SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

1391
post-template-default,single,single-post,postid-1391,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Title Image

Film 2017/2018: Howard HEAD – człowiek, który stworzył współczesne narty.

howard head narty

Film 2017/2018: Howard HEAD – człowiek, który stworzył współczesne narty.

Jakie są tajemnice sukcesu – Howarda HEAD? Co powoduje że marka HEAD jest najlepsza od tak wielu lat? Co napędza konstruktorów i sportowców tworzących i testujących nowe modele nart HEAD? Czy są dla nich jakieś granice? To wszystko i jeszcze więcej w filmie jaki został przygotowany przez markę Head.

Howard Head – życie pełne pasji

Howar Head 2018

 

Howard HEAD – urodzony w 1914 w Philadelphi – człowiek, który nie miał granic, nie miał ograniczeń. Chyba tylko dzięki temu, że był inżynierem lotnictwa i jako lotnikowi górną granicą dla niego było niebo pozwolił sobie wejść na obszary tak mało znane jakim było dla niego narciarstwo i bez zbędnych obaw czy kompleksów zrewolucjonizować je całkowicie. Kidy stworzył swoje narty już nic nie było takie samo… To był krok milowy, który popchnął wręcz narciarstwo o wiele lat do przodu i zrewolucjonizował je. Howard Head stworzył pierwsze “metalowe narty”  – narty Head które w porównaniu do swoich w pełni drewnianych poprzedniczek były lżejsze, łatwiejsze, doskonalsze. To był Carving i Rocker razem wzięte a i tak nie oddaje to tego jak dzięki nartom Howarda Head-a dyscyplina narciarska rozwinęła się i o ile stała się bardziej dostępna dla ogółu narciarzy.  Poniższy film przedstawia krótko cała ta wspaniałą historie i padają w nim pytania na które warto sobie odpowiedzieć a również wskazówki, którymi warto się kierować… Kierować w pracy, w swoich pasjach, w tworzeniu, w życiu… Warto posłuchać.

 

 

HEAD to obecnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek narciarskich, która słynie z innowacji i bardzo nowoczesnych technologii. Jej ostatnim osiągnięciem jest technologia HEAD Graphene.

Jestem Howard HEAD

Kiedy widzisz dyscyplinę, która utkwiła w miejscu i decydujesz się pchnąć ją do przodu.

Kiedy zamieniasz wizję w rzeczywistość i zdajesz sobie sprawę że zmieni to całą branżę.

Kiedy Twoje narty posądzane są o oszustwa. Ponieważ dzięki nim każdy jeździ jak zawodowiec.

Kiedy nagle nie musisz sprzedawać swoich produktów bo sprzedają się same.

Kiedy jeden pomysł jest doskonały dla setek i tysięcy narciarzy na całym świecie.

Kiedy branża rozkwita dzięki Tobie.

Kiedy zmieniasz fikcję w innowację.

Kiedy Twoja teraźniejszość to przyszłość Twoich rywali.

Kiedy pokolenia najlepszych narciarzy na świecie polegają na Twoich produktach i wygrywają do dzisiaj.

Kiedy jesteś zaangażowany w to co robisz.

Kiedy wyprzedzasz oczekiwania swoich Klientów.

Kiedy zmieniasz krew, pot i łzy w złoto.

Kiedy nie powstrzymuje Cię nic i nikt.

Whats your limit?

O najnowszej linii nart Head SuperShape , już na sezon 2020 piszemy w artykule:Narty Head Supershape 2020

No Comments

Post a Comment