SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Jak wybrać odpowiednie narty (doświadczony narciarz)?
1416
post-template-default,single,single-post,postid-1416,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Jak wybrać odpowiednie narty (doświadczony narciarz)?

Jakie narty wybrać

Jak wybrać odpowiednie narty (doświadczony narciarz)?

Jednym z najważniejszych wyznaczników, jeśli chodzi o wybór nart są umiejętności, czyli stopień trudności w jakim sobie radzisz na stoku. Więc, jakie narty powinien wybrać doświadczony narciarz? Postaramy się wybrać kilka propozycji w jakie warto zainwestować, jakie modele polecają zaawansowani narciarze.

A o to kilka propozycji modeli nart dla doświadczonego narciarza na tą zimę.

A więc jak wybrać odpowiednie narty? Wiemy, że do każdego stylu jazdy na nartach potrzebny jest odpowiedni sprzęt. Ale na jakie modele warto zwrócić uwagę, jeśli jesteś już doświadczonym narciarzem? Na pewno sprawdzą się tutaj najnowsze narty zjazdowe Fischer Progressor F17, są one najlżejsze na rynku i oferują nieograniczone osiągi oraz znaczną redukcję wagi.  Są to narty wyczynowe z grupy Piste, a z On-Piste Rocker Fischer zapewnia doskonałe trzymanie się krawędzi, nie tracąc na dynamice jazdy.

Kolejny model firmy Fischer to narty Progressor F18 800 Rocker 2017. Technologia Rocker została stworzona z myślą o narciarzach, którzy chcą osiągać maksymalne wyniki, przy małym nakładzie sił. Konstrukcja nart została zmodyfikowana pod kątem zjazdów, teraz ściana boczna narty ma kształt “brzytwy”, to pozwoliło zmniejszyć jej wagę i powierzchnię styku ze śniegiem.

Następne godne uwagi będą Volkl Racetiger Speedwall SL UVO 2017. Zostały one unowocześnione tłumikiem drgań montowanym na narcie tzw. Ultimate Vibration Object ze zdolnością do lepszej transmisji sił sterujących i selektywnego tłumienia drgań. Zdecydowanie są to narty dla kogoś z dużymi umiejętnościami i doskonałym przygotowaniem technicznym.  Poza tym, że zostały udoskonalone, szata graficzna również przyciąga do nich wzrok.

A jakie narty do jazdy sportowej ? Tutaj proponujemy Fischer RC4 World Cup SC 2017. Są to narty typu race, zapewniają płynną jazdę, szybkie skręty i najwyższe osiągi. Grupa race, czyli zakręt idealny, technologia Triple Radius, koncepcja Progressive Sidecut, wszystko to sprawia, że narty są znakomite, a każdy zjazd to będzie wspaniałe przeżycie dla doświadczonego narciarza.

Jak się okazuje wybór odpowiedniego sprzętu ma znaczenie, aby jednak być zadowolonym z zakupu, trzeba znać swoje ograniczenia techniczne, umiejętności, by jazda na nartach sprawiała nam przyjemność a nie udrękę.

Brak komentarzy

Skomentuj