SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

788
post-template-default,single,single-post,postid-788,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Lubisz NORDICA? Mamy dla Ciebie konkurs!

Lubisz NORDICA? Mamy dla Ciebie konkurs!

Lubisz NORDICA? Mamy dla Ciebie konkurs!

Jak doskonale wiecie nasi sponsorzy w sezonie zimowym 2016 / 2017  sowicie nas obdarowali. Tym razem mamy do rozdania cenne nagrody od Nordica.

Warunki konkursu:

Warunkiem konkursu jest wysłanie nam (jak w poprzednich konkursach) fotki na adres konkursy@snowsport.pl.

Tematem konkursu będzie:

Zima w krzywym zwierciadle

Aby wziąć udział w naszym konkursie, nasz sponsor – marka Nordica, poprosiła nas o to aby mogli w nim uczestniczyć wyłącznie fani tej marki. Jak doskonale wiadomo, konkursy “na lajki” są zakazane, więc o to nie możemy prosić. Jeśli jednak chcecie wziąć w nim udział, przypomnijcie sobie czy jeszcze nie polubiliście tej marki i odsyłamy do fanpage Nordica.

 • Można wysłać maksymalnie 3 zdjęcia.
 • Prace konkursowe powinny być związane z narciarstwem lub snowboardem lub też innym sportem zimowym.
 • Na Wasze prace konkursowe czekamy jak zwykle 2 tygodnie, tj do dnia 7 marca 2017

Nie pozostaje nam nic innego jak pobudzić wyobraźnię i wysłać nam fotkę konkursową!

 

Nagrody

Miejsce 1

 

 • Torba podróżna nordica am trolley bag brown 02
 • Koszulka termoaktywna nordica performance men long skirt L
 • Skarpety- narciarskie nordica speedmachine unisex 43-46 L
 • + Zestaw wlepów

Miejsce 2

 

 • Torba podróżna nordica am trolley bag brown 02
 • Koszulka termoaktywna nordica racer 360 women long sleeve M
 • + Zestaw wlepów

Miejsce 3

 • Skarpety- narciarskie nordica speedmachine unisex 43-46 L
 • + Zestaw wlepów

 

 

 

Wymagania dotyczące nadsyłania prac konkursowych

Prace konkursowe muszą zawierać informację (wklejoną w treści maila), dotyczącą przekazania na rzecz P.P.H.U. Fit Paweł Michalski praw do wykorzystywania prac konkursowych na naszej naszej stronie internetowej i naszych profilach społecznościowych.

Wzór:

 1. Ja (imię, nazwisko i adres email) ……………………………………………………………, wyrażam zgodę na wykorzystywanie nadesłanych grafik/zdjęć mojego autorstwa, przez  firmę P.P.H.U. FIT Paweł Michalski będącą właścicielem sklepu SnowSport.pl na stronie http://snowsport.pl, https://blog.snowsport.pl i profilach społecznościowych sklepu (facebook, twitter, pinterest, instagram).
 2. Autor oświadcza, że według przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83 z późn. zm.) jest twórcą załączonego w niniejszej wiadomości e-mail dzieła, zwanego dalej utworem.
 3. Autor oświadcza, że utwór został przez niego wykonany osobiście, nie stanowi opracowania cudzego dzieła i przysługują mu pełne prawa majątkowe do niego, a także, że może rozporządzać prawami autorskimi do utworu w zakresie niezbędnym do zawarcia i wykonywania niniejszej umowy.

Regulamin konkursu

Regulamin konkursu jest dostępny pod tym adresem.

No Comments

Post a Comment