SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

1997
post-template-default,single,single-post,postid-1997,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Jak przygotować swój snowboard na lato?

Jak przygotować swój snowboard na lato

Jak przygotować swój snowboard na lato?

Jest duża różnica między deską snowboardową i zeszłorocznymi oponami zimowymi. Mogą być tak samo zużyte, ale jedno zasługuje na trochę więcej szacunku, niż drugie. Podczas gdy można umieścić opony na ulicy lub w ciemnym, zakurzonym kącie garażu na lato, nie rób tego z deską! Czy jesteś pewien, że wiesz jak przygotować swój snowboard na lato?

 

Czyszczenie deski

Twoja deska pewnie została sponiewierana, porysowana i zaserwowana górze na srebrnej tacy. Zrób jej ogromną przysługę i odkręć wiązania, wytrzyj ją wilgotną szmatką i usuń nagromadzony brud lub kurz. Utrzymywanie deski w czystości wydłuża jej żywotność, to fakt.

 

Przygotowanie

Jak przygotować swój snowboard na lato

Wyciągnij swój tuningowy zestaw. Nałóż warstwę wosku i pozostaw, aż będziesz gotowy jechać ponownie. Kiedy ją zeskrobiesz, twój ślizg będzie w takim samym stanie, w jakim go zostawiłeś. Jeśli krawędzie są zardzewiałe, złap za specjalną szlifierką snowboardową i usuń rdzę, zanim się zasiedzi przez kilka miesięcy. Szlifierki przeznaczone tylko do tego celu pozwalają zapewnić gładką, ostrą krawędź bez zmiany nachylenia lub zniszczenia metalu.

Inną rzeczą, jaką możesz zrobić: jak tylko odkręcisz swoje wiązania, zrób im szybkie oględziny. Najważniejsze w tym jest po prostu zmniejszenie nacisku na śruby. Leżenie w szafie z naciskiem na nie może prowadzić do dowolnej liczby łagodnych, ale wciąż irytujących skutków ubocznych.

 

Przechowywanie

Jak przygotować swój snowboard na lato

Nie ma nic gorszego, niż sięgnięcie po deskę na jesień i znalezienie jej w gorszym stanie niż się ją zostawiło. Z tego powodu, pokrowiec na snowboard to najbezpieczniejsze miejsce na umieszczenie deski poza sezonem. Nie tylko zabezpiecza deskę przed przypadkowym wgnieceniem lub zadrapaniem, ale także blokuje światło słoneczne i kurz. Wierz lub nie, długotrwałe działanie promieni słonecznych ma duży wpływ na kolor i trwałość deski. Jeśli nie masz pokrowca, chociaż połóż ją w miejscu chroniącym przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Jak tylko znajdzie się w pokrowcu lub po prostu gotowa na przechowanie, umieść ją w miejscu, w którym temperatura pozostaje stała i nie jest zbyt wysoka lub zbyt niska.

 

 

Oto jak przygotować swój snowboard na lato!

 

To nie jest fizyka kwantowa, ale podjęcie tych kroków, aby zapewnić, że twoje maleństwo ma słodki i ożywczy sen pomoże ci zaoszczędzić czas, a może nawet i pieniądze na dłuższą metę. Będziesz mógł sobie podziękować, gdy przyjdzie zima (chociaż mówi się, że już tu jest ;)) i masz nietkniętą deskę, która jest gotowa do jazdy. Teraz już wiesz jak przygotować swój snowboard na lato. Na ten czas znajdź sobie zajęcie i ciesz się przygodą.

 

Jeśli jeszcze nie masz swojej deski, musisz natychmiast temu zaradzić! Oto kilka przydatnych wskazówek.

No Comments

Post a Comment