SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Komperdell Schnapsstock - zobacz fantastyczne kijki narciarskie!
5113
post-template-default,single,single-post,postid-5113,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Kijki Komperdell Schnapsstock – idealny prezent dla narciarza

Komperdell Schnapsstock

Kijki Komperdell Schnapsstock – idealny prezent dla narciarza

Firma Komperdell jest obecna na rynku już od niemal stu lat. Początki jej działalności sięgają bowiem 1922 roku, gdy na stokach narciarskich zaczęły pojawiać się pierwsze produkty tej marki. Tak długa tradycja dowodzi, że sprzęt austriackiego producenta cieszy się zainteresowaniem, które nie słabnie pomimo upływu lat. Oczywiście nie jest to przypadek, ponieważ firma Komperdell tworzy produkty o niepowtarzalnym charakterze. Najlepszym tego przykładem są wręcz kultowe kijki Komperdell Schnapsstock. Dlaczego zdobyły one tak dużą popularność i co sprawia, że do dzisiaj uchodzą za idealny prezent dla narciarzy?

Kijki Komperdell Schnapsstock, czyli wznieś toast na stoku!

Inwencja twórcza ma bez wątpienia duże znaczenie w przypadku producentów sprzętu sportowego. Każda firma pragnie bowiem wyróżnić swoją ofertę i sprawić, aby tworzone akcesoria nabrały unikalnego charakteru. Taką kreatywnością niewątpliwie wykazali się projektanci Komperdell, czego dowodem są kijki Schnapsstock. Ich wyjątkową i zarazem najbardziej rozpoznawalną cechą jest obecność małego pojemnika wewnątrz obydwu kijków. Pojemność zbiorniczka wynosi 200 mililitrów, dzięki czemu narciarz może uzupełnić go swoim ulubionym trunkiem. Komplet kijków zawiera również specjalny lejek, który umożliwia szybkie i wygodnie przelewanie alkoholu do przygotowanego pojemnika. Kijki Komperdell Schnapsstock umożliwią więc wzniesienie toastu w trakcie pobytu na stoku. Taka rozgrzewka z pewnością przyda się narciarzom podczas ostrych zimowych mrozów.

Komperdell Schnapsstock

Unikalny prezent dla miłośników jazdy na nartach

Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że najlepsze prezenty powinny być nie tylko efektowne, ale również użyteczne. Dlatego kijki Komperdell Schnapsstock doskonale sprawdzą się w roli upominku dla osób jeżdżących na nartach. Mogą z nich korzystać praktycznie wszyscy pełnoletni narciarze, niezależnie od stopnia zaawansowania.

Oczywiście wspomniany pojemniczek na wysokoprocentowe trunki stanowi jedynie dodatkowy atut kijków. Warto bowiem podkreślić, że ich najbardziej istotną zaletą jest wysoka jakość. Kijki Komperdell Schnapsstock zostały stworzone przy użyciu szczególnie wytrzymałych stopów aluminium. Dzięki temu są one dość trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wyprofilowana rączka gwarantuje pewny chwyt, a jej konstrukcja zapobiega przypadkowemu odkręceniu pojemniczka podczas jazdy. Ponadto końcówki kijków zostały dodatkowo wzmocnione, co pozytywnie przekłada się ich wytrzymałość. Jak widać, model Schnapsstock to nie tylko zabawny gadżet, ale przede wszystkim sprzęt naprawdę dobrej jakości.

Komperdell Schnapsstock

Istotną informacją jest fakt, że kijki Komperdell Schnapsstock są dostępne w kilku różnych wariantach kolorystycznych. Każdy może więc wybrać kolor zgodny z indywidualnymi preferencjami. Równie ważna jest odpowiednia długość kijków, która wpływa na bardziej komfortową jazdę. Dopasowanie sprzętu pod względem długości ma jeszcze większe znaczenie w sytuacji, gdy kijki mają zostać podarowane w formie upominku. Dlatego warto upewnić się, czy wybrany rozmiar będzie adekwatny do potrzeb danego narciarza.

Brak komentarzy

Skomentuj