SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Informacje - Blog SnowSport.pl
77
archive,category,category-informacje,category-77,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Informacje

Narty HEAD V-Shape 2021 - jeździj tak jak zapragniesz

Narty HEAD V-Shape 2021 – jeździj jak zapragniesz!

Narty HEAD V-Shape 2021 to zupełnie niekonwencjonalne podejście konstrukcyjne do desek przeznaczonych na stok i incydentalne harce poza trasą. Najlżejsza linia nart allmountain na rynku. Przekroczą wszelkie granice, które można zrobić z tradycyjnymi deskami. Swoje nietuzinkowe właściwości trakcyjne zawdzięczają niespotykanej u konkurencji proporcji dziobów do piętek. Większa różnica pomiędzy tymi elementami nart gwarantuje poruszającemu się na nich narciarzowi zwielokrotnioną wydajność, a to wszystko przy mniejszym nakładzie energii wkładanym w manewrowanie. Niewątpliwie odczujesz łatwość wchodzenie w skręt, reaktywność oraz błogą stabilność. Od teraz możesz w końcu bardzo precyzyjnie kontrolować tor jazdy. To doskonałe narty dla tych, którzy chcą prędko i intuicyjnie wjechać na nowy poziom umiejętności technicznych.

Narty-HEAD-V-Shape-2021-cytat
V-Shape 21
Kolekcja V-Shape

Kolekcja nart Head V-Shape 2021 opiera się przede wszystkim na materiale konstrukcyjnym Graphene, którzy w większości modeli tej ultralekkiej serii jest połączony z carbonem, a także drewnianym rdzeniem. Bardzo lekkie drewno Karuba przebiega przez całą ich długość. W rezultacie te starannie dobrane połączenie materiałów rzutuje na zwiększoną wytrzymałość i trwałość. Deski zyskują przy tym również naprawdę niską wagę. Pogrubienie zauważymy na dziobach i piętkach. Zmniejszenie grubości w środkowej strefie jest tutaj wyznacznikiem optymalnego rozłożenia masy co w konsekwencji zaowocowało genialnie wręcz zbalansowanymi nartami.

taliowanie
Tabela taliowania i rozmiarów

Narty HEAD V-Shape V10 2021

Narty HEAD V-Shape V10 + wiązania PRD 12 GW 2021
Head V-Shape V10 21

Narty HEAD V-Shape V10 pojeżdżą tam gdzie tylko zapragniesz. To jeden z najlepszych współtowarzyszy Twoich śnieżnych przygód. Charakteryzują się bardzo uniwersalnym promieniem skrętu. Jeżeli tylko zechcsz możesz zboczyć z trasy i cieszyć się mało uczęszczanymi fragmentami stoku. Jeżeli zapragniesz wrócić na trasę, możesz to zrobić w każdym dowolnym momencie i kształtować swoją technikę narciarską.

To zupełnie nowy model na sezon 20/21. Sprawdzi się u średnio zaawansowanych jak i u doskonałych techników. Niezwykle uniwersalna maszyna od Head. Ich wzorowa geometria sprawia, że skręcają jak marzenie. Znaczną rolę w aktywnym inicjowaniu każdego skrętu ma znaczna szerokość na dziobach. W wyniku tego jazda nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych, czy nawierzchni będzie niezmiernie komfortowa. Dadzą Tobie również ogrom radości na przygotowanej trasie.

V10 + wiązania PRD 12 GW 2021
Narty V-Shape V10 21

Z ultranowoczesnym Graphene…

Jak przystało na topowe narty Head z linii V-Shape 2021 posiadają niezmiernie innowacyjny materiał konstrukcyjny Graphene. Zdecydowanie wpływa on na konstrukcję nart przez co są one zdecydowanie bardziej podatne na każdy Twój impuls. Poczujesz zupełnie inne, na zdecydowanie wyższym poziomie przyspieszenie, sterowanie i doładowanie podczas wychodzenia z zakrętów. Materiał ten wpływa również na dokładne wyważenie w tych nowych deskach.

Budowa V-10 2021 opiera się na wspomnianym Graphenie, który jest połączony z niebywale lekkim carbonem, a także drewnianym rdzeniem Karuba przebiegającym przez cała długość nart. W rezultacie narty są bardzo wytrzymałe i trwałe, a przy tym lekkie.

Era 3.0 oznacza progresywny promień i przyspieszenie. Totalnie nowe odczucie podczas jazdy dzięki połączeniu 10% Rockera z 90% Camberem.

Head V-Shape 10 to uniwersalne deski. Doskonałe dla różnych grup zaawansowania. Czynią jazdę na trasie niezwykle przyjemną i umożliwiają wjazd na nieprzygotowane fragmenty wzgórza. Zabawka na cały sezon!

Narty HEAD V-Shape V8 2021

Narty HEAD V-Shape V8 + wiązania PR 11 GW BR 78 2021
Head V-Shape V8 2021

V-Shape V8 2021 to dosknałe narty all-mountain o znakomitych właściwościach trakcyjnych. Na ten sezon specjalnie wzmocnione. Jeszcze bardziej udoskonalone niezwykle lekkimi materiałami konstrukcyjnymi.

Na przygotowane trasy…

Ten model będzie najlepszym wyborem jeżeli lubisz jazdę przede wszystkim na przygotowanych trasach. Dopiera tam wyzwala się ich prawdziwa natura. Niezmiernie lekkie, a jednocześnie stabilne. Cechują się niebywałą płynnością jazdy. Reagują błyskawicznie na każdy Twój ruch przez co w rezultacie możesz śmiało wycinać ostre skręty. To narty jednym słowem do odkrywania tego jak wiele radości może dawać swobodna jazda na stoku.

Nowy model V-Shape V8 21 w konstrukcji bazuje na Graphene Carbon Sandwich Cap. Drewno Karuba, Carbon i Graphene gwarantują najwłaściwsze rezultaty przy możliwie najniższej wadze. W wyniku niepowtarzalnej lekkości tych nart, narciarz otrzymuję wręcz nieskrępowaną radość z przemierzania stoku.

Konstrukcja LYT TECH opiera się na szczególnej dystrybucji wagi. Dziób oraz piętki są nieco grubsze, natomiast centralna część zdecydowanie bardziej cienka. Efektem tego jest wręcz bez wysiłkowa kontrola, bardziej precyzyjne manewrowanie i banalnie łatwa inicjacja przy skręcaniu.

V8 + wiązania PR 11 GW BR 78 2021
Narty V-Shape V8 2021

Narty Head V-Shape 2021 wykorzystują rozwiązanie Era 3.0. Zaprojektowana i zainspirowana z nart przeznaczonych dla profesjonalistów. Wyposażona w Rocker, promień skrętu, który jest progresywny. W rezultacie osiągnięto niedoścignioną trakcję i genialne przyspieszenie. Absolutnie bajeczne odczucia z jazdy to zasługa połączenie 10% Rockera z 90% Camberem. Wszystko zwieńcza Ślizg UHMC, który jest niezmiernie wytrzymały i jeszcze bardziej szybki.

V8
V-Shape V8 21

Dodanie technologi Graphene nadało zupełnie nowy wymiar jazdy na tych nartach. Ten innowacyjny materiał nie bez kozery został nagrodzony nagrodą Nobla. Pozwolił zbudować narty o niespotykanej dotąd konstrukcji. W rezultacie narciarz otrzymuje pełną kontrolę od pierwszego po ostatni zjazd. Optymalnie rozłożona masa pozwoliła na otrzymanie idealnego przyspieszenia, sterowania i zyskanie dodatkowej mocy w każdych warunkach.

