SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Head narty dla mężczyzn - przegląd najciekawszych modeli
5151
post-template-default,single,single-post,postid-5151,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Head – narty dla mężczyzn. Przegląd modeli 2019

head narty dla mężczyzn przegląd modeli 2019

Head – narty dla mężczyzn. Przegląd modeli 2019

Planujesz w tym sezonie zmienić narty na nowe? Być może sięgniesz więc po produkty jednego z czołowych producentów na rynku. Firma Head narty dla mężczyzn ma w szerokiej palecie. Prezentujemy interesujące modele dla osób o zróżnicowanym stylu jazdy.

Historia firmy Head sięga 1950 roku. Wtedy właśnie Howard Head – człowiek, który nie wyobrażał sobie życia bez aktywności fizycznej, postanowił utworzyć markę sygnowaną swoim nazwiskiem.  Dzisiaj w portfolio Heada znajdziemy sprzęt nie tylko do narciarstwa i snowboardu, ale także np. do tenisa.

Head narty dla mężczyzn

Kiedy mówimy o nartach dla mężczyzn, wybór jest bardzo szeroki. Praktycznie każdy model będzie się nadawał do jazdy dla mężczyzn, jeśli oczywiście będziemy się trzymać kilku kardynalnych zasad i dobierzemy narty np. zgodnie z naszym wzrostem.

Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że każdy prezentuje inny poziom doświadczenia i preferuje zróżnicowany styl jazdy. Dlatego postanowiliśmy podzielić narty dla mężczyzn firmy Head z uwzględnieniem tych czynników i wyróżniliśmy interesujące modele w kategoriach: allride, freeride, race i performance. Oto modele, na które warto zwrócić uwagę w 2019 roku.

Jak przygotować narty do sezonu zimowego?

Head V-Shape V2

Idealne narty dla początkujących! Producent zapewnia, że model V-Shape V2 to przepustka do świata narciarstwa, zaś technologie zastosowane w tym modleu sprawiają, że nauka jazdy staje się łatwiejsza niż kiedykolwiek. I rzeczywiście nie ma w tym przesady. Model ten przeznaczony jest do jazdy typu allride.
head narty dla mężczyzn przegląd modeli 2019

Head V-Shape V10

Jeśli preferujesz zabawę typu allride, ale twoje umiejętności narciarskie są już zaawansowane, to idealnym wyborem będzie model V-Shape sygnowany oznaczeniem V10. To idealne narty do doskonalenia umiejętności na trasie, ale także do jazdy poza wytyczoną trasą i swobodnej zabawy.

 

Head Worldcup Rebels I.Race

Polecany model do jazdy typu race dla tych, którzy prędkość mają we krwi. Slalom oraz slalom gigant z użyciem tego modelu to żaden problem. Z jednej strony to dobre narty do wykonywania ciasnych i długich skrętów, z drugiej – polecane są do codziennego użytku. Jeśli potrzebujesz nart do szlifowania swojej techniki, ten model będzie w sam raz.
head narty dla mężczyzn przegląd modeli 2019

 Head Core 99

To propozycja dla osób kochających freeride i jazdę w białym puchu. Idealne do zabawy poza trasą. Niewątpliwą zaletą tych nart jest ich niska waga. Znajdą zastosowanie przede wszystkim u tych narciarzy, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Co ważne, model Core 99 znajduje także zastosowanie na trasie, więc jest dość uniwersalny.
head narty dla mężczyzn przegląd modeli 2019

Head Prestige

Na koniec prawdziwa bomba. Narty Head Prestige, klasyfikowane jako narty do jazdy performance, to wybór dla osób, które czują się na stoku jak ryba w wodzie. Nowoczesny design, najwyższa jakość materiałów, precyzja wykonania i zaawansowane technologie – wszystko to znajdziemy w modelu Prestige. Bez wątpienia są to narty, które dostarczają najwyższych doznań na stoku.
head narty dla mężczyzn przegląd modeli 2019

Poszukującym nart dla mężczyzn firmy Head, polecamy wizytę w naszym sklepie internetowym.

Brak komentarzy

Skomentuj