień): 165 (13.0), 170 (15.6), 175 (16.6), 180 (17.7)
 • Kolor: Red – czerwony

Narty Volkl Racetiger RC Black + wiązania vMotion3 10 GW [120041] 2021

RC Black + wiązania vMotion3 10 GW [120041]
Volkl Racetiger RC Black 2021

Volkl Racetiger RC Black 2021 to idealne narty przede wszystkim dla narciarzy, którzy preferują jazdę skrętami o średniej długości. Doskonale trzymają się podłoża. To przede wszystkim zasługa zastosowanie specjalnej krawędzi Edge Grip, która poradzi sobie nawet na zmrożonych trasach. Tłumik UVO 3D pracuje w trzech wymiarach. Rdzeń drewniany Speedwall Multilayer Woodcore posiada wielowarstwowy przekrój. Dodatkowo wzmocniony listwą z tytanem Powered by Titanium. W rezultacie narta jest optymalnie sztywna i pewnie się prowadzi. Usztywnienie i uelastycznienie wtedy kiedy będzie to niezbędne w wyniku 3D.Glass , czyli włókna szklanego.

Parametry techniczne:

 • Poziom umiejętności narciarza (w skali 1-10) : 5-7
 • Waga narty gr: 1930 g* / 165 bez wiązania
 • Konstrukcja / Technologia: UVO 3D, 3D.Glass, Powered by Steel, Base: P-Tex 2100, Full Sidewall, Full SensorWoodCore Beech/Poplar
 • Taliowanie: 119-71-100 mm (170-180 cm) oraz 123-70-103 mm (165cm)
 • Promień skrętu: 13,0 m/165 cm
 • Profil: Tip Rocker
 • Rdzeń: Speedwall Multilayer Woodcore Beech/Poplar 70/30
 • Długości (Promień): 165 (13.0), 170 (15.6), 175 (16.6), 180 (17.7)

RiceTiger 2021 na SnowSport.pl

Kolekcję race’owych nart Volkl Recetiger 2020/2021 znajdziesz już teraz na stronie naszego sklepu na snowsport.pl. Do kupienia od września. Zapraszamy także do przeczytania naszego poprzedniego artykułu “Narty Atomic Cloud 2021 – szykowna konfekcja śnieżnych wybiegów mody” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0