SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

1002
post-template-default,single,single-post,postid-1002,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Najlepsze narty slalomowe od Atomica

narty slalomowe atomic redster doubledeck d2 30 sl plus wiazanie x 12 tl 01

Najlepsze narty slalomowe od Atomica

Narty Slalomowe Atomic Redster Doubledeck D2 3.0 SL

Narty slalomowe przeznaczone są dla zaawansowanych narciarzy lubiących dynamiczną i szybką jazdę ciasnymi, wąskimi skrętami. Narty Atomic Redster Doubledeck D2 3.0 SL zostały stworzone dla narciarzy poszukujących adrenaliny, prędkości i precyzji. Powstały przy kooperacji inżynierów i projektantów z zawodnikami i ekspertami. Odznaczają się najwyższą jakością wykonania dając mnóstwo zabawy na stoku.

Konstruktorzy z Atomica mieli za zadanie stworzenie nart, które będą wyjątkowo reaktywne i dynamiczne. Bez cienia wątpliwości udało im się. Narty slalomowe Atomic Redster Doubledeck SL pozwalają na jazdę bardzo ciasnymi skrętami z dużą prędkością. Grupą docelową, dla której narty są kierowane to eksperci i zawodnicy. Jednak ambitni średnio zaawansowani narciarze również mogą spróbować swoich sił na tych deskach.

Patent Atomica – Doubledeck dodaje dynamiki i tłumi drgania. Zastosowany pięcioprocentowy Race Rocker na dziobach umożliwia błyskawiczną inicjację skrętu, wymagając przy tym mniejszego nakładu sił i żadnych strat w precyzji. Promień skrętu schodzi poniżej 10 metrów w nartach długości 157 cm, a najdłuższe 171 cm mają go na poziomie 12 m. Atomic Redster Doubledeck SL sprawią, że będziesz sprawnie pokonywał ciasne skręty. Wyższa płyta Race Interface pod wiązaniem rodem z Alpejskiego Pucharu Świata ułatwia manewrowanie i czyni je precyzyjniejszym. Technologia Tapered Sidewall inaczej technologia stożkowych krawędzi, które są mocniejsze w kierunku tylnej części co umożliwia lepszą kontrolę przy wyższych prędkościach. Wyjątkowo szybkie, precyzyjne i łatwe w obsłudze – czy jesteś gotowy na podbój tras?

 

przejdz-do-sklepu

No Comments

Post a Comment