Narty Head V-Shape 8 2021 będą najlepszym wyborem dla wszystkich tych, którzy lubię bez wysiłkowe skręcanie na dobrze przygotowanych trasach. Jazda na krawędziach przez doświadczonych narciarzy nie będzie stanowić najmniejszego problemu.

Narty HEAD V-Shape V6 2021

Narty HEAD V-Shape V6 + wiązania PR 11 GW BR 78 2021
Head V-Shape V6 21

V-Shape 6 2021 jest nartą charakterystyczną. Model, który sprawdzi się w każdym terenie i w każdych warunkach. Doskonałe by zdobyć pewność jazdy i odjechać na zupełnie nowy poziom narciarstwa. Odczujesz z nimi dużo satysfakcji podczas wykonywania łatwych skrętów, które tak banalnie dają się inicjować. Zadowoleni z wyboru tych desek będą średnio zaawansowani i najlepsi narciarze.

Bazę nowych V6 2021 stanowi drewniany rdzeń otoczony kompozytem. Odpowiednią ochronę przez uszkodzeniami mechanicznymi gwarantują ścianki boczne ABS oraz zaokrąglona górna warstwa wewnętrzna. Takie nietypowe połączenie dwóch materiałów doskonale tłumi wszelkie wibracje i zapewnia płynną i wydajną jazdę.

Zbudowane z bardzo lekkich materiałów…

Technologia Lyt-Tech to już sprawdzone rozwiązanie opierające się na symbiozie ultralekkich składników, a mianowicie drewna Karuba i Graphene. Biegnie wzdłuż całej długości nart. Efektem jest nieprzeciętnie wysoka wytrzymałość owych desek. Posłużą przez wiele sezonów nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji. Warto zauważyć, że tak dużą trwałość osiągnięto przy naprawdę relatywnie niewielkiej masie.

V6 + wiązania PR 11 GW BR 78 2021
Narty V-Shape V6 21

Wyposażone w Rocker z progresywnym promień i niebywałym przyspieszeniem. To właśnie Era 3.0 zero zapewnia zupełnie nowe odczucie podczas jazdy dzięki połączeniu 10% Rockera z 90% Camberem. Znakomity Allride Rocker. Ślizg UHMC nada Twojemu tempu jazdy odpowiednio wysoki rytm.

V6 21 to bardzo sprawna narta dla różnych grup zaawansowania. Sprawi, że jazda będzie lekka i to niezależnie od tego po jakim terenie zjeżdżasz. Jeżeli jesteś doświadczony w bojach na stoku, możesz być pewien wjazdu na jeszcze wyższe szczeble umiejętności narciarskich.

Narty HEAD V-Shape V4 2021

Narty HEAD V-Shape V4 + wiązania PR 11 GW BR 78 2021
Head Narty V-Shape V4 21

V-Shape V4 to sprzęt dla znających już sztukę jazdy, ale chcących dość prędko poprawić swoją technikę. Odznaczają się niebywałą łatwością prowadzenia, a to zdecydowanie skraca drogą do osiągnięcia perfekcyjnego stylu.

Te deski to znakomity wybór dla osób, która mają już opanowane podstawy jazdy, natomiast duże brakuje im jeszcze techniki do sprawnego poruszania się po stoku. Tak skonstruowane, aby dodać Tobie pewności siebie. Aktywnie wspierają we wszystkich aspektach zjazdów. Jest to efekt przede wszystkim odpowiednio dobranej geometrii, by tak posłusznie zachowywała się ta narta. Szerokie dzioby naprawdę aktywnie wspomagają skręt, natomiast zwężona piętka pozwala je płynnie wykańczać. Owa pewność siebie prędko przełoży się na progres Twojej techniki.

Nowe Head V-Shape V4 2021 bazują na konstrukcji Superlite Power Sidewall Jacket. To lekki rdzeń kompozytowy. Samo serce nart jest wykonane z charakteryzującego się lekkością budulca. Warstwa Graphene poprawia jakość jazdy oraz niweluje sztywność desek. W rezultacie jest ona w stanie wybaczyć wiele błędów, które przecież tak często przytrafiają się początkującym. Deski są jednocześnie niesamowicie precyzyjne.

V4 + wiązania PR 11 GW BR 78 2021
Narty V-Shape V4 21

W konstrukcji odnajdziemy także rozwiązanie Era 3.0. To kombinacja technologii, kształtu i geometrii zapewniająca bezwysiłkowe prowadzenie, większą kontrolę i odpowiednie trzymanie krawędzi.

Z super lekki rdzeniem…

Na uwagę zasługuję również Konstrukcja Lyt Tech. Oznacza serię nart z super lekkim rdzeniem i wzmocnieniem z Graphenem na całej długości narty. Zwiększono jej moc oraz wytrzymałość, jednocześnie czyniąc ją niewiarygodnie lekką. Unikalna dystrybucja wagi zaowocowała tym, że dziób i piętka narty są grubsze, a część środkowa cieńsza. V-Shape LYT zapewnia bezwysiłkową kontrolę, lepsze sterowanie i inicjację skrętu.

Allride Rocker to rocker stworzony zarówno na przygotowane stoki jaki i do jazdy w puchu. Podkreśla to niezmierzoną uniwersalność V-Shape V4 20/21. Profil ten łączy podniesienie dziobów z tradycyjnym wygięciem (camber) w pozostałej części narty. 20% rocker, 80% camber. Poprawne osiągi wspiera ponadto ślizg UHM C. Jest on bardzo wytrzymały. Działa niezawodnie. Zdecydowanie nie jest efekciarski. Jest za to pewny i stabilny. Posłużył przez wiele sezonów.

Nowe narty Head V-Shape V4 2021 to doskonały wybór przede wszystkim dla średnio zaawansowanych. To właśnie na nich można poczynić prędki progres umiejętności. Bardzo łatwo się prowadzą, co zdecydowanie ułatwia szlifowanie techniki.

Narty HEAD V-Shape V4 XL 2021

Narty HEAD V-Shape V4 XL + wiązania PR 11 GW BR 78 2021
Head V-Shape V4 XL 21

V-Shape V4 XL 2021 to szersza wersja zwykłej V4. Jej szerokość w talii to aż 84 mm. W rezultacie dają sporą dawkę stabilność nawet w trackie jazdy po nierównym i rozjeżdżonym stoku. Odpowiednie dla średnio i zaawansowanych narciarzy. Owa zwiększona szerokość tych desek niewątpliwie sprawdzi się w trakcie pierwszych prób jazdy poza trasą.

Jeżeli jeździsz już na pewnym, określonym poziomie to z tymi nartami w mig wjedziesz na jeszcze lepsze horyzonty narciarstwa. Zwiększona szerokość pozwoli stosunkowo gładko pokonać bardziej strome fragmenty stoków. Zdecydowanie będzie się Tobie łatwiej skręcać na stoku z muldami. Przemyślana geometria pozwala przede wszystkim na łatwe inicjowanie skrętów. W rezultacie oszczędzasz przy manewrowaniu swoje siły.

Kompozyt dla minimalnej wagi…

W budowie V-Shape V4 XL 2021 także odnajdziemy super lekki rdzeń wykonany z kompozytu Superlite Power Sidewall Jacket. Warstwa Graphene zastosowana w konstrukcji poprawia jakość jazdy, także niweluje sztywność desek. W wyniku tego jest ona w stanie wybaczyć wiele błędów, które nader często popełniają żółtodzioby. Narty są przy tym niesamowicie precyzyjne.

