SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

669
post-template-default,single,single-post,postid-669,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Kaski narciarskie i snowboardowe z szybką

Kaski narciarskie i snowboardowe z szybką

W naszym sklepie internetowym pojawiła się oferta kasków narciarskich z przyłbicą. Produkty tego typu mają coraz większe grono zwolenników przez zalety, które posiadają. Ale o tym w dalszej części artykułu.

W pewnym momencie na rynku polskim jak i na tych światowych pojawiło się pojęcie 2 in 1 czyli dwa w jednym. Zaczęło się to prawdopodobnie od proszków do prania i chemii gospodarczej, jednak w dzisiejszych czasach nikt już o tym nie pamięta a zwrot 2 in 1 kojarzy się więc z czymś ekstra, z jakimś gratisem, oszczędnością czy funkcjonalną kompilacją kilku wcześniej funkcjonujących elementów w jedną, spólną i równie funkcjonalną całość.

Tak się stało z kaskami narciarskimi i snowboardowymi z szybą, która jest umieszczona na mechanizmie przyłbicowym, który działa podobnie jak na hełmach rycerskich w czasach średniowiecza.

Zalety kasków narciarskich z szybką

Z pewnością do największych zalet takich kasków należy właśnie ich zintegrowana forma, gdzie w jednym gadżecie / elemencie stroju narciarskiego czy stroju snowboardzisty mamy zarówno kask i gogle.

Na co zwracać uwagę przy zakupie kasków z przyłbicą?

Niektóre z tych kasków mimo wszystko posiadają zapięcia do gogli narciarskich, może być to istotnym elementem dla bardziej wymagających, którzy szybkę chcą traktować jako osłonę przeciwsłoneczną a gogle jako element izolujący oczy od warunków atmosferycznych. Rozmiary mamy podobne jak w przypadku tradycyjnych kasków, czyli np, 55-58cm S, 57-59cm M oraz 60-61cm L.

Kaski  te posiadają różnego rodzaju systemy wentylacyjne, filtry UV, określone w specyfikacjach produktów i co najważniejsze – normy. Przykładowe oznaczenie norm, jakie spełnia kask Uvex Hlmt 300 Visor White 2017 to EN 1077B / ASTM F2040.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie między innymi takie kaski z szybką jak HEAD Queen White 2017, Head Knight Anthracite 2017, Uvex Hlmt 300 Pola Gun Met Mat 2017 czy Uvex Hlmt 200 WL White Pearlescent 2017.

Dla kogo ten rodzaj kasku?

Jeśli cenisz sobie wygodę i komfort użytkowania, stawiasz na jakość i innowację, która z sezonu na sezon zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników, to rozwiązanie jest dla Ciebie.

Zapoznaj się z całą ofertą kasków tego typu klikając w poniższy baner.

przejdz-do-sklepu

 

No Comments

Post a Comment