SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Forma poza sezonem zimowym - jak ją utrzymać w dobrym stanie?
2337
post-template-default,single,single-post,postid-2337,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Forma poza sezonem zimowym – jak ją utrzymać w dobrym stanie?

forma poza sezonem

Forma poza sezonem zimowym – jak ją utrzymać w dobrym stanie?

Pierwsze kilka rund chłodnych zamieci na półkuli Północnej, sprawia że większość zapalonych snowboardzistów i narciarzyjuż zaczyna z utęsknieniem wypatrywać nadchodzącej zimy. Podczas gdy wszyscy nie możemy się doczekać, nadchodzi czas, aby być ze sobą szczerym. Jak się miewa wasza forma poza sezonem?

Nie warto dyszeć i sapać podczas swoich pierwszych zjazdów. Postaraj się upewnić, że twoje ciało jest w stanie sprostać wycieczkom w góry tak samo jak twój sprzęt. Oto kilka porad i aktywności, wypróbowane i zaaprobowane przez ambasadorów marki FLOW, które pomogą utrzymać się w formie na nadchodzącą zimę.

 

Kolarstwo górskie

 

forma poza sezonem

 

Rower górski jest idealnym sposobem, aby utrzymać swoje serce i mięśnie w formie. Większość górskich kurortów oferuje kolarstwo górskie w okresie poza sezonem zimowym. To wspaniały sposób na zwiedzenie lokalnych gór i zapoznanie się z terenem leżącym pod śniegiem na którym zwykle się jeździ.

 

 

Piesze wycieczki

 

forma poza sezonem

 

Wszyscy wiemy, że wspinaczka górska lub wyprawy w górę szlaku nie są tak ekscytujące, jeśli na końcu nie możesz zapiąć deski i zjechać na sam dół, ale jest to doskonały sposób na upewnienie się, że twoje płuca sprostają również zimowym wspinaczkom.

 

 

Bieganie

 

forma poza sezonem

 

Czy to będzie jogging dookoła osiedla, branie udziału w maratonie, czy polowanie na Pokemony, weź przykład z Foresta Gumpa, wyjdź na zewnątrz i po prostu pobiegnij.

 

 

Surfing

 

forma poza sezonem

 

Jeśli już potrafisz surfować, to dalej już dziecinna zabawa. Dostań się do wody i wiosłuj. Naucz się czytać fale w ten sam sposób w jaki śledzisz linie na śniegu.

 

Jazda na deskorolce

 

forma poza sezonem

 

Dla niektórych snowboardzistów, deskorolki były wybranym środkiem transportu zanim w ogóle dotknęli śniegu. Z rozprzestrzenianiem się skateparków i ulicznych ramp, chwycenie za deskę i wyjście na ulicę to nic prostszego! Dobrą alternatywą jest też Longboarding.

 

Gimnastyka

 

forma poza sezonem

 

Gimnastyka, trampolina i akrobatyka to zajęcia, które są doskonałym sposobem na zwiększenie swojej ogólnej równowagi i koordynacji. Wynalazek poduszek powietrznych, materacy gimnastycznych i piankowych wykładzin dał nam możliwość wykonywania takich ćwiczeń bez niekorzystnych wpływów na nasze ciało, a twoja forma poza sezonem jedynie na tym zyska.

 

…Lub możesz po prostu nie przestawać jeździć na snowboardzie! 😉

 

 

Brak komentarzy

Skomentuj