W konstrukcji umieszczono rozwiązanie Era 3.0. To swoiste połączenie wyważonej technologii, kształtu i geometrii gwarantująca bezwysiłkowe prowadzenie, zwiększoną kontrolę i właściwe trzymanie krawędzi.

V4 XL + wiązania PR 11 GW BR 78 2021
Narty V-Shape V4 XL 21

Warta także zwrócić tutaj uwagę na Konstrukcja Lyt Tech. Oznacza ona serię nart z super lekkim rdzeniem i wzmocnieniem z Graphenem na całej długości narty. Zwiększono jej moc oraz wytrzymałość, jednocześnie czyniąc ją niewiarygodnie lekką. Unikalna dystrybucja wagi zaowocowała tym, że dziób i piętka narty są grubsze, a część środkowa cieńsza. V-Shape LYT zapewnia bezwysiłkową kontrolę, lepsze sterowanie i inicjację skrętu.

Allride Rocker to rocker doskonały na przygotowane stoki, a także do jazdy w puchu. Podniesienie dziobów łączy się z tradycyjnym wygięciem (camber) w pozostałej części narty. 20% rocker, 80% camber. Za lekkość poruszania się odpowiada ślizg UHM C. Jest on bardzo wytrzymały ślizg. Działa niezawodnie. Nie jest efekciarski. Pewny i stabilny. Posłużył przez wiele lat.

Narty Head V-Shape V4 XL 2021 to narty, które niezależnie od tego na jakim poziomie umiejętności się jeździ dodadzą pewności siebie. Zwiększona szerokość to coś dla tych, którzy lubią stabilną jazdą na trasie jak i ślizgi poza przygotowanymi szlakami.

Narty Head V-Shape 2021 – do kupienia już od września na Snowsport.pl!

Te niezwykle wszechstronne deski dostępny już od września w naszym internetowym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy także do przeczytania naszej wcześniejszej publikacji jeżeli interesują Ciebie także narty Atomic Redster “Narty Atomic Redster X7 WB 2021 – na wszystkie trasy!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Narty Atomic Redster X7 WB 2021 - na wszystkie trasy!

Narty Atomic Redster X7 WB 2021 – na wszystkie trasy!

Narty Atomic Redster X7 WB 2021 + wiązania F 12 GW 2021 to bardzo specyficzne deski pochodzące z najnowszej kolekcji Redster 21. Zdecydowanie najszersze z całej serii. Wyjątkowa szerokość tych nart przekłada się na zwiększoną kontrolę i wyraźne odczuwanie mocy przede wszystkim w trakcie pokonywania zakrętów. Narty sprawdzą się zwłaszcza podczas jazdy po niezbyt dobrych jakościowo trasach. Nieprzeciętnie wszechstronne. Idealne na stoki gdzie panują rozmaite warunki terenowe.

Redster X7 WB 2021 - cytat

Stworzone do jazdy w każdych warunkach…

Narty Atomic Redster X7 WB Green + wiązania F 12 GW 2021
REDSTER X7 WB 2021

Jak wiadomo warunki atmosferyczne i terenowe mogą się wyraźnie zmieniać w trakcie jednego dnia spędzonego na stoku. To właśnie z tego powodu Narty Redster X7 WB Green 2021 będą stanowić najlepszy wybór jeżeli chcesz być względnie mobilny i zabrać ze sobą na wyjazd wyłącznie jedną parę nart, a nie możesz być pewien warunków w jakich będziesz pokonywać kolejne metry stoku w ciągu reszty pobytu na narciarskim wyjeździe.

Narty Atomic Redster X7 WB 2021 – technologia wspierająca komfortową jazdę

X7 21
REDSTER X7 WB 2021

Nowe Redster X7 WB to deski zaprojektowane w taki sposób, aby dostarczyć narciarzowi komfort i pewność siebie. W rezultacie wszelkie technologie zastosowane w tych deskach mają właśnie wnieść niebywałą wygodę i radość odczuwaną z jazdy. Niewątpliwie takim budulcem jest warstwa tytanu umieszczona zaraz pod drewnianym rdzeniem. Metaliczna warstwa rewelacyjnie wyważa narty. W wyniku tego doskonale tłumi ona wszelkie wibracje, generowane w trakcie jazdy po rozbitym śniegu, czy przy znacznych prędkościach. Titanal nadaje również optymalną elastyczność tak niezbędną podczas inicjowania skrętów.

Nieprzeciętne właściwości jezdne nowych nart Atomic Redster X7 WB 2021 to także zasługa wspomnianego już drewnianego rdzenia Power Woodcore. Jego bazę stanowi swoista mieszanka drewna jesionowego i topolowego. Jesion jest dość twardym budulcem, natomiast topola stosunkowo miękkim. Symbioza tych dwóch właściwości zaowocowała wyraźną dynamiką i sportowym sznytem tych desek. W rezultacie tej korelacji jest również wyraźnie zrównoważona i wybiera niemalże całkowicie wszelkie wibracje.

Skręcaj tak jak lubisz…

Swoją nieprzeciętną wszechstronność X7 zawdzięcza również Multi Radius Sidecut. Efektem tego rozwiązania jest pełne panowanie nad nartami i to niezależnie od tego w jakim stylu zdecydujesz się pokonywać kolejne metry stoku. To Ty decydujesz, czy wykonujesz skręty krótkie, czy długie, a nie narta. W rezultacie można śmiało rzec, że jedna para nart spełnia funkcję co najmniej dwóch par. Za sprawą ich ogromnej uniwersalności zaoszczędzasz pieniądze i miejsce w bagażniku w swoim aucie.

W konstrukcji nowych Redster X7 2021 nie znajdziemy rockera. To czysty camber. Jest to argument, którzy przemawia za tym, że to deski przeznaczone przede wszystkim dla średnio oraz zaawansowanych jeźdźców. Dzięki Active Camber możemy błyskawicznie dokonywać przeskoki z jednej krawędzi na drugą.

Warto zauważyć, że za sprawą Structured Top Sheet deski pozostaną w dobrej kondycji przez wiele sezonów. Warstwa trwałego laminatu to wypróbowany i bardzo praktyczny sposób chroniący górny laminat przez zarysowaniami, czy inni wierzchnimi uszkodzeniami mechanicznymi.

Wiązania Atomic F 12 GW 2021

F 12 GW 2021

To zaawansowane technologicznie wiązania, które wyraźnie pozwalają zwiększyć wydajność oraz prędkość. Dobry wybór dla narciarzy, którzy pożądają doskonałych osiągów. Zakres siły wypięcia od 4 do 12 wpływa na najlepszą transmisję energii. Absolutna kontrola i doskonałe osiągi pod względem prędkości. Wyposażone w rozwiązanie Full Flex, które jest gwarantem zachowania naturalnej linii wygięcia nart pod wiązaniem i stabilnego oddawania energii podczas skręcania. Regulacja przebiega bez zastosowania narzędzi. Kompatybilne naturalnie z systemem Grip Walk.

Narty Atomic Redster X7 WB 2021 – do kupienia już od września na Snowsport.pl!

Narty Atomic Redster X7 WB + wiązania F 12 GW 2021
X7 WB 2021

Te niezwykle wszechstronne deski dostępny już od września w naszym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy także do przeczytania naszej wcześniejszej publikacji jeżeli interesują Ciebie także inne deski z serii Redster “Atomic Redster G9 2021 – Przejedź Się Czerwonym Bolidem!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Atomic Redster G9 2021 - przejedź się czerwonym bolidem!

