SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5061
post-template-default,single,single-post,postid-5061,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

HEAD Joy 2019 – nowa linia nart dla kobiet

HEAD Joy

HEAD Joy 2019 – nowa linia nart dla kobiet

Sporty zimowe już wiele lat temu przestały być wyłącznie domeną mężczyzn. Wybitne narciarki oraz snowboardzistki nieraz udowadniały, że na stokach radzą sobie równie dobrze. Kobieca przebojowość zachwyciła nawet producentów sprzętu sportowego. W efekcie na rynku zaczęły pojawiać się specjalne linie produktów dedykowanych miłośniczkom zimowego szaleństwa. Tak właśnie postąpiła między innymi firma HEAD, która niedawno zaprezentowała nową kolekcję nart o nazwie HEAD Joy. Na jakie modele warto zwrócić szczególną uwagę przy okazji premiery kolekcji dla narciarek?

HEAD Joy 2019 – Pure Joy

Pierwszym interesującym modelem z nowej oferty firmy HEAD są narty Pure Joy. Deski te będą idealnym wyborem w przypadku kobiet, które dopiero uczą się jeździć na nartach. Pure Joy to wyjątkowo lekkie i łatwe w prowadzeniu narty. Ponadto zastosowanie technologii Allride Rocker sprawia, że sterowanie deskami staje się jeszcze prostsze. Uzupełnieniem tego modelu są wiązania HEAD JOY 9 AC SLR. Przednia część wiązań została wzbogacona o nowy system TRP. Dzięki niemu stopa narciarki zostaje lepiej ustawiona, co znacząco odciąża kolana i więzadła podczas jazdy. To zmniejsza ryzyko odniesienia kontuzji na stoku. Nauka jazdy na nartach? Tylko z modelem HEAD Pure Joy!

HEAD Joy

HEAD Absolut Joy 2019

Drugi przedstawiony model został przeznaczony dla narciarek z nieco większym doświadczeniem i umiejętnościami. HEAD Absolut Joy to również bardzo lekkie narty, co pozytywnie wpływa na sterowność i kontrolę podczas jazdy. Zastosowanie progresywnego promienia skrętu pozwala ograniczyć wyjątkowo agresywne krawędziowanie, dzięki czemu pokonywanie zakrętów staje się bezpieczniejsze. Co więcej, specjalne włókna piezoelektryczne zapobiegają powstawaniu wibracji w przedniej części nart. Warto także wspomnieć o tym, iż prezentowane deski są dość szerokie – szerokość pod butem wynosi aż 79 mm. Absolut Joy to lekkie narty ze sportowym zacięciem, które zapewniają doskonały komfort i bezpieczeństwo. Czy można sobie wyobrazić lepszą rekomendację?HEAD Joy

HEAD Super Joy 2019

Czy elegancki kobiecy design może zostać połączony ze sportowym charakterem? Tak – model Super Joy jest tego najlepszym dowodem! Oczywiście narty te zawierają wszelkie wymienione technologie, które są obecne również w innych deskach z serii Joy. Niemniej model Super Joy jest nieco węższy niż prezentowany wcześniej Absolut – szerokość pod butem to w tym przypadku 75 mm. Unikalna konstrukcja stworzona przy zastosowaniu Graphenu powoduje, iż narty są bardzo wytrzymałe. Na uwagę zasługują również wiązania HEAD JOY 11 GW SLR. Są to niewątpliwie jedne z najlepszych wiązań dostępnych aktualnie na rynku, które gwarantują intuicyjne i płynne skręty.

HEAD Joy

HEAD Epic Joy 2019

Kobiety zawsze mają w sobie nutkę szaleństwa. Zazwyczaj ukryte pragnienie może zostać jednak szybko wzniecone przez model HEAD Epic Joy. Specjalna konstrukcja Super Light Weight Distribution gwarantuje szybkie reakcje i płynność jazdy. Dzięki niej narty Epic Joy sprawdzą się nawet podczas trudnych warunków i zjazdów poza trasami! Oczywiście nazwa tej konstrukcji nie jest przypadkowa. Dzięki niej Epic Joy stał się najlżejszym i najwęższym modelem z całej serii – szerokość nart pod butem wynosi jedynie 65 mm. W nartach zastosowano sprawdzone i niezawodne wiązania HEAD JOY 11 SLR. Od teraz narciarstwo stanie się jeszcze bardziej epickie, a wszystko za sprawą modelu Epic Joy.
HEAD Joy

HEAD Joy SLR2 2019

Naturalnie firma HEAD nie mogła zapomnieć o młodszych, choć równie brawurowych narciarkach. Model Joy SLR2 2019 to jedna z najlepszych propozycji dla młodszych dziewczynek. Na uwagę zasługuje tutaj technologia Jr. Power Frame, która została przygotowana z myślą o młodszych adeptkach narciarstwa. Ułatwia ona sterowanie nartami, co ma szczególnie znaczenie w trakcie nauki. Całość dopełnia równie wyjątkowy Junior Rocker. Narty SLR2 mają nietuzinkowy wygląd, przez co każda młoda narciarka poczuje się wyjątkowo na stoku!
HEAD Joy

No Comments

Post a Comment