SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5056
post-template-default,single,single-post,postid-5056,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

HEAD Premium i HEAD Prestige 2019

Head Premium

HEAD Premium i HEAD Prestige 2019

Najbardziej doświadczeni narciarze mają szczególnie duże wymagania względem używanego sprzętu. Wysoka jakość jest w tym przypadku absolutną podstawą, jednak i to czasami nie wystarcza. Wielu narciarzy chciałoby, aby ich sprzęt wyróżniał się nie tylko wspomnianą jakością, ale również wyjątkowym designem oraz elegancją. Dlatego firma HEAD postanowiła wyjść naprzeciw takim oczekiwaniom i stworzyć zupełnie unikalną linię nart. HEAD Premium oraz HEAD Prestige to dwa modele, które zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających narciarzach. Jakie są właściwości tego niewątpliwie ekskluzywnego sprzętu?

HEAD Premium – najwyższa jakość w świecie współczesnego narciarstwa

Narty oznaczone symbolem Premium są przeznaczone dla narciarzy, którzy poszukują sprzętu najwyższej klasy. Flagowy model firmy HEAD został wyprodukowany ręcznie przy użyciu najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu jego jakość pozostaje niezrównana. HEAD Premium to narty typu race carver, a więc są one przeznaczone do użytku na dobrze przygotowanych trasach.

Oczywiście ten model sprosta nawet największym zimowym wyzwaniom! Jego niepodważalnym atutem jest nowoczesna technologia Intelligence, która dostosowuje sztywność narty do prędkości jazdy. Wszystko za sprawą specjalnego chipa oraz wyjątkowych włókien piezoelektrycznych, gdyż to właśnie one odpowiadają za absorpcję wibracji. Fundamentem nart HEAD Premium stała się konstrukcja określana jako World Cup Sandwich. Zapewnia ona znakomitą trwałość, a także poprawia kontrolę w czasie jazdy. Na uwagę zasługuje także technologia Speed Rocker. Będzie ona nieocenionym wsparciem podczas agresywnej jazdy, w której krawędziowanie odegra podstawową rolę. Całość została dopełniona wytrzymałymi wiązaniami typu PRD 14. Jako dodatkową zaletę nart HEAD Premium należy wskazać bardzo elegancki design. Jednak dopiero w momencie, gdy narciarz rozpocznie jazdę po stoku, prezentowany model ujawni pełnię swoich możliwości.

Head Premium

HEAD Prestige – czysta elegancja na ośnieżonych stokach

Nawet wyjątkowo ekstrawagancki wygląd nart nie mógłby wynagrodzić ewentualnych braków w ich jakości. Na szczęście, taka zależność nie dotyczy modelu HEAD Prestige, który łączy w sobie obydwie wymienione cechy. Jak sama nazwa wskazuje, narty Prestige wyróżniają się nadwyraz stylowym i bardzo eleganckim wyglądem. Jednakże nie to ma największe znaczenie. Wystarczy tylko spojrzeć na ich specyfikę, aby przekonać się, że jest to doprawdy elitarny sprzęt. Narty HEAD Prestige zostały zaprojektowane przy użyciu tych samych technologii, co opisane deski typu Premium. Prezentowany model zawiera m.in.: konstrukcję World Cup Sandwich, śliz UHM C z technologią Intelligence, Speed Rocker, Metal Power Tubes. Niemniej są one nieco inaczej wyprofilowane, przez co mogą zostać użyte również poza przygotowanymi trasami. Jeżeli ktoś szuka nowych wyzwań i jeszcze większej satysfakcji płynącej z jazdy, narty HEAD Prestige będą wręcz idealnym wyborem!

Head Premium

Zarówno narty HEAD Premium, jak i model HEAD Prestige to profesjonalny i unikalny sprzęt. Czy jednak będą one odpowiednie dla każdego doświadczonego narciarza? Aby uzyskać więcej informacji na temat zakupu nart, zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem – ZOBACZ!

No Comments

Post a Comment