SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

Deski Pathron 2020 – przegląd modeli - Blog SnowSport.pl
7417
post-template-default,single,single-post,postid-7417,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Deski Pathron 2020 – przegląd modeli

deski pathron

Deski Pathron 2020 – przegląd modeli

Polscy snowboardziści powinni dobrze kojarzyć markę Pathron. Jest to nasza rodzima firma, która specjalizuje się w produkcji sprzętu i różnych akcesoriów snowboardowych. Oczywiście główną rolę w jej asortymencie odgrywają nowoczesne deski Pathron. Ich największym atutem jest nie tylko ponadprzeciętna jakość, ale również wysoki poziom zaawansowania technologicznego. Co więcej, niedawno firma Pathron zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję desek na 2020 rok. Dlatego w tym artykule przyjrzymy się nieco bliżej wybranym modelom z tej serii!

Poznaj nowe deski Pathron! – Sensei Blue 2020

Każda osoba próbująca nauczyć się czegoś nowego powinna najpierw znaleźć dobrego nauczyciela. W przypadku snowboardzistów jego funkcję może pełnić deska Pathron Sensei Blue 2020. Nazwa tego modelu stanowi nawiązanie do słynnych japońskich mentorów, którzy wprowadzali swoich uczniów w tajniki danej dziedziny. Skąd w ogóle wzięło się to nawiązanie? Otóż deski Pathron Sensei zasługują na miano sprzętu o najbardziej uniwersalnych parametrach! Dzięki temu gwarantują one praktycznie nieograniczone możliwości pod względem nauki…

 

O wszechstronności tych desek świadczy między innymi ich hybrydowy profil. Środkowa część deski przypomina standardowy rocker, natomiast nieopodal wiązań jej kształt zmienia się w camber. Ponadto średni flex jeszcze bardziej podkreśla uniwersalny charakter tego modelu. To wszystko sprawia, że deski Pathron Sensei Blue 2020 radzą sobie w każdych warunkach!

Deski Pathron – Sensei Blue 2020

Aktualna cena tego modelu wynosi 999 złotych.

 

Deska Pathron PLAY Pro Carbon 2020

Wśród snowboardzistów znajduje się spore grono miłośników freestyle’u. Tacy sportowcy dużo bardziej wolą szaleństwo w snowparku niż jazdę po idealnie przygotowanych trasach. Dlatego firma Pathron zaprojektowała deskę, która sprosta nawet tym ekstremalnym oczekiwaniom. Jest nią model Pathron PLAY Pro Carbon 2020.

deski pathron

W projektowaniu tej deski brał udział Piotr Tokarczyk – zdobywca Pucharu Polski w Slopestyle. Jego rady i zalecenia pozwoliły producentowi na wprowadzenie kilku istotnych rozwiązań konstrukcyjnych. Przede wszystkim w budowie tego modelu pojawił się tzw. camrocker, czyli połączenie sekcji niskiego camberu i sekcji rockera. Dzięki temu snowboardzista zachowuje pełną kontrolę nad deską, która będzie znakomicie jeździć nawet po kopnym śniegu.

Deski Pathron – PLAY Pro Carbon 2020

Deska Pathron PLAY Pro Carbon 2020 kosztuje zaledwie 1049 złotych! Jest to naprawdę atrakcyjna oferta, gdy weźmiemy pod uwagę parametry i jakość opisywanego modelu.

 

Deska Pathron Legend 2020

Wyjątkowa deska Pathron Legend 2020 posiada rzadko spotykany design z motywem patriotycznym. Jednak nietuzinkowy wygląd stanowi tylko jeden z jej atutów. Przede wszystkim jest to świetna deska all-mountain, którą warto polecić średnio zaawansowanym snowboardzistom.

 

Konstrukcja deski składa się z kilku wyprofilowanych płaskich sekcji. Taki schemat budowy zapewnia większą stabilność oraz lepsze trzymanie krawędzi podczas jazdy. Dlatego deska dobrze radzi sobie zarówno na trasie, jak i poza nią!

Deski Pathron – Legend 2020

Model Pathron Legend 2020 jest aktualnie dostępny w cenie 999 złotych.

Brak komentarzy

Skomentuj