SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

1122
post-template-default,single,single-post,postid-1122,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Jak dobrać Narty Atomic?

Jak dobrać narty atomic

Jak dobrać Narty Atomic?

Sezon zima 2017 / 2018 powoli zbliża się do nas. Choć wielu z nas pamięta jeszcze tamtoroczny śnieg i pięknie zaśnieżone trasy (bo przeciez zima nas rok temu mocno rozpieściła), tak teraz, mimo że mamy końcówkę maja, chcemy podpowiedzieć Wam, na co zwrócić uwagę przy zakupie nowych nart marki Atomic.

Jak dobrać narty Atomic?

Ta kwestia czyli odpowiedź na najczęściej zadawane pytanie – jakie narty Atomic wybrać – pozostaje bez zmian. W kolekcji Atomic 2018 są zarówno narty unisex dedykowane dla mężczyzn i bardziej wymagających pań oraz linia typowych nart damskich gdzie narty te są nieco lżejsze łatwiejsze i mają w inny sposób rozmieszczony środek ciężkości tak aby jak najlepiej jeździło się na nie płci pięknej.

W każdej linii nart można znaleźć również modele łatwiejsze i bardziej miękkie dedykowane dla uczących się jak i modele wymagające dla najlepszych narciarzy rekreacyjnych. Jeśli chodzi o to jak dobrać narty w odpowiednim dla siebie modelu należy pamiętać o to by zwracać też uwagę na długości nart do swoich umiejętności, wagi i przeznaczenia.

Jeśli macie z tym problem to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z jednym z naszych konsultantów, których namiary zawsze udostępniamy w kontakcie.

Zawsze możecie też skorzystać formularza pomocy w doborze sprzętu dostępnego na naszej stronie internetowej.

Wszyscy nasi konsultanci znają doskonale linię nart Atomic i co roku testują wszystkie modele na stoku, tak aby jak najlepiej poznać nowy produkt i fachowo dobrać narty do potrzeb naszych klientów.

Narty Atomic z rockerem czy bez?

W nowej kolekcji Atomic – w najwyższych, sklepowych modelach zrezygnowano w tym roku z tej technologii. Konstruktorzy jak i zawodnicy firmy Atomic doszli do wniosku, że przy najlepszych modelach nart o sportowym charakterze, dedykowanych dla ambitnych narciarzy nie jest to konieczna technologia.

Tego typu rozwiązanie pozostało natomiast w nartach Atomic z grupy allmoutain i backcoutry gdzie znajdują się narty dedykowane do jazdy po gorzej przygotowanych trasach i poza nimi. Teraz to klient kupujący narty może sam zadecydować w zależności od swoich umiejętności, preferencji, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy jakich nart potrzebuje i czy powinny one mieć rocker czy nie.

Jak ustawić i wyregulować nowe narty Atomic? Jak przygotować je do sezonu?

Ta kwestie najlepiej pozostawić profesjonalistom. Kupując narty w naszym sklepie mają państwo gwarancje że są to produkty pełnowartościowe, w 100% nowe dzięki temu że są fabrycznie zapakowane (narty zafoliowane i a wiązania w oryginalnych pudełkach).

Wprawdzie prawie wszystkie produkowane wiązania są obecnie robione na płytach z systemem, które nie wymagają wiercenia a do każdych wiązań jest załączona instrukcja montażu nie zalecamy robić tego samodzielnie a już tym bardziej „na odległość” Montaż i regulacja wiązań w nowych nartach fizycznie bez butów w których będzie się jeździło to raczej szarlataństwo a nie profesjonalny serwis.

Dlatego po zakupie nowych nart zalecamy każdorazowo wizytą w serwisie narciarskim gdzie zostanie to po zebraniu odpowiedniego wywiadu profesjonalnie i bezpiecznie wykonane. Nie warto ryzykować zdrowia swojego i innych dla 10 minut czasu jaki spędzimy w serwisie i tych kilkunastu złotych, które zapłacimy za taka usługę.

Jeśli nawet w Twoim mieście lub pobliżu miejsca zamieszkania nie ma takiego serwisu to na 100% jest on pod każdym wyciągiem w górach a przecież to właśnie tam się jeździ na nartach.

No Comments

Post a Comment