SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Najbardziej niesamowite filmiki narciarskie! - Blog SnowSport.pl
976
post-template-default,single,single-post,postid-976,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Najbardziej niesamowite filmiki narciarskie!

freeski filmiki narciarskie

Najbardziej niesamowite filmiki narciarskie!

Filmiki narciarskie – ADRENALINA 100%!!! Niesamowici ludzie i ich wyczyny w górach i na skoczniach całego świata, a przy tym świetna muzyka.

Oglądając te filmiki narciarskie, aż chce się założyć deski i wyruszyć gdzieś w malownicze miejsce poszusować i zaczerpnąć trochę adrenaliny. Co prawda sezon narciarski już praktycznie za nami, ale na Kasprowym są jeszcze warunki do jazdy. Jeśli z jakichś powodów nie zdążyłaś/zdążyłeś nacieszyć się jazdą w tym sezonie to nie wszystko stracone. Poniższe filmiki pobudzają do jazdy. Zachłyśnij się świeżym powietrzem i poczuj wiatr we włosach!

Zapierające dech w piersiach widoki! Niesamowite triki! Spektakularne przejazdy! Kwintesencja narciarstwa. Oglądasz i nie chcesz przestać!

    1. Skiing and Snowboarding Freestyle

    2. This is Skiing

    3. Best of Ski 2016 / Amazing and Fun Skiing 2016

    4. Full Resort Segment from “Days of My Youth”

    5. Best of Ski 2016 / Amazing and Fun Skiing 2016

przejdz-do-sklepu

Brak komentarzy

Skomentuj