SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

7150
post-template-default,single,single-post,postid-7150,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Kaski i gogle Smith – przegląd modeli

kaski oraz gogle Smith

Kaski i gogle Smith – przegląd modeli

Asortyment firmy Smith Optics obejmuje głównie okulary przeciwsłoneczne oraz oprawki do standardowych okularów korekcyjnych. Amerykański producent działa więc przede wszystkim w branży optycznej. Jednak przy bliższym zapoznaniu się z jego ofertą można zauważyć, że niektóre produkty są skierowane do… narciarzy! W tej kategorii znajdują się dwa rodzaje sprzętu – kaski oraz gogle Smith Optics. Jakie są atuty tych produktów? Które modele są szczególnie godne polecenia?

Gogle Smith I/OX FIRE Red Sol-X Mirror 2017

 

Gogle wysokiej jakości powinny nie tylko chronić wzrok, ale również zapewniać narciarzowi dobrą widoczność nawet przy niesprzyjających warunkach pogodowych. Dopiero wtedy można uznać, że taki sprzęt faktycznie spełnia swoje zadanie. Na szczęście gogle Smith I/OX FIRE Red Sol-X Mirror 2017 doskonale sprawdzają się pod obydwoma opisanymi względami. Ich największym atutem jest specjalna technologia przeciwmgłowa, która zapewnia aż 5-krotnie większą odporność na parowanie! Dzięki temu narciarz nie musi obawiać się nagłej utraty widoczności na skutek zaparowania gogli. Warto również pokreślić, że w tym modelu zastosowano praktyczny system szybkiej wymiany szyby. Jest to istotne ułatwienie, gdyż prezentowane gogle są sprzedawane w zestawie wraz z dodatkową soczewką!

gogle smith

Aktualnie gogle Smith I/OX FIRE Red Sol-X Mirror 2017 są dostępne w cenie 579 złotych.

gogle Smith I/OX FIRE Red Sol-X Mirror + dodatkowa soczewka 2017

Gogle Smith Virtue Blush Ignitor Mirror S2 2016

Zasadniczo gogle narciarskie stanowią bardzo uniwersalny sprzęt. Jednak w asortymencie Smith Optics można odnaleźć kilka modeli przeznaczonych tylko dla kobiet! Idealnym tego przykładem są gogle Smith Virtue Blush Ignitor Mirror S2 2016. Ich charakterystyczny design oraz kolorystyka z pewnością przypadną do gustu niejednej kobiecie. Oczywiście estetyka to jedno, ale prezentowane gogle mają również naprawdę dobrą jakość. Soczewka z filtrem o kategorii S2 gwarantuje ochronę wzroku przed szkodliwym działaniem słońca. Jednocześnie jej unikalny odcień przekłada się na lepszy kontrast i tym samym redukuje uczucie zmęczenia oczu. Na uwagę zasługuje także bardzo atrakcyjny stosunek ceny do jakości w przypadku tych gogli. Obecnie kosztują one zaledwie 359 złotych!

Gogle Smith Virtue Blush Ignitor Mirror S2 2016

Kask Smith Variance Matte Charcoal 2017

Spośród całego wyposażenia narciarskiego to właśnie kask odgrywa największą rolę pod względem bezpieczeństwa. Z takiego założenia wyszli także przedstawiciele firmy Smith Optics, przez co kaski na stałe trafiły do ich asortymentu. Który model warto polecić narciarzom? Dobrą propozycją jest choćby kask Smith Variance Matte Charcoal 2017. Produkt ten posiada certyfikat CE EN 1007 2007. Taki dokument oznacza, że kask otrzymał pozytywną ocenę w testach kolizyjnych, gdzie sprawdzano np. poziom absorbowania siły uderzeń. Dlatego można go śmiało polecić wszystkim narciarzom, którzy chcą zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas jazdy na stoku. Co istotne, kask Smith Variance Matte Charcoal 2017 można kupić już za jedyne 449 złotych!

Kask Smith Variance Matte Charcoal 2017

No Comments

Post a Comment