SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

2860
post-template-default,single,single-post,postid-2860,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Najlepsze z nart Head 2018 – ranking.

head 2018

Najlepsze z nart Head 2018 – ranking.

Przedstawiamy zestawienie najlepszych nart marki Head w sezonie 2017/2018. Narty Head 2018 to sprzęt wysokiej klasy, o czym świadczy fakt, że zawodnicy startujący w Pucharze Świata, korzystający z produktów marki Head mogą pochwalić się wysokimi osiągnięciami w zawodach. Kolekcja 2017/2018 oferuje wiele nowych technologii i rozwiązań, najlepsze z nich zostały docenione i nagrodzone szeregiem wyróżnień. Poniżej prezentujemy najważniejsze konkursy i rankingi oraz nagrodzone modele nart.

Head 2018 – nagrody i wyróżnienia

Narty zjazdowe

Wyjątkowo niska waga i jednocześnie niezwykle wysoka wytrzymałość materiału użytego do konstrukcji naszych nart sprawia, że Twój sprzęt poradzi sobie na każdej trasie i w każdych warunkach. Nie bez powodu wyjątkowe właściwości Graphene zostały docenione i wyróżnione nagrodą Nobla.

Narty Head 2018 Allride - narty zjazdowe

Narty Head Allride – narty zjazdowe

Narty HEAD Monster 88

 

Profesjonalne narty zawodnicze

Najwyższy model nart raceowych marki Head w sezonie 2017/2018. Ergonomiczny kształt i mocny materiał powodują, że narty Worldcup są niezwykle szybkie i skrętne. Doskonałe do jazdy w każdych warunkach.

 

Narty Head 2018 Race - profesjonalne narty zawodnicze

Narty Head Race – profesjonalne narty zawodnicze

Narty HEAD Worldcup Rebels i.SL

Narty HEAD Worldcup Rebels i.Speed Pro SW

Narty HEAD Worldcup Rebels i.Speed SW

Narty HEAD Worldcup Rebels i.Shape Pro

Profesjonalne narty zjazdowe

Innowacyjne rozwiązania i dodanie technologii Graphene do środkowej części narty umożliwiają perfekcyjną kontrolę, przyspieszenie, dokładniejszą sterowność i jeszcze lepsze doładowanie, bez względu na warunki w jakich jeździmy.

 

Narty Head 2018 Performance - profesjonalne narty zjazdowe

Narty Head Performance – profesjonalne narty zjazdowe

Narty HEAD Supershape i.Speed

Narty HEAD Supershape i.Magnum

Narty HEAD Supershape i.Rally

Narty HEAD Supershape i.Titan

Narty dla kobiet

Technologia Graphene, czyli zastosowanie najlżejszego, najcieńszego i jednocześnie najmocniejszego materiału pozwoliło stworzyć narty wprost idealne dla kobiet. Ich elastyczność i niższy profil ułatwia skręty i sprawia, że jazda jest jeszcze bardziej intuicyjna.

Narty Head 2018 Women - narty dla kobiet

Narty Head Women – narty dla kobiet

Narty HEAD Super Joy

Narty HEAD Epic Joy SLR

Narty HEAD Total Joy

Narty HEAD Absolut Joy

 

Narty Freeride

zastosowanie w konstrukcji nart najnowszych technologii sprawia, że jazda poza trasą może być jeszcze przyjemniejsza. Lekkość narty, cieńszy profil i absorbujący wstrząsy Koroyd, pozwalają cieszyć się bezpieczną jazdą po świeżym puchu. KORE to najbardziej technicznie wyszukana narta freeride jaką kiedykolwiek stworzyliśmy.

Narty Head freeride - narty do zjazdów poza trasą

Narty Head freeride – narty do zjazdów poza trasą

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat najnowszych technologii Head, zobacz nasz poprzedni wpis:

Head Technologia Graphene

No Comments

Post a Comment