Atomic Redster G9 2021 – przejedź się czerwonym bolidem!

Atomic Redster G9 2021 na nadchodzący sezon to wręcz techniczna perfekcja. Wzorowo zaprojektowana konstrukcja. Dokładnie przemyślana, niczym opływowa sylwetka samochodu stworzonego do wyścigów. Charakteryzują się sportowym rodowodem. Wpinając się w nowe Redster G9 20/21 możesz spodziewać się ogromu radości z prędkiego pokonywania białej trasy. Wyróżniają się stabilnością, odpowiednią sztywnością oraz właściwą przyczepnością krawędzi. Wyśmienicie sprawdzą się na zawodach lub podczas dynamicznej, rekreacyjnej jazdy. Czerwona szata graficzna podkreśla ich zdecydowanie sportowy charakter.

Narty-Atomic-Redster-G7-2021-polubisz-kazdy-zakret-cytat

Dla kogo nowe Narty Atomic Redster G9 2021?

Narty Atomic Redster G9 Servotec + wiązanie X 14 GW 2021
Redster G9 2021

Nowe Atomic Redster G9 2021 można przyrównać do czerwonego bolidu F1 tyle, że startującego na białych, zaśnieżonych trasach. Czerpią szereg rozwiązań technologicznych z zawodów Pucharu Świata. Naturalnie więc ich potencjał wykorzystają wyłącznie doskonali narciarze z finezyjną wręcz techniką. Jeżeli preferujesz dynamiczne, przepełnione energią pokonywanie trasy powinieneś rozważyć wybór właśnie tych nart.

Najlepsza technologia…

G9 21
Redster G9 2021

To jedne z topowych przedstawicieli serii Redster. Na pokładzie nart trudno nie zauważyć legendarnego rozwiązania Servotec. Jeszcze do niedawna wykorzystywany przede wszystkim w nartach, na których startują zawodnicy biorący udział w zawodach Pucharu Świata. To swoiste rozwiązanie pełni funkcję wspomagania kierownicy, niczym w aucie. Jest to stalowy pręt odznaczający się pewną elastycznością. Elastometr nadaje narcie właściwej zwrotności na zakrętach z jednoczesną stabilnością dającą duży komfort przy jeździe ze znacznymi prędkościami.

Rodem z Pucharu Świata…

Narty Redster G9 21 wyposażono wzdłuż całej długości w Full Sidewall. Nawet przy energicznej jeździe dobry technicznie narciarz będzie w pełni panować nad deskami. Nacisk na narty będzie błyskawicznie przekierowany na jej krawędź. W rezultacie efektywność trzymania krawędzi zostanie podniesiona nawet na zmrożonej powierzchni stoku. Warto wspomnieć także o charakterystycznej konstrukcji tych nart. Ich wyjątkowa geometria to High-Speed Sidecut. Rozwiązanie to polega na nieco mniejszym taliowaniu. W wyniku tego narciarz prowadzący ten czerwony bolid będzie teraz jeszcze płynniej wchodzić w zakręty. Będzie panować w pełni nad nartami. Absolutny brak rockera, czyli czysty camber oznacza, że to narty dla stokowych “wymiataczy”.

Pod i nad drewnianym rdzeniem Power Woodcore nart Atomic Redster G9 2021 umieszczono aż 0,6 mm warstwy Ultra Titanium Powered. W rezultacie wnosi ona do desek idealny flex poprzeczny, idealna absorpcję drgań i stabilność charakterystyczną dla produktów zawodniczych. W wyniku tego otrzymujemy nartę idealnie usztywnioną. Warto zaznaczyć, że ta drogocenna warstewka w poprzednich modelach wynosiła 0,4 mm.

Wiązanie X 14 GW 2021

Wiązanie X 14 GW 2021
X 14 GW 2021

Atomic X 14 GW to najlepszy wybór dla osób, które zawsze liczą na profesjonalne rezultaty. Skala DIN to 6 do 14 zapewnia wzorową transmisję energii, totalną kontrolę i osiąganie wysokich prędkości. Ponadto wyposażone w technologię Full Flex, która gwarantuje przede wszystkim zachowanie naturalnej linii wygięcia narty pod wiązaniem oraz stabilne oddawanie energii w trakcie skręcania. Regulacja przebiega bez użycia narzędzi. Kompatybilne naturalnie z rozwiązaniem Grip Walk.

Narty Atomic Redster G9 2021 – do kupienia już od września na Snowsport.pl!

Narty Atomic Redster G9 Servotec + wiązanie X 14 GW 2021
Redster G9 2021

Ten czerwony race’owe bolid stoków narciarskich dostępny już od września w naszym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy także do przeczytania naszego wcześniejszego wpisu jeżeli interesują Ciebie także inne deski z serii Redster “Narty Atomic Redster G9 2021 – Poczuj Prędkość!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Narty Atomic Redster X5 2021 - poczuj prędkość!

Narty Atomic Redster X5 2021 – poczuj prędkość!

Narty Atomic Redster X5 2021 na nowy sezon przygotowane w zupełnie nowej szacie graficznej. W sezonie 20/21 do wyboru w wersji Green oraz Grey. Wybiorą je mniej doświadczeni narciarze pragnący posiadać uniwersalne, sportowe deski o łatwym prowadzeniu nawet przy wyższych prędkościach. Nie będą najlepszym wyborem na wyścigi, bowiem ich przeznaczeniem jest dynamiczna, jednakże rekreacyj jazda. Sprawdzą się najlepiej na dobrze przygotowanych stokach. Jeżeli jesteś ambitny i pragniesz wciąż rozwijać swoje umiejętności powinieneś wybrać na nadchodzący sezon właśnie te deski!

Wybiorą je mniej doświadczeni narciarze pragnący posiadać uniwersalne, sportowe deski o łatwym prowadzeniu nawet przy wyższych prędkościach. Nie będą najlepszym wyborem na wyścigi, bowiem ich przeznaczeniem jest dynamiczna, jednakże rekreacyj jazda.

Dla kogo?

Narty Atomic Redster X5 Green + wiązanie M 10 GW 2021
REDSTER X5 Green + M 10 GW 2021
REDSTER X5 Grey + M 10 GW 2021

Atomic Redster X5 2021 to podstawowy model z całej kolekcji. Nie oszczędzono im jednak technologi, która wyraźnie usprawnia jazdę. W rezultacie mniej doświadczeni jeźdźcy mogą pokusić się na przyjemną, sportową i bezpieczną jazdę. Poczujesz stabilność, która w tym etapie rozwoju umiejętności jest tak nieodzowna. Odczuwalna przede wszystkim podczas pokonywania trasy z większą prędkością. Docenią to zwłaszcza początkujący i średnio zaawansowani. Jeżeli nawet Twoje umiejętności techniczne nie są zbyt wysokie, to w mig nauczysz się pokonywać stok szybkimi i ciasnymi skrętami. Możesz ciąć również długie łuki po całej szerokości stoku. Z nowymi Redster X5 2021 nie stanowi to najmniejszego problemu.

Narty Atomic Redster X5 2021 – technologia, która uczy…

Narty Atomic Redster X5 Green + wiązanie M 10 GW 2021
ATOMIC REDSTER X5 GREEN 2021

Grupą docelową Narty Atomic Redster X5 2021 są przede wszystkim narciarze o umiarkowanych umiejętnościach. Pomimo swojego przeznaczenia przepełnione najnowszymi technologiami, które wymiernie usprawniają sportową jazdę.

