SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Narty dla początkujących- na co zwrócić uwagę? Atomic, Volkl, Head,
1388
post-template-default,single,single-post,postid-1388,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Narty dla początkujących- na co warto zwrócić uwagę przy zakupie?

Atomic Cloud fun

Narty dla początkujących- na co warto zwrócić uwagę przy zakupie?

Narty dla początkujących- na co warto zwrócić uwagę przy zakupie?
4.1 (82.86%) 7 ocen

Każdy początkujący fan białego szaleństwa na samym początku stawał przed tym samym, trudnym wyborem sprzętu narciarskiego. Trzeba przyznać, że niełatwa to rzecz, ponieważ obecnie na rynku jest spora liczba producentów nart, a każdy z nich ma do zaoferowania coś ciekawego w kwestii nart zjazdowych dla początkujących narciarzy. I choć pewnie nie raz przez myśl przeszło Ci, że może lepiej byłoby wypożyczyć narty dla początkujących zamiast planować ich zakup, to powinieneś traktować wypożyczalnie sprzętu z dużą rezerwą, ponieważ są bardzo duże szanse, przy nieznajomości tematu, że dostaną Ci się narty “zdezelowane”, kompletnie nie pasujące do Twojego poziomu zaawansowania. Jeśli nadal nie wiesz, które narty są dedykowane dla Ciebie, postaram się rozwiać wszystkie wątpliwości poniżej.

Jazda na nartach może być dla każdego, wystarczy je tylko odpowiednio dobrać do ciężar ciała, wieku oraz umiejętności. Ponieważ narciarstwo jest sportem typowo technicznym, wiele czynników ma tutaj znaczenie. Jeśli poprawnie dobierzesz narty dla początkujących, w późniejszym czasie to zaprocentuje. Jazda na nartach będzie dla Ciebie prawdziwą frajdą, a Ty nie będziesz chciał zejść ze stoku.

Kilka modeli nart, które będą dobre dla początkujących narciarzy płci męskiej 

Na dobry początek, dla fanów stajni Atomica, godne polecenia będą Atomic Redster X5. Trzeba przyznać, że konstruktorzy marki przeszli samych siebie. Stworzyli nartę All Mountain, nadającą się do jazdy po przygotowanych trasach, którą nie trudno ujarzmić, w iście sportowym designie. I mimo iż są to narty dla początkujących, model X5 wyposażony jest w najnowocześniejszą technologię, tj. Power Woodcore czy Sidewall. Jeśli jednak nie urzekła Cię linia Redster, Atomic posiada jeszcze jedną linię dla stawiających pierwsze kroki na stoku. Jest to linia Vantage. Narty dla początkujących Vantage X 75 C, bo o nich tu mowa, dzięki swoim technologiom, zostały maksymalnie odchudzone, więc nie zmęczą Cię podczas całodniowego szaleństwa na stoku. Exo profile- specjalny profil 3D, w który wyposażono Vantage’a, sprawia, że nie musisz wkładać tak dużo wysiłku w inicjowanie każdego skrętu. 15% Rocker wskazuje na nartę typowo All Mountainową, więc jeśli interesuje Cię szusowanie po wyznaczonych trasach, to narta dla Ciebie!

Narty dla początkujących narciarek

Nie ma klienta bardziej wymagającego niż kobieta, dlatego też Atomic postanowił wyprodukować nartę idealną. Niezwykle lekka, łatwa w ujarzmieniu na stoku, bielutka Cloud 8 zdobyła serca wielu Pań. Dzięki technologii Servotec Light narty amortyzuje drgania i stabilizuje oszczędzając Twoje siły, abyś mogła jeszcze dłużej cieszyć się białym szaleństwem. Densolite Core spowoduje, że jazda po stoku będzie szybka, łatwa i przyjemna, a Ty, mimo całodniowej jazdy, nadal będziesz czuła, że Twoje nogi mogą znieść jeszcze kilka dni takiej białej rozkoszy. Jeśli preferujesz kolor, opcją dla Ciebie będą Vantage X 74 W. Lekkie o elastycznej konstrukcji narty dla początkujących, jednocześnie bardzo stabilne, dedykowane dla tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w narciarstwie, będą nadawały się również dla tych, którzy wolą mniej agresywną jazdę.

Nart dla początkujących juniorów

Narty Head Souphead SLR2 to doskonały wybór dla najmłodszych. Model idealny na początek drogi małego narciarza. W sposób łagodny uczą i doskonalą postępy dziecka, zabawa na śniegu będzie niezwykle przyjemna, co w późniejszym czasie zaowocuje. Atomic również stworzył swoją juniorską nartę. Czerwonego Redstera Marcel Hirscher, żywcem przypominającego model dla dorosłych. Redster MH to narta lekka i dostosowana do możliwości Twojego małego narciarza. Atomic Vantage Girl X to opcja dla młodych dam, które chcą udowodnić jegomościom, że dziewczyny też potrafią jeździć na nartach. Vantage Girl X to model niezwykle wszechstronny, idealny do nauki oraz dla doskonalenia już nabytych umiejętności.

 

Brak komentarzy

Skomentuj