SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5157
post-template-default,single,single-post,postid-5157,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Head – narty dla dzieci. Polecane modele na 2019 rok

Head narty dla dzieci - przegląd najlepszych nart dla juniorów

Head – narty dla dzieci. Polecane modele na 2019 rok

W tym sezonie planujesz po raz pierwszy zabrać swoją pociechę na stok i zastanawiasz się nad kupnem odpowiednich nart? Jeśli chodzi o sprzęt dla dzieci, rynek jest bardzo szeroki i zróżnicowany, a narty dla najmłodszych wykonują nawet najbardziej renomowane firmy. W tym artykule wskażemy, dlaczego firma Head narty dla dzieci robi jako jedna z najlepszych!

Head narty dla dzieci

Zanim przejdziemy do opisu poszczególnych modeli, zastanówmy się nad tym, jakie cechy powinny mieć narty dla dzieci. Przyjmując, że najmłodsi bywalcy stoków znajdują się w przedziale wiekowym 3-5 lat i dopiero uczą się jazdy, należy dobrać dla nich narty odpowiednio krótkie – zwykle mierzące od 60 do 80 cm. Najlepiej, aby postawione w pionie narty nie sięgały wyżej niż po pachy ich właściciela. Trzeba mieć na uwadze, że odpowiednio krótkie narty ułatwiają naukę manewrowania.

Kiedy mowa o dzieciach nieco starszych – w wieku 6-12 lat – zasady pozostają podobne, jednak należy się rozejrzeć za nartami nieco dłuższymi, sięgającymi do barków.

Jak przygotować narty do sezonu zimowego?

Oczywiście ważna jest także waga nart czy odpowiednie taliowanie, ale w tym przypadku możemy zdać się na producenta. Zazwyczaj narty tworzone z myślą o dzieciach są pod tym względem odpowiednio zbalansowane.

Przejdźmy zatem do rzeczy i przyjrzyjmy się, co w tej materii ma do zaoferowania firma Head, czyli jeden z czołowych producentów tego typu sprzętu.

 

HEAD SUPERSHAPE TEAM SLR 2

Jest to model dla dzieci rozpoczynających przygodę z narciarstwem, dostosowany do wypadów na trasy. Gdy mowa o nauce jazdy na nartach, jedną z podstawowych technik jest jazda na krawędziach. Omawiane narty posiadają niską masę i charakteryzują się łatwością prowadzenia, więc sprawdzą się w tym aspekcie doskonale.

Head narty dla dzieci - przegląd najlepszych nart dla juniorów

HEAD SOUPHEAD SLR 2

Kolejny model wprost stworzony dla początkujących. Dzięki niemu opanowanie jazdy we freestyle’u i fanparku będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Ten model nie tylko pozwala na szybkie opanowanie podstaw jazdy, ale też idealnie sprawdza się w nauce trików.

Head narty dla dzieci - przegląd najlepszych nart dla juniorów

HEAD WORLDCUP I.RACE TEAM SLR 2

Jak sama nazwa wskazuje, te narty przeznaczone są dla juniorów, którzy mają wysokie aspiracje i w przyszłości pragną sięgać po najwyższe trofea. Ale zanim przyjdzie czas na profesjonalne zawody, trzeba opanować podstawy. I właśnie temu służy model Worldcup I.Race Team.
Head narty dla dzieci - przegląd najlepszych nart dla juniorów

HEAD CADDY JR

Oto idealna propozycja dla juniorów powyżej 10 roku życia. Jest to młodzieżowa wersja popularnego i niezawodnego modelu Caddy, przeznaczona dla młodych freestylerów. Model ten nie tylko wygląda zjawiskowo, ale jest także bardzo odporny na uderzenia, co szczególnie przyda się podczas zabawy w snowparku.

Head narty dla dzieci - przegląd najlepszych nart dla juniorów

HEAD KORE 87

To kolejna propozycja dla młodzieży powyżej 10 roku życia, ale tym razem skierowana do użytkowników doświadczonych. Kore 87 to model, który sprawdzi się u osób doskonale znających freeski i zabawę w śnieżnym puchu. Sprawdzą się także, gdy planujemy po raz pierwszy wyjechać na nartach poza trasę.
Head narty dla dzieci - przegląd najlepszych nart dla juniorów

HEAD JOY SLR 2

Na koniec prezentujemy model przeznaczony specjalnie dla dziewczynek. Niska masa i doskonałe prowadzenie to elementy wyróżniające ten model. Dzięki temu początkujące narciarki nie będę miały  większych problemów z opanowaniem jazdy na krawędziach.
Head narty dla dzieci - przegląd najlepszych nart dla juniorów

Planujesz wyposażyć swoją pociechę w pierwsze narty? Head narty dla dzieci – przegląd najlepszych nart dla juniorów – Wszystko znajdziesz w naszym sklepie.

No Comments

Post a Comment