ATOMIC REDSTER X5 GREY 2021

Konstrukcja nart Atomic Redster X5 2021 opiera się na na lekkim i silnym drewnianym rdzeniu Power Woodcore. To mieszanka drewna jesionowego i topolowego. W wyniku takiego połączenia owych budulców deski odznaczają się znaczną stabilnością i trwałością. To właśnie drewno doskonale determinuje o mimo wszystko sportowym DNA tych desek. Jest także doskonałym składnikiem konstrukcyjny, gdyż posiada najlepszy stosunek wagi do wytrzymałości. To niezastąpiona właściwość w nartach o wysokich osiągach. W nowych Atomic Redster X5 znajdziemy także  Densolite Core. Ten wykonany z pianki fragment konstrukcyjny jeszcze bardziej redukuje masę nart. Poprawia także ich zwrotność i elastyczność w czasie skręcania. W okolicach rdzenia ulokowani warstwę Titanium Stabilizer. Te metalowa cenna warstewka, choć cienka, najwłaściwiej dociąża nartę w najbardziej newralgicznych miejscach. W rezultacie narty będą wykazywać aktywność nawet w trakcie najmniejszych impulsów inicjowanych z butów i wiązań.

Idealne prowadzenie…

Podczas prowadzenia serwują wzorowy kompromis między nartami do slalomu, a slalomu giganta. Są dość sztywne, toteż można z powodzeniem prowadzić je średnimi skrętami. W wyniku tego to najlepszy wybór do rozwijania swoich umiejętności. Nawet przy znacznych prędkościach poczujesz łatwość w ich prowadzeniu.

Wiązania M 10 GW 2021

REDSTER X5 GREEN 2021
REDSTER X5 GREY 2021

Narty Atomic Redster X5 2021 wyposażone w wiązania M 10 GW 2021. Wizerunkowo tożsame z kolorem laminatu nart. Charakteryzują się łatwym wpinaniem. Regulacja przebiega bez zastosowania narzędzi. Niebywale funkcjonalnym rozwiązanie jest zainstalowany skrobak do śniegu, po to aby zmrożony śnieg przyklejony do podeszwy butów, nie utrudniał wpinania. Kompatybilne naturalnie z butami wyposażonymi w rozwiązanie Grip Walk.

Narty Atomic Redster X5 2021 – do kupienia już od września na Snowsport.pl!

Narty Atomic Redster X5 Green + wiązanie M 10 GW 2021

Redster X5 2021 już od września w naszym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy także do przeczytania naszego wcześniejszego blogowego wpisu jeżeli interesują Ciebie również inne narty z linii Redster 2021 “Narty Atomic Redster X9 S 2021 – Green Power!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Narty Atomic Redster X9 S 2021 - Green Power!

Narty Atomic Redster X9 S 2021 – Green Power!

Narty Atomic Redster X9 S 2021 + wiązanie X 14 GW 2021 zaprezentowały się już nam przed sezonem 20/21. Te zielone deski wyglądają wręcz wyśmienicie. Kolor laminatu wnosi niezwykłą świeżość do całej serii. Nie tylko ich barwa jest innowacyjna. Technologia w jaką zostały zaopatrzone ma powodować ich “lot” na świeżym sztruksie. Zostały właśnie stworzone na takie warunki. Ich naturalnym środowiskiem będą perfekcyjnie przygotowane stoki. Doświadczeni narciarze wycisną z nich ile fabryka dała… Szybsze niż kiedykolwiek!

Te zielone deski wyglądają wręcz wyśmienicie. Kolor laminatu wnosi niezwykłą świeżość do całej serii. Nie tylko ich barwa jest innowacyjna. Technologia w jaką zostały zaopatrzone ma powodować ich

Wcale nie są takie zielone…

WIĄZANIA X 14 GW 2021

X9 S 21 to wyróżniające się deski. Narciarzom o dobrej technice dostarczą właściwie nieskończone możliwości pod względem osiągów. Doskonałe rezultaty są teraz jak najbardziej w Twoim zasięgu. Ich zielony kolor wyróżnia się w całej kolekcji. Początkowo pomysł zastosowania takiej barwy w czerwonej linii Redster budził kontrowersje. Ostatecznie jednak okazał się być strzałem w dziesiątkę. Od kilku sezonów deska w kolorze green jest jedną z najpopularniejszych pośród topowych race’owych nart Atomic. Ich zielona barwa wyraźnie kontrastuje na śniegu. Nie da się ich nie zauważyć. Zdecydowanie nada unikatowości Twojemu sprzętowi. W rezultacie otrzymujemy produkt, który technicznie i wizualnie jest niezwykle oryginalny.

Narty Atomic Redster X9 S 2021 – technologicznie najlepsze…

Narty Atomic Redster X9 S + wiązanie X 14 GW 2021
REDSTER X9 S 2021

Redster X9 S 2021 technologicznie bazują na nartach zawodniczych. W wyniku tego przeznaczenie tych nart może być tylko jedne. Dla doskonałych narciarzy, którym zależy na sportowej jeździe. Moc jaka drzemie w tych nartach zostanie wykorzystana przede wszystkim na dobrze przygotowanych stokach.

Amatorzy ekstremalnych wrażeń docenią zainstalowaną w nartach technologię Servotec. Rozwiązanie to pochodzi z Pucharu Świat. Pełni rolę swoistego wspomagania w trakcie każdego zjazdu. Dostrzeżemy je przede wszystkim w trakcie skręcania. W rezultacie narta słucha się każdego z naszych ruchów. Natomiast kiedy zdecydujemy się przycisnąć na długiej prostej, deski będą odpowiednio sztywnieć. W wyniku tego poprawi się nasza pewność sytuacji i komfort panowania nad deskami. Przekłada się to naturalnie na osiągnięcie lepszych rezultatów przy niezwykle dynamicznej jeździe.

Promień skrętu jaki zastosowano w Nartach Atomic Redster X9 S 2021 to Multi Radius Sidecut. Akcentuje on wybitną uniwersalność tych zielonych nart o sportowej charakterystyce. Można ustytuować go między slalomowym, a gigantowym. Narciarz o dobrej technice bez trudu może zjeżdżać długimi, czy krótkimi skrętami. Czerp radość z każdej chwili na stoku, zjeżdżając tak jak tylko zapragniesz!

Poczuj absolutną kontrolę…

Od dzioba do ogona biegnie Full Sidewal bez jakichkolwiek modyfikacji. W wyniku tego osiągnięto znakomitą precyzje prowadzenia. Jest to zauważalne również przede wszystkim w trakcie skrętów. To swoisty rezultat wyważonej siły przekazywanej z krawędzi na krawędź.

Warto zaznaczyć, że Redster X9 S 2021 charakteryzują się jeszcze jedną technologią zapożyczoną z nart zawodniczych. Jest to mianowicie Ultra Titanium Powered. Podnosi stabilność prowadzenia w trakcie prędkich przejażdżek i powstrzymuje powstawanie drgań. Właściwie dociąża nartę. W wyniku zastosowania tej warstwy deski idealnie chwytają krawędź.

Komfort jazdy to w dużej mierze zasługa Ultra Power Woodcore. Drewniana konstrukcja optymalnie wzmacnia narty na prostych odcinkach, zwłaszcza tam gdzie trzeba docisnąć na wirażu. Możesz z gracją w końcu pokonać nawet najbardziej ciasne zakręty. Ochronna warstwa Structured Topsheet zachowa Twoje zielone narty we wzorowej kondycji na długie lata.

