SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Deski Ride 2020 – nowoczesność w przystępnej cenie - Blog SnowSport.pl
7657
post-template-default,single,single-post,postid-7657,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Deski Ride 2020 – nowoczesność w przystępnej cenie

deski Ride 2020

Deski Ride 2020 – nowoczesność w przystępnej cenie

Firma Ride już od niespełna trzech dekad zajmuje się produkowaniem wyposażenia snowboardowego. W jej asortymencie można więc odnaleźć zarówno buty, jak i deski oraz wiązania. Co więcej, amerykańska firma stawia przede wszystkim na zaawansowanie technologiczne swojego sprzętu. Dzięki temu produkty Ride mogą konkurować nawet z wyposażeniem tworzonym przez najbardziej renomowane marki. W tym artykule przedstawimy wybrane deski Ride 2020, a także pokrótce opiszemy ich właściwości.

Deski Ride 2020 – Agenda

Deski z serii Agenda od kilku lat stanowią ważną część asortymentu firmy Ride. Oczywiście projektanci przez cały czas pracują nad ich udoskonalaniem, a także wprowadzają do nich nowe rozwiązania technologiczne. Idealnym tego przykładem będą najnowsze deski Ride 2020 Agenda. Tegoroczna konstrukcja jest przeznaczona dla osób początkujących oraz będących na średnim poziomie zaawansowania. Sama deska cechuje się miękkością oraz profilem Twin Hybrid Rocker. Takie połączenie sprawia, że zachowuje ona zwrotność i szybkość, ale jednocześnie wybacza błędy typowe dla osób początkujących. Co więcej, producent zastosował w tym modelu specjalnie wzmocnienia z włókna szklanego, które znacznie poprawiają wytrzymałość deski.

deski Ride 2020 – Agenda

Deska Ride 2020 Agenda kosztuje obecnie 1199 złotych.

 

Deski Ride 2020 – Heartbreaker

Żaden łamacz serc nie akceptuje kompromisów. Analogiczna zależność dotyczy deski Ride 2020 Heartbreaker, która pozwala na wyjątkowo swobodną i nieskrępowaną jazdę. Tutaj również producent postawił na sprawdzony profil Twin Hybrid Rocker oraz wzmocnienia z włókna szklanego (Blaxial Glass). Tym razem podwójnie splecione włókna zastosowano w ustawieniu 0 i 90 stopni. Co więcej, model Heartbreaker posiada wyjątkowe ściany boczne Slimewalls. Ich konstrukcja doskonale wchodzi w kontakt zarówno ze śniegiem, jak i z metalem lub drewnem. To z kolei oznacza, że Łamacz Serc zapewni zabawę nie tylko na trasie, ale również w snowparku. Ponadto technologia Slimewalls wyróżnia się za sprawą ogromnej wytrzymałości. Dzięki niej Heartbreaker jest praktycznie niezniszczalny!

deski ride 2020 – Heartbreaker

Cena opisywanego modelu również wynosi 1199 złotych.

 

Deski Ride 2020 w zestawie z wiązaniami

Obydwie deski Ride znajdujące się w naszej ofercie są dostępne indywidualnie lub w zestawie wraz z wiązaniami. Zakup całego kompletu jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają jeszcze własnych wiązań lub chcą je wymienić na nowy model. W zestawie znajdują się wiązania Ride Lx 2020. Ich konstrukcja została oczywiście przystosowana do parametrów obydwu opisanych desek. Dlatego snowboardziści mogą mieć pewność, że kupiony zestaw zapewni im świetne osiągi na stoku!

deski ride 2020

Jeżeli chodzi o ceny obydwu kompletów, wyglądają one identycznie:

deski Ride 2020 w zestawie!

Brak komentarzy

Skomentuj