SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Kaski Salomon 2019 - co nowego? - Blog SnowSport.pl
4927
post-template-default,single,single-post,postid-4927,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Kaski Salomon 2019 – co nowego?

kask salomon 2019

Kaski Salomon 2019 – co nowego?

NIE PRZEGAP!

W naszej ofercie pojawiły się nowe kaski w kolekcji Salomon 2019!

Firma Salomon jest cenioną, francuską marką, która powstała jeszcze w latach 40. Wśród oferowanych przez nią produktów znajdują się obuwie, odzież oraz sprzęt sportowy. Swój największy sukces firma zawdzięcza wiązaniom Skade zaprojektowanym w latach 50. i wykorzystanym przez sportowców na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w 1966 roku. Z czasem marka Salomon znacznie rozwinęła swój biznes, a w 1997 roku przyłączyła się do Adidas Group. Obecnie prezentuje się jako firma stawiająca na innowacyjność, funkcjonalność produktów oraz gwarancję jakości. Przyjrzyjmy się nowym modelom kasków, jakie nam proponuje!

Przed zapoznaniem się z poszczególnymi przykładami modeli warto zajrzeć do jednego z naszych artykułów, w którym radzimy jak dobrać odpowiedni kask :

https://blog.snowsport.pl/jaki-kask-do-sportow-zimowych/ .

KASK SALOMON 2019 ICON² M White

kask salomon 2019

Kask SALOMON 2019 ICON² M white to elegancki i uniwersalny model przeznaczony dla kobiet, który stał się zdecydowanym hitem sezonu. Jakie są jego zalety? Otóż, kask ten posiada specjalny system CUSTOM DIAL FIT, który umożliwia regulację dopasowania do indywidualnego obwodu głowy. Dodatkowym atutem jest z kolei system EPS4D zapewniający ochronę głowy przed wszelkimi wstrząsami i absorbujący uderzenia w aż o 30% stopniu większym niż przeciętny kask. Komfort jazdy gwarantuje Active Ventilation, która zapewnia odpowiednią regulację wentylacji. Wyściółka tego kasku może być prana.

KASK SALOMON 2019 RANGER² M Moroccan Blue

kask salomon 2019

Kask SALOMON 2019 RANGER² M moroccan blue to wygodny, uniwersalny model kasku o gustownym wyglądzie. Posiada on podobne funkcje jak wyżej opisany model (CUSTOM DIAL FIT, EPS4D, Active Ventilation), ale został przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Uszy kasku są wyposażone nie tylko w 3D Sound System Earpads, ale dodatkowo również w Audio System Compatible.

KASK SALOMON 2019 MIRAGE White/Solar

kask salomon 2019

Kask SALOMON 2019 MIRAGE white/solar jest modelem dla wymagających, którzy cenią sobie komfort jazdy, ale szukają także w sprzęcie czegoś, dzięki czemu mogliby się wyróżnić. Kask ten posiada specjalny wizjer zastępujący gogle, a technologia OTG sprawia, że można nosić pod nim również okulary optyczne. Ponadto system EPS4D zapewnia amortyzację wstrząsów w o 30% większym stopniu niż zazwyczaj. Kask został wyposażony w tzw. OVAL FIT, który określa jego kształt jako owalny. Zawiera on soczewki kategorii s2, które przepuszczają do 43 % światła i są odpowiednie do jazdy podczas lekkiego zachmurzenia. Swoją wygodę zawdzięcza systemowi dopasowywania Custom Air Fit oraz wysokiej jakości wyściółce z weluru i wełny Merino. Model kasku został przeznaczony specjalnie dla kobiet.

KASK SALOMON 2019 DRIVER+ Black/Silver Solar

kask salomon 2019

Kask SALOMON 2019 DRIVER + BLACK/SILVER SOLAR został przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Do atutów tego modelu można zaliczyć szczególną ochronę przed słońcem. Posiada on specjalną osłonę przeciwsłoneczną, a także technologię EPS4D, która zapewnia bezpieczeństwo podczas odbijania światła. Kask został wyposażony m.in. w : system dopasowywania Custom Air, aktywną wentylację TCS, technologię w podszewce AdvancedSkin oraz ActiveDry. Materiał w podszewce zawiera wełnę Merino.

Jeśli jesteś zainteresowany którymś z nowych modeli, koniecznie zajrzyj na stronę naszego sklepu:

https://snowsport.pl/kaski_salomon

 

 

Brak komentarzy

Skomentuj