Wiązania Atomic X 14 GW 2021

 Wiązania X 14 GW 2021
REDSTER_X_PISTE_2020_2021_2

Te doskonałej technicznej jakości wiązanie Atomic X 14 GW to najlepszy wybór dla osób, które liczą na profesjonalnych rezultaty. Wyposażone w skalę DIN 6 do 14. W rezultacie zapewniają idealne przekazywanie energii. Możemy liczyć na totalna kontrolę i wysoką prędkość. Dodatkowo wyposażone w rozwiązanie Full Flex, która gwarantuje zachowanie naturalnej linii wygięcia narty pod wiązaniem, a także niczym niezmącone oddawanie energii w trakcie skręcania. Można je regulować bez konieczności użycia narzędzi. Kompatybilne z Grip Walk.

Narty Atomic Redster X9 S 2021 – do kupienia od września na Snowsport.pl!

Narty Atomic Redster X9 S + wiązanie X 14 GW 2021
REDSTER X9 S + X 14 GW Green 2021

Te zielone narty o sportowych rezultatach do kupienia już od września w naszym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy także do przeczytania naszego wcześniejszego blogowego wpisu jeżeli interesują Ciebie również inne narty z linii Redster 2021 “Narty Atomic Redster S7 2021 – Wyzwól Sportową Moc!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
Narty Atomic Redster 2021 - czyli sportowa jazda!

Narty Atomic Redster 2021 – czyli sportowa jazda!

Narty Atomic Redster 2021 to genialna seria stworzona do dynamicznej jazdy. W sezonie 20/21 jeszcze bardziej podkręcą prędkość jednocześnie zapewniając niespotykaną kontrolę podczas manewrowania. Narty Redster bazują konstrukcyjnie i technologicznie na zawodniczych deskach rodem z Pucharu Świata. To co do niedawna było spotykane wyłącznie u profesjonalistów, teraz może cieszyć wszystkich amatorów startującego w zawodach różnego szczebla, czy jeżdżącego rekreacyjnie ze sportowym zacięciem. W kolekcji modele do jazdy krótkim i długim skrętem. Konkrety i prezentacja poszczególnych modeli w dalszej części tekstu. Zapraszamy do lektury!

cytat

Narty Atomic Redster X9 S 2021

Narty Atomic Redster X9 S + wiązanie X 14 GW 2021
Redster X9 S

Redster X9 + wiązanie X 14 GW 2021 pod wieloma względami są wybitne i wyróżniające. Wprowadzenie zielonych desek do kolekcji Redster okazało się być prawdziwym hitem. To wizualny powiew świeżości w świecie narciarstwa sportowego. Pięknie kontrastują na śnieżnobiałym, dobrze przygotowanym stoku. Świeży sztruks to ich naturalne środowisko. Stworzona dla narciarzy, którzy lubią poczucie prędkości w trakcie każdej przejażdżki.

W sezonie 2021 z odświeżoną grafiką i technologiami, które pozwolą podkręcić Twoje osiągi. Dobrzy technicznie narciarze wykorzystają w pełni ich potencjał. Kluczową technologią, która drzemie w narcie, oprócz samej konstrukcji, jest Servotec. Te rozwiązanie rodem z Pucharu Świata wspomaga w trakcie każdego zjazdu. Jego działanie jest wyraźnie odczuwalne zwłaszcza podczas skręcania. Przy szybkich zjazdach deska dodatkowo sztywniej. W rezultacie nawet w trakcie niezwykle dynamicznych zjazdów poczujesz się pewnie i niezmiernie stabilnie.

Redster X9 S
Redster X9 S

Pośredni promień skrętu…

Pomimo swojego wyraźnie sportowego usposobienia Redster X9 S jest bardzo uniwersalna. To zasługa rewolucyjnego Multi Radius Sidecut. Ten pośredni promień skrętu można uplasować pomiędzy slalomowym, a gigantowym. Właściciel tych zielonych desek może z powodzeniem szusować długimi, bądź krótkimi skrętami. Baw się przez cały dzień na stoku i uprawiaj dowolny styl jazdy.

Atomic Redster X9 S 2021 są wyposażone w jeszcze jedną technologię zaimplementowaną z nart FIS’owskich. Jest to Ultra Titanium Powered. Ta grubsza warstwa tytanowego wkładu dodatkowo stabilizuje przy szybkich zjazdach i skutecznie neutralizuje drgania. Tytanal optymalizuje również flex poprzeczny. Ultra Power Woodcore uzupełnia kompleksowo technologię wspierającą komfortową jazdę. Drewniano wzmacnia nartę na prostych odcinkach, tam gdzie jest niezbędne dociśnie na skrętach. Ze sprytem pokonasz nawet te ciasne i trudne technicznie skręty.

Redster X9 S 2021 to najlepszy model serii X do uprawiania wyczynowego narciarstwa zjazdowego. Dla profesjonalnych narciarz obdarzonych bajeczną techniką. Tylko tacy bowiem w pełni wykorzystają sportowy potencjał w nich drzemiący.

Narty Atomic Redster S9 2021

Narty Atomic Redster S9 + wiązanie X 14 GW 2021
REDSTER S9 + X 12 GW Red

Atomic Redster S9 + wiązanie X 14 GW 2021 to slalomówki jak ze snu. W nadchodzącym sezonie będą wyglądać wyjątkowo atrakcyjnie. Jak zawsze z technologią zaczerpniętą z nart przeznaczonych do niedawna wyłącznie dla zawodników. Lubisz startować w zawodach slalomu giganta? Jeżeli tak to te smukłe czerwone deski pomogą wspiąć się Tobie na wyżyny. Dodadzą ułamki sekund w końcowym rezultacie przesądzając o Twojej pozycji na mecie.

Atomic Redster S9 zapewniają doskonałą zwrotność, nawet przy krótkich i ostrych skrętach. Doskonałe właściwości trakcyjne. Idealna do startowania w zawodach różnego szczebla. Naturalnie można pokusić się z nimi na sportową, aczkolwiek rekreacyjną jazdę odczuwając niebagatelną przyjemność z każdego skrętu. Uczyń wszystkie zjazdy swoimi indywidualnymi zawodami, mierząc się z samym sobą.

Stabilność o jakiej inni mogą tylko pomarzyć…

Najważniejszą technologią, która odpowiada za tak doskonałe właściwości jezdne w nartach Atomic Redster S9 2021 jest legendarny i wciąż innowacyjny Servotec. Czarny pręt z elastometrem wspiera narciarza praktycznie we wszystkich etapach jazdy i to niezależnie od prędkości. W rezultacie manewrowanie nartami jest łatwe i niezmiernie intuicyjne. Nie jest jednakże tak trudne jak w typowo zawodniczych nartach. Każdy skręt będzie teraz płynnie pokonany. Kiedy na horyzoncie pojawi się długa prosta, można bez zbędnej troski pokusić się na prędki zjazd w dół. Na prostkach deski stają się stabilniejsze, a Ty możesz osiągać szybsze czasy przejazdów.

Redster S9
Redster S9

Te czerwone deski dodatkowo stabilizuje metalowa warstwa Ultra Titanium Powered. Przyczynia się do neutralizacji drgań. W modelu 2021 zainstalowano, aż o 50% grubszą warstwę tego tak cennego materiału. Grubość tytanu w Redster S9 wynosi 0,6 mm. Teraz to Ty decydujesz o tempie zjazdu. Poczujesz także, że krawędź Twoich nart wchodzi w śnieg niczym nóż w masło.

