SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5484
post-template-default,single,single-post,postid-5484,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Grip Walk – rewolucyjny system w butach narciarskich

Grip Walk rewolucyjny system w butach narciarskich

Grip Walk – rewolucyjny system w butach narciarskich

System Grip Walk zawiera nową kopolimerową podeszwę z rockerowym profilem. Nowe elementy – wypukły kształt oraz prążkowany bieżnik z gumy zwiększają komfort chodzenia i zapewniają lepszą przyczepność do podłoża. Podeszwy Grip Walk są idealnymi elementami tuningowymi przeznaczonymi do wybranych butów narciarskich i wiązań premium.

System Grip Walk to połączenie wygody z bezpieczeństwem

Jeżeli Twoje buty narciarskie mają zamontowany system Grip Walk lub posiadają opcję, żeby go zamontować, to powinny mieć stosowne oznaczenia na butach i podeszwach. Warto poświęcić czas i zastanowić się, na co zwrócić uwagę przy kupnie butów narciarskich. Pamiętajmy, że to właśnie od nich w największej mierze zależy nasz komfort na stoku.

Do wyboru mamy dziesiątki produktów, które wykonywane są z materiałów różnego rodzaju. Buty na narty muszą być idealnie dopasowane. To one przenoszą siłę nóg na narty – im buty lepiej „leżą” na stopach, tym lepiej możemy sterować nartami. Dodatkowo kupno niewygodnych bądź źle dopasowanych do naszych stóp butów narciarskich, nie skończy się przyjemnie. Może skutkować nie tylko zmniejszeniem przyjemności z jazdy na nartach, ale też poważną kontuzją, którą zapamiętamy na długi czas. Przy wyborze butów narciarskich należy kierować się wygodą, praktycznością i bezpieczeństwem, a nie stylem, w jakim są wykonane czy ceną.

Narciarstwo Snowboard Odzież zimowa Akcesoria Torby i plecaki Lifestyle Promocje Marki Narty Fischer Progressor F18 AR + wiązania MBS 11 Powerrail Grip Walk Sole 2018

Narty Fischer Progressor F18 AR + wiązania MBS 11 Powerrail Grip Walk Sole 2018

Grip Walk a inne buty narciarskie

Grip Walk to po prostu zaokrąglona podeszwa buta narciarskiego. Zdaniem producentów system ten ma ułatwić chodzenie w butach narciarskich. Niestety problematyczne jest, iż inna podeszwa buta narciarskiego nie będzie pasowała do standardowych wiązań nart. Innymi słowy kupując buty narciarskie z systemem Grip Walk musimy być przygotowani na wymianę również nart, ponieważ do specjalnych butów, potrzebne są specjalne wiązania na MBS. Przy wyborze butów narciarskich trzeba zwrócić uwagę na wiele czynników. Podeszwy GripWalk są idealnymi elementami tuningowymi przeznaczonymi do wybranych butów narciarskich i wiązań premium.

Wiązania typu MBS dostępne w nartach Fischer i Head, od zimowego sezonu 2017/18 są kompatybilne z nowymi butami 

Trzeba przyznać, że firmy Fischer i Head podeszły do sprawy nowego systemu w butach narciarskich uczciwie, bowiem ich wiązania MBS są kompatybilne z butami z systemem Grip Walk, oraz tradycyjnymi Alpine. Jednak jest w tym wszystkim coś więcej, równolegle do Fischer’a i Head’a pojawia się też system u innych producentów Walk Sole i Walk to Ride. Oferowane wiązania MBS są kompatybilne ze wszystkimi nowymi systemami oraz butami. Najważniejszą częścią całego systemu to dopasowująca się całkowicie automatycznie wysokość przednich bezpieczników do rodzaju podeszew. Stalowa płytka AFD będzie bezproblemowo działać zarówno w systemie ISO 9462 (alpejskim), jak i Grip Walk.

Zastanawiasz się nad kupnem odpowiednich nart?

Zapraszamy na naszą stronę internetową:

https://snowsport.pl/
No Comments

Post a Comment