Gładka jazda nawet przy najbardziej dynamicznych przeskokach z krawędzi na krawędź jest możliwa za sprawą Active Camber. Z nart zawodniczych zapożyczono także WorldCup Base. Struktura ślizgu używana w nartach dla profesjonalistów. W efekcie poczujesz się jak zawodnik uzyskując doskonałe wyniki.

Atomic Redster S9 to czerwone deski przeznaczone przede wszystkim dla zawodników slalomu giganta lub narciarstwa alpejskiego. Dla wybitnychnarciarzy na doskonale przygotowane trasy.

Narty Atomic Redster G9 2021

Narty Atomic Redster G9 Servotec + wiązanie X 12 GW 2021
Redster G9

Atomic Redster G9 2021 to technicznie konstrukcyjna perfekcja w najczystszej postaci. Idealnie zaprojektowane narty, niczym bryła opływowego sportowego samochodu. W dna tych czerwonych desek tkwi wyścigowy rodowód. Dostarczą ogrom szybkich radości przy każdym zjeździe na dobrze przygotowanych trasach. W swoich właściwościach trakcyjnych wyróżniają się stabilnością, sztywnością skrętną i przyczepnością krawędzi. Potencjał nart w sam raz do wykorzystania w zawodach lub dynamicznej, rekreacyjnej jeździe.

W całej swojej długości wyposażona w Full Sidewall. Przy energicznej jeździe w pełni będziemy panować nad deskami. Narty posiadają wyjątkową geometrię High-Speed Sidecut. Polega ona na nieco mniejszym taliowaniu. W rezultacie prowadzący ten czerwony bolid będzie płynniej wchodzić w zakręty przy dużej prędkości, bez poczucie chwilowego braku panowania nad nartami. Budowa poprzeczna narty opiera się na rozwiązaniu Full Sidewall. W wyniku tego nacisk na nartę będzie prędko przekierowany na jej krawędź, a to wyraźnie podnosi efektywność trzymania krawędzi na zmrożonej nawierzchni.

Atomic Redster G9 2021
Redster G9 2021

Wspomaganie kierownicy…

Na pokładzie Redster G9 2021 trudno nie zauważyć technologii Servotec. Do niedawna wykorzystywany wyłącznie w nartach z Pucharu Świata. Pełni funkcję pomocniczą w trakcie błyskawicznych przejażdżek. Działa niczym wspomaganie kierownicy w samochodzie. To stalowy pręt cechujący się optymalną elastycznością. W rezultacie połączenia tego rozwiązania z elastometrem narta stale się wyraźnie zwrotniejsza na zakrętach. Jednocześnie narciarz poczuje komfortową stabilność. Ultra Titanium Powered dociążą deski, podnosi jeszcze bardziej pewność prowadzenia. Tłumi również drgania i zapewnia najbardziej optymalne chwytanie krawędzi.

Narty Atomic Redster G9 2021 to bez cienia wątpliwości najwyższej klasy sprzęt przeznaczony do slalomu giganta oraz dużych i szybkich zakrętów. Pełna kontrola i stabilność nawet przy wysokich prędkościach.

Narty Atomic Redster X7 WB Green 2021

Narty Atomic Redster X7 WB Green + wiązania F 12 GW 2021
Redster X7 WB Green 2021

Redster X7 WB Green + wiązania F 12 GW 2021 to istny rodzynek w całej linii Redster. Zdecydowanie szersze od wszystkich pozostałych z tej topowej kolekcji. Ta cecha zwielokrotnia ich kontrolę, moc co przydaje się przede wszystkim w trakcie jazdy po niezbyt dobrych jakościowo trasach. Te dodatkowe 10 mm w tali baje w rezultacie aż 75 mm pod butem. To niezrównanie wszechstronna narta na trasę. Jest sztywna i dająca poczucie odpowiedniej stabilności podczas skrętów. To najlepszy wybór na wszelkie stoki, na których panują różnorodne warunki terenowe. Jak wiadomo warunki podczas jazdy mogą zmieniać się z godziny na godzinę. Śnieg w godzinach popołudniowych nigdy nie będzie taki sam jak poranny, świeży po zjechaniu ratraków. Właśnie dlatego Redster X7 WB Green 2021 będzie najlepszym wyborem jeśli nie jesteś pewien pogody i zawsze chcesz mieć pewność, że nic nie odbierze Tobie radości i komfortu jazdy.

Warstwę tytanu umieszczono bezpośrednio pod i nad drewnianym rdzeniem. W wyniku tego deski doskonale absorbują wszelkie wstrząsy. Materiał ten zwiększa również wymierne odczuwanie stabilności w trakcie prędkich zjazdów i elastyczność nart, kiedy inicjujesz skręt.

Mieszanka drewna…

Rdzeń nart Redster X7 WB 21 stanowi mieszankę drewna jesionowego i topolowego Power Woodcore. Topola jest elastyczna i bardzo miękka. Nadaje narcie dynamiczności i sportowego charakteru. Należy zaznaczyć, że nie traci ona przy tym jednocześnie na zrównoważeniu i neutralizacji wibracji, tab by jazda na nartach była jak najbardziej komfortowa. Pośredni promień skrętu Multi Radius Sidecut determinuje o nieskończonej wielofunkcyjności desek. To Ty, a nie narta decyduje o stylu jakim chcesz jechać w danym momencie. Zbędne kupowanie innych kompletów. To rezultat wspomnianej wszechstronności Atomic Redster X7 WB Green 2021.

Narty Atomic Redster X7 WB Green to najszersze w talii deski w kolekcji. Dodatkowe 10 mm przyczynia się do zwielokrotnienia stabilności i w rezultacie pewności prowadzenia niezależnie od jakości podłoża i struktury śniegu. Dla wszystkich narciarzy pragnących posiadać uniwersalny sprzęt.

Narty Atomic Redster G7 2021

Narty Atomic Redster G7 + wiązania F 12 GW 2021
Redster G7 2021

Atomic Redster G7 + wiązania F 12 GW 2021 uznawane za świetne slalomki od kilku kilku sezonów. Nie inaczej jest w 2020/2021. Jazda na nich staje się już od pierwszego zjazdu niepowtarzalnym przeżyciem. Pobijaj własne rekordy prędkości, doskonale bawiąc się z przyjaciółmi na stoku. Poczujesz moc i stabilność nawet na zmrożonym sztruksie. Do tego wszystkiego należy dodać doskonałe trzymanie krawędzi. Wszystko to jest w Twoich możliwościach.

W aktualnym sezonie Redster G7 wyposażono w szereg technologii, które mają za zadanie sprawić by jazda na tych deskach była jak najbardziej przyjemna i pomagała w osiąganiu doskonałych rezultatów. Full Sidewall pozwala doskonale kontrolować nartę poprzez optymalne dociskanie krawędzi.

Sportowy i energiczny charakter…

Zastosowanie mieszanki drewna jesionowego i topolowego Power Woodcore nadaje G7 sportowy i energiczny charakter. Jednocześnie przy prędkich i stromych zjazdach usztywnia deski i redukuje wszelkie drgania. Skuteczne absorbowanie drgań w tych czerwonych deskach to również zasługa tytanowych wstawek Titanium Powered nad i pod rdzeniem nart. Dociążają również nartę. W rezultacie możemy być pewni, że narta złapie krawędź wtedy kiedy będzie to niezbędne. Camber 100% dodatkowo wspiera wszystkich tych, którzy uwielbiają jazdę na krawędziach. Cała długość krawędzi będzie mieć kontakt ze stokiem.

Narty Atomic Redster G7 2021 zapewniają płynną i niezwykle wysoce precyzyjną jazdę. Jeżeli lubisz szybkie skręty i bujanie od krawędzi do krawędzi, wybierz właśnie te narty.

Narty Atomic Redster S7 2021

Narty Atomic Redster S7 + wiązania F 12 GW 2021
Atomic Redster S7 2021

Narty Atomic Redster S7 + wiązania F 12 GW 2021 będą idealnym wyborem dla zaawansowanych narciarzy, którzy szukają desek do codziennej jazdy. Idealne również do startów w amatorskich zawodach. Odnajdziemy w nich krótszy, slalomowy promień skrętu. Nie są przesadnie agresywne. Można na nich jeździć dynamicznie, jednakże do manewrowanie nie pochłaniają tak dużo energii. To narty wysoce podatne na każdy Twój ruch. Fantastycznie trzymają krawędź. W rezultacie odwdzięczają się wysoką dynamiką. Tak naprawdę to narty dwa w jednym. Do startu w zawodach i do rekreacyjnej jazdy. Jedna para nart, do dowolnego sposobu jazdy. Wszystko czego potrzebujesz w jednej parze nart.

Sprostają krótkim i ciasnym wirażom…

Typowo slalomowy promień sprosta krótkim i ciasnym wirażom. Jak każda narta z linii Redster, model S7 posiada również multum nowinek technologicznych przekładających się kolejno na jakość jazdy. Power Woodcore to symbioza trwałego drewna jesionowego i lekkiego elastycznego topolowego. W rezultacie takiego połączenia narty stają się lekkie i stabilne, a jednocześnie zachowują swój sportowy charakter. Taki rdzeń jest nieodłącznym elementem nart o wysokich osiągach, dla których priorytetowy jest rezultat wagi do wytrzymałości.

Pod wiązaniami nart umieszczono Titanium Powered. W wyniku takiego rozwiązania uzyskano optymalny flex, genialną absorpcję drgań i stabilność na poziomie nart zawodniczych przy zachowaniu elastyczności desek. Na dobrze przygotowanych trasach będziemy cieszyć się z konstrukcji Full Sidewall. W nartach Atomic G7 2021 biegnie on od dzioba do ogona bez żądnej modyfikacji. W rezultacie osiągnięto wysoką precyzję sterowania.

Narty Atomic Redster S7 2021 to jedne z najlepszych nart do slalomu. Pozwalają na dynamiczne i bardzo dokładne wycinanie skrętów. Pokonają pod kontrolą każdy wiraż.

Narty Atomic Redster X5 2021

Redster X5 2021 Green

Narty Atomic Redster X5 + wiązanie M 10 GW 2021 to najlepszy wybór dla narciarzy, którzy pragną posiadać race’owe deski będące łatwe w prowadzeniu przy dużych prędkościach. Świetne dla mniej doświadczonych jeźdźców. Jeżeli tylko zechcesz bez problemu możesz pomknąć długimi łukami po całej szerokości stoku.

Niezwykle wszechstronne…

Redster X5 to wszechstronne narty przeznaczone na dobrze przygotowane trasy dedykowane przede wszystkim dla początkujących i średnio zaawansowanych narciarzy. Full Sidewall biegnie przez całą długość nart. W rezultacie pozwala narciarzowi na swobodne sterowanie nartą bez zbędnego wysiłku. Wykorzystanie w konstrukcji rdzenia Power Woodcore, czyli mieszanki drewna topolowego i jesionowego nadaje narcie stabilności. Przy dużych prędkościach tłumi efektywnie drgania, a to przekłada się na stabilną i bardziej efektywną jazdę. W okolicach rdzenia umieszczono warstwę tutanu Titanium Stabilizer. Metal dociąża deski i wygłusza nawet te najmniejsze drgania. W wyniku tego Redster X5 jest podatna na impulsy narciarza.

Narty Atomic Redster X5 2021 to jedyne deski z kolekcji Redster dla początkujących. Niezwykle wszechstronne w prowadzeniu. Najlepiej spiszą się na przygotowanych trasach. Nieprzysparzające problemów w sterowaniu przy każdej prędkości.

Narty Atomic Redster 2021 na SnowSport.pl

Najnowszą kolekcję race’owych nart Atomic Redster 2020/2021 znajdziesz już teraz na stronie naszego sklepu na snowsport.pl. Do kupienia od września. Zapraszamy także do przeczytania naszej wcześniejszej publikacji “Narty Volkl Racetiger 2021 – tygrys już na polowaniu!” tutaj blog.snowsport.pl.

0
0
trickboard, deska do ćwiczeń, jak utrzymać formę, snowboard, windsurfing, skateboard

Deska do ćwiczeń – czym jest trickboard

Deska do ćwiczeń równoważnych to inaczej trickboard.

To świetne narzędzie, które rozwija nasze umiejętności koncentracji i równowagi, wzmacnia całe nasze ciało i tym samym daje dużo frajdy!

Trickboard – czyli deska do ćwiczeń równoważnych – to nasz sposób na utrzymanie formy w trakcie kwarantanny!

CZYTAJ WIĘCEJ
0
0
narty, szwajcaria, apartamenty

Gdzie pojechać na narty w Szwajcarii pod koniec sezonu?

Narty w Szwajcarii.

Choć w Polsce zima odchodzi już powoli w zapomnienie, nie składajcie jeszcze narciarskiego sprzętu! Wbrew pozorom, to właśnie pod koniec sezonu jeździ się najlepiej. Dni są dłuższe, słońce świeci mocniej, a jeśli wybierzemy się w odpowiednie miejsce, śniegu także na pewno nam nie zabraknie.

Jedną z najlepszych opcji wypadu na narty pod koniec sezonu, według naszych ekspertów, jest wyjazd na narty w Szwajcarii! Dlatego dzisiaj weźmiemy pod lupę kilka najciekawszych miejsc i regionów narciarskich w Szwajcarii.

CZYTAJ WIĘCEJ

0
0
gogle majesty

Kijki i gogle Majesty 2019 – nowa kolekcja!

Asortyment firmy Majesty obejmuje zarówno sprzęt narciarski, jak i liczne akcesoria dla narciarzy oraz innych sportowców. Tak bogata oferta już od dawna jest znakiem rozpoznawczym polskiego producenta. Co więcej, firma Majesty każdego roku wypuszcza na rynek swoje nowe kolekcje sprzętu sportowego. Najnowsza seria produktów dla narciarzy kryje w sobie mnóstwo ciekawych modeli. Szczególną uwagę warto zwrócić na kijki oraz gogle Majesty, które znalazły się we wspomnianej kolekcji.CZYTAJ WIĘCEJ

0
0
narty head supershape i.titan 2020

Narty Head Supershape i.Titan 2020 – opinie testowe

Narty Head Supershape i.Titan – to model nart coraz częściej wybierany przez Polskich narciarzy. Sprzedaż nart w ostatnich sezonach dobitnie pokazuje wyraźny trend sprzedażowy jakim jest zakup coraz szerszych i dłuższych nart. Na świecie ta tendencja jest już widoczna od dawna. Teraz również Polacy dojrzeli do tego aby kupować narty o odpowiedniej geometrii (szerokości pod butem) do warunków śniegowych w jakich jeżdżą najczęściej.  Również długość nart zaczęto dobierać bardziej prawidłowo do swojej wagi i wzrostu. Wygoda, uniwersalność, wszechstronność i niezawodność – to zaczęło mieć największe znaczenie przy wyborze nart. Narty Head i.Titan spełniają te wszystkie kryteria wprost idealnie. Oto parę słów o nich…

CZYTAJ WIĘCEJ

0
0